Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

5 דקות לפני, דקסטר said:

אני גדול הפסימים פה ואני חושב שאתה מגזים.

יקח עוד זמן אבל סוף אוגוסט-תחילת ספטמבר ימצאו סידור ליאניוטיס ויגיע חלוץ זר

אני ממש לא מגזים

תקרא את הפוסטים הקודמים שלי

זה לפחות לגבי הישראלים בדוק

אלא אם כן שוב אם נעבור סיבוב כזה וכזה, אז. 

חבר, אנחנו קבוצת כדורגל, לא סתם מועדון, הכי גדול בארץ שהיה ויהיה

הגיע הזמן שבהנהלה יבינו את זה ויפסיקו להתייחס לזה כאילו עושים לו טובה ומציבים לו תנאים

קבוצה צריכה להעמיד תנאים ומטרות במאי ולא בסוף יולי או אוגוסט תוך כדאי אלתורי סיבובים אם וכאשר

מרגיש כאילו מתייחסים אלי כנזקק ועושים לי טובה.

5 דקות לפני, המכבייה said:

‏‎מה שקורה עד עכשיו זה אחד האול אינים המוטרפים שראיתי בכדורגל פה. ממעוף הציפור ואם להיות לא שיפוטי לרגע, זה לא יאמן וקצת מרתק. 

לכתוב על הקיץ הזה אול אין זה להניח שמישהו תכנן את הקיץ הזה ספק גדול מאוד שזה המצב.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

זה לא אול אין. זה לוותר על העונה. אף אחד לא באמת חושב שמכבי תדגדג צלחת עם סגל כזה (בדרך שיוני בדרך החוצה).

ויתור על עונה במעמדה של מכבי זה האמא של האול אין. ואני לא חושב שמישהו שם ויתר על כלום. זאת בדיוק המהות של ההחלטה. מרתק ממש. 

בסוף דניאל פרץ נפצע במשחק הראשון, יאניוטיס מקבל את המקום שלו וממשיך להיות השוער הראשון למשך העונה

עונה אחרי טננבאום עובר לב"ש עם ריקן

4 דקות לפני, הנדון said:

לכתוב על הקיץ הזה אול אין זה להניח שמישהו תכנן את הקיץ הזה ספק גדול מאוד שזה המצב.

בוודאי שמכבי מתוכננת להישען על המושאלים שלה. היא עוד תתחזק בתנועה אבל זאת המהות. כל המשפך יצור כישרונות בשנים האחרונות הוביל לשם ומי שיצר אותם, מוביל את המערכת כמאמן ראשי. מעניין מה ברק יצחקי אומר בארבע עיניים. האם הוא חלק מזה או מיישר קו ומנסה למזער נזקים? אין לדעת. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

ויתור על עונה במעמדה של מכבי זה האמא של האול אין. ואני לא חושב שמישהו שם ויתר על כלום. זאת בדיוק המהות של ההחלטה. מרתק ממש. 

לא מסתדר לי עם הנאום של גולדהאר שדיבר על נחישותו לצמצם את הפערים מהעונה שעברה ואובדן האליפות. הוא בן אדם מחושב ולא שולף נאומים מהמותן.

לא נראה לי שירצה להתבזות אם חלילה נדשדש. מאמין בו.

7 דקות לפני, המכבייה said:

‏‎מה שקורה עד עכשיו זה אחד האול אינים המוטרפים שראיתי בכדורגל פה. ממעוף הציפור ואם להיות לא שיפוטי לרגע, זה לא יאמן וקצת מרתק. 

אם באמת כל הדבר הזה מתוכנן אז זה באמת אחד האול אינים המטורפים והמעניינים שהיו פה, בטח שהוא נעשה ע״י קבוצה כמו מכבי. 

מצד שני, אני מסתכל על זה ואומר שבמידה וכל הפרוייקט הזה יכשל אז בהחלט מדובר פה בחוסר אחריות מטורף בטח שהעיתוי של כל הדבר הזה הוא בסוף עונה שהפסדנו בה את האליפות ואחרי 3 שנים של מגבלות פייר פליי שסוף סוף הוסרו. 

נ.ב עדיין קיים סיכוי (לא גדול לדעתי) שיגיעו 2 זרים ועוד ישראלי (בטח אם יוני עוזב) ואז כל מה שאמרתי פה בכלל רלוונטי

4 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לא מסתדר לי עם הנאום של גולדהאר שדיבר על נחישותו לצמצם את הפערים מהעונה שעברה ואובדן האליפות. הוא בן אדם מחושב ולא שולף נאומים מהמותן.

לא נראה לי שירצה להתבזות אם חלילה נדשדש. מאמין בו.

הוא פירש צימצום פערים בצורה אחרת מאיתנו כנראה. 

14 דקות לפני, הנדון said:

איך ימצאו סידור לשוער זה לא שחקן שדה שאפשר לדחוף לאיזו קבוצה בקפריסין, רוב מוחלט של הקבוצות לא מחכות לשוער חדש בסוף חלון אלא אם זה איזה עילוי מטורף.

