Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

28 דקות לפני, Elirandani said:

גם קבוצה בלי אף שחקן שיודע למסור כמו שצריך או שנותן איזה מסירת מפתח, מציגה תבניות התקפה, מנסה ליצור יתרון באגף, מנסה תבנית מסוימת במצבים נייחים.

לא רואה פה משהו מסודר, יותר מדי נסיונות של אחד על אחד, האאוטים המביכים שאין להם מקום.

לא חושב שואן לוובן זה האיש למרות הריצה הנהדרת בעונה שעברה, רכש לא רכש, לדעתי עמדת המאמן יותר בעייתית.

ימים יגידו, הייתי מחכה להשלמת הסגל. לגבי המאמן, הוא הרוויח את העונה הזו ביושר.

להזכירך, דוניס השאיר לו וואחד סופלקי= 20 מ-36.

דבר נוסף חשוב, חיפה לא לקחו אליפות עשור מהרבה סיבות. אחת המרכזיות, כל שנה החליפו שם את כל הצוות

למעט הדובר.

תסתכל על אלונה, אכלה לא מעט לקרדות עד שנתנה את המפתחות לאלישע שייצב ולאחריו בכר שקטף את הפירות.

בקיצור, זה מתכון להתרסקות. לעניות דעתי, חייבים יציבות בעמדת המאמן אבל אחד שיהיה מקצועי ואוטוריטה... געגועים לאיביץ.

6 דקות לפני, erantheking21 said:

פטריק ואן לוון התייחס לבצורת ההתקפית ואמר לאחר המשחק: "אני לא דואג. אני חושב שאנחנו כמה שבועות כקבוצה עדיין מנסים לאזן, אז אין לי זמן לדאגה. אנחנו עובדים קשה כדי לשפר את המשחק שלנו ואת הפיזיות. זה הפוקוס, נמשיך לעבוד"

"אני חושב שרואים סיטואציות שהיו יכולות ללכת אחרת. אני חושב שהיו פנדלים שהם נתונים לדיון. חושב שייצרנו הזדמנויות. האם אנחנו בשיאנו? לא. אנחנו בונים את הקבוצה עם חלק מהשחקנים החדשים והצעירים, ממשיכים להתסכל קדימה"

התגובה של פטריק

אם מישהו לא יסביר לגולדהאר ויעקוף אותו אנחנו בבעיה, רק אנגלידיס יוכל.

מה זה מנסים לאזן? שיחקו היום רק שלושה שחקנים שלא היו פה בעונה שעברה. הוא מדבר כאילו החלפנו חצי קבוצה וצריך להתרגל לשיטה של מאמן חדש.

הורג אותי שגם אחרי עוד משחק בלי שום דבר התקפי ובלי שום יכולת יצירתית הדבר שהוא מדבר עליו זה לעבוד על הפיזיות.

1 דקה לפני, BIGBEN said:

ימים יגידו, הייתי מחכה להשלמת הסגל. לגבי המאמן, הוא הרוויח את העונה הזו ביושר.

להזכירך, דוניס השאיר לו וואחד סופלקי= 20 מ-36.

דבר נוסף חשוב, חיפה לא לקחו אליפות עשור מהרבה סיבות. אחת המרכזיות, כל שנה החליפו שם את כל הצוות

למעט הדובר.

תסתכל על אלונה, אכלה לא מעט לקרדות עד שנתנה את המפתחות לאלישע שייצב ולאחריו בכר שקטף את הפירות.

בקיצור, זה מתכון להתרסקות. לעניות דעתי, חייבים יציבות בעמדת המאמן אבל אחד שיהיה מקצועי ואוטוריטה... געגועים לאיביץ.

בעשור הקודם החלפנו מאמן כל עונה (חוץ מעם איביץ׳) ועדיין היינו אדירים.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

פטריק ואן לוון התייחס לבצורת ההתקפית ואמר לאחר המשחק: "אני לא דואג. אני חושב שאנחנו כמה שבועות כקבוצה עדיין מנסים לאזן, אז אין לי זמן לדאגה. אנחנו עובדים קשה כדי לשפר את המשחק שלנו ואת הפיזיות. זה הפוקוס, נמשיך לעבוד"

"אני חושב שרואים סיטואציות שהיו יכולות ללכת אחרת. אני חושב שהיו פנדלים שהם נתונים לדיון. חושב שייצרנו הזדמנויות. האם אנחנו בשיאנו? לא. אנחנו בונים את הקבוצה עם חלק מהשחקנים החדשים והצעירים, ממשיכים להתסכל קדימה"

התגובה של פטריק

אם מישהו לא יסביר לגולדהאר ויעקוף אותו אנחנו בבעיה, רק אנגלידיס יוכל.

