Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

7 דקות לפני, tkui said:

למה שאוהד מכבי ירצה לעשות טרייד כזה?
מעבר לכך שככה איבדנו את קניקובסקי את קארצב אפשר (עדיין) לשווק במחיר גבוה יותר לחו"ל מאשר את קניקובסקי והפוטנציאל שלו גדול בהרבה ומשחק אחד (בעמדה שלא קשורה אליו- לא ישנה את זה)

סגל בבעיה, גבי בשנת חוזה ולכל הגדולות יש שחקנים על העמדה שלו הוא צריך למכור או לאבד בחינם- אם הוא רוצה טרייד שפוי על שחקנים (שלא שווים הרבה כסף ולא שווים אצלנו סגל גם בעתיד) + טיפה כסף אהלן
אם לא שיזדיין- עדיף להשקיע את הכסף בשחרור של ניקוליץ' וקנייה של זר שבאמת ישדרג אותנו כמו קיארטנסון ראייקו וכו

בלי קשר לטרייד המדובר, קארצב מסיים חוזה בסוף העונה בדיוק כמו קניקובסקי, לא תצליח למכור אותו לשום מקום בהרבה כסף.

הוא שיחק אתמול בעמדה שלו והיה נראה רע.

https://m.one.co.il/mobile/article/21-22/1,1,3,55355/389040.html?ref=hp

אז רז אמיר מפרסם שאין ועד כה לא היה אפילן רבע מו״מ בין מכבי לנתניה בנוגע לקניקובסקי בגלל ההתעקשות שלו לצאת רק לחו״ל ( רשם שעד כה לא קיבל הצעה מספקת). אני מאוד פסימי שנראה אותו במכבי השנה. 

ולגבי הדיון על קארצב- אל תשכחו שדור פרץ בגילו לא היה יותר טוב ותראו לאן התפתח. עם קצת סלבלנות ולצד שחקנים טובים יותר מפיבן וריקן לידו אני מאמין שהוא עוד יממש את הפוטנציאל שבו.

Just now, מכביסט לעד said:

בלי קשר לטרייד המדובר, 

כל הדיבור כאן הוא על הטרייד הזה
אין שום סיבה לאבד שחקן עם פוטנציאל הרבה יותר גדול לטובת מישהו שהיה שלך וווויתרת עליו בשקל תשעים 
אם מכבי יצליחו להאריך חוזה לקארצב או למכור אותו ב300 אלף יורו לחו"ל זה עדיין עדיף מאשר לכלול אותו בעסקה כמו איזה לחם שום ובסוף עוד הוא יתגלגל ליריבות שלנו כשגבי ייכשל כאן והוא יתחיל לממש את הפוטנציאל שלו

2 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

לגבי הדיון על קארצב- אל תשכחו שדור פרץ בגילו לא היה יותר טוב ותראו לאן התפתח. עם קצת סלבלנות ולצד שחקנים טובים יותר מפיבן וריקן לידו אני מאמין שהוא עוד יממש את הפוטנציאל שבו.

דור ראו שהוא דרגה מעל תמיד גם כשהיה גרוע זה היה נראה כמו גוליבר בליגה הזאת ובנבחרת הצעירה
קארצב שנה שעברה נתן משחקים טובים עד הפציעה לא הייתי משווה את 2 המקרים הוא באמת שווה אצלנו סגל עכשיו לא בעתיד

28 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חיפה מחזיקה בקישור של אבו פאני, נטע לביא, רודריגס, מוחמד ושרי.

אתה פשוט אוהב לזלזל בשחקנים של מכבי.

גלזר, גולסה, ייני, קארצב, שחר וריקן מבחינת פוטנציאל לא נופל מהקישור של חיפה.

אפשר לחשוב שלחיפה מישהו מבטיח שכולם יהיה כשירים. הנה נטע לביא פצוע.

לא חכמה לדבר על הקישור של מכבי אחרי משחק ראשון שפתחנו עם קארצב, פיבן וריקן.

21 דקות לפני, שי123 said:

כן ראינו מה קארצב וריקן שווים אתמול. עם פוטנציאל לא לוקחים אליפות, חשבתי שלמדנו את זה בעונה שעברה.

