Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

3 דקות לפני, אלק נילאש said:

סתם צוחק. לא מופרך שיש יוזרים בפורום שידעו, זו מדינה קטנה. מעניין איך הוא קובע שהוא סופית לא יהיה במכבי אחרי מה שרז אמיר אמר. לא שלרז אמיר יש חיוג ישיר למיץ', אבל זה ממש מוזר שהוא יתבטא ככה כשברור שדן ביטון לא יהיה במכבי.

לא יפתיע אותי אם לודוגורץ חיכו למכבי עד היום והחליטו שנמאס להם.

מאוד מזכיר את מה שהיה עם ג'ראלדש.

3 דקות לפני, אלק נילאש said:

סתם צוחק. לא מופרך שיש יוזרים בפורום שידעו, זו מדינה קטנה. מעניין איך הוא קובע שהוא סופית לא יהיה במכבי אחרי מה שרז אמיר אמר. לא שלרז אמיר יש חיוג ישיר למיץ', אבל זה ממש מוזר שהוא יתבטא ככה כשברור שדן ביטון לא יהיה במכבי.

Just now, turgi said:

יש מצב וסביר להניח שהוא לא יבוא, אבל היוזר הזה אמין בנוגע לב״ש, זה לא אומר שהוא יודע מה קורה במכבי או שהשחקן רוצה להגיע לשם. 

לא יודע מזכיר לי קצת את העמודי אינסטגרם אצלנו.

4 דקות לפני, turgi said:

או שזה תרגיל מו"מ קלאסי, כדי להלחיץ. אף אחד לא באמת יודע מה קורה במו"מ בין מכבי ללודוגורץ

אם מכבי היו רוצים אותו מאד, הם היו משתדלים יותר(אולי הם כן ואני לא יודע, רק כלפי חוץ). כתבתי פה קודם למכביסט לעד, הוא "נייס טו הב" אבל לא נראה לי שהוא תוכנית עבודה שמתבססת עליו. השאלה היא האם יש תוכנית עבודה והאם מיטש זמין(: 

8 דקות לפני, turgi said:

לדעתי אין שם כלום עם בש וזה תרגיל קלאסי של מומ, הם הבינו שיש להם שחקן שכבר חודש וחצי בלי מסגרת ואפילו לא יצא שם למחנה אימון. נעשה שרירים ונוציא הודעות ונעשה רושם על מכבי תל אביב שיש שם עוד הצעות, אם היה משהו היה הולך מזמן הם מתים להיפטר ממנו

1 דקה לפני, המכבייה said:

אם מכבי היו רוצים אותו מאד, הם היו משתדלים יותר(אולי הם כן ואני לא יודע, רק כלפי חוץ). כתבתי פה קודם למכביסט לעד, הוא "נייס טו הב" אבל לא נראה לי שהוא תוכנית עבודה שמתבססת עליו. השאלה היא האם יש תוכנית עבודה והאם מיטש זמין(: 

או שהדרישות של לודוגורץ (כמו תמיד) מופרכות 

Just now, בראון said:

או שהדרישות של לודוגורץ (כמו תמיד) מופרכות 

הוא לא תוכנית עבודה. הוא לא בסיס למכבי הזאת. הוא nice to have ובמחיר הנכון למכבי. 

11 דקות לפני, turgi said:

לא חושב שהם יסרבו אם מכבי היום יתנו להם מה שהם מבקשים, די ברור שהוא לא בתכניות שלהם. 

אני חושב שלא לוקחים כאן בחשבון שיש קבוצות עושות בכוונה למכבי וזה כי מכבי משחקת לא יפה. גם במקרה של ז'ראלדש וכמו עם דן ביטון, מכבי מבקשת להשאיל שחקן עם סכום קנייה שהיא מלכתחילה לא מתכוונת לשלם. ואז אתה מגיע למצב כמו עם ליסבון, שקבוצות מעדיפות להעביר את השחקן בחצי כסף או אפילו בחינם רק לא לעשות איתך עסקים. בצדק.  זה לא היה נורא אם השוק היה כל כך דליל. זו התנהלות לא חכמה. 

12 דקות לפני, snufkin said:

או שזה תרגיל מו"מ קלאסי, כדי להלחיץ. אף אחד לא באמת יודע מה קורה במו"מ בין מכבי ללודוגורץ

מן הסתם יש פה גם נסיון להפעיל לחץ על מכבי.

כמו שעשו הפורטוגלים עם גראלדש בזמנו, זה לא עבד לטובתנו.

דמיינו שיש לכם עסק של השכרת רכב.

לקוח מגיע אליכם וסוגר איתכם שהוא לוקח רכב לשנה ניסיון ולאחר שנה הוא יחליט אם לקנות אותו במיליון שקל. כעבור שנה הלקוח חוזר ואומר שנסע רק 10,000 ק"מ עם האוטו והוא לא שווה את המיליון שקל ומציע לקנות אותו ב300 אלף.

ברור שזה לגיטימי, אבל איך אתם בתור בעלי העסק הייתם מגיבים?

4 דקות לפני, קובי השועל said:

לקוח מגיע אליכם וסוגר איתכם שהוא לוקח רכב לשנה ניסיון ולאחר שנה הוא יחליט אם לקנות אותו במיליון שקל. כעבור שנה הלקוח חוזר ואומר שנסע רק 10,000 ק"מ עם האוטו והוא לא שווה את המיליון שקל ומציע לקנות אותו ב300 אלף.

מנסה למכור אותו בשוק במיליון אם אין הצעות לוקח את ה300, במקרה של ג'ראלדש למשל כאילו נתנו לאיזה מישהו את הרכב בחינם. 