אני לא מבין, הוא מזלזל באינטליגנציה שלנו? מוכר לנו לוקשים של הצערת הסגל ושימוש במושאלים שחזרו כתירוץ לאין רכש כשבפועל רק עידו שחר שיחק עד עכשיו וגם זה היה ל 30 דק בניסיון נואש להציל את המולדת. לא קונה את החרא הזה. 

צריך להיות עיוור טיפש או אוהד הפועל כדי לא להבין שהקבוצה הבינונית של שנה שעברה איבדה חלק מהשחקנים היותר טובים שהיו לה (פרץ,דן ביטון,טיבי ופשיץ) שלא נדבר על גולסה שכבר שכחנו ממנו ופשוט לא הביאה אף אחד במקום! פשוט הזוי. 

תמיד אפשר לתרץ שזאת תחילת עונה ועדיין אין כושר משחק אבל הקבוצות היריבות שלך נמצאות באותו מצב בדיוק. לא זוכר מתי ראיתי את מכבי כלכך אנמית בהתקפה שב 180 דק נגד קבוצה ממונטנגרו וחצי הגנה של חיפה בועטת 4 פעמים למסגרת (ופרגנתי). 

מי לעזאזל מסוגל לתת גול בסגל הזה חוץ מיוני שבקושי רוצה להיות פה? 

חוזז?לא. טבח? לא באיזור. חלאיילה?אולי. 

אני ממש לא פסימיסט (אפילו די אופטימי בד״כ) אבל בלי חיזוק משמעותי לדעתי מקום 3 יהיה תרחיש אופטימי ואני לא מגזים. 

זהו. הייתי חייב לפרוק את זה בדרך הביתה . לילה טוב

2 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

אם זה הלך הרוח של פטריק וממנו יגזרו ההחלטות, עד סוף הסיבוב הראשון הוא כבר לא פה.

חבל. האמנתי שהוא כן זה.

אמת.. הוא יכול לערבב כמה שהוא רוצה אבל בלי 3-4 שחקנים  משמעותיים הוא לא ישרוד.

12 דקות לפני, yellow&blue said:

אמת.. הוא יכול לערבב כמה שהוא רוצה אבל בלי 3-4 שחקנים  משמעותיים הוא לא ישרוד.

3 4???? הוא צריך להעיף אתמול את הרננדס, יקנקוקיס וניקו צריכים לעזוב עכשיו ממש בכתיבת מילים אלה ושבאותו הזמן ציבוטה דביטון קניקובסקי וחלוץ משוגע יהיו בדרך לקרית שלום

6 דקות לפני, Dbolsa said:

3 4???? הוא צריך להעיף אתמול את הרננדס, יקנקוקיס וניקו צריכים לעזוב עכשיו ממש בכתיבת מילים אלה ושבאותו הזמן ציבוטה דביטון קניקובסקי וחלוץ משוגע יהיו בדרך לקרית שלום

הייתי עדין 3-4 שחקנים.

אם יגיעו 2 תפתח שמפנייה.

מה רציתם שהוא יגיד? "המצב חרא, בלי 3-4 שחקני רכש אין לנו מה למכור"? כשהוא אומר "לאזן" ו"בונים קבוצה" אני דווקא רואה רמז לשחקנים שהוא רוצה לצרף לסגל

חבל שלא הודיעו לנו מראש שהולכים על עונה כזאת, לא שהם חייבים.

אבל לפחות ככה לא היינו מצפים ומתאכזבים מהמצב.

לפחות עכשיו זה רשמי לפי מה שפטריק אמר.

לפחות עכשיו אני יודע את זה באופן רשמי.

זה פשוט מאוד.

עזבו בשנתיים האחרונות:                   אמאדור | טיבי      | דור פרץ | מיכה    | אצילי | צ'יקו | פשיץ, שכטר, בלקמן

הגיעו בשנתיים האחרונות:                 הרננדס | נחמיאס |              | דן ביטון | טבח  | גררו  | חלאיילה

הערכת המחליפים היא די גסה, אבל בגדול בכל העמדות אם הגיעו מחליפים, הם משמעותית פחות טובים ממי שעזבו.

37 דקות לפני, itanar said:

אבל לא משנה את העובדה שפיבן לא צריך להיות שחקן הרכב אצלנו בין אם זה בהגנה או בקישור.

פיבן כבלם לא נופל מהרננדס ולא מנחמיאס, ולמען האמת כנראה שעדיף עליהם. זה שלוקחים שחקן של מיקום איקס ונותנים לו לשחק במיקום דאבליו, זה בעיה של המאמן..

