Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

3 דקות לפני, בראון said:

לגבי הראשון אני דווקא חושב שכן

לגבי השני אני אהיה מאוד מופתע אם זה לא יהיה קשור אליו אישית.

כנראה עובר לערוץ אחר.

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

אם לודוגורץ לא מתקפלת וגם מכבי לא אז אין כבר מו"מ

לודוגורץ לא מתקפלת מהמחיר ועושה שרירים. היה שם מומ עם פרנצווארוש שלא הוביל לשום מקום. 

הם לא רוצים את דן ביטון הם מתים להיפטר ממנו. 

הכל בסדר זה ממשיך

26 דקות לפני, קובי השועל said:

דווקא מכולם אני די סומך על ברנובסקי והוא הודיע שבשעה 11 מחר הוא הולך לפרסם הודעה חשובה בהקשר של מכבי כמובן. מעניין.

חחחחח

1 דקה לפני, erantheking21 said:

לפי מה אתה חושב? המו"מ הסתיים עם הבולגרים אם זה לא היה ברור, מפה והלאה הוא חוזר לאימונים

זה בדיוק כמו צ'יבוטה, הוא בא לפה וברור שזה היה לנסות אולי להגיע למו"מ וברגע שהוא חזר זה היה ברור שזה נגמר.

מכבי לא מצליחים לסגור עסקאות כי הם תקועים בקטע של הלחפש קומבינת עסקה וזה לא הולך עם הבולגרים, הם לא פריארים בכלל וזה המציאות.

אתה לא בכיוון אחי בכלל במקרה הזה

2 דקות לפני, erantheking21 said:

לפי מה אתה חושב? המו"מ הסתיים עם הבולגרים אם זה לא היה ברור, מפה והלאה הוא חוזר לאימונים

זה בדיוק כמו צ'יבוטה, הוא בא לפה וברור שזה היה לנסות אולי להגיע למו"מ וברגע שהוא חזר זה היה ברור שזה נגמר.

מכבי לא מצליחים לסגור עסקאות כי הם תקועים בקטע של הלחפש קומבינת עסקה וזה לא הולך עם הבולגרים, הם לא פריארים בכלל וזה המציאות.

אמשיך ואגיד שזה לא משרת את לודוגורץ לנהל מומ על שחקן שלא נמצא עם הקבוצה שהתחילה את העונה, הם חשבו שמכבי תתקפל כי הוא כבר היה פה אז עכשיו מחזירים אותו לשם כדי לתת לו מסגרת כי בכל זאת הוא שלהם. אם הוא לא ימכר הקיץ (מה שתלוש מאוד שיקרה) הוא יבלה שם ביציע/ספסל

Just now, בראון said:

אתה לא בכיוון אחי בכלל במקרה הזה

דימיטאר בוז'קילוב, לערוץ הספורט: "דן שחקן מצוין, הוא יחזור לאימונים ובהדרגה נתחיל גם להשתמש בו. קיבלנו החלטה שהוא חוזר וזה יקרה בימים הקרובים".

אני יכול להגיד שהאגודל יכול להמציא הרבה דברים, אבל הוא הביא לך ציטוט מדויק.

זה מה אני יודע , לא נבואה של רז אמיר ולא כלום

אתה יכול לקרוא לאגודל שקרן, אבל הבן אדם הביא ציטוט מדויק של היצחקי שלהם.

מה אני לא בכוון. ? רשום פה וברור

הוא חוזר לאימונים בהגדרה ונתחיל להשתמש בו =המו"מ (אם היה) הסתיים, יותר מדויק מזה קשה למצוא.

Just now, erantheking21 said:

דימיטאר בוז'קילוב, לערוץ הספורט: "דן שחקן מצוין, הוא יחזור לאימונים ובהדרגה נתחיל גם להשתמש בו. קיבלנו החלטה שהוא חוזר וזה יקרה בימים הקרובים".

הוא חוזר לאימונים בהגדרה ונתחיל להשתמש בו =המו"מ (אם היה) הסתיים, יותר מדויק מזה קשה למצוא.

