Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

23 דקות לפני, itanar said:

היה שחקן מחליף בנוער.

לא יודע אם צריך לשפוט לפי זה.

די שכונה הנוער, מנסים לתת לכולם דקות ומשחקים נטו אולי 40 דקות.

בדקות שאני ראיתי אותו יש לו דברים מאוד מעניינים.

4 דקות לפני, פנחס שוף said:

מה העמדה שלו? יכול לתת מספרים מהקישור? עד כמה הוא אכזר במדד גררו?

ממה שאני ראיתי הוא יותר גולסה מאשר דור פרץ

1 דקה לפני, turgi said:

לא יודע אם צריך לשפוט לפי זה.

די שכונה הנוער, מנסים לתת לכולם דקות ומשחקים נטו אולי 40 דקות.

בדקות שאני ראיתי אותו יש לו דברים מאוד מעניינים.

ממה שאני ראיתי הוא יותר גולסה מאשר דור פרץ

כלומר על כל 10 משחקים 30 הוא פצוע?

הנדסת התודעה (או הייאוש) עובדת פה שעות נוספות, כולם ירדו על מירושי ופתאום ראו סרטון ערוך סטייל בן בסט הפכו אותו לפוגבה.

ניקוליץ עשה אימון הפכו אותו לשחקן הרכב.

מה השלב הבא? יאנוטיס?

4 דקות לפני, liron1006 said:

הנדסת התודעה (או הייאוש) עובדת פה שעות נוספות, כולם ירדו על מירושי ופתאום ראו סרטון ערוך סטייל בן בסט הפכו אותו לפוגבה.

מה השלב הבא? יאנוטיס?

בלקמן

לא נעים לי להגיד אבל אני מרגיש כאילו ואן לויבן לא הבין איפה הוא נחת(או יותר נכון כן הבין, הוא פשוט מהנדס תודעה) והוא מנסה בכח להראות שהוא גאון ויכול לייצר לגולדהאר שחקנים מהנוער ללא עלות ולהגיד לא צריך רכש, יש לי שחקנים שאני הינדסתי מהתקציב העצום שגולדהאר נתן לו(יחסית לתקציבים האדירים שיש בנוער לדעתי האישית היה אפשר לעשות שם הרבה יותר) ואני רוצה להוכיח את זה ולא משנה עכשיו התוצאה, העיקר הדרך.

אז בנוער אולי המחשבה הזאת מתקבלת איכשהו(מאז שהוא פה אנחנו לא לוקחים כמעט תארים ) אבל להביא את הפילוסופיה הזאת לבוגרים ? לקבוצה ש10 שנים היתה בטופ? זה מוגזם ומישהו חייב לעצור את זה.

12 דקות לפני, liron1006 said:

מה השלב הבא? יאנוטיס?

האמת היא איפה שהוא באמצע. מירושי שחקן עם המון פוטנציאל אבל עדין בוסר

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הפרסום על קניקובסקי נראה חרטא. לא שווה יחס.

יתנו אופציית רכישה על פארפה? Wtf?? הוא לא איזה פרוספקט מטורף לעתיד?

קניקובסקי גיים ציינגר עבורנו העונה. 

בהנחה שיבוא חלוץ זר בעל שיעור קומה ומישהו מבין עידו שחר/מירושי/נידם יפתיע ויתפוס מקום באנקר בהרכב כי תמיד יהיו חסרים שם שחקנים באמצע. ההבדל בין קבוצה של מקום 2-3 לקבוצה שיכולה להתחרות לפחות על האליפות היא איזה קניקובסקי, הבעיה שאין אופציות ישראליות אחרות..

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

לדעתי זה סתם חרטא של פשכצקי, לא חושב שמכבי תתן את פארפה ככה, בטח שלא בנוסף למיליון יורו.

אין בעיה בהשאלה בלי שום אופציה ובלי בטיח. אני חושב שמבחינת סטטיסטיקה דקות לגול ולבישול דביטון עדיף על קניקובסקי.

כבר עדיף מיליון יורו על 50 אחוז כרטיס והשאלה ללא אופציה, ככה לא תמכור את העתיד של השחקנים שלך, בטח שנראה שגויאגון הוא משהו יוצא דופן ככל הנראה.

השאלה אם יש מה לדבר עם נתניה.

