Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

4 דקות לפני, אקיטה said:

אני מסכים שהכל כרגע רק בפוטנציה, קארצב ושחר ממש לא מוכחים כמובן.

אבל אני לא רואה צורך לסנדל את העמדה הכי מוכשרת שלנו לכל מיני זרגרים כשאתה ביי פאר הכי מוכשר שם.

איך שעידו שחר שיחק בעונה שעברה נגדנו, או קארצב לפני הפציעה, הראה שיש להם הרבה ברגליים. אם הפוטנציאל יתממש או לא זה בעיניי כתלות גם באיכות הקבוצה והמאמן.

אני מסכים איתך בנוגע ל2 עמדות הקישור האחוריות יותר, אבל עדיין חושב שאנחנו חייבים גם קשר עם אופי יצירתי בנוסף לחלוץ ושחקן כנף.

אנחנו בבעיה מבחינת ישראלים, הרי יש לנו שלושה זרים בהגנה + גררו. יש מקום לעוד זר אחד בהרכב, או בהתקפה או בקישור. כל עוד לא נשתפר (מאד) בגזרת הישראלים אז או הקישור או ההתקפה יהיו מאד מאד בינוניים. 

אני מתעלם מהאפשרות לרדת לשני זרים בהגנה (שחרור הרננדז) כי לא נראה לי שזה הכיוון של הקבוצה

3 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

אנחנו בבעיה מבחינת ישראלים, הרי יש לנו שלושה זרים בהגנה + גררו. יש מקום לעוד זר אחד בהרכב, או בהתקפה או בקישור. כל עוד לא נשתפר (מאד) בגזרת הישראלים אז או הקישור או ההתקפה יהיו מאד מאד בינוניים. 

אני מתעלם מהאפשרות לרדת לשני זרים בהגנה (שחרור הרננדז) כי לא נראה לי שזה הכיוון של הקבוצה

קודם שיהיו לנו 6 זרים כשירים. אם זה יקרה נוכל לשחק עם כולם באירופה ובליגה לעשות רוטציה בין הזרים (לפתוח עם בלטקסה ונחמיאס, לתת לחלאיילה לפתוח, לתת לשחקן אגף שיוכיח את עצמו לשחק במקום גררו).

1 hour ago, אקיטה said:

צריך 2 זרים להתקפה, אם יוני עוזב אז עוד שחקן התקפה.

מעבר לזה שאר הבעיות פתירות ברמת הסגל והאימון של פטריק, לא כל דבר זה רכש.

מאד מתחבר למשפט האחרון שלך. לא כל עניין או מחסור רגעי נפתר ברכש. ואנחנו כל כך למודי ניסיון בעניין הזה.  

30 דקות לפני, Naor23 said:

מתחבר לסיום ההודעה אבל מאוד חולק על ההתחלה שלה, קארצב ושחר (שאנחנו לא יודעים באמת מה היכולת שלו) מוכשרים כמו אבו פאני אולי רק בפוטנציה, אבו פאני שחקן מצויין והרבה יותר טוב מקארצב נכון לעכשיו עם כמה שקשה לקבל את זה.

אבו פאני לפני שנה היה אלמוני בדיוק כמו שחר ועם הייפ פחות מקארצב. הוא קיבל הזדמנות ולקח אותה. אם מכבי מאמינה בהם והם יכשלו, נדע טוב יותר. הצלחה של מושאל של חיפה לחדרה בעונתו הראשונה לא צריכה לגרום למכבי להשתגע באיזה מבצע חימוש. קצת סבלנות. 

53 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

גלזר גולסה וקשר זר איכותי לצידם (אחד שיתרום התקפית) זה מספיק לאליפות. 

עונה שעברה היה לך גלזר גולסה והקשר הישראלי הטוב ביותר וזה לא הספיק.

"קשר זר איכותי" זה שם קוד יפה אבל גם אם יגיע כזה (קשה לי להאמין) ספק שהוא יתרום את מה שדור הביא למכבי

19 דקות לפני, המכבייה said:

אבו פאני לפני שנה היה אלמוני בדיוק כמו שחר ועם הייפ פחות מקארצב. הוא קיבל הזדמנות ולקח אותה. אם מכבי מאמינה בהם והם יכשלו, נדע טוב יותר. הצלחה של מושאל של חיפה לחדרה בעונתו הראשונה לא צריכה לגרום למכבי להשתגע באיזה מבצע חימוש. קצת סבלנות. 

הקשר היחיד בין שחר ואבו פאני הוא ששניהם קשרים (ונמוכים). באמת שאני לא מבין את ההשוואה הזאת (זה לא רק אתה, אני רואה הרבה כאלה).

