Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

10 דקות לפני, snufkin said:

1. אצל איביץ' בעונה הראשונה הבאת שחקנים כמו צ'יקו, סאבוריט, גראלדש, החלוץ היה שכטר, עם כל הכבוד לחלאיילה, שכטר אחרי עונה טובה בביתר זה רמה אחרת על הנייר.

2. אין לי בעיה עם זה. אבל זה לא דומה לקייצים אחרים.

3. המחליף של טיבי בסדר ועדין שוב *על הנייר* זה הרבה פחות ניסיון, שזה משהו קריטח בהגנה אבל דווקא בעמדה הזאת אני יותר רגוע.

4. בכנפיים אין לך מספיק טףעומק איכותי. בעמדת החלוץ אין לך איכות בסטנדרט של מכבי, ויותר מזה אין לך אפילו מחליף אחד (לא יודע על מה בונים, בפועל זה המצב ומתחילים את העונה ככה) בעמדת הקשר הקדמי אין לך כלום ויהיו כנראה אלתורים בהתאם לכשירות השחקנים. בקישור המרכזי התרגלנו לפרץ ויש לנו עכשיו שחר, על הנייר זה פחות איכותי.

הקיץ הזה חריג ונראה שהאסטרטגיה הוקצנה לכיוון הסתמכות על שחקני אקדמיה גם בעמדות מפתח ובהרכב

נניח לסעיפים הראשונים ברשותך כי כבר נרשם עליהם פה מספיק.

לפי שאתה רושם העמדות הבעייתיות הן כנפיים, קשר קדמי וחלוץ נכון?

אני מסכים לגבי זה לחלוטין, ומניח בהסתמך על כך שמכבי תמיד עושה רכש לקראת סוף החלון שיגיעו:

1. חלוץ זר בוודאות, לא יסתמכו על הנוער ותורג'מן יושאל/יהיה חלוץ 3.

2. קשר קדמי יגיע זר/קניקובסקי/ביטון.

3. כנפיים במידה ויונתן ימכר יגיע בתקווה אלטמן/ציבוטה,  מעבר לכך יש לך את אלמוג שאני מקווה שיתעורר על החיים שלו + חוזז יכול וצריך לעשות קפיצת מדרגה ולקבע עצמו כשחקן הרכב. יש לך גיבוי מהספסל את בן חיים וחנצ'ס. משמע 5 שחקני כנף, על בן חיים וחנצ'ס אני לא בונה כשחקן הרכב השנה, אבל השאר הם ברמה הכי גבוה בליגה (מלבד אלמוג שצריך להתבגר ולהוכיח את זה).

הפערים בחשיבה שלנו לא גדולים ושנינו חושבים שצריך להתחזק באותם מקומות, אני רואה תסריט אופטימי ואתה פסימי. אם תרצה אני מוכן להתערב שלפחות 2/3 ממה שרשמתי יקרה :).

7 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

חבר, הסקפטיות לגבי גולסה הייתה יותר גדולה מהסקפטיות לגבי התרומה הצפויה של בן חיים העונה חח

גם דור פרץ לא נחשב באותה עונה לשחקן לבנות עליו כשחקן פותח, השם הנפוץ לו היה חור פרץ.

אז ברשותך, לא קראת להם כוכבים בתחילת העונה, אם כבר אז בסופה וגם לגבי זה אני לא בטוח.

למיטב זיכרוני דסה, אצילי ומיכה (ואולי גם גוסלה) היו פצועים ב5 חודשים הראשונים פחות או יותר ככה שלא הסתמכת עליהם ופתחת את כל הסיבוב הראשון עם סגל ואף הרכב מאולתר.

היה גם את ריקן שאז היה בשיאו במקום גולסה.

דור פרץ פרץ (סורי על המשחק מילים) עוד בעונת ג׳ורדי וכבר אז הפכו אותו לשור פרץ.

האמת שדסה, אצילי ומיכה פתחו את העונה רגיל. דסה נפצע באמצע העונה ואצילי בסופה.

12 דקות לפני, המכבייה said:

אם מכבי לא מוכנים להוציא חצי מסכום המכירה המוסכם מראש, אז מכבי לא בעניין. פשוט. לא יודע למה הבולגרים היו מוכנים אבל ביטון הוא לא מאסט עבור מכבי, הוא נייס טו הב. 

יכול להיות שמכבי לא רוצה להוציא עוד כסף על העברות. גם את ג׳ראדלש מאוד רצינו, אבל לא שילמנו. יכול להיות שמחכים שלודוגורץ תתפשר, יכול להיות שהם לא יורדים ממיליון יורו. לא יודע מה קורה סביב זה, אז לא חושב שיש טעם לנחש.

