Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

Just now, Keano said:

זה די ברור שחיכו לראות אם עושים בתים, במידה והיינו מעפילים ועדיין לא היו רוכשים שחקנים זה היה מראה על כיוון שלא קשור לפייר פליי,

מה גם שברגע שהעונש נגמר ישר הוצאנו מיליון על רכש מראה שזה היה בגלל זה.

לגבי הזרים, אני לא יודע אם במועדון רוצים למצוא פתרון קודם לשוער ולניקוליץ' לפני שמחתימים מישהו, יכול להיות שזה גם קשור.

יש פה גם חלק על יצחקי, לא הכל זה ההתנהלות של מיטש.

הפייר פליי לא השפיע לרעה על המועדון באופן כללי, אם כבר להפך. זה הוביל ליצירתיות ושינוי תודעה בנוגע לאיכות הקיימת במועדון.

אותה קונספציה לא אמורה להשתלט לחלוטין על אופי ואופן המחשבה. אנחנו לא מספיק איכותיים. אני כרגע לא מחפש אשמים, אבל כשהמועדון רוצה לעבוד מהר הוא יודע לבצע את זה, כנראה שאין רצון או שלא רואים צורך לפעול ככה.

אני לא מצביע על אשמים כרגע, אבל מבחינתי יצחקי\ואן-לייבן\תמם הם לא הגורם העיקרי לצורת ואופי ההתנהלות. זו צורת העבודה שמתבטאת פחות או יותר בכל שנה מאז שמיטש רכש את המועדון, פרט לשני קיצים יוצאי דופן.

20 דקות לפני, קמחי said:

הפייר פליי לא השפיע לרעה על המועדון באופן כללי, אם כבר להפך. זה הוביל ליצירתיות ושינוי תודעה בנוגע לאיכות הקיימת במועדון.

אותה קונספציה לא אמורה להשתלט לחלוטין על אופי ואופן המחשבה. אנחנו לא מספיק איכותיים. אני כרגע לא מחפש אשמים, אבל כשהמועדון רוצה לעבוד מהר הוא יודע לבצע את זה, כנראה שאין רצון או שלא רואים צורך לפעול ככה.

אני לא מצביע על אשמים כרגע, אבל מבחינתי יצחקי\ואן-לייבן\תמם הם לא הגורם העיקרי לצורת ואופי ההתנהלות. זו צורת העבודה שמתבטאת פחות או יותר בכל שנה מאז שמיטש רכש את המועדון, פרט לשני קיצים יוצאי דופן.

מסכים שצורת ההתנהלות מוכתבת ע"י מיטש, זה מה שטענתי כל הזמן. אבל עם הישגים אי אפשר להתווכח בטווח הארוך.

יש דברים שהמנהל המקצועי אחראי עליהם, למשל בהחתמת שחקנים חופשיים, מציאת פתרונות לזרים שלא בתכניות, אולי שימוש בסוכנים כדי להוריד את המחיר על שחקן כלשהו.

21 דקות לפני, Keano said:

מסכים שצורת ההתנהלות מוכתבת ע"י מיטש, זה מה שטענתי כל הזמן. אבל עם הישגים אי אפשר להתווכח בטווח הארוך.

יש דברים שהמנהל המקצועי אחראי עליהם, למשל בהחתמת שחקנים חופשיים, מציאת פתרונות לזרים שלא בתכניות, אולי שימוש בסוכנים כדי להוריד את המחיר על שחקן כלשהו.

הכל עובר דרך מיטש, כולל העברות ללא סכומי רכישה, שחרורים(עם ובלי פיצויים) ועד לרמת ההשקעה בדשא המתחם האימונים.

אני מודד את אנשי המקצוע ביכולת שלהם לממש את התכניות שלהם בהצגה ובשיח מול הבעלים. כרגע זה לא ממש עובד, אבל לפי ההתבטאויות-הם כרגע לא לחוצים במיוחד ועדיין בוחנים את האיכות והצרכים שיש לענות עליהם בפאזל שנבנה.

9 דקות לפני, קמחי said:

הכל עובר דרך מיטש, כולל העברות ללא סכומי רכישה, שחרורים(עם ובלי פיצויים) ועד לרמת ההשקעה בדשא המתחם האימונים.

אני מודד את אנשי המקצוע ביכולת שלהם לממש את התכניות שלהם בהצגה ובשיח מול הבעלים. כרגע זה לא ממש עובד, אבל לפי ההתבטאויות-הם כרגע לא לחוצים במיוחד ועדיין בוחנים את האיכות והצרכים שיש לענות עליהם בפאזל שנבנה.

לגמרי, אבל אתה מסכים שיותר קל למיטש לאשר חוזה מסויים מרכישת שחקן במיליון יורו + חוזה?

החוזה הזה אולי תלוי גם בשחרור שחקן זר כמו יאניוטיס שזה תלוי במציאת קבוצה לשחקן.

19 דקות לפני, קמחי said:

נכון.

לא ברור, לוואן לייבן שלחש על אוזנו של מיטש, היה מספיק זמן מראש ועוד מספיק זמן על הקווים בכדי לדעת כבר במאי מה הוא צריך לעונה הקרובה.

