Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

אגב, פטריק אומר ש״אנחנו חייבים לשפר את היכולת שלנו ברגעים בהם אנחנו מגיעים למצבים ליד השער ולקחת את ההזדמנויות שלנו". על איזה הזדמנויות הוא מדבר? אפשר לחשוב ששכבנו על השער, אבל החמצנו מלא.

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אגב, פטריק אומר ש״אנחנו חייבים לשפר את היכולת שלנו ברגעים בהם אנחנו מגיעים למצבים ליד השער ולקחת את ההזדמנויות שלנו". על איזה הזדמנויות הוא מדבר? אפשר לחשוב ששכבנו על השער, אבל החמצנו מלא.

היו לנו שתי בעיטות למסגרת בשני משחקים.

לא כל דבר שנאמר יש לו היגיון.

53 דקות לפני, הנדון said:

ומה ישתנה אם הוא ילך? עם יצחקי עוד תקבל את שרון מימר כמאמן. מיץ' חייב להבין מהר שעשה טעות שתעלה לנו הרבה, למנות 2 ישראלים בעמדות ניהול בכירות מבלי שיהיה בשטח מבוגר אחראי כבר היינו פעם מזמן בסרט הזה.

גם לדעתי, זאת הבעיה הכי גדולה של מכבי, היעדר ניהול מיקצועי איכותי.

כל מה שג׳ורדי בנה אט אט מתפוגג.

53 דקות לפני, Keano said:

ברור שיגיע גם חלוץ

נראה לך הגיוני שנלך לעונה שלמה עם חלוץ אחד צעיר ללא ניסיון? 

שאלו אותו מה עם הרכש והוא ציין שהוא רוצה קשר ורק אחר כך יחליט מה עוד. אי אפשר להבין את האמירה הזאת, הוא נשמע מנותק

1 דקה לפני, yuri said:

גם לדעתי, זאת הבעיה הכי גדולה של מכבי, היעדר ניהול מיקצועי איכותי.

כל מה שג׳ורדי בנה אט אט מתפוגג.

ככה מיטש רוצה. זאת לא גזירה משמיים, זאת החלטה של בעל הבית(אותו אחד שהביא את ג'ורדי). 

16 דקות לפני, snufkin said:

שאלו אותו מה עם הרכש והוא ציין שהוא רוצה קשר ורק אחר כך יחליט מה עוד. אי אפשר להבין את האמירה הזאת, הוא נשמע מנותק

הוא גם אמר שיוני בריא למשחק הבא אחרי שקרע את השריר. הוא למד הרבה מג'ורדי, אוהב לשחק עם התקשורת.

7 דקות לפני, Keano said:

הוא גם אמר שיוני בריא למשחק הבא אחרי שקרע את השריר. הוא למד הרבה מג'ורדי, אוהב לשחק עם התקשורת.

תסלח לי, אבל אם דוניס נותן מסיבת עיתונאים כמו שפטריק נתן היום (ממליץ לקרוא את מה שהוא אמר בכמה אתרים שונים) אנשים פה שולחים אותו לאברבנאל.

עתידות, קיץ 22:

1/6 - מיטש גולדהאר בהודעה מיוחדת: "נתגלו פערים בין הפערים שחשבתי שיש לפערים שיש בפועל, נפעל לתקנם בהקדם." צהלה ושמחה בפורום.

31/8 - מכביסט לעד: "כוסאומו ראיון בלעדי עם נדב נידם, איפה הרכש?!?!"

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תסלח לי, אבל אם דוניס נותן מסיבת עיתונאים כמו שפטריק נתן היום (ממליץ לקרוא את מה שהוא אמר בכמה אתרים שונים) אנשים פה שולחים אותו לאברבנאל.

אני ממש לא מייחס הרבה משמעות למסיבות עיתונאים ומה שנאמר בהן, הרוב זה קלישאות ולפעמים זה מכוון

לפני1 שעה , המכבייה said:

אז דוניס אמר? אחלה. 