לדעתי מאז זהבי אין שחקן שהוא מאסט עבור מכבי. אנחנו כבר לא נבנים סביב שחקן אחד ובכל זאת אנחנו צריכים שחקן עם איכויות כמו שלו.

7 דקות לפני, erantheking21 said:

השחקנים שגדלים אצלנו כרגע לא בשלים ולא התאימו להפועל חיפה, קניקובסקי אחד הישראלים הטובים בליגה...עם כל הכבוד, אין מה להשוות כרגע.

חוצמיזה שהוא גדול מהם במספר שנים

אני לא חושב שהוא טוב מגולסה, ביטון או פרץ. הוא היה בעונת שיא וממש לא בטוח שישחזר אותה בקבוצה גדולה

1 דקה לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

חוצמיזה שהוא גדול מהם במספר שנים

אני לא חושב שהוא טוב מגולסה, ביטון או פרץ. הוא היה בעונת שיא וממש לא בטוח שישחזר אותה בקבוצה גדולה

לדעתי טוב מביטון שמופיע אחת ל 5 משחקים וגם לא עושה הגנה.

11 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

נניח לסעיפים הראשונים ברשותך כי כבר נרשם עליהם פה מספיק.

לפי שאתה רושם העמדות הבעייתיות הן כנפיים, קשר קדמי וחלוץ נכון?

אני מסכים לגבי זה לחלוטין, ומניח בהסתמך על כך שמכבי תמיד עושה רכש לקראת סוף החלון שיגיעו:

1. חלוץ זר בוודאות, לא יסתמכו על הנוער ותורג'מן יושאל/יהיה חלוץ 3.

2. קשר קדמי יגיע זר/קניקובסקי/ביטון.

3. כנפיים במידה ויונתן ימכר יגיע בתקווה אלטמן/ציבוטה,  מעבר לכך יש לך את אלמוג שאני מקווה שיתעורר על החיים שלו + חוזז יכול וצריך לעשות קפיצת מדרגה ולקבע עצמו כשחקן הרכב. יש לך גיבוי מהספסל את בן חיים וחנצ'ס. משמע 5 שחקני כנף, על בן חיים וחנצ'ס אני לא בונה כשחקן הרכב השנה, אבל השאר הם ברמה הכי גבוה בליגה (מלבד אלמוג שצריך להתבגר ולהוכיח את זה).

הפערים בחשיבה שלנו לא גדולים ושנינו חושבים שצריך להתחזק באותם מקומות, אני רואה תסריט אופטימי ואתה פסימי. אם תרצה אני מוכן להתערב שלפחות 2/3 ממה שרשמתי יקרה :).

יגיע חלוץ, את זה אפילו סופר פסימי כמוני יודע:) השאלה מה איכותו ומתי יגיע.. אני קונה עכשיו רוקאביצה היום. חוץ מזה לדעתי לא יגיע שום דבר (אלא אם יצליחו לסגור עם דביטון ואתה סופר אותו כרכש למרות ששיחק אצלנו העונה). 2 זרים חדשים? בשביל זה צריך למצוא פיתרון ללא מעט זרים חתומים, לא רואה את זה קורה אבל אשרי המאמין

שמועות אומרות שמכבי מתכננים 4-5 שחקני רכש ביומיים הקרובים ובגלל זה רענן ברנובסקי חוזר לוואלה ומצטרף לסיקור של טוכמן במכבי.

עוד שמועות אומרות שחירטטתי את החיים ולא יגיע רכש בחיים.

1 hour ago, אליהו_הנביא said:

מה ששחר עשה שנה שעברה בחיפה לא מתקרב אפילו בקצת למה שגלזר עשה בנתניה בעונה ההיא.

לא יודע מה זה לא מתקרב, הוא שיחק 24 משחקים לעומת 30 של גלזר בנתניה והיה פצוע ל7 משחקים.

בחלק מהמשחקים הוא הראה ניצוצות. לא אמרתי שהוא אמור להחליף את דור פרץ, אף אחד לא יכול. הוא צריך ביחד עם שיפור אצל קארצב לעשות את העבודה באמצע.

כל עונה יש שינויים בקבוצה, זה שקשר 50-50 נתן תפוקה X עונה שעברה לא אומר שגם העונה זה צריך להיות, אולי חלק אחר בקבוצה ייתן יותר.

1 דקה לפני, Keano said:

מה ששחר עשה שנה שעברה בחיפה לא מתקרב אפילו בקצת למה שגלזר עשה בנתניה בעונה ההיא.

