Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

שאלה רצינית - איך בכלל נתחזק? בינתיים יאניוטיס יושב על הספסל, ניקוליץ' מעלה פוסטים שהוא עוד רגע חוזר, ויחד עם גררו, ג'ראלדש, סבוריט והרננדס זה 6 זרים. בלי להזכיר את גויאגון/מירושי. כל יהבנו בעצם על אולי קניקובסקי אולי צ'יבוטה ואולי דן ביטון (אישית מהמר 0/3)? 

בקיצור, נראה לי שזה הסגל. מקווה שלפחות נראה הרבה ילדים מקבלים צ'אנס אמיתי וככה נרוויח אותם לעונות הבאות. אני עדיין חושב שבלונג ראן המערכת שלנו רצינית, מקצועית וחזקה יותר משל חיפה. 

שברק יצחקי יהיה גבר יקום ויגיד שגולדאהר לא רוצה לשים שקל על רכש

ולא אכפת לו שנדשדש השנה בליגה ושיתפטר אם הוא נשאר שישא באחריות על הכישלון שיבוא אין תירוצים 

30 דקות לפני, Dalembert said:

שאלה רצינית - איך בכלל נתחזק? בינתיים יאניוטיס יושב על הספסל, ניקוליץ' מעלה פוסטים שהוא עוד רגע חוזר, ויחד עם גררו, ג'ראלדש, סבוריט והרננדס זה 6 זרים. בלי להזכיר את גויאגון/מירושי. כל יהבנו בעצם על אולי קניקובסקי אולי צ'יבוטה ואולי דן ביטון (אישית מהמר 0/3)? 

בקיצור, נראה לי שזה הסגל. מקווה שלפחות נראה הרבה ילדים מקבלים צ'אנס אמיתי וככה נרוויח אותם לעונות הבאות. אני עדיין חושב שבלונג ראן המערכת שלנו רצינית, מקצועית וחזקה יותר משל חיפה. 

זה אפילו יותר פסימי ממני:)

אם באמת רוצים ומוכנים להשקיע כסף גדול? זה אפשרי. להשתחרר מיאניוטיס יעלה לפחות חצי מהחוזה שלו לעונה הקרובה, כנל ניקוליץ. בקיצור אם תשים באיזור החצי מליון יורו,  תוכל להשתחרר מהם. לגבי מירושי וגויאגין יהיה קל להשאיל אותם אם נרצה. זה הכל עניין כספי והשאלה אם רוצים להשקיע בזה, לשחר או אלןנה לדוגמא אין בעיה לחתוך ככה שחקנים ואז עוד לפרסם שהם "חסכו" חצי שכר.

אני מהמר שיצליחו למצוא פיתרון ליאנוטיס ונראה כאן חלוץ זר. מקווה שגם את דן ביטון וששחר יצליח לפרוץ אצלנו כי ראינו מה הוא יודע

אני מתחיל לחשוב שכל העניין של הפיר פליי בשנים האחרונות שהיווה כביכול העילה לחסכון הכספי וחוסר ההשקעה(אני מדבר באופן יחסי לחיפה וב"ש),

היה סתם תירוץ שהיה נוח להשתמש בו....עושה רושם שלמרות שאנחנו כבר אחרי העניין הזה,ממש לא מתכוונים אצלנו "להשתגע" ולבזבז יותר מדי כסף...

9 דקות לפני, shai_20 said:

אני מתחיל לחשוב שכל העניין של הפיר פליי בשנים האחרונות שהיווה כביכול העילה לחסכון הכספי וחוסר ההשקעה(אני מדבר באופן יחסי לחיפה וב"ש),

היה סתם תירוץ שהיה נוח להשתמש בו....עושה רושם שלמרות שאנחנו כבר אחרי העניין הזה,ממש לא מתכוונים אצלנו "להשתגע" ולבזבז יותר מדי כסף...

בטוויטר או פה לא זוכר מישהו כתב מה זה משנה כמה נקבל על כהן לא יביאו שום דבר בכסף הזה

8 דקות לפני, snufkin said:

זה אפילו יותר פסימי ממני:)

אם באמת רוצים ומוכנים להשקיע כסף גדול? זה אפשרי. להשתחרר מיאניוטיס יעלה לפחות חצי מהחוזה שלו לעונה הקרובה, כנל ניקוליץ. בקיצור אם תשים באיזור החצי מליון יורו,  תוכל להשתחרר מהם. לגבי מירושי וגויאגין יהיה קל להשאיל אותם אם נרצה. זה הכל עניין כספי והשאלה אם רוצים להשקיע בזה, לשחר או אלןנה לדוגמא אין בעיה לחתוך ככה שחקנים ואז עוד לפרסם שהם "חסכו" חצי שכר.