אם הוא היחיד שהיה אומר , היתי אומר שאתה צודק בהתחלה חשבתי שדוניס הבעיה, עד שהבנתי כבר מהרבה גורמים שלא..

גם אוזן אמר וגם אחרים ועוד כמה שחקנים ומאמנים בנוער

הפריע לעבוד-הכריח את כולם להמשיך עם השיטה שלו, דוניס האמין  בכמה שיטות וזכותו כמאמן

אתה לא יכול להביא מאמן ואז לשם עליו שרמטף 

כמה ציטוטים

"אני לא העברתי את ההכנה לעונה עם הקבוצה, וגם לא בניתי את הסגל. פטריק [ואן לוון] עשה את ההכנה, אבל הוא לא מאמן - אלא אחד הדירקטורים במועדון, ורמת ההכנה לא הייתה מספקת. מוזר לי איך קבוצה גדולה כמו מכבי השאירה את ההכנה לעונה בידיו. האמת היא שהפילוסופיה שלי בנוגע לכדורגל שונה לחלוטין מהפילוסופיה שלו, ולכן הוא לא עזר לי בכלל.

אולי זו הייתה טעות לבוא למועדון חדש אחרי ההצלחה של קודמך בתפקיד, ולאדן איביץ'?
"אני תמיד אופטימי, ואני לא חושב בדרך הזו. אני בא לקבוצה, בונה מערכת יחסים עם השחקנים ועובד בדרך שלי. רציתי לשנות את שיטת המשחק, ולעשות משהו אחר באירופה, שמכבי לא השיגה בשנים האחרונות. לאיביץ' היה מזל שפטריק לא היה מעורב בשנים האחרונות

5 דקות לפני, erantheking21 said:

אם הוא היחיד שהיה אומר , היתי אומר שאתה צודק בהתחלה חשבתי שדוניס הבעיה, עד שהבנתי כבר מהרבה גורמים שלא..

גם אוזן אמר וגם אחרים ועוד כמה שחקנים ומאמנים בנוער

הפריע לעבוד-הכריח את כולם להמשיך עם השיטה שלו, דוניס האמין  בכמה שיטות וזכותו כמאמן

אתה לא יכול להביא מאמן ואז לשם עליו שרמטף 

כמה ציטוטים

"אני לא העברתי את ההכנה לעונה עם הקבוצה, וגם לא בניתי את הסגל. פטריק [ואן לוון] עשה את ההכנה, אבל הוא לא מאמן - אלא אחד הדירקטורים במועדון, ורמת ההכנה לא הייתה מספקת. מוזר לי איך קבוצה גדולה כמו מכבי השאירה את ההכנה לעונה בידיו. האמת היא שהפילוסופיה שלי בנוגע לכדורגל שונה לחלוטין מהפילוסופיה שלו, ולכן הוא לא עזר לי בכלל.

אולי זו הייתה טעות לבוא למועדון חדש אחרי ההצלחה של קודמך בתפקיד, ולאדן איביץ'?
"אני תמיד אופטימי, ואני לא חושב בדרך הזו. אני בא לקבוצה, בונה מערכת יחסים עם השחקנים ועובד בדרך שלי. רציתי לשנות את שיטת המשחק, ולעשות משהו אחר באירופה, שמכבי לא השיגה בשנים האחרונות. לאיביץ' היה מזל שפטריק לא היה מעורב בשנים האחרונות

לא מוטרד מזה. אם היו קונים את קניקובסקי אז כל דעת הקהל היתה מתהפת. עכשיו הוא המפלצת התורנית. שוין. ישפט כמו כולם על תוצאות וצורת משחק. לא יצליח? יבוא אחר. כרוניקה רגילה של מועדון כדורגל. מחלקת הנוער תחתיו היא הצלחה בדבר החשוב היחיד- להכין כשרונות לקבוצה הבוגרת. הוא לא בא לכאן להתנחמד על אנשים, הוא בא לספק סחורה. זה טוב בעיני מיטש? זה טוב בעיני. 