שחר יכול להצליח כמו אבו פאני ובאותה מידה להיכשל כמו אלמוג. הוא קיבל את ההזדמנות להוכיח מה הוא שווה במחנה אימון (לאף אחד מאיתנו אין מושג מה הוא הוכיח), ככל הנראה הוא יקבל הזדמנות נוספת כבר הערב ויהיו עוד. יקח את ההזדמנויות? יקבל מקום בהרכב. 

עד שהוא לא מוכיח את עצמו אי אפשר לבנות עליו להוביל את מכבי. 

לפני1 שעה , שחר ליב said:

פה כבר מדובר כנראה בבעיית ראייה אבו פאני קשר מצויין - קארצב חלש ביותר ולא שווה סגל.

עידו שחר - שווה הזדמנות וסגל.

קארצב רחוק מלהיות "חלש ביותר ולא שווה סגל". למעשה אין לנו עדיין מושג מה הוא שווה. ציפיות מהסוג הזה הן כשלון שמזין את עצמו.

1 hour ago, Naor23 said:

מתחבר לסיום ההודעה אבל מאוד חולק על ההתחלה שלה, קארצב ושחר (שאנחנו לא יודעים באמת מה היכולת שלו) מוכשרים כמו אבו פאני אולי רק בפוטנציה, אבו פאני שחקן מצויין והרבה יותר טוב מקארצב נכון לעכשיו עם כמה שקשה לקבל את זה.

רק ששאבו פאני נתן חצי עונה מחורבנת למדי בחיפה. למעשה רק בסוף העונה הוא התחיל להיראות כמו משהו וגם אז ועד עכשיו לא מדובר בקשר שאפשר לבנות סביבו קבוצה.

לעומתו, קארצב נתן עונת בכורה לא רעה בחדרה, בזבז שנה בק"ש בקבוצה שלא הייתה יכולה לקדם אותו בכלום, בזבז עוד חצי שנה על מאמן שעשה ממש מאמץ לא לתת דקות לשחקנים צעירים, ואז נפצע בדיוק כשנראה שהוא מתחיל להבין מה קורה מסביבו. זו בדיוק הגישה שתביא לכשלונות חוזרים של כמעט כל צעיר שישחק במכבי.

דברו בבקשה אחרי שקארצב - או כל שחקן צעיר אחר - יקבל את החצי שנה הרצופה שלו בהרכב כמו אבו פאני.

הדשא של השכן תמיד ירוק יותר.

אבו פאני עם גלזר, פרץ, גולסה, ייני וריקן היה מקבל פירורי דקות בדיוק כמו קארצב.

במשחקים נגדנו ראיתי בעיקר שחקן כסחן, מלוכלך ובכיין.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הקשר היחיד בין שחר ואבו פאני הוא ששניהם קשרים (ונמוכים). באמת שאני לא מבין את ההשוואה הזאת (זה לא רק אתה, אני רואה הרבה כאלה).

שחר יכול להצליח כמו אבו פאני ובאותה מידה להיכשל כמו אלמוג. הוא קיבל את ההזדמנות להוכיח מה הוא שווה במחנה אימון (לאף אחד מאיתנו אין מושג מה הוא הוכיח), ככל הנראה הוא יקבל הזדמנות נוספת כבר הערב ויהיו עוד. יקח את ההזדמנויות? יקבל מקום בהרכב. 

הוא נתן דוגמא את ההשוואה בניהם, אז עניתי לזה. הכל זה הזדמנויות וניצולן. בלי קשר,  אני לא רואה שום קשר ישראלי פנוי וריאלי שמוצנח להרכב של מכבי ומוכיח את עצמו בוודאות. אין באמת חיה כזאת. אני לגמרי נותן להם הזדמנות להוכיח את עצמם. העוצמה תגיע מבפנים. 

מכבי התרוקנה בבת אחת בשנתיים האחרונות מכמה נכסים (מיכה, אצילי, שכטר, טיבי, ז'איר, פשיץ')

אני מאוד מקווה שמישהו יתעורר שם.

לבנות על הילדים גררו, חוזז, אלמוג וקארצב זה הימור גדול מדי - באיזשהו מקום זה יכול לפגוע להם בהתפתחות.

אסיים שלדעתי מכבי צריכה להשאיר את דן ביטון, עבר עונת התאקלמות - הראה דברים מעניינים, העונה הוא יכול לבוא יותר לידי ביטוי.

31 דקות לפני, דקסטר said:

עונה שעברה היה לך גלזר גולסה והקשר הישראלי הטוב ביותר וזה לא הספיק.