אני מהמר שיצליחו למצוא פיתרון ליאנוטיס ונראה כאן חלוץ זר. מקווה שגם את דן ביטון וששחר יצליח לפרוץ אצלנו כי ראינו מה הוא יודע

לא עניין של פסימי סנופקין, אני באמת מנסה להבין. החוזה של יאניוטיס/ניקוליץ' הוא עד סוף העונה? אם לא, למה שהם יסכימו לקחת חצי משכורת שנתית וללכת? איך במצבם הם ימצאו קבוצה שתיקח אותם ותשלם להם סכום אפילו קרוב למה שמקבלים במכבי? לא יודע, מקווה שאתה צודק. אני חושב שאת יאניוטיס אולי נצליח להשאיל.

לגבי מירושי וגויאגון - מסכים. לכן לא ספרתי אותם, לא חושב שהם מה שמעכב הבאה של חיזוק זר. 

11 דקות לפני, shai_20 said:

כבר שמו מיליון, והגשנו כמה הצעות בסכומים גבוהים שעדיין לא הבשילו, בנוסף מנסים לסגור עם דן ביטון שזה עוד עסקה גדולה. 

6 דקות לפני, Dalembert said:

לא עניין של פסימי סנופקין, אני באמת מנסה להבין. החוזה של יאניוטיס/ניקוליץ' הוא עד סוף העונה? אם לא, למה שהם יסכימו לקחת חצי משכורת שנתית וללכת? איך במצבם הם ימצאו קבוצה שתיקח אותם ותשלם להם סכום אפילו קרוב למה שמקבלים במכבי? לא יודע, מקווה שאתה צודק. אני חושב שאת יאניוטיס אולי נצליח להשאיל.

לגבי מירושי וגויאגון - מסכים. לכן לא ספרתי אותם, לא חושב שהם מה שמעכב הבאה של חיזוק זר. 

יאנוטיס עד סוף העונה כן. לניקוליץ יש את העונה הזאת והבאה. אם הוא לא כשיר לכדורגל ולא יהיה מעוניין לסגור על פיצוי להתרת חוזה אפשר להקפיא. עשו את זה איתו לאיזו חצי עונה אם אני זוכר נכון. אופציה ניספץ היא לשחרר את הרננדס (שמת לעוף מפה) ולא להביא בלם זר

8 דקות לפני, snufkin said:

יאנוטיס עד סוף העונה כן. לניקוליץ יש את העונה הזאת והבאה. אם הוא לא כשיר לכדורגל ולא יהיה מעוניין לסגור על פיצוי להתרת חוזה אפשר להקפיא. עשו את זה איתו לאיזו חצי עונה אם אני זוכר נכון. אופציה ניספץ היא לשחרר את הרננדס (שמת לעוף מפה) ולא להביא בלם זר

הבנתי, אז מיאניוטיס באמת יהיה קל יותר להשתחרר. יופי. לא חושב שיש דבר כזה "להקפיא". נראה לי שזה כמו השחרורים של הנשיא. בפלייאוף שאתה מדבר עליו, למיטב זכרוני, אנחנו וחיפה קיבלנו אישור לרשום זר מהנוער כי קורונה וכאלה. 

האופציה השניה שהעלית היא רעה בעיניי, לא חושב שנחמיאס/בלטקסה/פיבן/ייני זו מצבת בלמים חזקה מספיק. אם הרננדס הולך, הייתי מביא במקומו בלם זר. 

7 דקות לפני, Dalembert said:

הבנתי, אז מיאניוטיס באמת יהיה קל יותר להשתחרר. יופי. לא חושב שיש דבר כזה "להקפיא". נראה לי שזה כמו השחרורים של הנשיא. בפלייאוף שאתה מדבר עליו, למיטב זכרוני, אנחנו וחיפה קיבלנו אישור לרשום זר מהנוער כי קורונה וכאלה. 

האופציה השניה שהעלית היא רעה בעיניי, לא חושב שנחמיאס/בלטקסה/פיבן/ייני זו מצבת בלמים חזקה מספיק. אם הרננדס הולך, הייתי מביא במקומו בלם זר. 

לגבי הבלמים - לליגה? אני באמת חושב שמצבת הבלמים מספיקה זה לא שהרננדז עילוי. אם היו משכילים להשאיר את טיבי אז זה בוודאות היה מספיק וגם כרגע, נכון שפיבן נראה נורא בתור קשר אבל כבלם הוא סולידי ויעיל. כנל בתטקסה וייני המנוסה. גם ככה בליגה אתה רוב הזמן לא בפוזשן הגנתי.

