Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

36 דקות לפני, המכבייה said:

‏‎מה שקורה עד עכשיו זה אחד האול אינים המוטרפים שראיתי בכדורגל פה. ממעוף הציפור ואם להיות לא שיפוטי לרגע, זה לא יאמן וקצת מרתק. 

מה כל כך אול אין במה שקורה? מה הסיכון הגדול? מקסימום, לא לקחת אליפות בעונה הקרובה, תלמד ותתקן לעונה הבאה או שתתן לצעירים לגדול עונה נוספת אם יהיו ניצנים שהם ראויים לכך בפייט חזק על האליפות מול הסגל העדיף של היריבה ו/או בעונה אירופית ראויה או בגביע

13 דקות לפני, turgi said:

אני חושב שהגיע הזמן להפסיק להשוות דברים שקראו לפני עזיבת מנספורד.

המערכת היום אחרת לגמרי וכדאי סוף סוף להשלים עם זה.

המציאות תכפה עליהם(חושב שהם רוצים בזה בכל מקרה) לשחרר את יאנוטיס ולפנות מקום לעוד זר לדעתי. 

1 דקה לפני, snufkin said:

מה כל כך אול אין במה שקורה? מה הסיכון הגדול? מקסימום, לא לקחת אליפות בעונה הקרובה, תלמד ותתקן לעונה הבאה או שתתן לצעירים לגדול עונה נוספת אם יהיו ניצנים שהם ראויים לכך בפייט חזק על האליפות מול הסגל העדיף של היריבה ו/או בעונה אירופית ראויה או בגביע

עוד חודש, חנצ'יס, נידם ועידו שחר יכולים למצוא את עצמם מול 20 אלף בבלומפילד. זה לא פשוט. מכבי יכולה לתקן אבל היא גם יכולה לצאת מצולקת מאד. לי לא זכור שקבוצה במעמדה של מכבי עם יכולות לרוב, בחרה בזה, ללא שום אילוץ חיצוני. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

המציאות תכפה עליהם(חושב שהם רוצים בזה בכל מקרה) לשחרר את יאנוטיס ולפנות מקום לעוד זר לדעתי. 

אין ספק, פשוט טננבאום פצוע ואין שוער מחליף והוא עוד טרם שוחרר, אז שיהיה שוער מחליף. הוא מקבל כסף על זה.

Just now, המכבייה said:

עוד חודש, חנצ'יס, נידם ועידו שחר יכולים למצוא את עצמם מול 20 אלף בבלומפילד. זה לא פשוט. מכבי יכולה לתקן אבל היא גם יכולה לצאת מצולקת מאד. לי לא זכור שקבוצה במעמדה של מכבי עם יכולות לרוב, בחרה בזה, ללא שום אילוץ חיצוני. 

מצב השוק המקומי די תורם לזה, יש כאן הזדמנות גדולה לילדים האלה לתפוס מקום שהרבה רק חולמים, ועוד תחת מישהו שנשם אותם מגיל צעיר.

הפלונטר האמיתי זה בגזרת הזרים, מהשוק הישראלי אני לא מצפה לכלום.

48 דקות לפני, המכבייה said:

‏‎מה שקורה עד עכשיו זה אחד האול אינים המוטרפים שראיתי בכדורגל פה. ממעוף הציפור ואם להיות לא שיפוטי לרגע, זה לא יאמן וקצת מרתק. 

תלוי על הזווית שאתה מסתכל על הדברים.

יכול להיות גם שמכבי פשוט איטיים כרגיל ואין היצע ישראלי איכותי וריאלי.

סה״כ אנחנו רחוקים חלוץ זר טוב וישראלי סביר בקישור מלסכם קיץ סטנדרטי של מכבי.

זה לא שיש בשוק כרגע ישראלים שוברי שיוויון שאפשר להביא גם בכסף גדול, ומחליטים לוותר עליהם מתוך איזה מסטר פלאן.

כל השמות שרצים פה הם של שחקנים שלא משדרגים באמת את הקבוצה ורוצים עליהם מחירים לא ריאליים.

4 דקות לפני, המכבייה said:

עונת איווניר? ומי כמוך יודע שהיכולות תלויות ברצונו של מיץ', אם הוא החליט שאת ההון הוא משקיע בתשתיות ובאקדמיה ולא מעניין אותו איכות הסגל הבוגר לטווח הקצר, אז היכולות הן רק בתיאוריה

אם מכבי היו מתאבדים על הזרים הייתי זורם, אבל אנחנו בסוף יולי ולא הבאנו זרים. אם היינו עושים את זה יאניוטיס וניקוליץ׳ היו נזרקים כבר והיה מגיע לפה לפחות זר אחד. זה לא המצב.