פתאום הם קמו בבוקר ונזכרו שיש להם שחקן? השחקן לא היה פיזית שנייה אחת מהרגע שהתחילה את העונה. יכול להיות שזה מה שהוא אמר, אבל זה בלוף וחרטא כדי לעשות פה רושם על מישהו. אל תאכל את זה

1 דקה לפני, בראון said:

אמשיך ואגיד שזה לא משרת את לודוגורץ לנהל מומ על שחקן שלא נמצא עם הקבוצה שהתחילה את העונה, הם חשבו שמכבי תתקפל כי הוא כבר היה פה אז עכשיו מחזירים אותו לשם כדי לתת לו מסגרת כי בכל זאת הוא שלהם. אם הוא לא ימכר הקיץ (מה שתלוש מאוד שיקרה) הוא יבלה שם ביציע/ספסל

לא חידשת כלום, הבולגרים רוצים סכום ולא מוכנים להתקפל ומכבי לא מתקפלים, מה זה נותן לי? 2 כיסאות מתקפלים? זה לא נותן לי רכש .

אני כבר הזהרתי ביוני שלא צריך להיות חכם גדול כדאי להבין שהשוק דל והמחירים יהיו בשמים ומכבי לא תשלם אותם.

1 דקה לפני, בראון said:

פתאום הם קמו בבוקר ונזכרו שיש להם שחקן? השחקן לא היה פיזית שנייה אחת מהרגע שהתחילה את העונה. יכול להיות שזה מה שהוא אמר, אבל זה בלוף וחרטא כדי לעשות פה רושם על מישהו. אל תאכל את זה

נחיה ונראה

בינתיים אנחנו גרועים במו"מ בכל כיוון, אנחנו רוצים שחקנים עם תגי מחיר מפוצצים ומוכנים לשלם פחות מחצי מרוב העסקאות ..שורה תחתונה עד כה לא הצלחנו לקפל אף קבוצה מהשחקנים שרצינו ואנחנו כרגע עם הבולבול ביד, העיקר שחררנו שחקנים וכנראה הצעירים ימלאו פה את המקום שלהם(התוכנית המגירה שלנו )

1 דקה לפני, erantheking21 said:

נחיה ונראה

בינתיים אנחנו גרועים במו"מ בכל כיוון, אנחנו רוצים שחקנים עם תגי מחיר מפוצצים ומוכנים לשלם פחות מחצי מרוב העסקאות ..שורה תחתונה עד כה לא הצלחנו לקפל אף קבוצה מהשחקנים שרצינו ואנחנו כרגע עם הבולבול ביד, העיקר שחררנו שחקנים וכנראה הצעירים ימלאו פה את המקום שלהם(התוכנית המגירה שלנו )

למה שתשאיר שחקנים שלא בתוכנית שלך?

15 דקות לפני, בראון said:

היחידים שלא שולפים פה מהמותן וממציאים שמות ואנשים זה טוכמן ורז אמיר. 

ומטעוית כאלה רק משתפרים בעבודה שלך

טוכמן הכי אמין לדעתי.

רק ביום ראשון שבוע שעבר רז אמיר פירסם שמכבי הגישה הצעה לשנתיים לרוקאביצה אחר כך פירסם שבעוד 3 ימים יחליט היכן ישחק (מכבי או אוסטרליה) והנה שבוע עבר והוא בעצמו הודה בטוויטר שאין לו תשובה חד משמעית אם הוגשה לרוקאביצה הצעה ממכבי וכמובן עברו יותר מ-3 ימים ורוקאביצה עדיין מובטל.

אני מקווה בשבילו שישתפר בעבודה שלו.

המהלך של לודוגורץ זה הפעלת שרירים קלאסית, יש להם הרבה סבלנות לשחקן שהם גם ככה לא צריכים או לא רוצים.

בכל מקרה, לא יודע מה לחשוב על רכישה שלו במידה ויצא לפועל, הוא שחקן רך וגם לא נכנס למערך של פטריק. השוק כאן קטסטרופה.