אלה החיים של קבוצה גדולה בישראל, אתה מוציא שחקנים בחינם ומזמברים אותך עם שחקנים שאתה רוצה בסכומי על.

6 דקות לפני, snufkin said:

מקווה שהפרסום של שכצקי זה חרטאב כי הוא כותב שם על מעבר של גויאגון ובר כהן לנתניה עם אופציית רכישה

ברור שזה חרטא כי אין לו אף פעם מושג. למרות שבעבר עשינו עסקאות מטומטמות מהסוג הזה, קשה לי להאמין שזה יקרה לאור ההתנהלות בשנים האחרונות של המועדון. אמרתי פה כמה וכמה פעמים שקניקובסקי זו ההעברה שהכי הייתי רוצה, אם זה יהיה לפי המתווה הזה זה חתיכת מהלך מטומטם. להשקיע כל שנה 20 מיליון שקל בנוער ואז לתת את הכוכבים בנזיד עדשים זה דפוק. עדיף לא להשקיע שקל ולהשתמש בהכל בשביל רכש.

אין מצב שישאילו את פראפה עם אופציית רכישה. לא קיים סרט כזה.

מה גם שכרגע הוא בכלל בטוקיו - משחק אחד טוב עושה פלאים - ראה ערך קנוטה 

גם לא את נידם - לא יקרה מצב שבו שוב יפסידו שחקן נוער שהשקעת בו כל כך רק כדי לקנות אותו אחרי שלוש שנים במיליון יורו

45 דקות לפני, erantheking21 said:

לא נעים לי להגיד אבל אני מרגיש כאילו ואן לויבן לא הבין איפה הוא נחת(או יותר נכון כן הבין, הוא פשוט מהנדס תודעה) והוא מנסה בכח להראות שהוא גאון ויכול לייצר לגולדהאר שחקנים מהנוער ללא עלות ולהגיד לא צריך רכש, יש לי שחקנים שאני הינדסתי מהתקציב העצום שגולדהאר נתן לו(יחסית לתקציבים האדירים שיש בנוער לדעתי האישית היה אפשר לעשות שם הרבה יותר) ואני רוצה להוכיח את זה ולא משנה עכשיו התוצאה, העיקר הדרך.

אז בנוער אולי המחשבה הזאת מתקבלת איכשהו(מאז שהוא פה אנחנו לא לוקחים כמעט תארים ) אבל להביא את הפילוסופיה הזאת לבוגרים ? לקבוצה ש10 שנים היתה בטופ? זה מוגזם ומישהו חייב לעצור את זה.

הפוך. הוא כאן כי הוא הבין מצויין. 

יש לי איזשהו חשש שאנשים פה תולים תקוות מטורפות בקניקובסקי, ראיתי אותו המון, הוא לא משהו מיוחד לדעתי ולא יוסיף לנו הרבה, אני לא בטוח שדן ביטון פחות טוב ממנו

Just now, ebibo said:

יש לי איזשהו חשש שאנשים פה תולים תקוות מטורפות בקניקובסקי, ראיתי אותו המון, הוא לא משהו מיוחד לדעתי ולא יוסיף לנו הרבה, אני לא בטוח שדן ביטון פחות טוב ממנו

אנחנו כן צריכים יותר ניסיון מוכח. האם צריך למשכן את החיים בשביל זה? לא. אין בליגה הזאת דברים מיוחדים. מי שמיוחד, לא נמצא פה. 

5 דקות לפני, ebibo said:

למה לא שניהם??

לא רואה מצב שהוא נשאר אצל הבולגרים אז ימתינו לקראת סוף החלון - הוא לא יישאר שם זה בטוח

הכתבה הזאת של פשכצקי רק מראה כמה שאין לו מושג. אם זה נשמע לו הגיוני שמכבי תעביר לנתניה מיליון יורו + 2 הפרוספקטים הכי גדולים שלה אולי בהשאלה עם אופציה לרכישה בשביל קניקובסקי הוא חי בלהלהלנד. 

מקווה מאוד שהדבר היחיד שנכון בכתבה הזאת היא שמתנהל מו״מ מול נתניה . 

לדעתי זה פשוט ניצול של הרעב של אוהדי מכבי לרכש בשביל קליקבייט בשילוב העובדה שקניקובסקי לא נבחר לשווק את המדים החדשים של נתניה שגרמו לו להוציא את הכתבה ההזויה הזאת