Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

כל מה שיקרה יהיה לטובה. הצלחת הרעיון, או ההבנה שצריך לאזן בין גישות. זאת בכלל לא סיטואציה רעה להיות בה. מיטש והמינויים שלו לאורך השנים ישפטו במרתון קשה וסיזיפי. 

28 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מאמנים לפניו ידעו להתלונן על חוסר ברכש.

הדבר המביך ביותר עבורי הוא שהמאמן יוצא לתקשורת ופורט את התסכול שלו על חוסר ברכש בפני כלל אזרחי מדינת ישראל.

מבחינתי זה לא שונה מלהוריד את היוטה בקריית שלום ולהכניס אותם לתוך חדר ההלבשה. שישבור כסאות ויהפוך שולחנות בחדרי חדרים. מול התקשורת ? 100% גיבוי לאחרון השחקנים.

38 דקות לפני, MTA For Ever said:

הדבר המביך ביותר עבורי הוא שהמאמן יוצא לתקשורת ופורט את התסכול שלו על חוסר ברכש בפני כלל אזרחי מדינת ישראל.

מבחינתי זה לא שונה מלהוריד את היוטה בקריית שלום ולהכניס אותם לתוך חדר ההלבשה. שישבור כסאות ויהפוך שולחנות בחדרי חדרים. מול התקשורת ? 100% גיבוי לאחרון השחקנים.

יש לצאת על ההנהלה ויש להגיד אנחנו צריכים להתחזק.

לפני3 שעות , Dbolsa said:

בכל מועדון גדול מדברים עם הקהל. גם בברסה קומאן ולאפורטה אמרו שהם מנסים להתנהל עם הפייר פליי.

בריאל אמרו שאי אפשר להביא.

רק אצלנו זה סוד גרעין ברמה של דימונה.

לדעתי אנחנו מחרתיים כבר בבית... ואם לא אז ספרטק טרנבה שזה ממש לא טיול בפארק.

קח בחשבון שהקבוצות שציינת שייכות (מבחינה רשמית לפחות) לקהל, וחברי המועדון הם אלו שבוחרים את היו"ר שינהל את העסק, ככה כשמאחר שהם עומדים לבחירה בכל מספר שנים, עליהם להיות שקופים וגלויים ציבורית. גם בקבוצות גדולות אחרות שיש בעל בית רשמי אחד, יש הידברות עם חוגי האוהדים, אצלנו לטוב ולרע יש בעל בית שנמצא בקצה השני של העולם, שכנראה לא פנוי או לא רוצה להאציל סמכויות יותר כמו בעבר, ומעדיף שהכל יתנהל בינו ובין עצמו. לא אוהב את זה אומנם, אבל זה מה שיש, ולא מאמין שמשהו ישתנה בגישה הזו שלו..

30 דקות לפני, כהן said:

קח בחשבון שהקבוצות שציינת שייכות (מבחינה רשמית לפחות) לקהל, וחברי המועדון הם אלו שבוחרים את היו"ר שינהל את העסק, ככה כשמאחר שהם עומדים לבחירה בכל מספר שנים, עליהם להיות שקופים וגלויים ציבורית. גם בקבוצות גדולות אחרות שיש בעל בית רשמי אחד, יש הידברות עם חוגי האוהדים, אצלנו לטוב ולרע יש בעל בית שנמצא בקצה השני של העולם, שכנראה לא פנוי או לא רוצה להאציל סמכויות יותר כמו בעבר, ומעדיף שהכל יתנהל בינו ובין עצמו. לא אוהב את זה אומנם, אבל זה מה שיש, ולא מאמין שמשהו ישתנה בגישה הזו שלו..

גישה של לגדל שחקנים בכוח גם אם לא מספיק כשרוניים כדי להוביל את מכבי קדימה? שטויות במיץ. 

וואיי וואיי הדמעות לגבי הפושים מציבות פה רף חדש של בכי.

נראה לי שכחתם שבמהות האהדה אפשר ומותר גם להיראות לא טוב על הדשא.

הפסדנו לחיפה פעם בעשור ורמת הצווחנות קפצה באנג'י.

אווירה של מחנה קיץ באולפנה של בנות עקיבא.

גרטל, מדליית זהב ושיא אולימפי במאה מטר נהי מעורב.

31 דקות לפני, turgi said:

מצחיק שאתה אומר ראיון.

בדיוק היום רציתי לציין ארבע שנים ליום האלמותי הזה.

https://sports.walla.co.il/item/3084564

לא צריך ראיון לתקשורת. מספיק לי שיעלו וידאו שלו לאתר הרשמי שהוא מדבר עם האוהדים ומסביר מה המצב מבחינת חלון ההעברות. 