4 דקות לפני, קובי השועל said:

Nice to have. מכבי לא בונה את עצמה סביבו, הוא יודע את זה. זה מה שיש. זה גם בסדר. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

Nice to have. מכבי לא בונה את עצמה סביבו, הוא יודע את זה. זה מה שיש. זה גם בסדר. 

השאלה סביב מי מכבי כן בונה את עצמה.. העונה היא חידה גדולה

2 דקות לפני, המכבייה said:

לא הכי מסכים עם זה, לדעתי הוא די הבין את הדרישות של פטריק ובכלל כשחקן במכבי. הוא יכול להיות ה10 הפותח ביחד עם גולסה כתלות ביריבה. 

רק עיוור לא רואה שדן ביטון הוא הלחם שום של ציבוטה.

מכבי רוצים את ביטון רק בעסקת חבילה עם ציבוטה והכל עניין של מו"מ כספי.

זה יקח זמן,הרבה מאוד עצבים וחוסר סבלנות מבחינתנו האוהדים

אבל בסופו של דבר גם ציבוטה וגם ביטון ילבשו צהוב.

מקווה מאוד שקנקובסקי גם בא בחשבון ככה שיהיה אפשר "להתפשר" על פארפה כזר ה6.. 

19 דקות לפני, Keano said:

מנסה למכור אותו בשוק במיליון אם אין הצעות לוקח את ה300, במקרה של ג'ראלדש למשל כאילו נתנו לאיזה מישהו את הרכב בחינם. 

במקרה של ג'ראלדש גם יכול להיות שהם פשוט חשבו שיוכלו להוציא יותר מקבוצה אחרת, ואז נתקעו עם ג'ראלדש ומכבי כבר קנתה את המכוער אז לא הייתה להם ברירה אלא להעביר אותו לקבוצה אחרת, זה גם תרחיש לא תלוש מהמציאות. 

21 דקות לפני, snufkin said:

השאלה סביב מי מכבי כן בונה את עצמה.. העונה היא חידה גדולה

כמו עונה שעברה, סביב שחקנים שיעבדו קשה. נראה לי שמכבי מתייחסת לכישרון המסירה והעין שלו בפורפורציות אחרות ממה שאנחנו חושבים. מכבי לגמרי לא מתאבדת עליו(שוב, לתחושתי). הוא גם יודע את זה. 

6 דקות לפני, nirnir20 said:

במקרה של ג'ראלדש גם יכול להיות שהם פשוט חשבו שיוכלו להוציא יותר מקבוצה אחרת, ואז נתקעו עם ג'ראלדש ומכבי כבר קנתה את המכוער אז לא הייתה להם ברירה אלא להעביר אותו לקבוצה אחרת, זה גם תרחיש לא תלוש מהמציאות. 

המו"מ היה די ארוך, מניח שהיה להם אינדיקציה אם יש או אין הצעות עליו בסכום שהם רוצים. 

24 דקות לפני, Keano said:

לא הכי מסכים עם זה, לדעתי הוא די הבין את הדרישות של פטריק ובכלל כשחקן במכבי. הוא יכול להיות ה10 הפותח ביחד עם גולסה כתלות ביריבה. 

אז זה היה נסגר ב700. שזה חצי מסכום השיחרור שלו. הוא לא תוכנית עבודה אלא אם היא במסכום הנכון. אם לא, ישחקו ילדים שלנו. ההגדרות של 10 אצל פטריק כבר מזמן לא ברורות. ואם אחרי שפרץ עזב הם לא התאבדו עליו, אז הם לא. 

22 דקות לפני, hen34 said:

רק עיוור לא רואה שדן ביטון הוא הלחם שום של ציבוטה.

מכבי רוצים את ביטון רק בעסקת חבילה עם ציבוטה והכל עניין של מו"מ כספי.

זה יקח זמן,הרבה מאוד עצבים וחוסר סבלנות מבחינתנו האוהדים

אבל בסופו של דבר גם ציבוטה וגם ביטון ילבשו צהוב.

מקווה מאוד שקנקובסקי גם בא בחשבון ככה שיהיה אפשר "להתפשר" על פארפה כזר ה6.. 

קניקובסקי לא יבוא ואתה תקבל אותו כזר 6 בלי התפשרות גם.

14 דקות לפני, המכבייה said:

כמו עונה שעברה, סביב שחקנים שיעבדו קשה. נראה לי שמכבי מתייחסת לכישרון המסירה והעין שלו בפורפורציות אחרות ממה שאנחנו חושבים. מכבי לגמרי לא מתאבדת עליו(שוב, לתחושתי). הוא גם יודע את זה. 

לא יודע. אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה מכבי "התאבדה" על שחקן רכש וחרגה מהמסגרת. כל העסקאות שלנו הן בדרך כלל ארוכות וסזיפיות ובשנים האחרונות אין כמעט עסקאות יקרות. לא חושב שדן יוצא מהכלל בהיבט הזה.

אני מאוד מאוד מקווה שיצחקי וואן לייבן עובדים לפי איזו תוכנית בבניית הסגל כי בינתיים זה לא נראה טוב. נראה שהולכים לעונת מעבר והתבססות על המושאלים (לא שיש לי בעיה עם זה, תהיה עונה מרגשת גם אם לא נזכה באליפות)

16 דקות לפני, המכבייה said:

אז זה היה נסגר ב700. שזה חצי מסכום השיחרור שלו. הוא לא תוכנית עבודה אלא אם היא במסכום הנכון. אם לא, ישחקו ילדים שלנו. ההגדרות של 10 אצל פטריק כבר מזמן לא ברורות. ואם אחרי שפרץ עזב הם לא התאבדו עליו, אז הם לא. 

אני לא יודע איזה סכום לודוגורץ רוצים, נראה שהם די מתעקשים על מיליון, כמו עם צ'יבוטה.