1 hour ago, Keano said:

לא קונה את זה וגם אם כן זה מאוס. אם הוא אמר שהוא רוצה קשר ואחר כך יראה מה עוד, אני מאמין לו וגם מעריך כי סוף סוף מישהו מסביר משהו מהתוכניות באופן יותר ספציפי.

לא מעודד בכלל הנאום שלו, אבל מצד שני וואן לובן פשוט שיקר לתקשורת יותר מפעם אחת, לא כזה אכפת לו ממה שהוא אומר להם ואני מקווה שהרכש לא יסתכם בקשר אחד אחרת אפשר לקפל את העונה הזאת. 

ואן לויבן יודע לדבר ולשכנע בדיוק כמו קרויף

מיץ' רוצה צעירים וזה הפילוסופיה שלו, ואן לויבן שיכנע אותו שהוא מסוגל ומיץ' זרם איתו אין פה סוד גדול

אבל לא צריך להיות עיוור כדאי לדעת שזה נועד לצערי לכשלון, אלה צעירים שלא בשלים כרגע להוביל את מכבי למשהו רציני, בטח לא לאליפות

דעת הקהל והתקשורת לא תעשה לו הנחות בשום אופן.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

מיץ' רוצה צעירים וזה הפילוסופיה שלו, ואן לויבן שיכנע אותו שהוא מסוגל ומיץ' זרם איתו אין פה סוד גדול

אבל לא צריך להיות עיוור כדאי לדעת שזה נועד לצערי לכשלון, אלה צעירים שלא בשלים כרגע להוביל את מכבי למשהו רציני, בטח לא לאליפות

בעיני זה אף.פעם לא אליפות או חורבן. הוא הובא כי חיפשו את הפונקציה הזאת במחלקת הנוער אחרי ניר לוין הפרזיט. אף אחד לא עושה הנחות למאמן מכבי. אף פעם. 

21 דקות לפני, snufkin said:

לא קונה את זה וגם אם כן זה מאוס. אם הוא אמר שהוא רוצה קשר ואחר כך יראה מה עוד, אני מאמין לו וגם מעריך כי סוף סוף מישהו מסביר משהו מהתוכניות באופן יותר ספציפי.

כל מי שקצת מבין בכדורגל יגיד לך שהסגל חייב עוד חלוץ, אין פה שאלה בכלל.

22 דקות לפני, erantheking21 said:

אין שום סיכוי שבעולם, שמישהו חושב שאפשר להביא אליפות העונה עם הסגל הזה במכבי. 

אפס סיכוי. 

ואני יודע שהוא אמר כלפי חוץ שזה סגל ששווה אליפות, הוא אמר את זה כי זה הסגנון המערכתי שלו, מאמן אחר אולי היה יוצא נגד ההנהלה ודורש רכש אבל זה פשוט לא הסגנון של וואן לובן.  

וסלחו לי אבל קשה לי להאמין שהוא חירטט את מיץ' ומכר לו שלא צריך רכש והוא מביא לו אליפות רק כדי לקבל את הג'וב בתור מאמן מכבי, מאמין שמיץ' חכם מזה. 

מאמין שמנסים להביא סגנון מסוים של שחקנים אבל לא מצליח בנתיים, מכבי כבר שנים מנתחים כל רכישה עד הרמת המולקולרית ויוצא המיץ עד שסוגרים פה עם שחקן. 

5 דקות לפני, nirnir20 said:

אין שום סיכוי שבעולם, שמישהו חושב שאפשר להביא אליפות העונה עם הסגל הזה במכבי. 

אפס סיכוי. 

ואני יודע שהוא אמר כלפי חוץ שזה סגל ששווה אליפות, הוא אמר את זה כי זה הסגנון המערכתי שלו, מאמן אחר אולי היה יוצא נגד ההנהלה ודורש רכש אבל זה פשוט לא הסגנון של וואן לובן.  

וסלחו לי אבל קשה לי להאמין שהוא חירטט את מיץ' ומכר לו שלא צריך רכש והוא מביא לו אליפות רק כדי לקבל את הג'וב בתור מאמן מכבי, מאמין שמיץ' חכם מזה. 