אבל כמה זה שונה ממה שאבו פאני עשה בחדרה לפני שעבר לחיפה עונה שעברה ונתן עונה ממש טובה? 

לפני1 שעה , השני למאי תשעים ושמונה said:

1. תבדוק איך התחלנו את העונה הראשונה עם איביץ', סגל על הנייר פחות טוב מעכשיו. חוצמיזה שברור ב100% שיגיע חלוץ, לא בונים על חלאיילה כחלוץ פותח בו נהיה מציאותיים. 

2. עידו שחר מחליף של פרץ.

3. הגיע מחליף ראוי לטיבי. 

4. איזה עמדות לא מספיק איכותיות לסטנדרט של מכבי?

1. ממש לא. היו אצלך הישראלים הטובים בליגה, היום לא.

2. אני הכי בעדו בעולם, עוקב אחריו מנערים א (אצילי שלום) אבל... אפילו לא בצחוק.

3. לא חושב אבל זורם איתך.

4. קישור התקפי, אגפים וחלוץ. בקטנה

46 דקות לפני, Insigne said:

שמועות אומרות שמכבי מתכננים 4-5 שחקני רכש ביומיים הקרובים ובגלל זה רענן ברנובסקי חוזר לוואלה ומצטרף לסיקור של טוכמן במכבי.

עוד שמועות אומרות שחירטטתי את החיים ולא יגיע רכש בחיים.

אפילו בוואלה הבינו שצריך להחליף נושא

14 דקות לפני, דקסטר said:

יגיעו לכל העמדות אני מעריך

אפשר להיכנס לפאניקה אם לא יגיעו , אבל סביר שכן.

23 דקות לפני, דקסטר said:

אף אחד מלבד מיכה לא נחשב לטוב בתפקידו. לא עטר, בטח לא שכטר, לא אצילי, לא גולסה, בוודאי שלא דור פרץ. לפני שנה אבו פאני היה סתם שם חסר משמעות והיום הוא לא שם חסר משמעות. אני לא טוען שהקיץ הזה דומה לקיץ ההוא, ממש לא, אבל איביץ גדול אחד משמעותי יותר מכולם והוא גם הראה את זה בשתי אליפויות עם דגשים שונים וכוכבים מתחלפים. 

10 דקות לפני, המכבייה said:

אף אחד מלבד מיכה לא נחשב לטוב בתפקידו. לא עטר, בטח לא שכטר, לא אצילי, לא גולסה, בוודאי שלא דור פרץ. לפני שנה אבו פאני היה סתם שם חסר משמעות והיום הוא לא שם חסר משמעות. אני לא טוען שהקיץ הזה דומה לקיץ ההוא, ממש לא, אבל איביץ גדול אחד משמעותי יותר מכולם והוא גם הראה את זה בשתי אליפויות עם דגשים שונים וכוכבים מתחלפים. 

טיבי דסה מיכה (לדעתי גם גולסה) בטח שכן. ועזוב הכי טובים בתפקידם או רק בטופ, הם היו דמויות.

מי יש לנו עכשיו כשאני לוקח בחשבון את הפציעות? יונתן?

ומסכים לגמרי לגבי איביץ', היה החשוב מכולם.

1 דקה לפני, דקסטר said:

טיבי דסה מיכה (לדעתי גם גולסה) בטח שכן. ועזוב הכי טובים בתפקידם או רק בטופ, הם היו דמויות.

וגם יונתן נראה בדרך להימכר..

8 דקות לפני, snufkin said:

וגם יונתן נראה בדרך להימכר..

נראה שמונזה העלו ל2 מיליון יורו, זה כנראה ייסגר על 2.5 אם הם קפצו ב100%

27 דקות לפני, המכבייה said:

מה? אצילי לא נחשב לשחקן טוב? פרץ שנתן עונה נהדרת עם ג׳ורדי? עטר שסיים כמלך השערים? שכטר שהגיע אחרי עונה מצוינת בבית״ר? גולסה שמאז שהגיע זה ברור שהוא הקשר הטוב בליגה? לא מסכים בכלל.

מסכים לגבי איביץ׳ הגדול, אבל זה מאמן של פעם בדור. אולי הכי טוב שהיה פה.

5 דקות לפני, Keano said:

נראה שמונזה העלו ל2 מיליון יורו, זה כנראה ייסגר על 2.5 אם הם קפצו ב100%

איפה דווח על הצעה של 2 מליון?

14 דקות לפני, דקסטר said:

שחקנים יגדלו להיות דמויות. בשאיפה.