לגבי ניקוליץ- אני חושב שאפשר להקפיא אחד ע"פ התקנון, צריך לבדוק את זה. הכל תלוי ברמת הכשירות שלו, אם הוא כשיר, אפשר להשאיל לעונת חזרה אני בטוח שכמעט חצי ליגה תשמח לקבל זר שאתה משלם 90%+ מהשכר שלו. הכל שאלה של כסף. אם הוא לא כשיר, לדעתי אפשר לא לרשום אותו.

אופציה נוספת היא ללכת על ניקיטה ולהביא 2 זרים לעמדות אחרות. באופן אישי, אני חושב שכל עוד יונתן כאן, אנחנו צריכים בעיקר קשר 10 יצירתי וחלוץ. הייתי שמח שיהיה גם שחקן כנף אבל בוא נהיה מציאותיים. דן ביטון וחלוץ 9 זר טוב, ושחר שיתפוס את המושכות יכולים לשפר אותנו משמעותית. (אם לא היתה מגבלה של כסף הייתי שמח כמובן לשחקן כנף ושם הון על דוידה מהפועל)

שאלה למי שהיה בספייס של גל מהטוויטר אתמול אחרי ההפסד לחיפה: הבנתי שדיברו שם על מנהל חדש לנוער,זרקו שם ספציפי או דיברו על רק הרעיון עצמו?

17 דקות לפני, Raumdeuter said:

שאלה למי שהיה בספייס של גל מהטוויטר אתמול אחרי ההפסד לחיפה: הבנתי שדיברו שם על מנהל חדש לנוער,זרקו שם ספציפי או דיברו על רק הרעיון עצמו?

מישהו הולנדי

הבעיה הכי גדולה.. אני לא חושב שיש שחקן ישראלי שבאמת אפשר להביא לחלק הקדמי והוא יהיה בול.

קניקובסקי לא רוצה לבוא.. צאו מזה.

הכנפיים שלנו יום עסל יום בסלס. אלמוג לצערי רחוק מלממש את הפוטנציאל. והוא קיבל מספיק דקות כדי לנסות להוכיח משהו קטן. (In Hozez we trust?)

חלוץ אין, וגם אם יביאו אני בספק אם זה יספיק

נראה שיונתן רוצה לעזוב

אין שחקן אחד שיודע לתת פס לגול

אז אולי אולי אולי זה יספיק לעלות לבתים באירופה

אבל לליגה? NO WAY

9 דקות לפני, dadiT said:

מישהו הולנדי

בטווח של Wim Jonk שהוזכר בתקופת ג'ורדי לטון קאנן מבחינת מוניטין ויכולות מקצועיות,איפה השם הזה נמצא?

(אם אתה זוכר את השם שאמרו אתמול אז אשמח לדעת אותו בשביל להתרשם ממנו,אם לא אז אנסה לשאול במקום אחר ותודה על התשובה בכל מקרה).

4 דקות לפני, Raumdeuter said:

בטווח של Wim Jonk שהוזכר בתקופת ג'ורדי לטון קאנן מבחינת מוניטין ויכולות מקצועיות,איפה השם הזה נמצא?

(אם אתה זוכר את השם שאמרו אתמול אז אשמח לדעת אותו בשביל להתרשם ממנו,אם לא אז אנסה לשאול במקום אחר ותודה על התשובה בכל מקרה).

לא ציינו שם. מניח שפטריק המליץ עליו.

דן אינבינדר פנוי ? חח השוק הישראלי פשוט מת לא ייאמן.

נשארנו עם מהלכים שאין לנו ברירה לעשות אותם, בהצלחה המשא ומתן שהצד השני יודע את זה

50 דקות לפני, Raumdeuter said:

אמרו שאמור להגיע בקרוב כנראה הולנדי.

8 דקות לפני, turgi said:

צריך להתחיל מארבעה זרים חדשים

קשר קדמי זר וחלוץ זר, יותר מזה לא צריך.

ג'ראלדש שכולם אומרים שירד ברמה, הוא "ירד ברמה" כי אין לו עם מי לשחק בכנף מקדימה. 

הרננדס מסתמן כבלם ממוצע ולא יותר, נתוני פתיחה מעולים אבל מאבד ריכוז לפעמים, לא עליו תקום ותיפול העונה וכבר מאוחר מדי לחפר בלמים זרים שיש כל כך הרבה עבודה אחרת לעשות. 

בלם זר חובה

קשר אמצע זר חובה

כנף חובה ואין ישראלי אז זר

חלוץ חובה ואין ישראלי אז זר

1 דקה לפני, turgi said:

בלם זר חובה

קשר אמצע זר חובה

כנף חובה ואין ישראלי אז זר

חלוץ חובה ואין ישראלי אז זר

בהנחה שג'ראלדש, סבוריט וגררו באנקרים, אין לך מקום לעוד 4.

