Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

3 דקות לפני, Raumdeuter said:

אגב,יש לי תחושה מאוד מבוססת שהוא מנסה למצב את עצמו כגרסה כימיקלית של זהבי(שינוי המספר,ה"ראבק" שהוא הוסיף למשחק שלו,פתאום הזין הזה פיתח אישיות ומתעל את האנרגיות מהקהל היריב להעלאת המוטיבציה שלו נגדנו).

אנחנו מכבי, לא הפועל ולא חיפה. אין לנו מה להיכנס למה יש או אין ביריב, צריכים להתרכז בלייצר כאן את הקבוצה הכי טובה בארץ, זה יעלה הון אבל אני מקווה שלפחות בשנה הבאה מיץ' יפתח את הכיס

6 דקות לפני, micsho3 said:

אם מבחינתו זה בסדר, הייתי מחזיר את איביץ' למכבי קודם כל עם כל הצוות שלו (הוא פאקינג שמונה חודשים בבית... השאלה אם ירצה לעשות אחורה פנה)

למה שירצה לחזור אחורה? ועוד עם סגל כזה?

1 דקה לפני, snufkin said:

למה שירצה לחזור אחורה? ועוד עם סגל כזה?

סתם אני מנסה לשאוב אופטימיות מצעד כלשהו שמיץ' יכול לעשות :-)

הדבר הכי קרוב שיש לאצילי בשוק היום הוא קניקובסקי, אם מכבי יצליחו לשכנע אותו(מאמין שמשכורת יפה תעשה את העבודה) להגיע לכאן הוא יכול להיות תחליף הולם ולמיכה-להחזיר שוב את ביטון לצמיתות

2 שחקנים שצריכים להיות כאן יחד עם צ'יבוטה, זר לאמצע וזר להתקפה ופתאום הקבוצה תהפוך למשהו אחר לגמרי .

אם יצליחו למצוא בלם במקום הרננדס , גם מבורך...אם לא יצליחו להביא את צ'יבוטה, לפחות לנסות להביא את נ.ביטון במקום הרננדס וקיצוני זר

אפשר לעשות דברים, החודש האחרון הזה קריטי לעונה הזאת

מה שכן, לא רואה את מכבי מצרפים כלכך הרבה שחקנים

בקושי שחקן אחד או שניים

ואן לויבן זה הפוך לגמרי מבכר, האיש גם שדוניס היה פה טען שהסגל מספיק טוב וכ'ו

ואן לויבן חייב לדרוש שחקנים ולהבין שיש לו בעיה , לא מבין למה הוא מתעקש להגיד שמה שיש לו בסדר והסגל הזה מסוגל לקחת תואר, על מי הוא עובד? אם הוא לא יפסיק עם זה בסוף יחליפו אותו(בע"ה)

מקווה שזה שהפסדנו תואר(מזיז או לא מזיז זה עדיין תואר ששווה אפילו שניים ביחד עם הטוטו) לחיפה ולא סתם לקבוצה אחרת יגרום למישהו במכבי להתחיל להתעורר ולסגור עם שחקני חיזוק גם אם זה יעלה קצת יותר כסף ממה שהם התרגלו להוציא בשנים האחרונות לפחות שנתמודד על מקומות 1-3 ולא 4-5.

5 דקות לפני, erantheking21 said:

הדבר הכי קרוב שיש לאצילי בשוק היום הוא קניקובסקי, אם מכבי יצליחו לשכנע אותו(מאמין שמשכורת יפה תעשה את העבודה) להגיע לכאן הוא יכול להיות תחליף הולם ולמיכה-להחזיר שוב את ביטון לצמיתות

2 שחקנים שצריכים להיות כאן יחד עם צ'יבוטה, זר לאמצע וזר להתקפה ופתאום הקבוצה תהפוך למשהו אחר לגמרי .