1 דקה לפני, snufkin said:

עונת איווניר? ומי כמוך יודע שהיכולות תלויות ברצונו של מיץ', אם הוא החליט שאת ההון הוא משקיע בתשתיות ובאקדמיה ולא מעניין אותו איכות הסגל הבוגר לטווח הקצר, אז היכולות הן רק בתיאוריה

עונת איווניר הגיעה אחרי עשור שחור ועם קהל פחות מפונק. לא אותו דבר.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אם מכבי היו מתאבדים על הזרים הייתי זורם, אבל אנחנו בסוף יולי ולא הבאנו זרים. אם היינו עושים את זה יאניוטיס וניקוליץ׳ היו נזרקים כבר והיה מגיע לפה לפחות זר אחד. זה לא המצב.

אז זר אחד שהיה כבר מגיע זה מה שעושה בעיניך את ההבדל בין קיץ גרוע לסביר?

6 דקות לפני, שי123 said:

תלוי על הזווית שאתה מסתכל על הדברים.

יכול להיות גם שמכבי פשוט איטיים כרגיל ואין היצע ישראלי איכותי וריאלי.

סה״כ אנחנו רחוקים חלוץ זר טוב וישראלי סביר בקישור מלסכם קיץ סטנדרטי של מכבי.

זה לא שיש בשוק כרגע ישראלים שוברי שיוויון שאפשר להביא גם בכסף גדול, ומחליטים לוותר עליהם מתוך איזה מסטר פלאן.

כל השמות שרצים פה הם של שחקנים שלא משדרגים באמת את הקבוצה ורוצים עליהם מחירים לא ריאליים.

זהו, שהזר הטוב הזה, זאת אניגמה מוחלטת שיכולה להיכשל בסבירות של 50 אחוז. מהצד- זה מרתק. כאוהד- טיפה מלחיץ. אבל בסדר. 

איזה כיף - מיץ׳ לא סתם זורק כסף אלא משקיע בתשתיות ונוער - איזה בעלים מלך

10 שנים קדימה - 20 מיליון השעה לשנה בנוער פלוס מינוס.

המאמן מתכנן להשתמש בשחקנים צעירים שגדלו במועדון.

מיץ׳ איבד את העיניין, לא איכפת לו ממכבי.

9 דקות לפני, Elirandani said:

מצב השוק המקומי די תורם לזה, יש כאן הזדמנות גדולה לילדים האלה לתפוס מקום שהרבה רק חולמים, ועוד תחת מישהו שנשם אותם מגיל צעיר.

הפלונטר האמיתי זה בגזרת הזרים, מהשוק הישראלי אני לא מצפה לכלום.

זה גם לא הוגן להפיל את הכל על צעירים צריך גם איזון לזה.

אני משוכנע שמיטש לא אמר סתם שהוא מתכוון לצמצם פערים ושהוא לא התכוון לשחקני הנוער.

אם הוא היה יוצא בהצהרה כזו באחת החברות שלו ואז מביא אנשים בלי ניסיון לעמדות מפתח הוא לא היה מי שהוא.

אחד משני דברים, לדעתי, קורה פה:

א. יש פער (מוצדק) בין מה שהוא רוצה לעשות לכסף שהוא מוכן לשלם עבור זה.

ב. האנשים שקיבלו את המפתחות לא עושים עבודה טובה במיוחד.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עונת איווניר הגיעה אחרי עשור שחור ועם קהל פחות מפונק. לא אותו דבר.

הפינוק של הקהל הוא לא פרמטר בשיקולים של מיץ'. ושוב, מה כבר יקרה? מה האסון הגדול? הצעירים לא יעמדו בלחץ, אז נסיים מקום 2? יודע מה תחזית מסוייטת נסיים 3. מה קרה? עונה הבאה יתקנו או ישאירו אם הצעירים יוכיחו שהם שייכים לרמה

5 דקות לפני, המכבייה said:

זהו, שהזר הטוב הזה, זאת אניגמה מוחלטת שיכולה להיכשל בסבירות של 50 אחוז. מהצד- זה מרתק. כאוהד- טיפה מלחיץ. אבל בסדר. 

אני רוצה להאמין שזה מה שגורם לעיכוב.

רוצים להביא מישהו ששלמים איתו, ולא להתפשר על מישהו כי לא מוצאים.

3 דקות לפני, הנדון said:

זה גם לא הוגן להפיל את הכל על צעירים צריך גם איזון לזה.

