Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

רכש לא מבטיח כלום, אבל מעלה את הסיכוי. בסגל הנוכחי רוב הסיכויים שלא עוברים את הסיבוב השלישי (אלא אם כן גלזר, גולסה, טננבאום וסאבוריט מחלימים באורך פלא). עוד שני שחקנים יכלו לשנות את זה.

זה לא רק זה, סגל שנסגר בשלב כל כך מאוחר לא יהיה מוכן לליגה וככה נוצר פער בתחילת הליגה שקשה לסגור. עם כל הרצון להתבסס על צעירים אני לא חושב שהרצון הזה הוא מה שיוצר את הסגל הזה.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

רכש לא מבטיח כלום, אבל מעלה את הסיכוי. בסגל הנוכחי רוב הסיכויים שלא עוברים את הסיבוב השלישי (אלא אם כן גלזר, גולסה, טננבאום וסאבוריט מחלימים באורך פלא). עוד שני שחקנים יכלו לשנות את זה.

בוא נראה איך אנחנו נראים בחמישי, היו פה כשלונות באירופה שהבאת רכש והיו הצלחות שעמדת יפה גם שהיית נחות על הנייר. אני באמת לא יודע לומר כמה אנחנו טובים מצד שני לומר שרוב הסיכויים שלא עוברים מריח כמו לוזריות

2 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

זה לא רק זה, סגל שנסגר בשלב כל כך מאוחר לא יהיה מוכן לליגה וככה נוצר פער בתחילת הליגה שקשה לסגור. עם כל הרצון להתבסס על צעירים אני לא חושב שהרצון הזה הוא מה שיוצר את הסגל הזה.

הפער בקיץ האחרון נוצר בגלל דוניס, אם פטריק ישלשל שחקן כזה או אחר לא יעזור פה. 

21 דקות לפני, yellow&blue said:

מה הסיכוי שנקום מחר בבוקר ונראה הצגת שחקנים נוסח הגלקטיקוס???

דביטון+קניקובסקי+ציבוטה+

רוקביצה+קסיירה.

מחר בבוקר? קונה דן ביטון ב2 ידיים, לשאר אין סיכוי

5 דקות לפני, erantheking21 said:

זה לא הנחה רק שלי 

אגב מישמע איזה שחקני נוער יש לנו פה היום, חוץ מעידו שחר

סבבה אז יש עוד כמה שחושבים כמוך, לא הבנתי זה מוכיח משהו? ויש לנו נוער נהדר האם הוא יהיה מספיק טוב בקרוב נדע.

3 דקות לפני, דקסטר said:

מחר בבוקר? קונה דן ביטון ב2 ידיים, לשאר אין סיכוי

מה ישתנה בעונה הקרובה שלא היה בעונה הקודמת תחת פטריק?  המאמן אותו מאמן ושיטת המשחק אותה שיטת משחק,
ברגע שדוניס עזב גם היכולת של דן ביטון נעלמה, הוא לא מתאים מקצועית (שיטת משחק, תפקוד) לפטריק, לא בא לידי ביטוי, לכן לא מקבל דקות ואז גם כשמקבל דקות כבר לא נראה טוב. 

5 דקות לפני, Eli basa said:

מה ישתנה בעונה הקרובה שלא היה בעונה הקודמת תחת פטריק?  המאמן אותו מאמן ושיטת המשחק אותה שיטת משחק,
ברגע שדוניס עזב גם היכולת של דן ביטון נעלמה, הוא לא מתאים מקצועית (שיטת משחק, תפקוד) לפטריק, לא בא לידי ביטוי, לכן לא מקבל דקות ואז גם כשמקבל דקות כבר לא נראה טוב. 

צודק, סתם מהרשימה שהוא דפק הוא השחקן היחיד שנראה לי ריאלי. אישית אני חושב שיגיע חלוץ זר ובזה יגמר הסיפור.

11 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

בוא נראה איך אנחנו נראים בחמישי, היו פה כשלונות באירופה שהבאת רכש והיו הצלחות שעמדת יפה גם שהיית נחות על הנייר. אני באמת לא יודע לומר כמה אנחנו טובים מצד שני לומר שרוב הסיכויים שלא עוברים מריח כמו לוזריות

לוזריות או הכרה במציאות. תסתכל על ההרכב.