אם יצליחו למצוא בלם במקום הרננדס , גם מבורך...אם לא יצליחו להביא את צ'יבוטה, לפחות לנסות להביא את נ.ביטון במקום הרננדס וקיצוני זר

אפשר לעשות דברים, החודש האחרון הזה קריטי לעונה הזאת

מה שכן, לא רואה את מכבי מצרפים כלכך הרבה שחקנים

בקושי שחקן אחד או שניים

ואן לויבן זה הפוך לגמרי מבכר, האיש גם שדוניס היה פה טען שהסגל מספיק טוב וכ'ו

ואן לויבן חייב לדרוש שחקנים ולהבין שיש לו בעיה , לא מבין למה הוא מתעקש להגיד שמה שיש לו בסדר והסגל הזה מסוגל לקחת תואר, על מי הוא עובד? אם הוא לא יפסיק עם זה בסוף יחליפו אותו(בע"ה)

בדיוק - כדי שנהיה פקטור במרוץ האליפות צריך את קניקובסקי, צ'יבוטה, חלוץ זר, בלם זר, דן ביטון.

4 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

מקווה שזה שהפסדנו תואר(מזיז או לא מזיז זה עדיין תואר ששווה אפילו שניים ביחד עם הטוטו) לחיפה ולא סתם לקבוצה אחרת יגרום למישהו במכבי להתחיל להתעורר ולסגור עם שחקני חיזוק גם אם זה יעלה קצת יותר כסף ממה שהם התרגלו להוציא בשנים האחרונות לפחות שנתמודד על מקומות 1-3 ולא 4-5.

אני אמנם נחשב כאן מהפסימיסטים אבל מכבי תסיים לדעתי נכון לרגע זה במקום ה2 (לא מחזיק מסגל החטיארים של באר שבע) אבל בפער של 10 נקודות לפחות מהקופים. די דומה לאליפות השניה של באר שבע (יותר מאשר האליפות השלישית ששמה בית"R בעונה הסדירה היו מעלינו אבל בפלייאוף עקפנו אותם)

הרננדס נראה כמו דקל קינן. הסביבון שעשו עליו אתמול וטעות אחת לפחות בכל משחק קריטי + אישה שלא מרוצה, אפשר לעטוף אותו יפה ולמכור.

לא יהיה עליו אקזיט הרי, אז בואו לא נפסיד יותר. פיבן בקישור זה נזק, מזכיר לי ניסיונות לשים את אבי סטרול כמגן.

חוזז, אלמוג, ריקן כ"כ חלשים. לא מביאים שום ערך במשחק. אני תוהה עם עצמי אם מתישהו חוזז יצליח להשאיר את הכדור ברגל אחרי כדרור.

ממש המשחק אתמול נתן לי פלשאבק לאחור, לסוף הימים של גרנט במכבי \ אבי נימני כמנג'ר...... כדורגל מרדים, לא אפקטיבי בשיט וגם אם הייתה עוד שעה, לא היינו כובשים.

1 דקה לפני, Insigne said:

הרננדס נראה כמו דקל קינן. הסביבון שעשו עליו אתמול וטעות אחת לפחות בכל משחק קריטי + אישה שלא מרוצה, אפשר לעטוף אותו יפה ולמכור.

לא יהיה עליו אקזיט הרי, אז בואו לא נפסיד יותר. פיבן בקישור זה נזק, מזכיר לי ניסיונות לשים את אבי סטרול כמגן.

חוץ מהטעות אתמול הוא לא עשה טעות קריטית מאז שדוניס הלך

פיבן היה חלש מאוד אתמול ואני לא בא אליו בטענות, לשים אותו בקישור ועוד קצת קדמי בקישור זה להרוג אותו.

הרננדס, אין לי כוח לעבור אבל הרננדס עשה טעויות גם אחרי דוניס. לא הבלם שנותן שקט נפשי. בלם טוב, לא מעבר.

1 hour ago, micsho3 said:

אם מבחינתו זה בסדר, הייתי מחזיר את איביץ' למכבי קודם כל עם כל הצוות שלו (הוא פאקינג שמונה חודשים בבית... השאלה אם ירצה לעשות אחורה פנה)

מחזיר עכשיו.

הבעיה שהפרצוף הראשון של יונתן ואיביץ אומר לו תחפש כרטיס טיסה ותעוף לי מהקבוצה.

8 דקות לפני, yuri said:

לא סובל אותו, אבל למה לא להציע הצעה מפתה לאבו פאני ? כשחקן יכול לתרום ואם לא יצא זה לבטח ישבש את חיפה

כמו שאתה לא סובל אותו

הוא לא סובל אותנו, הוא בחיים לא יגיע לכאן

ודבר שני אתה תטצרך לפצות את חיפה 

2 דקות לפני, Dbolsa said:

מחזיר עכשיו.

