Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

7 דקות לפני, Sawyer said:

ההתהפכות של הגנריים עם האותיות והמספרים היא מהמשוגעות שנראו איי פעם בישראל.

כי חשבתם שאחרי שבמשך חודש וחצי כמעט כל יום אני מזכיר את זה שהם צוחקים עליי שיהיה רכש בגלל חלאיילה ושיביאו שחקנים בזמן הפעם הם יתביישו לחזור בהם אבל לא. משומקום זה מגיע בבום. ההתהפכות. 

לא יגיע כלום ומה שיגיע יהיה מאוחר מדי וגרוע.

חוסר מודעות עם אינטליגנציה נמוכה מוציאה הקיץ כמה גנריים ממש גרוע, מזלם שהם גנרים וקשה להצביע עליהם.

ושוב בפעם החמישית אשמח אם תפנה אותנו להודעה אחת פה שמישהו רשם על גדוד של רכש שאמור להגיע

כולנו יודעים בדיוק לאיזה עונה קשה אנחנו הולכים 

כולנו יודעים בדיוק מה אמור להגיע - שני שחקנים בלחץ (חלוץ זר + קשר זר או ישראלי) לא יותר מזה

5 דקות לפני, שון230 said:

לפי שנה שלמה בביתר תל אביב ומעקב אחריו 

בוא הוא לא גלזר ולא שחר הרבה יותר טכני מהם והתקפי מהם

הוא יותר טכני מגלזר זה כן, אבל לא חושב שזה יעבוד כ10.

Just now, מכביסט לעד said:

הוא יותר טכני מגלזר זה כן, אבל לא חושב שזה יעבוד כ10.

לכן רשמתי כרגע

לא רואה אופציה טובה יותר 

אלא אם כן בא לך לראות שוב 90 דקות משמימות עם ריקן כ 10

לפני14 שעות , snufkin said:

מצד אחד אני מבין את התסכול בלשלם סכומים גבוהים כשהסחורה לא שווה את זה. אבל, אם מטרת העל היא הצלחת הקבוצה הבוגרת, אין תריק אחר. אולי הקצנתי כשאמרתי לקנות חצי ליגה אבל שחקנים איכותיים (ומאמן איכותי) יביאו תוצאות ב 90% מהמקרים. הסיטי היו קבוצה תחתית-אמצע עד ששיח שפך שם כסף על רכש איכותי והיום היא קבוצץ גמר אלופות. כנל פ.ס.ז, צלסי ועוד... 

אתה חושב שמיץ'  מאזן בין האסכולות?

אני רוצה שהוא יאזן. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

נידם ממש לא 6. 

הוא שיחק ביחד עם הרשקו בקישור האחורי. תקרא לזה 6, תקרא לזה 50-50, זה לא משנה את הנקודה. קשר 10 הוא לא.

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא שיחק ביחד עם הרשקו בקישור האחורי. תקרא לזה 6, תקרא לזה 50-50, זה לא משנה את הנקודה. קשר 10 הוא לא.

הוא 8 טהור עם יכולות לשחק ב6 וגם ב10(ברמה כזאת או אחרת). 

2 דקות לפני, המכבייה said:

הוא 8 טהור עם יכולות לשחק ב6 וגם ב10. 

ראיתי לא מעט משחקים שלו (בעיקר בביתר, אבל גם בנוער) לא זכור לי שהוא שיחק כ10 ולא חושב שזה יעבוד. 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ראיתי לא מעט משחקים שלו (בעיקר בביתר, אבל גם בנוער) לא זכור לי שהוא שיחק כ10 ולא חושב שזה יעבוד. 

זה שירשור יפה עליו. 

18 דקות לפני, קמחי said:

הצעירים הבולטים טרם קיבלו הזדמנויות תחת ואן לייבן, והנושא הוא מה התפקוד של נידם על הדשא?

אנשים לא מוכנים להשלים עם המציאות גם כשהיא יושבת להם מול הפרצוף 

25 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה תראה. יש משחק על המקום ה5 נגד אשדוד.

יהיה מעניין לראות את הצעירים שלנו נגד הצעירים של אשדוד\פ"ת,  בשנים האחרונות נראה שהם מצליחים לגדל שחקנים לא פחות טובים מאיתנו (עזוב את הסכומים ההזויים שהם מוכרים שחקנים, כל שחקן עם מספר חד ספרתי של שערים נמכר בתעריף זהבי, זה באמת הזיה). 