6 דקות לפני, Eli basa said:

היה מצוין בפלייאוף. הלוואי והזר שנביא לקישור (אם נביא) יתן מספרים כמו שלו.

14 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

סבבה אז יש עוד כמה שחושבים כמוך, לא הבנתי זה מוכיח משהו? ויש לנו נוער נהדר האם הוא יהיה מספיק טוב בקרוב נדע.

זה הנחה שלך

בינתיים לא ראיתי משהו מיוחד מאף שחקן מלבד שחר 

אם אתה חושב שהם מספיקים מתאימים להחליף את פרץ, שכטר ועוד כמה שחקנים איכותיים אז תבושם.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לוזריות או הכרה במציאות. תסתכל על ההרכב.

היה מצוין בפלייאוף. הלוואי והזר שנביא לקישור (אם נביא) יתן מספרים כמו שלו.

לא אותו שחקן שהיה תחת דוניס, הוא שחקן מעולה אבל לא מתאים לכדורגל של פטריק.

1 דקה לפני, Eli basa said:

לא אותו שחקן שהיה תחת דוניס, הוא שחקן מעולה אבל לא מתאים לכדורגל של פטריק.

בסוף העונה הוא הזכיר את היכולת שלו עד הקורונה. 

יש לו בעיטות נהדרות והוא המוסר הכי טוב במכבי ומהטובים בליגה, מה יש לא להתאים? הוא בדיוק מה שחסר לנו.

אם הכדורגל של פטריק זה לשחק ללא שחקנים יצירתיים הכדורגל שלו הפסיד לנו אליפות. מול הבונקרים בליגה חייבים יצירתיות.

19 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בסוף העונה הוא הזכיר את היכולת שלו עד הקורונה. 

יש לו בעיטות נהדרות והוא המוסר הכי טוב במכבי ומהטובים בליגה, מה יש לא להתאים? הוא בדיוק מה שחסר לנו.

אם הכדורגל של פטריק זה לשחק ללא שחקנים יצירתיים הכדורגל שלו הפסיד לנו אליפות. מול הבונקרים בליגה חייבים יצירתיות.

הוא לא מתאים לסגנון המשחק של פטריק, לכן נעלם כשהוא הגיע ולפני כן היה מעולה.תפקוד שונה, סגנון משחק שונה, ניסו אותו באגף זה לא הלך. 

אם אני מתבלבל עם מישהו אחר אז מחילה מראש, זה לא אתה שצעק כל הזמן מאז חלופי המאמנים שדן ביטון לא מתאים לשחק באגף?  לשם פטריק רצה אותו, זה לא התאים. למה שזה ישתנה עכשיו? בגלל שאנחנו נואשים לשחקני התקפה אז נביא שחקנים לא מתאימים?

מי מתאים לסגנון משחק של פטריקק? לא טיבי התאים לטענת, לא שכטר ולא ביטון..הסגנון משחק שלו מיושן ומקובע, איביץ שנה קודם רדף אחרי ביטון ורצה אותו בצורה חולנית, הוא מאמן עדיף בהרבה על פטריק.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

מי מתאים לסגנון משחק של פטריקק? לא טיבי התאים לטענת, לא שכטר ולא ביטון..הסגנון משחק שלו מיושן ומקובע, איביץ שנה קודם רדף אחרי ביטון ורצה אותו בצורה חולנית, הוא מאמן עדיף בהרבה על פטריק.

והוא גם חופשי... 

12 דקות לפני, erantheking21 said:

שכטר שפך מנוע והייתי משחרר אותו יחד עם ריקן וטב"ח בלי לחשוב פעמיים. זה לא קשור לסגנון משחק. 

טיבי טעות גדולה של מכבי לדעתי גם, אבל שוב, לא קשור לסגנון משחק

(אלא אם התעקש על חוזה ל2 עונות ובגיל שלו הגיוני שלא נתנו, עם כל הצער)

*דן ביטון שחקן מעולה, ראינו אותו מרשים מאוד תחת דוניס. לסגנון משחק שלנו תחת פטריק הוא לא מתאים וגם את זה ראינו...

אני אפתיע אותך, גם אני לא אוהב את הסגנון משחק הזה. לא נהנתי ממכבי תחת פטריק, לא אוהב עת הכדורגל הזה, אבל אחוזי הצלחה מעולים בפרט אחרי הסנדלר באו בטוב.