51 דקות לפני, שי123 said:

גלזר וגולסה לא הולכים להיות פה בתחילת עונה, אתה נשאר עם ייני, קארצב, ריקן ושחר. נראה לך שזה מספיק?

5 דקות לפני, thunderbolt said:

גלזר וגולסה לא הולכים להיות פה בתחילת עונה, אתה נשאר עם ייני, קארצב, ריקן ושחר. נראה לך שזה מספיק?

בינתיים ראיתי את גלזר משחק אתמול, אז לא הייתי מאמין כל כך מהר לכל הדיווחים של הממציאים בתקשורת.

49 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כן ראינו מה קארצב וריקן שווים אתמול. עם פוטנציאל לא לוקחים אליפות, חשבתי שלמדנו את זה בעונה שעברה.

בחייך, למה אתה מצפה מקישור שמורכב מ3 שחקנים מחליפים במשחק הרשמי הראשון השנה?

שים את גלזר וייני בפנים ואז נדבר.

לפני2 שעות , erantheking21 said:

הבטחת לנו פגישה דהן יצחקי איפה זה עומד

מבטיח שהשבוע הם נפגשים.

הוא מנסה לתפור את קניקובסקי. הלוואי ויצליח.

44 דקות לפני, קובי השועל said:

מבטיח שהשבוע הם נפגשים.

אף פעם לא מתייאש :)

לפני1 שעה , קובי השועל said:

מבטיח שהשבוע הם נפגשים.

למה להמשיך להתעקש על שחקן שלא רוצה להגיע? במקום לשפוך עליו מיליון אירו שינסו לראות איך מביאים את ציבוטה(ודביטון) ומוכרים את כהן במחיר מקסימלי וכמובן חלוץ על מלא מלא 

36 דקות לפני, Dbolsa said:

למה להמשיך להתעקש על שחקן שלא רוצה להגיע? במקום לשפוך עליו מיליון אירו שינסו לראות איך מביאים את ציבוטה(ודביטון) ומוכרים את כהן במחיר מקסימלי וכמובן חלוץ על מלא מלא 

מה זה להמשיך להתעקש. זה מו"מ. למכבי תמיד יעשו את המוות כי הם ה"עשירים" שאפשר לשאוב מהם כמה שיותר. סגל לא יעשה לנו הנחות אחרי מה שהיה עם גלזר.

רק ציינתי שממה שאני יודע והכתבה של רז אמיר עוד יותר חיזקה לי את הידיעה שדודו דהן ספציפית הולך לעבוד על זה חזק בימים הקרובים. 

אחרי הכל, בכל זאת אני חושב שכן יצליחו לייצר רכש וקבוצה טובה כמו בכל שנה.

23 דקות לפני, קובי השועל said:

מה זה להמשיך להתעקש. זה מו"מ. למכבי תמיד יעשו את המוות כי הם ה"עשירים" שאפשר לשאוב מהם כמה שיותר. סגל לא יעשה לנו הנחות אחרי מה שהיה עם גלזר.

רק ציינתי שממה שאני יודע והכתבה של רז אמיר עוד יותר חיזקה לי את הידיעה שדודו דהן ספציפית הולך לעבוד על זה חזק בימים הקרובים. 

סה״כ זה סופר הגיוני. 

האינטרס של כווווווולם חוץ מקניקובסקי שתהיה עסקה. 

הבעיה היא שקניקובסקי הוא זה שמחליט.

ומה יהיה אם נחטוף סטירה מהסוטייסקה האלה?

לא תרחיש בלתי סביר.

מצב נייח, אהלן 20/21, פנדל שלא היה, אהלן סרפסבורג, פנדל זול, אהלן בלטקסה וכו'...

הרי ברור שזה יפגע בסכומי הרכש (תוכניות כבר עדיף לא לומר), השאלה עד כמה. ברמה שיוותרו על הליגה לחלוטין?

