Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

3 דקות לפני, קובי השועל said:

אם אחרי העונה האחרונה לא הבנת שפטריק לא בעניין של 10 הבעיה אצלך. ישחקו שם אחד מגולסה, ריקן או קארצב. או כמובן זר אם יגיע לעמדה הזאת.

פטריק שיחק עם 10, הבעיה שהוא נתן לשחקנים שהם לא 10 לשחק בעמדה הזאת וזה עלה לנו בנקודות.

בכל מקרה אני מקווה שהוא למד לא להתעקש כי אז נראה רע (לא מדבר אפילו על אליפות).

1 hour ago, קובי השועל said:

מה זה מה גורם? האגודל הביא ציטוט של המנהל מקצועי של הקבוצה שבו הוא אומר שהם קיבלו החלטה להחזיר את ביטון. רז אמיר החסר מושג סתם שלף שיש לו תחושה ומידע. יש לו ביצה בגדול.

לא גורם לכלום, כל הכתבי ספורט למיניהם איבדו את כל האמון אצלי (לא שהיה הרבה אי פעם) אבל אני כבר לא טורח לקרוא בכל הכתבות האלו כי אני יודע ש95% זה המצאות/השערות, גם פה אני רק מזפזפ פה ושם. 

סתם עניין אותי איך מגיעים למסקנה שכתב אחד חרטטן ממציא, בגלל שכתב אחר אמר משהו אחר או הביא איזשהוא ציטוט מבכיר בלדוגורץ שגם פה אין איזהשהוא הוכחה שזה אמת ולא סתם המצאה.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

פטריק שיחק עם 10, הבעיה שהוא נתן לשחקנים שהם לא 10 לשחק בעמדה הזאת וזה עלה לנו בנקודות.

אתה רואה את זה סכמטית מידי, כעמדות ומספרים. פטריק כנראה ישמח ל10 טוב, אבל הוא יסתדר עם ציוותים אחרים, אם אחד כזה לא יגיע או אם אחד כזה לא יצדיק את זה. 

17 דקות לפני, erantheking21 said:

ענית לעצמך, יכול להיות שיש לו הצעות אחרות

דן ביטון לא יישב מובטל אני מבטיח לך, אם לא בולגריה או מכבי, הוא יגיע לקבוצה אחרת בארץ, אם זה יהיה ב"ש אני מבטיח לך שהמו"מ יהיה קצר וקולע ולא עם פוזה.

להפך לא הבנת, מקרי שפתאום הכל ביחד על הקבוצה שנמצאת איתו במומ? זה משחק של סוכן עם קבוצה להפעיל לחץ

Just now, בראון said:

להפך לא הבנת, מקרי שפתאום הכל ביחד על הקבוצה שנמצאת איתו במומ? זה משחק של סוכן עם קבוצה להפעיל לחץ

היתי מצדיק אותך אם דן ביטון היה להוט לחתום פה , הוא ישחק איפה שיתנו לו לשחק, במכבי המאמן של היום לא כלכך נתן לו ולא בטוח שהוא יתן לו, הוא יעדיף להיות מחליף למיכה איפה שכן משחקים על שחקן בתפקיד שלו מאשר מאמן שלא משחק עם שחקן כמוהו גם ככה.

19 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מסכים, בהתחלה כשהחליף את דוניס הוא נתן לפרץ לשחק שם וזה לא עבד בכלל, אחר כך גולסה עבר לשחק שם וזה היה התקופה הטובה של ה10? ניצחונות רצופים בליגה עד שגולסה נפצע, ריקן החליף אותו אבל שיחק פצוע עם זריקות וגם לא היה טוב עד שהפציעה בגב השביתה אותו גם ואז כבר היה את כל האילוצי קארצב(גרוע) וגררו(במעט דקות ששיחק 10 היה טוב מאוד)

יכול להיות שאם פטריק היה מריץ את ביטון אחרי שגולסה נפצע בסוף היינו זוכים באליפות, זה היה מואלץ מדי עם ריקן והפציעת גב שלו וקארצב  שלא יודע לשחק בעמדה הזאת

כל זה מראה שהוא מעדיף שחקן יותר "גרזני" לעמדה הזאת ופחות שחקן יצירתי כמו ביטון

לדעתי השאירו את ריקן כדי שיהיה מחליף לזר שיבוא בהמשך, וגולסה יהיה יותר על המשבצת של פרץ. או שנחזור לשחק 4-3-3 יותר "קלאסי" עם קשר אחורי 1 ו2 50-50

8 דקות לפני, erantheking21 said:

היתי מצדיק אותך אם דן ביטון היה להוט לחתום פה , הוא ישחק איפה שיתנו לו לשחק, במכבי המאמן של היום לא כלכך נתן לו ולא בטוח שהוא יתן לו, הוא יעדיף להיות מחליף למיכה איפה שכן משחקים על שחקן בתפקיד שלו מאשר מאמן שלא משחק עם שחקן כמוהו גם ככה.

