Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

3 דקות לפני, snufkin said:

אם לא ילך ותסיים מקום 2-3? לא קרה אסון, תמיד אפשר לתקן.

לא להתמודד על אליפות כי זרקו בקיץ מבחינתי זה אסון במיוחד שמדובר בכימיקלים שיהנו מזה. גם די לוזרי בעיניי לחשוב שזה לא אסון, כל עונה צריך לבנות את הקבוצה הכי חזקה שאפשר להעמיד ואם יש איזה צעיר מוכשר מה טוב אם אין לא בכוח.

5 דקות לפני, erantheking21 said:

אם מישהו לא יגיד לו הוא לא ישקיע

פשוט וקל

יצחקי מנסה אבל הוא לבד במערכה

עושים לו כיפה אדומה, גולדהאר השקיע כבר מליון דולר, הוא מבחינתו ולגטימי השקיע הרבה...הוא לא מבין שדחפו החוצה שחקנים טובים, אנחנו עוד נבכה על לכתם של טיבי ושכטר.

חבר, אתה מנחש כמו כולנו. תציין שזה לדעתך. 

2 דקות לפני, הנדון said:

לא להתמודד על אליפות כי זרקו בקיץ מבחינתי זה אסון במיוחד שמדובר בכימיקלים שיהנו מזה.

הם לא זורקים, ככה הם כנראה רוצים ובזה מאמינים. 

32 דקות לפני, snufkin said:

מה כל כך אול אין במה שקורה? מה הסיכון הגדול? מקסימום, לא לקחת אליפות בעונה הקרובה, תלמד ותתקן לעונה הבאה או שתתן לצעירים לגדול עונה נוספת אם יהיו ניצנים שהם ראויים לכך בפייט חזק על האליפות מול הסגל העדיף של היריבה ו/או בעונה אירופית ראויה או בגביע

חיפה תפתח פערים, ב"ש תצמצם פערים, קבוצה X כלשהי תיכנס לוואקום (שהרי אין ואקום בכדורגל...) שיווצר (לא שאני רואה כרגע אחת כזו, אבל על הנייר, אפשרי).

הרבה דברים יכולים לקרות.

1 דקה לפני, הנדון said:

לא להתמודד על אליפות כי זרקו בקיץ מבחינתי זה אסון.

לא "זרקו". אתה מתייחס לזה כאילו יצחקי עכשיו בקריבים משתזף עם שייק ווטרמלון. החליטו. יותר נכון מיץ' החליט. שכרגע האג'נדה שלו היא להשקיע את ההון באקדמיה ולתת למספר (בודד, מצומצם) של צעירים את הבמה הבכירה על חשבון הבאת שחקני רכש (כמה צעירים כבר ישתחלו להרכב שלנו. גג 2-3). ואם לא ניקח אליפות בעונה הקרובה ואם נסיים 3? 

א. זה לא אומר שזה לא הצליח, מטבע הדברים מדובר על בניה לטווח ארוך

ב. גם אם זה אומר שזה פחות הצליח, יתקנו בעונות הבאות. לא אסון גדול, זה הכדורגל

2 דקות לפני, המכבייה said:

הם לא זורקים, ככה הם כנראה רוצים ובזה מאמינים. 

אתה חושב שככה הם רוצים לי קשה להאמין שמישהו מקצועי חושב שהסגל הזה יכול להתמודד על אליפות עד הסוף. כל טמבל בפורום ובפייסבוק יודע שחייבים חיזוק ורק יצחקי חושב אחרת קשה לי להאמין בזה. גם לא חושב שמיץ' זה הבנאדם שביום בהיר אחד ינטוש, לא יביא לאנשים שלו כלים להצליח ויפסיק להשקיע.

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

חיפה תפתח פערים, ב"ש תצמצם פערים, קבוצה X כלשהי תיכנס לוואקום (שהרי אין ואקום בכדורגל...) שיווצר (לא שאני רואה כרגע אחת כזו, אבל על הנייר, אפשרי).

הרבה דברים יכולים לקרות.