לפני2 שעות , קובי השועל said:

כן אבל מדברים על זה שהשחקן עצמו בכלל לא רוצה להגיע, בלי קשר לסגל ולאיזה מחיר הוא דורש. 

1 hour ago, Krishi said:

כן אבל מדברים על זה שהשחקן עצמו בכלל לא רוצה להגיע, בלי קשר לסגל ולאיזה מחיר הוא דורש. 

זה יפה שהוא רוצה לחו"ל, בהעדר הצעות מחול אתה רוצה להגיד לי שהוא יעדיף לשחק בנתניה מאשר במכבי עם חוזה משודרג? מאמין שגם יתנו לו סעיף יציאה לחול. לא יודע עד כמה מכבי רוצה אותו, אם ירצו אותו מאוד הוא יהיה כאן, זה פשוט.

עדיין מרגיש לי שלקישור קיימים פתרונות בתוך הסגל מהצעירים וזה על פטריק לדאוג לזה. היה מאוד מאכזב הקישור שפתח והלוואי שזה יפתח עיניים. פארפה, מירושי, נידם, שחר וקארצב זה מה יש כרגע ובאמת מרגיש לי שאחד או שניים מהם יקחו את ההזדמנות.

מרגיש לי שביטון זה סיפור של למרוח עד הסוף מצד דודוגורש ובסוף הוא יגמור במכבי.

אם יש הצעה של 2 מיליון יורו+ על יוני אני הייתי מוכר ומביא וינגר לסגל שקניקובסקי זה האידאל גם כי הוא ישראלי.

לאור קצב המהלכים בקיץ הזה אני באיזשהו אופן די חותם על התסריט הזה כמובן שצריך גם חלוץ אבל לא יודע אם כל זה ריאלי, בכל מקרה בסוף אם זה יצליח או יכשל, לדעתי זה יהיה על יכולות האימון של פטריק.

3 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

https://sports.walla.co.il/item/3449960

אז כנראה שגם יונתן עוזב.

הוא משחק בחוסר חשק, אם יביאו בכסף 2 שחקנים התקפיים טובים אז זו אחלה עסקה.

לא צריך להתבלבל מהמשחק האחרון ששיחק חלוץ

כל עונה נראה שיש משחקים שהוא משחק בחוסר חשק, בסוף מסיים עם דאבל דאבל

לפני5 שעות , ClinteastwoodFan said:

https://sports.walla.co.il/item/3449960

אז כנראה שגם יונתן עוזב.

הוא משחק בחוסר חשק, אם יביאו בכסף 2 שחקנים התקפיים טובים אז זו אחלה עסקה.

די עם השטויות האלה שהוא משחק בלי חשק !!!!

איףףףףף

לפני22 שעות , מכביסט לעד said:

ומי מבטיח לך שהחלוץ הזר יצליח? מי מבטיח לך שכל השחקנים יהיו בריאים? לא חכם להסתכל רק על הרכב פותח כי אנחנו לא רואים כזה כמעט אף פעם.

חיפה מחזיקה בקישור של אבו פאני, נטע לביא, רודריגס, מוחמד ושרי. קישור שלא רואה את הקישור שלנו (גלזר, גולסה ומי?) כדי לשנות את זה צריך שני קשרים (לא יקרה).

על ההתקפה אני אפילו לא מדבר.

מכבי קבוצה לא טובה וחלוץ זר לא ישנה את זה משמעותית.

אף אחד לא מבטיח שום דבר, גם יכול להיות שחזיזה ואצילי עם קרע בצולבת עד מחזור 5, אבל עדיין לומר שאנחנו קבוצה לא טובה זו היסחפות. 

בנוגע לקישור, יביאו זר על המשבצת של פרץ אני מניח, ואם נפגע אז לצד גלזר וגולסה לא ניפול מחיפה באיכות. 

יכול להיות שיש להם יותר עומק שם כרגע, אבל כמו שאבו פאני הגיע משום מקום ככה גם עידו שחר או קארצב יכולים לפרוץ השנה. 

בהתקפה יש לחיפה יתרון, אבל בהגנה יש לנו יתרון - מגינים מוכחים ומרכז הגנה לא פחות טוב.