העובדה שמכבי החליטה לצמצם חשיפה לתקשורת לא צריכה לבוא על חשבון האוהדים שפשוט צמאים לכל פיסת מידע על הקבוצה שלהם וניזונים מכל מני חרטוטים של רז אמירים למיניהם

25 דקות לפני, ששון הצהוב said:

טוב אחי

1 hour ago, ששון הצהוב said:

לא מבין את הגישה התבוסתנית הזאת.

1 hour ago, ששון הצהוב said:

בהחלט אפשר ומותר להיראות לא טוב אם רואים שעשו משהו וניסו דברים יצא בסוף סגל לא טוב מה אפשר לעשות, אבל שלא עושים כלום קיץ שלם מלבד החתמה וחצי שגם זה נראה בזכות דהן אפשר להתעצבן ולהתמרמר. אנחנו אוהדים אכפת לנו ממצב הקבוצה ורואים לאן זה מגיע בטח שאי אפשר יותר להשתמש בתירוץ של הפייר פליי.

14 דקות לפני, הילד בן 30 said:

בכלים הנוכחיים של מכבי אנחנו קבוצה של 40 שערים בעונה 

בהנחה ויונתן כהן עוזב מי יכבשו את 40 השערים האלו? 
גררו? עשו ממנו הרבה מעבר למה שהוא, בכנות שאני לא מחזיק ממנו יותר מאשר אופואדו נכון לעכשיו ואולי בעתיד יעשה קפיצת מדרגה אבל לא הייתי בונה עליו את העונה.  (ואחרי יונתן כהן הוא השחקן ההתקפי הכי נורמלי בקבוצה בעיניי, כן? הוא שחקן טוב עם פוטנציאל גם למעבר לטוב אבל קצת איבדו פורפורציה בקהל לגבי היכולת שלו)
לא רואה אף שחקן אחר שיתן יותר מ1-3 גולים אקראיים במהלך העונה.  אולי חלאילה וחוזז שווים טיפה יותר מזה.
אלמוג נראה כמו כלום, טב"ח נראה כמו כלום,  אז מי נשאר שיתן גול? 
אין לנו אפילו את דור פרץ שיכנס מהקישור ויתרום. 
יש לנו הגנה טובה על הנייר (קצת מדאיג אותי מרכז ההגנה עם הרננדס+בלטקסה\נחמיאס אבל נקווה לטוב), 
יש לנו קישור אחורי טוב (כשכולם כשירים), 
אין לנו כלום באגפים חוץ מפייק אופציות, ואין לנו כלום בחוד.

למזלנו הליגה פה כל כך גרועה שבצמרת נהיה בכל מקרה עצם זה שלא נספוג הרבה + מניח שבכל זאת יבואו איזה 2 שחקנים קדמיים כלשהם לא שזה יספיק לאליפות אבל לפחות יחזיק אותנו בצמרת אם יפגעו איתם.

6 דקות לפני, Eli basa said:

בהנחה ויונתן כהן עוזב מי יכבשו את 40 השערים האלו? 
גררו? עשו ממנו הרבה מעבר למה שהוא, בכנות שאני לא מחזיק ממנו יותר מאשר אופואדו נכון לעכשיו ואולי בעתיד יעשה קפיצת מדרגה אבל לא הייתי בונה עליו את העונה.  (ואחרי יונתן כהן הוא השחקן ההתקפי הכי נורמלי בקבוצה בעיניי, כן? הוא שחקן טוב עם פוטנציאל גם למעבר לטוב אבל קצת איבדו פורפורציה בקהל לגבי היכולת שלו)
לא רואה אף שחקן אחר שיתן יותר מ1-3 גולים אקראיים במהלך העונה.  אולי חלאילה וחוזז שווים טיפה יותר מזה.
אלמוג נראה כמו כלום, טב"ח נראה כמו כלום,  אז מי נשאר שיתן גול? 
אין לנו אפילו את דור פרץ שיכנס מהקישור ויתרום. 
יש לנו הגנה טובה על הנייר (קצת מדאיג אותי מרכז ההגנה עם הרננדס+בלטקסה\נחמיאס אבל נקווה לטוב), 
יש לנו קישור אחורי טוב (כשכולם כשירים), 
אין לנו כלום באגפים חוץ מפייק אופציות, ואין לנו כלום בחוד.

למזלנו הליגה פה כל כך גרועה שבצמרת נהיה בכל מקרה עצם זה שלא נספוג הרבה + מניח שבכל זאת יבואו איזה 2 שחקנים קדמיים כלשהם לא שזה יספיק לאליפות אבל לפחות יחזיק אותנו בצמרת אם יפגעו איתם.

ה40 שערים שכתבתי זה מאזן עלוב כן?

בסוף יהיו כמעט עשרת אלפים דקות משחק של 3 שחקני ההתקפה. כולי תקווה שנקבל משם גול למשחק ורבע בממוצע

לפני2 שעות , turgi said:

מצחיק שאתה אומר ראיון.