איזה פערים היא תפתח בחייאת? חיפה (כמעט) תמיד תהיה חזק בצמרת ובמאבק כי יש להם בעלים ששופך על שחקני רכש, יש להם קהל גדול וכו'. גם מכבי תמיד תהיה שם, ולטווח הארוך לא רק שלא יהיה "פתיחת פערים" אלא שהסגל שלנו יהיה מנוסה יותר, כי זה מה שחסר לנו בסגל. בכישרון נטו אנחנו מסודרים.

במקסימום, סנריו הכי רע ונורא חיפה יקחו עוד אליפות-שתיים ואז נחזור ונקח אנחנו. כמו עם ב"ש. בואו זה חיפה עם סאן מנחם, לא ברצלונה. אנחנו תמיד נהיה שם, כי מיץ' משקיע בתשתית ותמיד יהיה לנו הסגל הכישרוני ביותר ונתמודד חזק למעלה

אז הולכים לעונת איווניר, אפשר לקבל את זה ואפשר שלא אבל צריך כבר להשלים עם זה.

אני מאמין ודי בטוח שיגיעו זרים אבל לא זרים שיגרמו פה לאוהדים להגיד "שהסגל שווה אליפות". תתכוננו לעונת בנייה.

אני זוכר טוב את עונת איווניר, דאבור ומיכה בלטו מהצעירים (איזה גול של מיכה נגד דינמו קייב) גם לוגסי (שער ענק נגד בשיקטאש) וקונטה היו טובים.

ניבנה העונה כנראה שלא נזכה באליפות בדיוק כמו בעונת איווניר אבל להזכירכם זכינו באליפות עונה אחרי אחרי שמיץ' הבין מה המועדון הזה צריך (איש מקצוע זר שלא רואה בעיניים שינהל את הצד הספורטיבי ומאמן זר צעיר ורעב להצלחה) וזה בדיוק מה שהמועדון צריך עכשיו.

נידם, כהן, שחר ומירושי יבנו השנה ויבואו מוכנים לעונת 22/23 לזכות באליפות

5 דקות לפני, הנדון said:

אתה חושב שככה הם רוצים לי קשה להאמין שמישהו מקצועי חושב שהסגל הזה יכול להתמודד על אליפות עד הסוף. כל טמבל בפורום ובפייסבוק יודע שחייבים חיזוק ורק יצחקי חושב אחרת קשה לי להאמין בזה. גם לא חושב שמיץ' זה הבנאדם שביום בהיר אחד ינטוש, לא יביא לאנשים שלו כלים להצליח ויפסיק להשקיע.

הם לגמרי בוחרים בזה כרגע. זה עוד קצת ישתנה בקצוות אני מניח אבל זאת המגמה המקצועית הברורה. חלילה, אין פה שום נטישה. יש מהלך אמיץ ואולי גם טבעי ומלא אמונה(אם אני מנסה לפרש אותם). אבל לדעתי אין כאן רשלנות. זה מכוון מידי למקום מאד מסויים. 

6 דקות לפני, הנדון said:

לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד פה.

נניח שמיטש נותן לך עכשיו 2 מיליון יורו להביא חיזוק ישראלי, את מי אתה מביא וכמה כסף אתה מוכן לשלם?

1 דקה לפני, LL6 said:

אז הולכים לעונת איווניר, אפשר לקבל את זה ואפשר שלא אבל צריך כבר להשלים עם זה.

אני מאמין ודי בטוח שיגיעו זרים אבל לא זרים שיגרמו פה לאוהדים להגיד "שהסגל שווה אליפות". תתכוננו לעונת בנייה.

אני זוכר טוב את עונת איווניר, דאבור ומיכה בלטו מהצעירים (איזה גול של מיכה נגד דינמו קייב) גם לוגסי (שער ענק נגד בשיקטאש) וקונטה היו טובים.