הבעיה שהפרצוף הראשון של יונתן ואיביץ אומר לו תחפש כרטיס טיסה ותעוף לי מהקבוצה.

מעולה

2 דקות לפני, yuri said:

ואן לוון הפורטוגלי?

יאללה אמן שיצליח צריך דם חדש גם בנוער

10 דקות לפני, yuri said:

לא סובל אותו, אבל למה לא להציע הצעה מפתה לאבו פאני ? כשחקן יכול לתרום ואם לא יצא זה לבטח ישבש את חיפה

מזכיר לי את הפנטזיות של אוהדי חיפה להביא שחקנים מאיתנו בלי בעיה. האמוניה מתחילה להגיע לגוש דן?!

חסר לנו איכות. מבאס כאוהדים לראות אימפריה מתפרקת ככה עם החלטות ניהוליות לא מובנות. מקווה שידעו לתקן. אני פסימי כי גם אם נתעורר בגזרת הרכש...יקח זמן התאקלמות. 

איכשהו לעבור סיבוב בחמישי...ולא לצבור פערים כדי שנישאר רלוונטים גם אחרי אוקטובר. 

אין קסמים אז אני פסימי שאפילו נישאר בתמונה בספטמבר כל עוד לא מוסיפים איכות ועומק. 

הנזק של השארת טבחלוץ, עזיבה של דור ויתור על שכטר, חוזז כרגע הרכב אם יונתן נמכר - זה פשוט משאיר אותנו בלי אופציות התקפיות נורמאליות

(עם ריקן אני עוד חי בשלום כי הוא סותם חורים ומביא מספרים כשהקבוצה רצה).

ממש מקווה שישתנה משהו בהבנה שבמצב כרגע לא יהיה לנו שום תואר. האוהדים מבינים את זה טוב. אני בטוח שגם בהנהלה. השאלה מה המטרות שהציבו לעונה הזאת...

צטט

"רוקאביצה מועמד לפנאתינייקוס ואריס סלוניקי"

ב-SDNA, אחד מכלי התקשורת המובילים ביוון, מדווח כי החלוץ האוסטרלי בן ה-34 הוצע למספר קבוצות במדינה, כאשר פאו ואריס שוקלות להגיש לו הצעה בקרוב

אפשר להפסיק לדבר גם עליו.

ההחתמה של ברגה מחזקת אין התיאוריה שמיץ' נותן דגש על האקדמיה. מיץ' לא "נטש" ולא "רדום". אני חושב וחושש שהוא שואב את הסיפוק מהאקדימה, מהערכים מהקהילה וכבר פחות מרגש או מעניין אותו ההצלחה המיידית של הבוגרת, אחרת היה מפנה את המשאבים לרכש ופחות לאקדמיה

1 דקה לפני, snufkin said:

ההחתמה של ברגה מחזקת אין התיאוריה שמיץ' נותן דגש על האקדמיה. מיץ' לא "נטש" ולא "רדום". אני חושב וחושש שהוא שואב את הסיפוק מהאקדימה, מהערכים מהקהילה וכבר פחות מרגש או מעניין אותו ההצלחה המיידית של הבוגרת, אחרת היה מפנה את המשאבים לרכש ופחות לאקדמיה

זה שהוא הביא איש מקצוע לתקן שהיה חסר באקדמיה לא אומר שלא מעניין אותו ההצלחה של הקבוצה הבוגרת

6 דקות לפני, Keano said:

זה שהוא הביא איש מקצוע לתקן שהיה חסר באקדמיה לא אומר שלא מעניין אותו ההצלחה של הקבוצה הבוגרת

פחות מעניין כנראה, אחרת קשה להסביר את ההתנהלות בגזזר הרכש ובניית הסגל ששווה במקרה הטוב מקום 2-3 או נמוך מכך

סנופקין

לא חושב בכלל שהוא יתן למשהו לגסוס ככה לעיתו

זה לא הדרך שלו

אבל אני חושב(וממה ששמעתי) שאנשים פשוט מעבירים לו דיווחים לא נכונים