Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

12 דקות לפני, פנחס שוף said:

הפוש עכשיו התחיל עם המילה שוינפלד, הייתי בטוח הוא חזר אלינו פפפפפ

רק לי שלחו אותו פעמיים? כאילו גם אתם שולחים פוש טיפשי וגם פעמיים?

על מה הפליאה של אנשים במקרה של קניקובסקי?

כדי ששחקן יחתום בקבוצה צריכים להתקיים שני תנאים:

א. שהשחקן ירצה לחתום בקבוצה - ופה השחקן מעדיף כנראה בצדק להיות בשנה הבאה עם כרטיס ביד כשחקן חופשי

ב. ששתי הקבוצות יגיעו לסיכום על ההעברה שלו

כל עוד סעיף א' לא מתקיים אז סעיף ב' לא רלוונטי וגם לא מתקיים. פה זה לא NBA שאתה מעביר שחקן בלי לשאול אותו

לא מאמין כשאני קורא שירדנו משחקן ולא מאמין כשאני קורא שעלינו על שחקן. הכל המצאות.

להצליב שבבי מידע, את זה גם אני יודע לעשות. לא צריך שטוכמן יספר לי שמכבי היו רוצים את X אם Y לא יגיע וZ לא ייצא לאירופה.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מסתבר שאנגלידיס נמצא בתקופה לא פשוטה. לא יפתיע אם גם זה קשר לעיכוב ברכש, זאת בדיוק הסיבה שמכבי צריכה מנכ״ל עם קשר לכדורגל.

עכשיו יצחקי עודכן למה אף אחד לא עונה לו במיילים

המיליים אצל אנגלידיס לא פתוחים אז בטח לא יגיעו לגולדהאר

חכה עוד חודש

1 hour ago, erantheking21 said:

רק שאתה מפספס את הפאנץ'

תתמקד ב2 זרים=לא מחפשים ישראלים

הפאנץ׳ הזה קיים רק בדמיון שלך.

יש פה 0 מידע חדש.

סתם קליק בייט טיפוסי.

57 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מסתבר שאנגלידיס נמצא בתקופה לא פשוטה. לא יפתיע אם גם זה קשר לעיכוב ברכש, זאת בדיוק הסיבה שמכבי צריכה מנכ״ל עם קשר לכדורגל.

איפה כתוב?

12 דקות לפני, הישראלי היפה said:

עוד 2 זרים לא יספיקו גם בלי קשר אם יונתן כהן עוזב או

אני כנראה קיצוני אבל עם יונתן כהן במכבי עדיין הייתי מביא עוד 2 ווינגרים ו-2 חלוצים, 
כדי שיהיו לי 2 חלוצים טובים בסגל + חלאילה, ו-4 ווינגרים טובים ברמת הרכב: יונתן, גררו ו-2 זרים. 

Just now, Eli basa said:

אני כנראה קיצוני אבל עם יונתן כהן במכבי עדיין הייתי מביא עוד 2 ווינגרים ו-2 חלוצים, 
כדי שיהיו לי 2 חלוצים טובים + חלאילה, ו-4 ווינגרים טובים להרכב : יונתן, גררו ו-2 זרים. 

בלי העזיבה של יונתן כהן אנחנו צריכים 4 שחקנים - חלוץ, שחקן קו, שחקן לעמדה 10 ועוד אחד לקישור (עמדה 8 )

אם יגיעו רק 2 זה מעט מדי וגם מאוד מאוד מאוחר.

אני לא אופטימי

1 דקה לפני, אקיטה said:

צריך 2 זרים להתקפה, אם יוני עוזב אז עוד שחקן התקפה.

מעבר לזה שאר הבעיות פתירות ברמת הסגל והאימון של פטריק, לא כל דבר זה רכש.

אתה שלם עם הקישור הנוכחי שלנו??

8 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אתה שלם עם הקישור הנוכחי שלנו??

כן, לא רואה למה אבו פאני מוכשר יותר מעידו שחר או קארצב, אותו דבר לגבי זרגרי וגם ניר ביטון החלש למרות שהוא בחו"ל.

זה תלוי יותר ברמת האימון של פטריק.

ההתקפה לעומת זאת בנויה משחקנים שהגיעו למקסימום שלהם ולא ישתפרו עוד במכבי כמו חוזז, טבח ויוני. צריך לשם 2 שחקנים ולהרכב לטעמי.

הקישור שלנו לא תורם התקפית והוא הסיבה העיקרית לאיך שההתקפה שלנו נראית. קארצב חלש מאוד כבר שנה שלישית למעט משחקים טובים פה ושם ואם שחר היה כזה טוב פטריק לכל הפחות היה נותן לו להיכנס כמחליף בחמישי.

אנחנו צריכים שני קשרים (8 במקום פרץ ו10) וחלוץ. צריכים גם עוד שחקן לאגף, אבל העדיפות לעמדות באחרות יותר גבוהה (ברור שאם יונתן עוזב זה משנה את התמונה.

בלי קישור חזק אי אפשר לקחת אליפות.