ניבנה העונה כנראה שלא נזכה באליפות בדיוק כמו בעונת איווניר אבל להזכירכם זכינו באליפות עונה אחרי אחרי שמיץ' הבין מה המועדון הזה צריך (איש מקצוע זר שלא רואה בעיניים שינהל את הצעד הספורטיבי ומאמן זר צעיר ורעב להצלחה) וזה בדיוק מה שהמועדון צריך עכשיו.

נידם, כהן, שחר ומירושי יבנו השנה ויבואו מוכנים לעונת 22/23 לזכות באליפות

בול. כישרון יש לנו בשפע (ויביאו לפחות עוד שחקן אחד, מניח שמנוסה). חסר לנו שפשוף וניסיון ואת זה הם יקבלו העונה אני מקווה

10 דקות לפני, המכבייה said:

חבר, אתה מנחש כמו כולנו. תציין שזה לדעתך. 

מה אני מנחש יואב היקר.? גם אתה הסכמת עם  זה לפני חודש

זה לא סוד שיצחקי עבד לפחות עד לא מזמן

1 דקה לפני, erantheking21 said:

מה אני מנחש יואב היקר.? גם אתה הסכמת עם  זה לפני חודש

זה לא סוד שיצחקי עבד לפחות עד לא מזמן

אני לא יודע מה טיב היחסים שם ערן. בכל מקרה שניהם יהיו אבות הכישלון או ההצלחה וכל פעולה שמבוצעת או לא מבוצעת היא עליהם לטוב ולרע. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

אני לא יודע מה טיב היחסים שם ערן. בכל מקרה שניהם יהיו אבות הכישלון או ההצלחה וכל פעולה שמבוצעת או לא מבוצעת היא עליהם לטוב ולרע. 

אני למוד נסיון ומהעבר

לא זוכר מקרים קיצוניים(אולי חוץ מעונת ליגת האלופות) שמכבי פתחה עונה ורכשה 4-5 שחקנים אחריה

למכבי אף פעם אין תוכנית עבודה מסודרת..אבל לפי תוצאות השטח זה ברור לי ששוב הולכים על שיטת העברת הסיבוב אם יגיע רכש .

אם לא נעבור סיבוב, לא יגיע רכש? זאת השאלה שלי.

9 דקות לפני, erantheking21 said:

אני למוד נסיון ומהעבר

לא זוכר מקרים קיצוניים(אולי חוץ מעונת ליגת האלופות) שמכבי פתחה עונה ורכשה 4-5 שחקנים אחריה

למכבי אף פעם אין תוכנית עבודה מסודרת..אבל לפי תוצאות השטח זה ברור לי ששוב הולכים על שיטת העברת הסיבוב אם יגיע רכש .

יגיע רכש כשימצאו מישהו שרוצים, ויצליחו לסגור על מחיר שנראה להם ראוי.

אין פה שום קונספירציות, או תלות בשלבים שעוברים באירופה.

אם היינו רוכשים את פאקינג דין דויד ב1.1 מיליון יורו היית מרוצה?

השוק הישראלי לא שפוי.

לא פוסל מצב שגולדהאר רואה כיצד מחמיר מצב הקורונה, חושש ששוב לא יהיה קהל( למרות שנמכרו מנויים) ואולי לא יתקיימו משחקים ולא רוצה להיתקע עם חוזים יקרים 

של שחקני רכש וחלילה להסתבך שוב עם פייר פליי.

יש לנו 4 זרים סגורים בהרכב 

יגיע - אולי קצת מאוחר עוד זר כחלוץ מטרה

נניח ולא יגיע אפילו עוד זר. מותר לשחק בכל מקרה רק עם 5. 

טננבאום לא צעיר

בלטסקה לא עונה ראשונה שלו מיועד להיות הבלם הראשון. אם לא הוא אז כל בלם אחר ישראלי שיש לנו הוא לא צעיר מהנוער.