13 דקות לפני, Eli basa said:

שכטר שפך מנוע והייתי משחרר אותו יחד עם ריקן וטב"ח בלי לחשוב פעמיים. זה לא קשור לסגנון משחק. 

טיבי טעות גדולה של מכבי לדעתי גם, אבל שוב, לא קשור לסגנון משחק

(אלא אם התעקש על חוזה ל2 עונות ובגיל שלו הגיוני שלא נתנו, עם כל הצער)

*דן ביטון שחקן מעולה, ראינו אותו מרשים מאוד תחת דוניס. לסגנון משחק שלנו תחת פטריק הוא לא מתאים וגם את זה ראינו...

אני אפתיע אותך, גם אני לא אוהב את הסגנון משחק הזה. לא נהנתי ממכבי תחת פטריק, לא אוהב עת הכדורגל הזה, אבל אחוזי הצלחה מעולים בפרט אחרי הסנדלר באו בטוב.

לפני 10 שנים אימן אותנו אדם בשם מוטי איווניר, מאמן בינוני מאוד ומקובע ואישיות עוד יותר בעיתיית עם מלא אגו שחושב שהוא אבי אבות הכדורגל וכל תיקו הוא יצא לתקשורת להגיד שהוא עבר עינויים כאילו השב"כ חטפו אותו בכל פעם למרות שזה היה רק תיקו משעמם, הוא גם חשב שא' ב' וג' הכוכבים לא מתאימים לו וצריך מהפכת צעירים, יש משפטים שעד היום אנחנו אומרים בגללו כמו מהפכת צעירים ולא צריך רכש, ניבלדו ויצחקי זה הרכש (בשחקנים אחרים). שורה תחתונה, אחריו הגיע מאמן אחר(גרסיה) לקח את השחקנים שהוא לא כלכך אהב ונתן לנו תואר יפה עם כדורגל די טוב.

10 דקות לפני, erantheking21 said:

לפני 10 שנים אימן אותנו אדם בשם מוטי איווניר, מאמן בינוני מאוד ומקובע ואישיות עוד יותר בעיתיית עם מלא אגו שחושב שהוא אבי אבות הכדורגל וכל תיקו הוא יצא לתקשורת להגיד שהוא עבר עינויים כאילו השב"כ חטפו אותו בכל פעם למרות שזה היה רק תיקו משעמם, הוא גם חשב שא' ב' וג' הכוכבים לא מתאימים לו וצריך מהפכת צעירים, יש משפטים שעד היום אנחנו אומרים בגללו כמו מהפכת צעירים ולא צריך רכש, ניבלדו ויצחקי זה הרכש (בשחקנים אחרים). שורה תחתונה, אחריו הגיע מאמן אחר(גרסיה) לקח את השחקנים שהוא לא כלכך אהב ונתן לנו תואר יפה עם כדורגל די טוב.

לא איכפת לי מפטריק ומה הוא אומר, אישית הוא לא כוס התה שלי,  אני חושב במקרה הזה כמוהו ששכטר (ומוסיף ריקן וטב"ח) גמור. בניגוד לטיבי שיכל לתת עונה טובה אחת לפחות ואולי יותר אפילו 

צריך אולי לשנות פה קצת פאזה ולהבין את מקומינו כליגה לא אטרקטיבית שבה האלופה המכהנת מודחת מול קאייראט בסיבוב ראשון, ומדי פעם עוד נופלים פה טילים, וכסף שיש כבר בכל מקום ובלי פייר פליי יותר.

קשה באמת להתחרות באתגר המקצועי והכסף של טורקיה, אפילו ביוון נכנס כבר כסף ובעלים עשירים, 

אפילו הונגריה.

אנחנו לא סקסים ולא מושכים ואם אתה לא שם מעל 1.5 מיליון על שחקן כנראה שלא תביא שחקן בפרופיל שאתה רוצה. 

אם תסתכלו רגע על "המתחרות" הפוטנציאליות לתואר והזרים שהם הביאו: בש הביאו את אנסה מקש והביאו זר ליגה שלישית באיטליה (!!) 

חיפה הביאה מגן אוסטרלי פצוע מליגה בדיחה.

תוסיפו לזה את היעדר הזמינות של מיטש+ רצון לראות את פרוייקט הנוער שהוא השקיע בו כל כך.