18 דקות לפני, אקיטה said:

כן, לא רואה למה אבו פאני מוכשר יותר מעידו שחר או קארצב, אותו דבר לגבי זרגרי וגם ניר ביטון החלש למרות שהוא בחו"ל.

ההתקפה לעומת זאת בנויה משחקנים שהגיעו למקסימום שלהם ולא ישתפרו עוד במכבי כמו חוזז, טבח ויוני. צריך לשם 2 שחקנים ולהרכב לטעמי.

פה כבר מדובר כנראה בבעיית ראייה אבו פאני קשר מצויין - קארצב חלש ביותר ולא שווה סגל.

עידו שחר - שווה הזדמנות וסגל.

3 דקות לפני, אקיטה said:

אני לא שלם, מצטער.

אתה מתסכל על מה יש בקבוצות אחרות ועושה השוואה אולי את מי אפשר להביא.

אני מסתכל באופן כללי עלינו, כרגע יש לנו אולי את הקישור הכי חלש בשנים האחרונות.

על גולסה אי אפשר לבנות לעונה שלמה,

גלזר תותח, אבל לא יודע כמה יכול למשוך עם הפציעה שלו,

מעידו שחר אני מחזיק, איתו אני שלם,

קארצב עדיין לא הוכיח שהוא ראוי להרכב.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הקישור שלנו לא תורם התקפית והוא הסיבה העיקרית לאיך שההתקפה שלנו נראית. קארצב חלש מאוד כבר שנה שלישית למעט משחקים טובים פה ושם ואם שחר היה כזה טוב פטריק לכל הפחות היה נותן לו להיכנס כמחליף בחמישי.

אנחנו צריכים שני קשרים (8 במקום פרץ ו10) וחלוץ. צריכים גם עוד שחקן לאגף, אבל העדיפות לעמדות באחרות יותר גבוהה (ברור שאם יונתן עוזב זה משנה את התמונה.

חכה תראה מה ילך פה כשגם הרננדס יעזוב על הבאזר...

24 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גלזר גולסה וקשר זר איכותי לצידם (אחד שיתרום התקפית) זה מספיק לאליפות. 

24 דקות לפני, שחר ליב said:

פה כבר מדובר כנראה בבעיית ראייה אבו פאני קשר מצויין - קארצב חלש ביותר ולא שווה סגל.

עידו שחר - שווה הזדמנות וסגל.

Protip: אם אתה לא מסכים איתי הכל נחמד אבל אם אתה מתכוון להתחיל בלומר שיש לי בעיות ראייה אל תצפה באמת לתגובה ובטח שלא נחמדה.

32 דקות לפני, אקיטה said:

מתחבר לסיום ההודעה אבל מאוד חולק על ההתחלה שלה, קארצב ושחר (שאנחנו לא יודעים באמת מה היכולת שלו) מוכשרים כמו אבו פאני אולי רק בפוטנציה, אבו פאני שחקן מצויין והרבה יותר טוב מקארצב נכון לעכשיו עם כמה שקשה לקבל את זה.

1 דקה לפני, Naor23 said:

מתחבר לסיום ההודעה אבל מאוד חולק על ההתחלה שלה, קארצב ושחר (שאנחנו לא יודעים באמת מה היכולת שלו) מוכשרים כמו אבו פאני אולי רק בפוטנציה, אבו פאני שחקן מצויין והרבה יותר טוב מקארצב נכון לעכשיו עם כמה שקשה לקבל את זה.

אני מסכים שהכל כרגע רק בפוטנציה, קארצב ושחר ממש לא מוכחים כמובן.

אבל אני לא רואה צורך לסנדל את העמדה הכי מוכשרת שלנו לכל מיני זרגרים כשאתה ביי פאר הכי מוכשר שם.

איך שעידו שחר שיחק בעונה שעברה נגדנו, או קארצב לפני הפציעה, הראה שיש להם הרבה ברגליים. אם הפוטנציאל יתממש או לא זה בעיניי כתלות גם באיכות הקבוצה והמאמן.

8 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

בתנאי שהם יהיו כשירים כל העונה.

על גולסה אין מה לבנות, גלזר מושך פציעה, לא יודע כמה יכול להמשיך ככה.

13 דקות לפני, cristiano said:

https://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/ligat-haal/article/713298/

אם אין החתמות, אז בואו נדמיין כאלה :)

צחוק בצד, אנאס אילייב אחלה חלוץ והלוואי שיבוא ( למרות שאני לא בטוח שגולדהאר יסכים בגלל שמו הפרטי;)

4 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

גולסה זה לא שחקן שאתה יכול לבנות עליו. הפעם הוא אפילו לא פתח את העונה. הבן אדם נפצע בסוף מרץ פציעה של שבועיים שהפכה ל4 חודשים בחוץ ולפי בפרסומים הוא ימשיך להיעדר לפחות עוד חודש. אם היה לנו קשר טוב במקומו בעונה שעברה אנחנו ככל הנראה אלופים. הפציעה שלו גמרה אותנו.

תוסיף לכל זה את גלזר שכבר יותר מחצי שנה סובל מפציעה בבטן וכולנו יודעים שבמוקדם או במאוחר זה יסתיים בניתוח שיגרום לו להיעדר להרבה זמן.