"קשר זר איכותי" זה שם קוד יפה אבל גם אם יגיע כזה (קשה לי להאמין) ספק שהוא יתרום את מה שדור הביא למכבי

זה לא הספיק מסיבות אחרות, הקישור עצמו היה לגמרי שווה אליפות, וגם אם יגיע קשר זר מעט פחות טוב מדור אבל עדיין ברמה זה יכול להספיק. 

24 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבו פאני הושאל לחדרה ועשה עונה יפה. שחר הושאל להפועל חיפה ונתן דקות מצוינות. אבו פאני קיבל הזדמנות אצל בכר ולקח אותה ב-2 ידיים. מקרה זהה יכול לקרות לשחר במכבי. 

הוא יכול להוכיח את עצמו רק אם יתנו לו את הבמה... בדיוק כמו שגלזר, פרץ, יוני ואחרים קיבלו את הבמה. 

וברור שיש סיכון, הצלחה או נפילה, אבל זה חלק מהכדורגל, אתה מחפש ביטחון שלם ו-ודאות, בחלק מהמקרים לא יהיה לך את זה. 

23 דקות לפני, שי123 said:

הדשא של השכן תמיד ירוק יותר.

אבו פאני עם גלזר, פרץ, גולסה, ייני וריקן היה מקבל פירורי דקות בדיוק כמו קארצב.

במשחקים נגדנו ראיתי בעיקר שחקן כסחן, מלוכלך ובכיין.

לא חושב שמדובר בדשא של השכן יותר ירוק. 

אנשים פה רגילים להקטין את חיפה כבר עשור, עכשיו כשהם אשכרה שווים משהו עדיין ממשיכים בזה מתוך הרגל - אבו פאני סתם כסחן, נטע לביא הוא סתם כוסית, עופרי ארד ילדה עם קוקיות, חזיזה מכוער ובכיין, עלי מוחמד שכל הפורום גמר עליו שנים פתאום לא משהו. להזכירכם כל אלה לקחו לנו אליפות. אז נכון שמדובר באחת האלופות הכי חלשות, אבל הם עדיין היו טובים מאיתנו בעונה שעברה וכיום הפער רק גדל (והמשחק היום לא משנה לכאן או לשם). הגיע הזמן שאנשים יפנימו את זה.

19 דקות לפני, המכבייה said:

הוא נתן דוגמא את ההשוואה בניהם, אז עניתי לזה. הכל זה הזדמנויות וניצולן. בלי קשר,  אני לא רואה שום קשר ישראלי פנוי וריאלי שמוצנח להרכב של מכבי ומוכיח את עצמו בוודאות. אין באמת חיה כזאת. אני לגמרי נותן להם הזדמנות להוכיח את עצמם. העוצמה תגיע מבפנים. 

שחר הרוויח את ההזדמנות להוכיח את עצמו והוא יקבל אותה. נקווה שהוא יוכיח את עצמו.

מסכים שאין קשר ישראלי טוב ובגלל זה הייתי מביא זר לשם (אם בנוסף יסתדר עם ביטון בסוף החלון זה יהיה נהדר).

3 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אבו פאני הושאל לחדרה ועשה עונה יפה. שחר הושאל להפועל חיפה ונתן דקות מצוינות. אבו פאני קיבל הזדמנות אצל בכר ולקח אותה ב-2 ידיים. מקרה זהה יכול לקרות לשחר במכבי. 

הוא יכול להוכיח את עצמו רק אם יתנו לו את הבמה... בדיוק כמו שגלזר, פרץ, יוני ואחרים קיבלו את הבמה. 

וברור שיש סיכון, הצלחה או נפילה, אבל זה חלק מהכדורגל, אתה מחפש ביטחון שלם ו-ודאות, בחלק מהמקרים לא יהיה לך את זה. 

על אף אחד מהשמות שרשמת לא בנינו. פרץ קיבל דקות כי ג׳ורדי הבין שייני קשר אחורי זה לא עובד, גלזר קיבל דקות והוכיח את עצמו בזכות הפציעה של גולסה ויונתן קיבל דקות בעיקר אחרי שלקחנו אליפות והוכיח את עצמו. 