בדיוק היום רציתי לציין ארבע שנים ליום האלמותי הזה.

https://sports.walla.co.il/item/3084564

צטט

"חסרה לנו יצירתיות בחלק הקדמי, אבל נביא עוד שחקנים. יש לנו בעיה, אבל אנחנו יודעים איך לפתור אותה. אם לא היינו יודעים איך היינו מודאגים, אבל כל מקבלי ההחלטות במועדון יודעים שצריך לחזק את הסגל ולפצות על שחקנים שעזבו", הסביר קרויף. "הגשנו מספר הצעות יפות מאוד לשחקנים, אבל הם סירבו להגיע מהסיבות שלהם. חלקם מחכים להצעות טובות יותר, חלקם לא רוצים להגיע לישראל. זכותם. אין לי שום תלונות לגבי הרכש, המועדון עושה הכל כדי להביא רכש איכותי. זה לוקח זמן כי אני מעוניין להביא רק שחקנים ברמה שאני רוצה".

לכל החכמולוגים, למה ואן לוון לא יכל להגיד דבר כזה? 

לפני1 שעה , דקסטר said:

טוב אחי

כזה גבר

22 דקות לפני, פנחס שוף said:

גררו 9

יונתן 9

טבח 2

אלמוג 1

ריקן 2

בלמים במצב נייח 1

אוסאמה 5

ניקוליץ 4 

גול עצמי 2

שחר 2

חחחח צחקתי בקול רם. קודם שיהיה כשיר ל-4 דקות...

לפני2 שעות , דקסטר said:

טוב אחי

הוא לגמרי צודק . 

אתם כנראה לא מבינים שיש עוד חודש לפתיחת הליגה והמון דברים יכולים להשתנות בזמן הזה .

באיזה סרט אתם חיים שלא יביאו עוד שחקנים וישארו עם הסגל הקיים ? נראה לכם שיצחקי לא רואה את מה שכולם רואים ?

9 דקות לפני, ron123 said:

הוא לגמרי צודק . 

אתם כנראה לא מבינים שיש עוד חודש לפתיחת הליגה והמון דברים יכולים להשתנות בזמן הזה .

באיזה סרט אתם חיים שלא יביאו עוד שחקנים וישארו עם הסגל הקיים ? נראה לכם שיצחקי לא רואה את מה שכולם רואים ?

לא יודע למי התכוונת אבל לא חושב שיש פה מישהו שחושב שלא יגיע לפחות שחקן אחד.

תאמין לי שמחלקת המדיה מודעות לכל הלחץ של האוהדים בפורום ובטוויטר. אין בעיה לעשות כל מיני תכנים כמו ראיונות וכאלה אבל עם כל הכבוד אין צורך לשלוח פוש ביום שלישי בערב על ראיון עם מתן בלטקסה הבאמת חמוד. תעלו לאתר בכיף / תפרסמו את זה מחר במגזין יום משחק אבל פוש זה סתם מציק.

ברור לי שזו בעיה שלי ואפשר לבטל התראות או להסיר את האפליקציה, ועדיין.

9 דקות לפני, ron123 said:

הוא לגמרי צודק . 

ברור שיביאו עוד שחקנים. וחייבים לקלוע בול בכולם כדי שנוכל להצליח. 

10 דקות לפני, ron123 said:

הוא לגמרי צודק . 

אולי יצחקי רואה מה שכולם רואים, אבל יכול להיות שאחרים במערכת לא.

עוד חודש לפתיחת הליגה זה מעט זמן - נניח שיחתימו שחקנים בסוף החלון ממש לפני או בפתיחת העונה זה לא טוב, לוקח לשחקנים חדשים זמן להתחבר ואולי להיכנס לכושר.

גם כמו שזה נראה לא יגיעו כמות מספקת שחקנים שאנחנו צריכים - אנחנו צריכים כרגע 4 שחקנים (בלי העזיבה של יונתן כהן), לא רואה סרט שבאים 4

17 דקות לפני, ron123 said:

הוא לגמרי צודק . 

לא חיים בסרט, פשוט ריאליים לאור המדיניות רכש של מכבי בכמה שנים האחרונות + 3 חודשי פגרה שעברו להם מבלי שנעשה רכש משמעותי + הודעת בעלים שמה שמבינים ממנה זה פחות להביא שחקנים מבחוץ ויותר להסתמך על התוצרת של מחלקת הנוער…

ברור לכולם שיבוא איזה שחקן או שניים ברגע האחרון (למה ברגע האחרון למה), רק שאנחנו לאור היכולת והרצון של יונתן כהן לעזוב צריכים לפחות 4, ישראלים או זרים, ושכולם יהיו בינגו אם רוצים להחזיר את הצלחת.