שטויות, פטריק נתן לו את המפתחות לקראת סוף העונה והוא החזיר לו על המגרש. אני 99% בטוח שאין מומ עם בש

1 דקה לפני, בראון said:

שטויות, פטריק נתן לו את המפתחות לקראת סוף העונה והוא החזיר לו על המגרש. אני 99% בטוח שאין מומ עם בש

אולי זה נכון לכרגע, אבל ב"ש היא קבוצה שעורבת תמיד...היא לא תגיד לא לדן ביטון.

אבל כמו שאמרתי אם ב"ש תרצה אותו, המו"מ יהיה מהיר

אצל אלונה אין עיכובים וזה מוכח.

1 דקה לפני, R24 said:

לדעתי השאירו את ריקן כדי שיהיה מחליף לזר שיבוא בהמשך, וגולסה יהיה יותר על המשבצת של פרץ. או שנחזור לשחק 4-3-3 יותר "קלאסי" עם קשר אחורי 1 ו2 50-50

הוא לא מעדיף, לא היה לו כי לא האמין בביטון

2 דקות לפני, R24 said:

מסכים, בהתחלה כשהחליף את דוניס הוא נתן לפרץ לשחק שם וזה לא עבד בכלל, אחר כך גולסה עבר לשחק שם וזה היה התקופה הטובה של ה10? ניצחונות רצופים בליגה עד שגולסה נפצע, ריקן החליף אותו אבל שיחק פצוע עם זריקות וגם לא היה טוב עד שהפציעה בגב השביתה אותו גם ואז כבר היה את כל האילוצי קארצב(גרוע) וגררו(במעט דקות ששיחק 10 היה טוב מאוד)

יכול להיות שאם פטריק היה מריץ את ביטון אחרי שגולסה נפצע בסוף היינו זוכים באליפות, זה היה מואלץ מדי עם ריקן והפציעת גב שלו וקארצב  שלא יודע לשחק בעמדה הזאת

די בטוח שזה יהיה

גלזר/שרן/קארצב - זר/שחר

גולסה/ביטון/ריקן

איפה כל הבטחון הזה שהוא ישאר ? כרגע הדברים נראים אחרת ומוכיחים את עצמם.

בתחילת החלון חשבנו שמכבי מתנהלת בצורה לא ברורה ואחרי 2 החתמות בזק כולם התבדו בו, הדברים נשארים ומתהפכים בהתאם

התנהלות לא ברורה

יכול להיות שמחר מיץ' וואן לויבן יקבלו שגעון ויחליטו שהם רוצים רק רכש ופתאום תק יחתמו פה 3 שחקנים ויכול להיות שלא

זה הכל ענין של רצון מול מצב נתון.

מתוך הפורום של בש

צטט

אזזז מה אומר רז אמיר?
סופית דן לא יהיה במכבי.
עכשיו הבמה של ב״ש.
יהיה מו״מ עיקש, הדברים התקרבו קצת יותר היום, השחקן רוצה לחזור אלינו (תשאלו אותו), יש פערים עם הבולגרים אבל יש גם רצון של אלונה יותר וגם בסוף הם יתגמשו, מקווה שמספיק כדי שהיא תשלם כי היא לא מתלהבת לשלם הרבה.
זה יהיה ארוך או לא יהיה בכלל. בכל אופן אם לא דן סוגרים תבסטה עם ישראלים. רק 2 זרים שהם חלוץ ומגן שמאלי וסיימנו את החלון.
תזכרו, רכישות של הרבה כסף תמיד לוקחות הרבה זמן.

Just now, אלק נילאש said:

מי היוזר שכתב? קובי הפנק?

דווקא אחד שפגע די טוב בשנים האחרונות.

בקיץ שהיא התפזרה עם סבע והסאלביינק הוא הביא הכל לפני האתרים.

1 דקה לפני, turgi said:

דווקא אחד שפגע די טוב בשנים האחרונות.

בקיץ שהיא התפזרה עם סבע והסאלביינק הוא הביא הכל לפני האתרים.

סתם צוחק. לא מופרך שיש יוזרים בפורום שידעו, זו מדינה קטנה. מעניין איך הוא קובע שהוא סופית לא יהיה במכבי אחרי מה שרז אמיר אמר. לא שלרז אמיר יש חיוג ישיר למיץ', אבל זה ממש מוזר שהוא יתבטא ככה כשברור שדן ביטון לא יהיה במכבי.

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

לא ברור איך אשתו של אצילי נותנת לו לצאת בערב עם מיכה

@אוראצילי

היא בונה על זה שהסגמנט שאצילי אוהב כבר ישן ב19 אחרי מקלחת ואוכל.

בשעות האלו מסתובבות רק זקנות בנות 16 ומעלה, הוא לא בקטע של מילפיות אז מה יש לדאוג?