Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

כבר עונה חמישית שאומרים פה שזאת עונת מעבר.

גם עונה שעברה אמרו שזאת עונת מעבר, רק שמיטש כנראה לא חשב ככה ופיטר לפני סיום הסיבוב הראשון מאמן שהעלה אותנו ל 32 בליגה האירופית, רק כי התוצאות בליגה לא היו מספיק טובות.

זו לא עונת מעבר ולא כלום. האנשים שמנהלים את המועדון (שאלה יצחקי, פאטריק ומיטש) יודעים מה הם עושים ומאמינים בזה. אפשר להתווכח על איכות הסגל ועל תזמון הרכש, אבל בגדול זה מה שיהיה. אולי זה בגלל המגבלות טבעיות (מגבלת זרים, שוק חסר בישראלים, כסף), ואולי פשוט כי פאטריק מאמין מאוד בצעירים  ומיטש נותן לו גיבוי בעניין. לדעתי זה שילוב של השניים. בכל אופן זה לא משנה - זה מה שהמועדון מאמין שיוביל אותנו לאליפות.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

משחרר את יאניוטיס וניקוליץ׳, מביא חלוץ ושחקן אגף זרים, מנסה לסגור עסקה על ביטון/קניקובסקי וסוגר את בסגל (חלוץ שלישי גנרי יהיה נחמד).

ומי אמר שלא עובדים על הדברים האלה בדיוק?

כל העסקאות האלה מסובכות ולוקחות זמן.

4 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא מרפה מעוז ראלי הבן אדם, חייב לשחרר

שמע שהפועל בצרות כלכליות והחליט שזה הזמן להביא סוף סוף את דמארי.

3 דקות לפני, itanar said:

עכשיו ברור למה ספיר ברמן שופטת רק משחקי חרטא.

נותנת תצוגת נפל?

לפי דעתי היא תקבל משחקים גדולים כבר העונה, לא יוותרו באיגוד על הלייקים

1 דקה לפני, MTA For Ever said:

לא יודע מה איתכם, ריבאלדו שווה חוזה לעונה.

אשתו גם שרופה עם ישראל בכלל בונוס.

יותר כשיר מניקוליץ זה בטוח. 

ריבאלדו שמור בצורה מדהימה לגילו.

22 דקות לפני, snufkin said:

נראה לא רע.. אבל עדין, אם חלוץ כשה חוץם כאן, אתה מבסוט? אני לא

הומור?

החלוץהכי טוב בארץ כרגע. לא ראיתי אותו ב2020 ולא יודע מה כושרו. על הנייר וממה שראיתי מ2017-2019 חלוץ ברמה מעל הליגה פה. 

מצחיק ממש שאתה שואל אם  הוא מבסוט.

29 דקות לפני, duss21 said:

כבר עונה חמישית שאומרים פה שזאת עונת מעבר.

גם עונה שעברה אמרו שזאת עונת מעבר, רק שמיטש כנראה לא חשב ככה ופיטר לפני סיום הסיבוב הראשון מאמן שהעלה אותנו ל 32 בליגה האירופית, רק כי התוצאות בליגה לא היו מספיק טובות.

זו לא עונת מעבר ולא כלום. האנשים שמנהלים את המועדון (שאלה יצחקי, פאטריק ומיטש) יודעים מה הם עושים ומאמינים בזה. אפשר להתווכח על איכות הסגל ועל תזמון הרכש, אבל בגדול זה מה שיהיה. אולי זה בגלל המגבלות טבעיות (מגבלת זרים, שוק חסר בישראלים, כסף), ואולי פשוט כי פאטריק מאמין מאוד בצעירים  ומיטש נותן לו גיבוי בעניין. לדעתי זה שילוב של השניים. בכל אופן זה לא משנה - זה מה שהמועדון מאמין שיוביל אותנו לאליפות.

מסכים. 

34 דקות לפני, אלמוג מלול said:

הומור?