בקישור אנחנו פותחים עם הרבה פציעות ועכשיו גם קורונה שנפלה על ייני. יש לך שם עדיין את פיבן שיודע לפתוח קשר אחורי ואת ריקן שמביא ניסיון. קארצב כבר ילד גדול ועשה לא קצת משחקים בעונה שעברה... אז יש לנו שם 2 שחקנים צעירים שאולי יקבלו בהתחלה יותר דק׳ ממה שתכננו לתת להם. אם הם ישברו מזה, הם לא עשויים מהחומר הנכון. ואני בטוח שהם כן עשויים מהחומר הנכון.

הלאה. בהתקפה חנציס עם כל הכבוד לא בסגל בשביל להחזיק לנו את הכנפיים. אם יפרוץ, ברכה. אבל הוא לא פותח את העונה עם לחץ. 

חלילה מיועד להיות חלוץ שני ואם הוא לא מסוגל לפתוח את העונה מספיק טוב בשביל השלבים הראשונים של הקונפרנס אז יש לנו בעיה. 

הסגל לא מושלם, יש מקום ללא קצת חיזוקים. 2 שחקנים זרים ועוד 2 ישראלים שאני מקווה שימציאו מאיפשהו - אבל הפאניקה מוגזמת 

43 דקות לפני, שי123 said:

אז זר אחד שהיה כבר מגיע זה מה שעושה בעיניך את ההבדל בין קיץ גרוע לסביר?

זר מרשים אחד בנוסף לשחרור יאניוטיס וניקוליץ׳ היה מראה שמכבי הולכת חזק על זרים. כל זה לא קרה והשחרור של ניקוליץ׳ כבר לא יקרה, אז זה מראה שהתיאוריה שמכבי מסתמכת על זרים לא נכונה.

37 דקות לפני, snufkin said:

הפינוק של הקהל הוא לא פרמטר בשיקולים של מיץ'. ושוב, מה כבר יקרה? מה האסון הגדול? הצעירים לא יעמדו בלחץ, אז נסיים מקום 2? יודע מה תחזית מסוייטת נסיים 3. מה קרה? עונה הבאה יתקנו או ישאירו אם הצעירים יוכיחו שהם שייכים לרמה

כמו שהמכבייה אמר, הצעירים (מירושי, חנצ׳יס, נידם, שחר, בר כהן, אלטמן, תורג׳מן) עלולים לצאת עם צלקות מהעונה הזאת. לא פשוט לילדים כאלה לשחק מול 20 אלף אוהדים זועמים ולצאת בסדר. תראה מה קרה לאלמוג ומה קרה לפרץ וראייקו לפניו. זה לא פשוט לכל אחד ולא לכולם יש את האופי המתאים בגיל הזה.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זר מרשים אחד בנוסף לשחרור יאניוטיס וניקוליץ׳ היה מראה שמכבי הולכת חזק על זרים. כל זה לא קרה והשחרור של ניקוליץ׳ כבר לא יקרה, אז זה מראה שהתיאוריה שמכבי מסתמכת על זרים לא נכונה.

אבל החלון עדיין לא נסגר, וברור שיחתימו חלוץ זר.

מה זה משנה אם היו משחררים כבר את יאניוטיס?

זה לא מראה על כלום חוץ מזה שמכבי איטיים כרגיל.

17 דקות לפני, erantheking21 said:

אני למוד נסיון ומהעבר

אני חושב שיגיע חיזוק בכל מקרה.  

29 דקות לפני, שי123 said:

לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד פה.

נניח שמיטש נותן לך עכשיו 2 מיליון יורו להביא חיזוק ישראלי, את מי אתה מביא וכמה כסף אתה מוכן לשלם?

משחרר את יאניוטיס וניקוליץ׳, מביא חלוץ ושחקן אגף זרים, מנסה לסגור עסקה על ביטון/קניקובסקי וסוגר את בסגל (חלוץ שלישי גנרי יהיה נחמד).

4 דקות לפני, שי123 said:

אבל החלון עדיין לא נסגר, וברור שיחתימו חלוץ זר.

מה זה משנה אם היו משחררים כבר את יאניוטיס?

זה לא מראה על כלום חוץ מזה שמכבי איטיים כרגיל.

חלוץ אחד שיגיע זה מעט מדי ומאוחר מדי.