בנוסף, פטריק שלא נראה לחוץ כל כך מהעובדה הזאת ולגמרי סומך על הילדים שהוא עצמו גידל ובחר + אולי ברק פחות אסרטיבי ומשכנע מבן או ג'ורדי (כמובן שהכל פה דעה וניחוש רק מדברים שניתן להסיק מהם) ותקבלו את אחד החלונות הצולעים שיש לנו. 

ובמקביל אפשר גם להיכנס לפרופורציה ולהבין שאנחנו עוד לא באוגוסט וה2 זרים (או זר ו2 ישראלים) שאנחנו רוצים יגיעו בסופו של דבר.

9 דקות לפני, בראון said:

צריך אולי לשנות פה קצת פאזה ולהבין את מקומינו

ובמקביל אפשר גם להיכנס לפרופורציה ולהבין שאנחנו עוד לא באוגוסט וה2 זרים (או זר ו2 ישראלים) שאנחנו רוצים יגיעו בסופו של דבר.

חשוב גם להבין את מקומנו בתוך הליגה המקומית. אנחנו כנראה לא באיירן של ישראל, יש לנו מתחרות, האליפות לא שלנו בטאבו ויהיו עונות שנתחיל אותן עם סגל לא הכי אטרקטיבי בליגה על הנייר. זה לא אסון גדול, אלו אוהדים מפונקים שהתרגלו לטוב ודורשים ריגוש שיא גם בחלון העברות

2 דקות לפני, snufkin said:

חשוב גם להבין את מקומנו בתוך הליגה המקומית. אנחנו כנראה לא באיירן של ישראל, יש לנו מתחרות, האליפות לא שלנו בטאבו ויהיו עונות שנתחיל אותן עם סגל לא הכי אטרקטיבי בליגה על הנייר. זה לא אסון גדול, אלו אוהדים מפונקים שהתרגלו לטוב ודורשים ריגוש שיא גם בחלון העברות

בוא בגלל ההפקרות במדיניות הרכש אם אנחנו מקבלים את ויטסה/קאזאן גם את הקונפרנס ליג לא יהיה לנו. 

41 דקות לפני, erantheking21 said:

קבל השערה שלי שהיא בגדר *ניחוש* בלבד: קיימת האפשרות שמכבי נכנסת ביודעין ובאופן שיהיה אפשרי להגיד כמתוכנן לתוך עונת איווניר שכזו ואז בעונה אחריה לתת למי שיבוא אחרי פטריק דף חלק( ז"א פטריק כאן בשביל להעביר עונה והוא יעזוב ללא קשר לתוצאות).

28 דקות לפני, בראון said:

צריך אולי לשנות פה קצת פאזה ולהבין את מקומינו כליגה לא אטרקטיבית שבה האלופה המכהנת מודחת מול קאייראט בסיבוב ראשון, ומדי פעם עוד נופלים פה טילים, וכסף שיש כבר בכל מקום ובלי פייר פליי יותר.

קשה באמת להתחרות באתגר המקצועי והכסף של טורקיה, אפילו ביוון נכנס כבר כסף ובעלים עשירים, 

אפילו הונגריה.

אנחנו לא סקסים ולא מושכים ואם אתה לא שם מעל 1.5 מיליון על שחקן כנראה שלא תביא שחקן בפרופיל שאתה רוצה. 

אם תסתכלו רגע על "המתחרות" הפוטנציאליות לתואר והזרים שהם הביאו: בש הביאו את אנסה מקש והביאו זר ליגה שלישית באיטליה (!!) 

חיפה הביאה מגן אוסטרלי פצוע מליגה בדיחה.

תוסיפו לזה את היעדר הזמינות של מיטש+ רצון לראות את פרוייקט הנוער שהוא השקיע בו כל כך.

בנוסף, פטריק שלא נראה לחוץ כל כך מהעובדה הזאת ולגמרי סומך על הילדים שהוא עצמו גידל ובחר + אולי ברק פחות אסרטיבי ומשכנע מבן או ג'ורדי (כמובן שהכל פה דעה וניחוש רק מדברים שניתן להסיק מהם) ותקבלו את אחד החלונות הצולעים שיש לנו. 

אוהב אותך איתמר ואכן אפשר לצייר את הקיץ איך שזה נוח ככל שהוא מתקדם עם השערות, אבל שורה תחתונה זה קיץ מביך מאוד. גם אם יבוא זר ואיזה ישראלי באמצע אוגוסט.