4 דקות לפני, LL6 said:

טוכמן הכי אמין לדעתי.

רק ביום ראשון שבוע שעבר רז אמיר פירסם שמכבי הגישה הצעה לשנתיים לרוקאביצה אחר כך פירסם שבעוד 3 ימים יחליט היכן ישחק (מכבי או אוסטרליה) והנה שבוע עבר והוא בעצמו הודה בטוויטר שאין לו תשובה חד משמעית אם הוגשה לרוקאביצה הצעה ממכבי וכמובן עברו יותר מ-3 ימים ורוקאביצה עדיין מובטל.

אני מקווה בשבילו שישתפר בעבודה שלו.

רוקאביצה עדיין מתלבט

17 דקות לפני, erantheking21 said:

מה רצית שיגיד? "הוא חרא של שחקן, לא מחזיק ממנו בשיט, שמישהו יקנה אותו כבר!!!"

1 דקה לפני, Elirandani said:

המהלך של לודוגורץ זה הפעלת שרירים קלאסית, יש להם הרבה סבלנות לשחקן שהם גם ככה לא צריכים או לא רוצים.

בכל מקרה, לא יודע מה לחשוב על רכישה שלו במידה ויצא לפועל, הוא שחקן רך וגם לא נכנס למערך של פטריק. השוק כאן קטסטרופה.

ברור כי יש לנו בסגל את אינייסטה ודה בריינה והאלטרנטיבות לביטון בשוק הן אוזיל והאברץ…

לא נעים להגיד, אבל אין לנו כלום בסגל לתפקיד שלו והאלטרנטיבה שלו זה אלטמן או עדן שמיר (מי?)

עכשיו בשיא הרצינות, בלי להדליק/להטריל.

יש כאן למישהו ספק אחרי כל השנים האלו עם מיץ' ואחרי מה שעברנו שתהיה קבוצה טובה? יש למישהו ספק שיגיע רכש למקומות הנכונים?

מיץ' עצמו אדם מאוד ערכי ונאמן לדרך שלו. אם הוא אמר שהוא הולך לצמצם את הפערים שנוצרו אני איתו ומאחוריו ב100%.

יגיעו החיזוקים הנכונים למקומות הנכונים. כולם רוצים להצליח ולכולם יש כוונות טובות סך הכל.

שי, תנו קצת אמון במערכת שהוכיחה את עצמה בשנים האחרונות.

17 דקות לפני, בראון said:

ואגיד עוד משהו בנושא דן ביטון, מעניין שההודעה של הבולגרים מגיעה שעתיים אחרי הפרסום שדן ביטון במומ עם בש... מאוד מקרי

ענית לעצמך, יכול להיות שיש לו הצעות אחרות

דן ביטון לא יישב מובטל אני מבטיח לך, אם לא בולגריה או מכבי, הוא יגיע לקבוצה אחרת בארץ, אם זה יהיה ב"ש אני מבטיח לך שהמו"מ יהיה קצר וקולע ולא עם פוזה.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ברור כי יש לנו בסגל את אינייסטה ודה בריינה והאלטרנטיבות לביטון בשוק הן אוזיל והאברץ…

לא נעים להגיד, אבל אין לנו כלום בסגל לתפקיד שלו והאלטרנטיבה שלו זה אלטמן או עדן שמיר (מי?)

אם אחרי העונה האחרונה לא הבנת שפטריק לא בעניין של 10 הבעיה אצלך. ישחקו שם אחד מגולסה, ריקן או קארצב. או כמובן זר אם יגיע לעמדה הזאת.

4 דקות לפני, קובי השועל said:

אם אחרי העונה האחרונה לא הבנת שפטריק לא בעניין של 10 הבעיה אצלך. ישחקו שם אחד מגולסה, ריקן או קארצב. או כמובן זר אם יגיע לעמדה הזאת.

פטריק לא בעניין של כדורגל, להביא אותו כדוגמא לענין של משהו.