עזבו מה שאבו פאני עשה לו שזה גם מעורר גיחוך

דקה 82 מוסרים כדור סתמי לאיזור הרחבה של מכבי, הרננדס הכי קרוב לכדור בפער, דוניו הרבה אחריו...לפתע הרננדס עוצר משום מה ומפסיק לרוץ לכדור והולך אחורה, דוניו מקדים אותו ומתחיל מצב מסוכן קרוב לשער

זה הרבה מעבר...

אני חייב להגיד שאני פחות מתחבר לגישה הפסימית כלפי מכבי מסיבה מאוד פשוטה ותועלתנית: מה זה נותן לנו בתור אוהדים?,לכל היותר תחושה רגעית של "צדקתי בתחזית" או "ידעתי שזה יקרה" או כל תחושה נגטיבית אחרת שמשליכה על המועדון גם אם אנחנו לא רוצים בכך.

האמת שזה די מוזר בעיני להכניס את הקור והקשיחות של העולם האמיתי לתוך מה שמשמש לרובנו כבני אדם בוגרים מעין סוג של מפלט רגשי מהחיים עצמם וחלל שבו מותר לנו להרגיש רגשות קיצוניים לכאן או לכאן ובעצם להישאר ילדים במובן מסויים.

וכמו שקרה לפחות לרובנו,רוב הילדות שלנו הייתה מלאה בתום של ילד ואופטימיות של אמונה בטוב של העולם.

סליחה שכתבתי בצורה קצת פחות מסודרת או מוקפדת מבחינה לשונית,רק רציתי מקום לפרוק.

לפני9 שעות , אלק נילאש said:

מה זה הימור לשני הצדדים? למה שלודוגורץ ישימו סתם תג מחיר לשחקן שלהם עוד לפני שהתחילה העונה? אם יציעו להם סכום שמתאים להם אז יגידו כן ואם לא - לא. למה צריך לשים מחיר ספציפי? סעיף ביי אאוט אף פעם לא מגיע ביוזמה בלעדית של המוכר. אין לו שום סיבה לעשות את זה, תיאורטית הוא יכול לבקש אינסוף למה שישים תקרה לרווח שלו?

כשאתה מציג את האופציה כאופציה מקסימאלית לרכישה, אז ברור שאין אינטרס ללודוגורץ להסכים לזה. אבל לא ברור לי מאיפה המסקנה הזאת. אופציה לרכישה זה אומר שאם נרצה לרכוש את השחקן - זה המחיר שנצטרך לשלם עליו.

הרי זה לא שלודוגורץ עשו איתנו חסד - זה ברור שגם להם יש מה להרוויח מזה. יש פה ניהול סיכונים מצד שתי הקבוצות - שתיהן יכולות להרוויח ולהפסיד מסעיף כזה. לודוגורץ יכולה להפסיד אם ביטון היה נותן עונה גדולה, מה שהיה מונע מהם לבקש עליו 2 מליון לדוגמה, כשבמקרה כזה מכבי מרוויחה. מצד שני, במקרה שביטון נותן עונה פחות טובה ובכל זאת נרצה לקנות אותו (וכנראה שלודוגורץ, שעושים הרבה עסקאות עם דודו דאהן, מכירים קצת את השוק פה ואת מגבלת הזרים, אז הם העריכו שסיכוי טוב שזה מה שיקרה), אז לודוגורץ מבטיחים את זה שנצטרך לשלם עליו סכום מכובד, שבלי האופציה לא היה משולם.

זה שמכבי החליטו שהאופציה היא בסיס לשינויים או סכום מקסימלי לרכישה, זה באמת פוגע בהדדיות של העסקה וגורם לה להיות לא משתלמת ללודוגורץ, ולא פלא שהם לא זורמים איתנו על התזה הזאת. לכן לדעתי הם לא מוכרים את ביטון, למרות שגם עכשיו זה די ברור שאין לו הצעות מדהימות. זה בדיוק מה שקרה עונה שעברה עם ג'ראלדש. הרי למה ספורטינג לא היו מוכנים למכור לנו אותו בפחות מהאופציה, גם תמורת סכום מכובד אחר, עד שבסוף שחררו אותו בחינם? ההתנהלות הזאת של מכבי מובילה למצב שהאופציה יוצאת משתלמת רק לצד הקונה, כי כמו שאמרת, סתם ככה אין למוכרת עניין לגדר את סכום הרכישה.

1 דקה לפני, Keano said:

בהנחה שג'ראלדש, סבוריט וגררו באנקרים, אין לך מקום לעוד 4.

גררו לא צריך להיות באנקר