מעניין שהוא עדיין בוחן את האיכות והצרכים.

Just now, Raumdeuter said:

דבר עם דודו,אולי הוא יוכל לעזור?.

זה השלב שצריך להתחיל לזרוק שמות אקראיים כדי שיהיה במה להתעסק במקום בראיית חשבון.

אנשים פה הגיעו לשלב המיואש בקיץ של דוחות רווח והפסד, תזמ"זים, מאזנים...

38 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

זה השלב שצריך להתחיל לזרוק שמות אקראיים כדי שיהיה במה להתעסק במקום בראיית חשבון.

אנשים פה הגיעו לשלב המיואש בקיץ של דוחות רווח והפסד, תזמ"זים, מאזנים...

חחחחח יונאס נתן גול שבוע שעבר בקונפרנס ליג אם אני זוכר נכון

לפני1 שעה , אורלנדו בלוף said:

מה עם יונאס מלאדה?

הייתי צריך לעשות עליו גוגל, אין לי מושג מי זה -זה רק מראה כמה השוק הישראלי על הפנים.

מבעס תחת, כמעט כולם חידשו מנוי, הביעו אמון במערכת, מקוה שלא תהיה אכזבה

אם נביא 2-3 שחקנים וניפול או משהו כזה, מתקבל על הדעת 

אבל לא להביא אף שחקן זה יהיה ממש לותר מראש

12 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

פטריק אמר משהו מעניין  במסיבת העיתונאים ?

על סוגיית ניקוליץ', ואן לוון אמר: "אנחנו צריכים להיות זהירים איתו כדי להחזיר אותו לשחק כדורגל. הוא עובד קשה באימונים. אנחנו לוקחים את הזמן איתנו ואין לנו לחץ בנושא הזה"

“רכש? אנחנו צריכים לוודא שאנחנו עושים את הדברים הנכונים, אנחנו מחפשים אחר קשר ולאחר מכן נראה איפה אנחנו עוד צריכים להתחזק, יש לנו עוד הרבה שחקנים צעירים שיכולים לעשות עבודה טובה וצריך לתת להם את הזמן. ניקוליץ’? אנחנו צריכים להיזהר לפני שנתן לו לשחק. הוא עובד קשה מאוד עם הקבוצה”.

אז לא יגיע חלוץ? 

יש לי תחושה שכשהוא אומר קשר הוא מתכוון לעוד קשר 8 בלי מספרים ולא לקשר היצירתי שאנחנו מקווים.

אגב, אהבתי שהוא שוב גונב דעת על הצעירים למרות שבשני המשחקים האחרונים רק אחד כזה שותף ובמשחק האחרון הוא הצעיר היחיד שהיה בסגל.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אז לא יגיע חלוץ? 

יש לי תחושה שכשהוא אומר קשר הוא מתכוון לעוד קשר 8 בלי מספרים ולא לקשר היצירתי שאנחנו מקווים.

אגב, אהבתי שהוא שוב גונב דעת על הצעירים למרות שבשני המשחקים האחרונים רק אחד כזה שותף ובמשחק האחרון הוא הצעיר היחיד שהיה בסגל.

איילון אלמוג 22

נחמיאס 21

חלאיילה 21

גררו 20

עידו שחר - 19

כולם שיחקו במשחק האחרון, איפה הגניבת דעת?

1 דקה לפני, judymaccabi said:

איילון אלמוג 22

נחמיאס 21

חלאיילה 21

גררו 20

עידו שחר נכנס כמחליף - 19

איפה הגניבת דעת?

עזבי את זה שהגילאים שרשמת רחוקים מלהיות נכונים (נחמיאס בן 24, חלאיילה בן 23, גררו בן 21), אלמוג פותח עונה שלישית עם מכבי, גררו עונה שנייה, נחמיאס וחלאיילה עם ניסיון בליגה. היחיד שצעיר זה עידו שחר.

מאיפה זה בא על לבנות על הנוער פתאום?

שום סיכוי שזה יצליח, במקרה הכי טוב נסיים מקום 3.

אם כבר שילוב צעירים לצד רצון להצליח, זה יבוא רק עם שלד איכותי מנוסה יותר. מה שגם כבר אין לנו.

לא מבין מאיפה זה בא.

יש מצב שהריצה עם ואן לוון בעונה שעברה הייתה הדבר הכי פחות טוב שיכול להיות לנו.

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עזבי את זה שהגילאים שרשמת רחוקים מלהיות נכונים (נחמיאס בן 24, חלאיילה בן 23, גררו בן 21), אלמוג פותח עונה שלישית עם מכבי, גררו עונה שנייה, נחמיאס וחלאיילה עם ניסיון בליגה. היחיד שצעיר זה עידו שחר.

הם עדיין נחשבים צעירים וניסיון בליגה הוא לא כמו לשחק מכבי ואפשר לנסות לנשום ולתת קרדיט למי שרק התחיל את דרכו במכבי.

אגב זה לא סותר כמובן את העובדה שצריך רכש, 3 שחקנים לפחות בעיניי.