35 דקות לפני, Eli basa said:

יהיה מעניין לראות את הצעירים שלנו נגד הצעירים של אשדוד\פ"ת,  בשנים האחרונות נראה שהם מצליחים לגדל שחקנים לא פחות טובים מאיתנו (עזוב את הסכומים ההזויים שהם מוכרים שחקנים, כל שחקן עם מספר חד ספרתי של שערים נמכר בתעריף זהבי, זה באמת הזיה). 

בסופו של יום אתה כן רואה הבדלים ביכולת כהן לא היה רבע מעבדה באותו הגיל. 

סולומון גם עשה לנו צרות שהיה שם ושעבר תראה איזה יכולות יש לילד - אין לנו שחקנים כאלה עם כל הכבוד.

אם אני לא טועה היתה כתבה על המח׳ סקאוטינג ובפ״ת יש 17 סקאוטים רק על הילדים ונוער.

לפני11 שעות , Armagedon said:

זה לא תפקיד זר לגולסה, כמובן שהוא לא אמור לעשות אותו ואני מקווה מאוד שבמכבי לא ישבו לצפות בקלטות שלו מגיל 17 ששיחק קשר התקפי.

כמובן שהוא לא זר לו כמו שהוא יודע גם לשחק קשר אחורי אם צריך, רק שפחות מחמיא לו כי חסרות לו תכונות התקפיות.

במשחקים קשים ברור שיש היגיון להציב אותו כקשר הקדמי ביותר כדי להוסיף אגרסיביות ולשפר החזקת כדור אבל זה לא הופך אותו לקשר התקפי.

גם אם הוא יוצב שם קבוע בכל משחק במכבי 3 שנים רצוף ויציג אותה יכולת הוא עדיין קשר אמצע שבונים עליו יותר מדי התקפית.

מצד שני יש קשרי אמצע עם אופי פחות אגרסיבי והגנתי שכן מביאים מספרים והם עדיין נחשבים קשרי אמצע ולא קשרים התקפיים.

מה שאני מנסה להגיד זה שהוא מושלם עמדה אחת מעל גלזר. לידו/מעליו צריך להיות שחקן עם יותר מספרים/שמשלים את החסרונות שלו. לא אכפת לי אם זה לדוגמה דן ביטון (קשר התקפי נטו שפחות עושה הגנה), או לדוגמה מדוניאנין/מיטרוביץ' (למען השם לאן הגענו)/מיקאל (קשרי אמצע שיודעים גם לתת מסירות עומק) וככה משלימים את גולסה, כמובן זה תלוי משחק איזה אופי שחקן אתה תעדיף להציב, כרגע אין לנו לא את זה ולא את זה. 

נ.ב - כרגע גם אין לנו את גולסה אז כל זה בתיאוריה.

3 דקות לפני, maccabi-king said:

תגידו, אור דסה היה שייך אלינו או שגם הוא ברח בלי שמכבי תקבל עליו שקל? 

כי ראיתי שהוא עבר לקבוצה מפורטוגל

למד מאח שלו איך לברוח ממכבי? 

לא שייך למכבי, נמכר לרעננה לפני שנתיים בערך

4 דקות לפני, maccabi-king said:

תגידו, אור דסה היה שייך אלינו או שגם הוא ברח בלי שמכבי תקבל עליו שקל? 

כי ראיתי שהוא עבר לקבוצה מפורטוגל

למד מאח שלו איך לברוח ממכבי? 

שיזהרו הפורטוגלים, יש לו מאזן ירידות מרשים לגילו.

לפני2 שעות , Dbolsa said:

בסופו של יום אתה כן רואה הבדלים ביכולת כהן לא היה רבע מעבדה באותו הגיל. 

סולומון גם עשה לנו צרות שהיה שם ושעבר תראה איזה יכולות יש לילד - אין לנו שחקנים כאלה עם כל הכבוד.

אם אני לא טועה היתה כתבה על המח׳ סקאוטינג ובפ״ת יש 17 סקאוטים רק על הילדים ונוער.

לא יודע אם יש שם 17 סקאוטים אבל יש להם את אופיר לוזון - הבן אדם קולט כבר מהשנתון הראשון של 11 על 11 (ילדים ב', כיתה ח') איזה שחקן מכל הארץ יכול להיות שחקן. אין את התכונה הזאת להרבה בארץ (למכבי ת"T יש את רן אליאס שהוא גם איש מקצוע טוב, אבל לא ברמה של אופיר לוזון)