החלוץהכי טוב בארץ כרגע. לא ראיתי אותו ב2020 ולא יודע מה כושרו. על הנייר וממה שראיתי מ2017-2019 חלוץ ברמה מעל הליגה פה. 

מצחיק ממש שאתה שואל אם  הוא מבסוט.

עד לפני שנתיים וחצי היה חלוץ על, אין ספק. ץבדוק מה עשה מאז... כולל 0 שערים בעונה שעברה בפולין. הוא לא רע לבית"ר, יותר טוב מזה הם לא יכולים להביא ויש מצב שהוא גם יתפוצץ כאו. אבל למכבי? הייתי מצפה  לחלוץ בכושר הבקעה טוב יותר

Just now, snufkin said:

עד לפני שנתיים וחצי היה חלוץ על, אין ספק. ץבדוק מה עשה מאז... כולל 0 שערים בעונה שעברה בפולין. הוא לא רע לבית"ר, יותר טוב מזה הם לא יכולים להביא ויש מצב שהוא גם יתפוצץ כאו. אבל למכבי? הייתי מצפה  לחלוץ בכושר הבקעה טוב יותר

הייתי מצפה לחלוץ נושם ולא פצוע.

Just now, snufkin said:

כן ההיסטוריה הקצת יותר רחוקה מטורפת... אם הוא יצליח פה סימן שאלה גדול.

אבל עדיין הצליחו להביא. ד"א לפי המנג'ר החלוץ מאוקראינה עדיף על קאסיירה מבחינת נתונים.

6 דקות לפני, Dbolsa said:

כן ההיסטוריה הקצת יותר רחוקה מטורפת... אם הוא יצליח פה סימן שאלה גדול.

אבל עדיין הצליחו להביא. ד"א לפי המנג'ר החלוץ מאוקראינה עדיף על קאסיירה מבחינת נתונים.

האוקראיני נראה מאוד מעניין אבל אני בטוח שיש לו הצעות מעניינות יותר מישראל וחוץ מזה, עם מצבת הזרים שלנו, אני לא חושב שריאלי לדבר כרגע על זר חדש.. הזרים שלנו כרגע:

סבוריט, הרננדס, גראלדש, גררו, יאניוטיס, פארפה, מירושי וניקוליץ

8 זרים. כשואן לייבן רמז לגבי מירושי. ונניח והוא לא נשאר בסגל העונה, עדין מכבי צריכה למצוא פיתרון ל 2 מבין כל השאר, לא פשוט בכלל ואין תקדימי הצלחה למכבי בעניינים האלו

16 דקות לפני, snufkin said:

יש לו גם היסטוריה לא מחמיאה של פציעות

Richmond Boakye - Injury history | Transfermarkt

1 דקה לפני, snufkin said:

האוקראיני נראה מאוד מעניין אבל אני בטוח שיש לו הצעות מעניינות יותר מישראל וחוץ מזה, עם מצבת הזרים שלנו, אני לא חושב שריאלי לדבר כרגע על זר חדש.. הזרים שלנו כרגע:

סבוריט, הרננדס, גראלדש, גררו, יאניוטיס, פארפה, מירושי וניקוליץ

8 זרים. כשואן לייבן רמז לגבי מירושי. ונניח והוא לא נשאר בסגל העונה, עדין מכבי צריכה למצוא פיתרון ל 2 מבין כל השאר, לא פשוט בכלל ואין תקדימי הצלחה למכבי בעניינים האלו

פארפה כנראה יהיה אצל איזי אז יודעים שמירושי לא יהיה. 

יקנוקיס כנראה ישוחרר אחרי הסכם על השכר שלו .

39 דקות לפני, snufkin said:

לא יודע לגבי החלוץ של בית״ר, אבל גם פשיץ׳ לא הגיע בכושר הבקעה טוב. אלה הזרים שמגיעים לכאן.