Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

29 דקות לפני, Naor23 said:

יופי מרגריטי, תבקש עוד דברים זאת ההזדמנות.

חחחחח בכנות, לא האמנתי שזה יקרה, אבל שמח לראות שלמדו מטעויות.

אני יודע שגם קארצב מסיים חוזה, ומקווה שהוא הבא בתור... זה נכון שלא ראינו ממנו הרבה, אבל מאמין בו, יש לו כדורגל.

כרגע אין לנו סגל לאליפות, אבל אם אין רכש, לפחות שישמרו את הנכסים העתיידיים.

12 דקות לפני, Dalembert said:

כן. הוא ביקש למסור שקוראים לו רוקאביצה. 

האמת שלא, קוראים לו רוקאביציה (Rukavytsya)
הוא גם דיבר על זה בראיון לספורט 5 שהתחלה היה מתקן אנשים ואז הרים ידיים, כי "רוקאביצה" תפס.
מזכיר את ג'ורדי שהגיע לארץ ובראיון עם שירלי בר דיין ששאלה אותו אם לקרוא לו יורדי או ג'ורדי הוא ענה ששניהם בסדר אבל הוא מעדיף יורדי ומאז כולם קראו לו ג'ורדי.... ישראל.

ישששששש ישששששששש

יש אליפות!!!! סופסוף!!!

גם החתמה של זר מרגש (גררו)!! גם לא האריכו חוזה לבלקמן. מושלם. איזה כיף. איזה יום. איזה גאווה לאהוד מכבי.

כל הפסימיים ואילו שאמרו שלא יבוא רכש - תאכלו את הכובע שלכם. עוד פעם מכבי והפעם יצחקי זיינו אותכם. 

ישששששששששש

Just now, Sawyer said:

ישששששש ישששששששש

יש אליפות!!!! סופסוף!!!

גם החתמה של זר מרגש (גררו)!! גם לא האריכו חוזה לבלקמן. מושלם. איזה כיף. איזה יום. איזה גאווה לאהוד מכבי.

כל הפסימיים ואילו שאמרו שלא יבוא רכש - תאכלו את הכובע שלכם. עוד פעם מכבי והפעם יצחקי זיינו אותכם. 

ישששששששששש

חחחחחחח 10/10 על ההתמדה

אני לא מבין למה 'תחושה' של כתב היא "וודאית"? 
קודם כל עד שמכביסט לעד לא מפספס פוש רשמי ממכבי זה לא סופי.
שנית, אם אנחנו מתעסקים בתחושות אז לתחושתי דן ביטון לא יהיה פה. הוא מאוכזב מדקות המשחק תחת פטריק, כנראה פחות מתאים לסגנון שלו כי אצל דוניס זרח,  לא בטוח שפטריק\דן ביטון בכלל רוצים אחד את השני. 
אבל הלוואי שישאר, כל שחקן שיודע לשים כדור בשער הוא נכס במצב שלנו שיש רק את יונתן כהן שאולי עוזב וגררו, אחרת אנחנו נראה הרבה 1:0 ו-0:0 העונה ולמי יש כוח לסרטן הזה?

4 דקות לפני, Eli basa said:

אני לא מבין למה 'תחושה' של כתב היא "וודאית"? 
קודם כל עד שמכביסט לעד לא מפספס פוש רשמי ממכבי זה לא סופי.
שנית, אם אנחנו מתעסקים בתחושות אז לתחושתי דן ביטון לא יהיה פה. הוא מאוכזב מדקות המשחק תחת פטריק, כנראה פחות מתאים לסגנון שלו כי אצל דוניס זרח,  לא בטוח שפטריק\דן ביטון בכלל רוצים אחד את השני. 
אבל הלוואי שישאר, כל שחקן שיודע לשים כדור בשער הוא נכס במצב שלנו שיש רק את יונתן כהן שאולי עוזב וגררו, אחרת אנחנו נראה הרבה 1:0 ו-0:0 העונה ולמי יש כוח לסרטן הזה?

אתה מניח פה הנחה בעייתית - גם שהתיאום בין נחמיאס להרננדס יהיה מושלם וגם שסבוריט חוזר לפני ינואר.

בוא נחכה עם ההצהרות האלה.

Just now, אורלנדו בלוף said:

אתה מניח פה הנחה בעייתית - גם שהתיאום בין נחמיאס להרננדס יהיה מושלם וגם שסבוריט חוזר לפני ינואר.

בוא נחכה עם ההצהרות האלה.

לא הבנתי איך הבנת את הדברים האלו מההודעה שלי, 
הצלחת לבלבל אותי חח

1 hour ago, בראון said:

עד שיש אופציה לסגור עמדה לפני אוגוסט אני בעד כל מהלך. דן ביטון מפוצץ כישרון והמוסר הכי טוב בסגל הזה, נקווה שימשיך בגישה שבה הוא סיים את העונה. מחזיק מקניקובסקי אבל קצת נשבר הזין מלחכות לכל העסקאות האלה.

קניקובסקי לא יכול לשחק גם 50 50?

או שאני מדמיין בגלל המנגר

19 דקות לפני, Sawyer said:

ישששששש ישששששששש

יש אליפות!!!! סופסוף!!!

ישששששששששש

אתה לא לומד מטעויות 

מבסוט מזה שכבר לא מתייחסים אליך 

אל תדאג התגובה הזאת ועוד הרבה שלך שמורות 

אתה יודע פחות ממה שאליאב הקפטן יודע יא גבר

10 דקות לפני, אני חלש אתם חזק said:

אתה לא לומד מטעויות 

מבסוט מזה שכבר לא מתייחסים אליך 

אל תדאג התגובה הזאת ועוד הרבה שלך שמורות 

אתה יודע פחות ממה שאליאב הקפטן יודע יא גבר

איפה כתבתי פה מילה על ידע, עוד יוזר גנרי עם טוויסט, שורה גנרית משיר/ארוע גנרי שמזמן לא רלוונטי?

שימו לב, 1000 עמודים, מאות האשמות מגנריים שאני אומר שאני יודע הכל בזמן שאני יודע כלום. 0 הצהרות ידע, שמעתי/אמרו לי/איקס יקרה. מטורף.

21 דקות לפני, Eli basa said:

לא הבנתי איך הבנת את הדברים האלו מההודעה שלי, 
הצלחת לבלבל אותי חח

0:0-ים או 1:0-ים רומז לא נספוג שערים...

5 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

0:0-ים או 1:0-ים רומז לא נספוג שערים...

אהה אכן זאת הערכה אופטימית לגבי השילוב של נחמיאס + היכולת של הרננדס +הכשירות של סבוריט ונראה איך דניאל פרץ יהיה כי לא  נראה שנראה בקרוב את טננבאום. 
גם גולסה וגלזר זה OVER אופטימיות לבנות עליהם, אבל לפחות תיאורטית בחצי מגרש הזה אנחנו מסודרים לעומת השממה שיש בחצי השני.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

שמועות בב״ש שיש משא ומתן על רכישת דן ביטון…

מצוין, ככה נפסיק לחפור עליו ונעבור לחפור על קניקובסקי עד שיחתום באיזו לגיה ורשה ואז נעבור ל... ניר ביטון?