צודק. בעונה הקודמת הוא הושאל ב6.8, אחרי השבועיים-שלושה הקרובים נהיה יותר חכמים.

12 דקות לפני, erantheking21 said:

אני ממש לא מגזים

תקרא את הפוסטים הקודמים שלי

זה לפחות לגבי הישראלים בדוק

אלא אם כן שוב אם נעבור סיבוב כזה וכזה, אז. 

חבר, אנחנו קבוצת כדורגל, לא סתם מועדון, הכי גדול בארץ שהיה ויהיה

הגיע הזמן שבהנהלה יבינו את זה ויפסיקו להתייחס לזה כאילו עושים לו טובה ומציבים לו תנאים

קבוצה צריכה להעמיד תנאים ומטרות במאי ולא בסוף יולי או אוגוסט תוך כדאי אלתורי סיבובים אם וכאשר

מרגיש כאילו מתייחסים אלי כנזקק ועושים לי טובה.

אה, גם אני מאוכזב למות.

לא חושב שיגיע ישראלי אבל שזה הסגל הסופי? לא נראה לי. מאמין שנראה פה חלוץ זר בסופו של דבר

לא משנה מה התוכנית לקיץ הזה, אם זה אול אין או פולד לפני הפלופ. המינימום זה להביא שוער שני ישראלי גנרי ולפנות מקום של זר על חשבון יאניוטיס.

אפשר להבין את קו המחשבה של "אין ישראלים להביא לסגל". אבל אם זה הקו, תעשו הכל כדי להביא כמה שיותר זרים.

3 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

אם באמת כל הדבר הזה מתוכנן אז זה באמת אחד האול אינים המטורפים והמעניינים שהיו פה, בטח שהוא נעשה ע״י קבוצה כמו מכבי. 

מצד שני, אני מסתכל על זה ואומר שבמידה וכל הפרוייקט הזה יכשל אז בהחלט מדובר פה בחוסר אחריות מטורף בטח שהעיתוי של כל הדבר הזה הוא בסוף עונה שהפסדנו בה את האליפות ואחרי 3 שנים של מגבלות פייר פליי שסוף סוף הוסרו. 

נ.ב עדיין קיים סיכוי (לא גדול לדעתי) שיגיעו 2 זרים ועוד ישראלי (בטח אם יוני עוזב) ואז כל מה שאמרתי פה בכלל רלוונטי

אני חושב שמכבי תתחזק עד סוף החלון אבל המגמה הברורה ויש כאן החלטה מודעת של מועדון שיש לו גם אפשרויות בחירה אחרות וגם יכולת פיננסית לממש. 

Just now, דקסטר said:

ואם הפציעה של דניאל יותר קשה אז ימרחו אותו עד שיחזור.

Just now, דקסטר said:

מצד שני בעונה שעברה הכל התחיל יותר מאוחר, אז להביא שוער בתחילת אוגוסט זה לא היה נדיר. העונה הסיפור שונה.

Just now, הנדון said:

ואם הפציעה של דניאל יותר קשה אז ימרחו אותו עד שיחזור.

לא רואה קבוצה לוקחת אותו בינואר 

45 דקות לפני, turgi said:

מההימורים הקלים בחיי.

חכה שתבין שהפציעה של טננבאום ארוכה ושיאניוטיס יהיה זר שישי העונה.

מהי הפציעה של טננבאום שזה הפך להיות חודשים?

הבעיה במכבי שיש יותר מדיי אנשים נחמדים.

צריכים מישהו רע שיגיד לשחקנים שאין להם מקום כאן, תמצאו לכם קבוצה, תודה וביי, או ההפך, אתה לא משוחרר, חכה לעונה הבאה.

9 דקות לפני, המכבייה said:

הוא פירש צימצום פערים בצורה אחרת מאיתנו כנראה. 

יואב אין צורך להגיב לו ברצינות, מדובר בטרול ציני 

רק מזכיר שגם חואן פאבלו שוחרר בהתרעה של יום, קיבל את הכסף וישב בבית במשך הזמן בין שתי החלונות ומצא קבוצה רק בינואר. רק שדניאל יבריא במהרה...

3 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

אני לא יודע בוודאות אז לא אחרטט סתם.

הימור שמתבסס על הכרות המערכת בשנים האחרונות.

5 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

כרגע מדברים על מתיחה בגב או משהו כזה. מהיכרות עם מכבי סביר להניח שזה יתגלה כמשהו רציני יותר בהמשך.

3 דקות לפני, המכבייה said:

רק מזכיר שגם חואן פאבלו שוחרר בהתרעה של יום, קיבל את הכסף וישב בבית במשך הזמן בין שתי החלונות ומצא קבוצה רק בינואר. רק שדניאל יבריא במהרה...

ג׳ורדי :wubyellow3:

2 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שהגיע הזמן להפסיק להשוות דברים שקראו לפני עזיבת מנספורד.

המערכת היום אחרת לגמרי וכדאי סוף סוף להשלים עם זה.