מאמין שמנסים להביא סגנון מסוים של שחקנים אבל לא מצליח בנתיים, מכבי כבר שנים מנתחים כל רכישה עד הרמת המולקולרית ויוצא המיץ עד שסוגרים פה עם שחקן. 

אבל בקרב הישראלים אין הרבה אופציות וידוע שכולם רחוקים

אפילו רוקוביצה נפגש עם ב"ש עכשיו , איפה אנחנו עומדים? מסוגלים להביא חלוץ טוב ממנו? אני בספק

1 דקה לפני, erantheking21 said:

אבל בקרב הישראלים אין הרבה אופציות וידוע שכולם רחוקים

אפילו רוקוביצה נפגש עם ב"ש עכשיו , איפה אנחנו עומדים? מסוגלים להביא חלוץ טוב ממנו? אני בספק

אין שום סרט שלא מנסים להביא חלוץ זר, אין. 

נראלך שמכבי בונה על חלאיילה כחלוץ 9 בלי מחליף? 

אמיתי עכשיו, נראה לך שמועדון כמו מכבי של גולדהאר מעמיד קבוצה שהחלוץ הבכיר והיחיד בסגל הוא אוסמה חלאיילה?

אתה עושה פה סיכומים שנשאר עוד חודש ומשהו לחלון, על אחת כמה וכמה שמכבי ידועים כקבוצה שמביאה זרים בסוף החלון (שזה מכה וללא ספק דופק אותנו חזק בתחילת העונה אבל זה מה יש).

גם אם יגיעו 2 זרים זה קיץ רע כי צריך יותר מזה כדי באמת להיות פייבוריטים לאליפות (שזה מה שמצופה מהקבוצה עם התקציב הכי גבוה שהמנוי שלה עולה הכי הרבה בפער של מאות שקלים), ויש מצב שגולדהאר הוריד הוראה לקצץ ברכש ולהתחיל לקצור את הפירות של ההשקעה בנוער, אבל עדיין, אין שום סרט שמישהו במכבי חושב שאפשר לא הביא 2 זרים להרכב ולהישאר עם הסגל הקיים.

1 דקה לפני, nirnir20 said:

אין שום סרט שלא מנסים להביא חלוץ זר, אין. 

נראלך שמכבי בונה על חלאיילה כחלוץ 9 בלי מחליף? 

אמיתי עכשיו, נראה לך שמועדון כמו מכבי של גולדהאר מעמיד קבוצה שהחלוץ הבכיר והיחיד בסגל הוא אוסמה חלאיילה?

אתה עושה פה סיכומים שנשאר עוד חודש ומשהו לחלון, על אחת כמה וכמה שמכבי ידועים כקבוצה שמביאה זרים בסוף החלון (שזה מכה וללא ספק דופק אותנו חזק בתחילת העונה אבל זה מה יש).

גם אם יגיעו 2 זרים זה קיץ רע כי צריך יותר מזה כדי באמת להיות פייבוריטים לאליפות (שזה מה שמצופה מהקבוצה עם התקציב הכי גבוה שהמנוי שלה עולה הכי הרבה בפער של מאות שקלים), ויש מצב שגולדהאר הוריד הוראה לקצץ ברכש ולהתחיל לקצור את הפירות של ההשקעה בנוער, אבל עדיין, אין שום סרט שמישהו במכבי חושב שאפשר לא הביא 2 זרים להרכב ולהישאר עם הסגל הקיים.

חלוץ יגיע

אני לא מטיל ספק

השאלה איזה ומתי

תזכורת:יש לך 3 זרים בעודף

האם יגיע חלוץ קליבר סטייל הקולומביאני? קשה לי להאמין

לפעמים אתה מצפה ובסוף מגיע חלוצים כאלה כמו שג'ורדי המליץ עם גול אחד בספרד ואז אתה אומר למה לא רוקוביצה?

אני לא מאמין שמכבי תצליח להנחית זר טוב ממנו וטוב גם מפשיץ'