על כמה צעירים אתה כבר מפיל הכל? 

עונה ראשונה ל3 - 4 צעירים שבאמת בונים עליהם ואולי 1 מהם יהיה בהרכב יחסית הרבה. 

42 דקות לפני, דקסטר said:

צודק. בעונה הקודמת הוא הושאל ב6.8, אחרי השבועיים-שלושה הקרובים נהיה יותר חכמים.

אה, גם אני מאוכזב למות.

לא חושב שיגיע ישראלי אבל שזה הסגל הסופי? לא נראה לי. מאמין שנראה פה חלוץ זר בסופו של דבר

לא אמרתי שזה הסגל הסופי , אבל אל תופתע שמירושי ישאר או שבסוף לא תקבל איזה זר גנרי שיכלת להחתים ביוני והוצע לחצי ליגה

14 דקות לפני, snufkin said:

סבבה לגמריי אם זה נכון שיגידו את זה ולא יפתחו סתם ציפיות אצל הקהל ויספרו סיפורים על סגירת פערים. זה לא הוגן לחבר'ה הצעירים להפיל עליהם 17,500 אלף אוהדים שיתהפכו עליהם כי הקבוצה לא מספיק חזקה לא רואה איך מצליחים במצב כזה. גם קבוצות שזה המודל העסקי הברור שלהם מביאות חיזוקים בנוסף לצעירים ולא חושבים שהם יצליחו ויתפתחו לבד.

14 דקות לפני, snufkin said:

אם מישהו לא יגיד לו הוא לא ישקיע

פשוט וקל

יצחקי מנסה אבל הוא לבד במערכה

עושים לו כיפה אדומה, גולדהאר השקיע כבר מליון דולר, הוא מבחינתו ולגטימי השקיע הרבה...הוא לא מבין שדחפו החוצה שחקנים טובים, אנחנו עוד נבכה על לכתם של טיבי ושכטר.

2 דקות לפני, הנדון said:

סבבה לגמריי אם זה נכון שיגידו את זה ולא יפתחו סתם ציפיות אצל הקהל ויספרו סיפורים על סגירת פערים. זה לא הוגן לחבר'ה הצעירים להפיל עליהם 17,500 אלף אוהדים שיתהפכו עליהם כי הקבוצה לא מספיק חזקה לא רואה איך מצליחים במצב כזה. גם קבוצות שזה המודל העסקי הברור שלהם מביאות חיזוקים בנוסף לצעירים ולא חושבים שהם יצליחו ויתפתחו לבד.

מה ז"א לא הוגן? זה החלום שלהם וזו הזדמנות של אולי פעם בחיים עבורם. כמה צעירים כבר ישתחלו להרכב שלנו? נניח שחר. מי עוד? אולי חנציס. 2-3 צעירים זה כזה מטורף? צעירים בגיל שלהם שיחקו בחצי ובגמר היורו. אז נכון שהאיכויות שלהם אחרות אבל בפרופורציה המותאמת אנחנו מדברים על פאקינג ליגת העל. אם תהיה עונה טובה וכדורגל אטרקטיבי, הקהל ימות עליהם. אם לא ילך ותסיים מקום 2-3? לא קרה אסון, תמיד אפשר לתקן.

4 דקות לפני, Taz said:

על כמה צעירים אתה כבר מפיל הכל? 

עונה ראשונה ל3 - 4 צעירים שבאמת בונים עליהם ואולי 1 מהם יהיה בהרכב יחסית הרבה. 

אתה חושב שהקבוצה יכולה להצליח ככה? כמה צעירים מוכשרים כבר יש לך גררו ועידו שחר? צעירים אתה צריך לשלב אם הם טובים לא בכוח כי אז זה גם פוגע בקבוצה וגם בשחקן.

7 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

אני משוכנע שמיטש לא אמר סתם שהוא מתכוון לצמצם פערים ושהוא לא התכוון לשחקני הנוער.

אם הוא היה יוצא בהצהרה כזו באחת החברות שלו ואז מביא אנשים בלי ניסיון לעמדות מפתח הוא לא היה מי שהוא.

אחד משני דברים, לדעתי, קורה פה:

א. יש פער (מוצדק) בין מה שהוא רוצה לעשות לכסף שהוא מוכן לשלם עבור זה.

ב. האנשים שקיבלו את המפתחות לא עושים עבודה טובה במיוחד.

כל ההצהרה שלו מלבד המשפט הזה מדברת על המחוייבות הגדולה שלו למחלקת הנוער ולהתפתחות הפנימית. קשה לדעת למה הוא התכוון.