על אף אחד מהם לא בנינו. הצעיר היחיד שבנינו עליו זה אלמוג בעונה שעברה והוא עשה ההפך מלהוכיח את עצמו. 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אנשים פה רגילים להקטין את חיפה כבר עשור, עכשיו כשהם אשכרה שווים משהו עדיין ממשיכים בזה מתוך הרגל - אבו פאני סתם כסחן, נטע לביא הוא סתם כוסית, עופרי ארד ילדה עם קוקיות, חזיזה מכוער ובכיין, עלי מוחמד שכל הפורום גמר עליו שנים פתאום לא משהו. להזכירכם כל אלה לקחו לנו אליפות. אז נכון שמדובר באחת האלופות הכי חלשות, אבל הם עדיין היו טובים מאיתנו בעונה שעברה וכיום הפער רק גדל (והמשחק היום לא משנה לכאן או לשם). הגיע הזמן שאנשים יפנימו את זה.

שחר הרוויח את ההזדמנות להוכיח את עצמו והוא יקבל אותה. נקווה שהוא יוכיח את עצמו.

הלוואי. תראה, למכבי יש ממש מפעל ייצור והיא מתייחסת אליו בכבוד הראוי. היא נוסעת עם 30 שחקנים למחנה ורואה מקרוב מה יש לה ומה עדיין חסר לה. אני גם הערכתי שרק אחרי המחנה יתקבלו החלטות ופטריק היה מאד ברור אתמול- יש לחלקם עוד דרך לעשות. בוא נראה איזה פאזל בסוף יורכב ואיזה כדורגל הוא יוכל לייצר.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הקישור שלהם לא היה החלק החזק בקבוצה, ובטח שלא יותר טוב מהקישור שלנו.

ככה שלפאר שחקני קישור שלהם זאת זכותך, אבל בעיניי זה לחלוטין הדשא של השכן.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

על אף אחד מהשמות שרשמת לא בנינו. פרץ קיבל דקות כי ג׳ורדי הבין שייני קשר אחורי זה לא עובד, גלזר קיבל דקות והוכיח את עצמו בזכות הפציעה של גולסה ויונתן קיבל דקות בעיקר אחרי שלקחנו אליפות והוכיח את עצמו. 

על אף אחד מהם לא בנינו. הצעיר היחיד שבנינו עליו זה אלמוג בעונה שעברה והוא עשה ההפך מלהוכיח את עצמו. 

על סקאריונה בנו. ועל בן בסט. ועל ורמוט. ההגדרות האלה לא חשובות כל עוד לאיביץ או לכל מאמן אחר לא היה חשש מקצועי לשלב כשצריך. לפי המשחק הראשון גם על שחר לא בונים ואז רוצים שהוא יכנס מהר(ברור שזה לא נכון). 

10 דקות לפני, שי123 said:

הקישור שלהם לא היה החלק החזק בקבוצה, ובטח שלא יותר טוב מהקישור שלנו.

ככה שלפאר שחקני קישור שלהם זאת זכותך, אבל בעיניי זה לחלוטין הדשא של השכן.

הקישור שלנו היה טוב יותר, אבל מאז פרץ, השחקן הכי טוב בליגה עזב וחיפה הביאו את מוחמד.

24 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גם שחר לא בדיוק ייכנס להרכב בתור הברומטר של הקבוצה, יש מסביבו שחקנים יותר טובים ומנוסים. 

2 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

גם שחר לא בדיוק ייכנס להרכב בתור הברומטר של הקבוצה, יש מסביבו שחקנים יותר טובים ומנוסים. 

כיום אין ממש. ראית את הקישור שפתח בחמישי. אף אחד מהקשרים האלה לא שווה הרכב.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כיום אין ממש. ראית את הקישור שפתח בחמישי. אף אחד מהקשרים האלה לא שווה הרכב.

אוקיי, אבל על פציעה של גולסה וגלזר, אתה לא תרוץ להתחמש דווקא שם אלא תיתן הזדמנות למי שיש. רק העיתוי של הפציעות בתכלס שונה. אם גולסה היה נפצע מחזור רביעי נניח? בוודאי בשוק כל כך לא איכותי מסביב. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

אוקיי, אבל על פציעה של גולסה וגלזר, אתה לא תרוץ להתחמש דווקא שם אלא תיתן הזדמנות למי שיש. רק העיתוי של הפציעות בתכלס שונה. אם גולסה היה נפצע מחזור רביעי נניח? בוודאי בשוק כל כך לא איכותי מסביב. 

גם אם שניהם כשירים צריך לפחות עוד קשר אחד להרכב.

Just now, הישראלי היפה said:

כל הדיון הזה על הקישור מיותר בעיניי.

ההוכחה שפיבן פותח משחק 2 רצוף בקישור מראה את הבעיות שיש לנו בקישור

או שהיא פשוט מראה שפטריק מאמין בפיבן יותר ממך, ו-וואלה אני סומך על הדעה של פטריק יותר מאשר על הדעה שלך.