לא כ"כ קשור, אבל אני כבר מלא זמן תוהה בעניין. בקשר לדן ביטון, למה לעזאזל אנחנו כל הזמן עושים סעיפי שחרור שאין לנו את היכולת או שאנחנו לא מתכוונים לעמוד בהם? ואז עוד נמרחים כל הקיץ ולא מביאים מחליפים כי מנסים לסחוב את המו"מ?

3 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אבל אין סיבה אמיתית ללכת למהלך כזה, חוץ מהתעקשות (בואכה יהירות) של מאמן.

כל הסימנים מראים שיש נכונות להשקיע.

מיטש דיבר על סגירת פערים, נרכשו שחקנים מהליגה בסכומים לא מבוטלים יחסית למה שהורגלנו בזמן האחרון, דובר פה על מוחמד שבוודאי לא הציעו לחוגג שקל תשעים בעבורו.

Just now, אורלנדו בלוף said:

מיטש דיבר על סגירת פערים, נרכשו שחקנים מהליגה בסכומים לא מבוטלים יחסית למה שהורגלנו בזמן האחרון, דובר פה על מוחמד שבוודאי לא הציעו לחוגג שקל תשעים בעבורו.

אם הקשבת לראיון איתו בסיום הזוועה בסמי הבנת שאין לו מושג.

איביץ עדיין פנוי אפשר עדיין להציל משהו

Just now, Dbolsa said:

צחקתי בקול גדול.

אחרי שראיתי את צמד הבלמים המהולל שלנו היום, ממש ממש לא צחקתי גם אני, אבל מה שעושה לך טוב, שיהיה לבריאות. ורק למען הסר ספק, לא חושב שפיבן ראוי לבלם פותח בקבוצה כמו שלנו, אבל כשאלו הם האופציות אז בלית ברירה, גם קוץ במדבר נחשב לפרח..

קראתי את הראיון איתו ועל זה אני מתבסס.

אני משוכנע שמיטש לא הוריד הוראה מלמעלה שהסגל רובו ככולו יהיה צעירים חסרי ניסיון. אין סרט כזה.

לשלב יותר שחקני אקדמיה בסגל? חד משמעית כן, אבל להתבסס עליהם לחלוטין? לא מאמין שירדה הוראה כזו.

גם לא רואה לזה סימנים בשטח מלבד החלטה של מאמן.

2 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

גם חושב שאין סיבה אמתית למהלך כזה.

היה עקשן גם בינואר כשכולם ראו וצעקו חיזוק להתקפה והוא התעקש שלא צריך.

שוב ההעקשות שלו - ככה היה בינואר וגם עכשיו

6 דקות לפני, duss21 said:

לא כ"כ קשור, אבל אני כבר מלא זמן תוהה בעניין. בקשר לדן ביטון, למה לעזאזל אנחנו כל הזמן עושים סעיפי שחרור שאין לנו את היכולת או שאנחנו לא מתכוונים לעמוד בהם? ואז עוד נמרחים כל הקיץ ולא מביאים מחליפים כי מנסים לסחוב את המו"מ?

כלכך מדויק

1 דקה לפני, erantheking21 said:

כלכך מדויק

הגרוע פה שאחרי זה קבוצות לא סומכות על המילה שלך כי אתה לא תעמוד ההתחייבות גם ככה ותעשה להם טריק קלאסי.

5 דקות לפני, כהן said:

אחרי שראיתי את צמד הבלמים המהולל שלנו היום, ממש ממש לא צחקתי גם אני, אבל מה שעושה לך טוב, שיהיה לבריאות. ורק למען הסר ספק, לא חושב שפיבן ראוי לבלם פותח בקבוצה כמו שלנו, אבל כשאלו הם האופציות אז בלית ברירה, גם קוץ במדבר נחשב לפרח..

שלא תחדוב שאני חושב שהרננדס בלם... הוא כמחליף לאמאדור בדיחה עצובה של ממש.

9 דקות לפני, duss21 said:

מה זה למה? כי דן ביטון לא נתן עונה ששווה מיליון וחצי יורו, אז למה שנשלם את זה?

מספיק גם עם הקשקושים האלה שלא סומכים עליך ובגלל זה אין עסקה. לודוגורץ מוכנה לרדת מהמחיר של האופציה, מכבי לא מוכנה למחיר הזה ורוצה לשלם פחות. הבולגרים מחכים לסוף הקיץ כדי להחליט אם להתפשר או לא. 

15 דקות לפני, הישראלי היפה said:

באמת. לא היית מצפה אם היו אומרים לך? ועוד במכבי,  זה הבסיס של כדורגל. מה זה הפריע לנו שלא אמרו לנו את זה?