Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

טוב אין לי כח לחכות עד לצאת הצום

אם צ'יבוטה היה על המדף זה היה  לפני חודש בערך,  אם מכבי רצתה אותו הצ'אנס שלה היה לפני חודש, עכשיו לא רק שהוא ירד מהמדף, המניה שלו בעליה לטובת הבולגרים

אם מכבי תרצה לקנות אותו זה יעלה איזה 1.5 מליון..מכבי לא מצליחים לרכוש את ביטון שאפילו לא מתאמן עם הבולגרים, אז צ'יבוטה? נו באמת.

אין שום צ'יבוטה, שום ביטון, כל הזרים האלה אני בספק אם יגיעו (אם יגיעו בכלל) רק במהלך התניית העברת סיבובים(והם לא יהיו זרים בעליות גבוהות) בוא נגיד ש90 אחוז מכבי לא תצליח להגיע להסכם על החלוץ הקולומביאני, היא תעבור לאופציה הבאה שיהיה זר ללא עלות, במכבי או שרוכשים שחקן מבטיח במחיר גבוה או שמחתימים ללא עלות או בהשאלה איזה בלקמן כזה, אין באמצע.

במכבי תמיד מתנים רכש בהעברת סיבובים וזה דבר מרגיז בפני עצמו, כאילו שהם שכחו מה הלחם והחמאה שלנו...עוד דבר ששמתי לב השנה, השוק הישראלי דל, דל מאוד אז מכבי רוצים לצרף אבל לא בכל מחיר ובטח שלא כל אחד, אז חזון הנוער שלנו כנראה יקרה...לא יודע מה הסיפור שם, מריח לא טוב מזמן.

4 דקות לפני, erantheking21 said:

טוב אין לי כח לחכות עד לצאת הצום

אם צ'יבוטה היה על המדף זה היה  לפני חודש בערך,  אם מכבי רצתה אותו הצ'אנס שלה היה לפני חודש, עכשיו לא רק שהוא ירד מהמדף, המניה שלו בעליה לטובת הבולגרים

אם מכבי תרצה לקנות אותו זה יעלה איזה 1.5 מליון..מכבי לא מצליחים לרכוש את ביטון שאפילו לא מתאמן עם הבולגרים, אז צ'יבוטה? נו באמת.

אין שום צ'יבוטה, שום ביטון, כל הזרים האלה אני בספק אם יגיעו (אם יגיעו בכלל) רק במהלך התניית העברת סיבובים(והם לא יהיו זרים בעליות גבוהות) בוא נגיד ש90 אחוז מכבי לא תצליח להגיע להסכם על החלוץ הקולומביאני, היא תעבור לאופציה הבאה שיהיה זר ללא עלות, במכבי או שרוכשים שחקן מבטיח במחיר גבוה או שמחתימים ללא עלות או בהשאלה איזה בלקמן כזה, אין באמצע.

במכבי תמיד מתנים רכש בהעברת סיבובים וזה דבר מרגיז בפני עצמו, כאילו שהם שכחו מה הלחם והחמאה שלנו...עוד דבר ששמתי לב השנה, השוק הישראלי דל, דל מאוד אז מכבי רוצים לצרף אבל לא בכל מחיר ובטח שלא כל אחד, אז חזון הנוער שלנו כנראה יקרה...לא יודע מה הסיפור שם, מריח לא טוב מזמן.

בשביל זה עשית לנו טיזינג?! חשבנו כבר איזו הודעה דרמטית כמו כספי... רק כתבת את הברור מאליו

העובדה שיונתן רוצה לעזוב תמורת סכום כל כך פעוט של 1.5 מליון ועוד כשהוא לא בעונת חוזה מוציאה אותי מדעתי, למה לא קם מישהו מההנהלה שאומר לו שב בשקט או שתביא קבוצה שתשים 3 מליון? 

מאיפה נביא מחליף גם בשבילו כשלא מביאים מחליפים לכל מי שעזב?

לפני9 שעות , turgi said:

מבלי להתייחס לשאר, אני לא חושב ששכר השחקנים במכבי בשנים האחרונות מגיע ל-50 מיליון שקלים.

אגב תורג'י, על פי רז אמיר, 45 משכורות שחקנים 15 משכורות צוותי מאמנים. 

עוד דיווחים באיטליה על כך שפיזה תאיץ את המו"מ על יונתן כהן אבל מוסיפים שם שהעסקה לא תהיה פשוטה כי תג המחיר שלו הוא מעל 2 מליון

15 דקות לפני, snufkin said:

עוד דיווחים באיטליה על כך שפיזה תאיץ את המו"מ על יונתן כהן אבל מוסיפים שם שהעסקה לא תהיה פשוטה כי תג המחיר שלו הוא מעל 2 מליון

מקווה שיקום המנהל במכבי שישלח להם בתגובה 
middle-finger-flip-the-bird-the-finger-s

מתחת ל2.5 מליון + 25 אחוז עתידי (ו-5 אחוז מהעסקה שאחר כך), הם יכולים ללכת להזדיין. באמת. שיזדיינו, זה כיף, רק שישמו הגנה כדי שלא יהיו פדיחות.
ושיגידו תודה שנפלו על מכבי הפראיירים\אובר ג'נטלמנים ולא על לוזון שהיה סוחט מהם 6 מליון אירו ולילה עם הנשים שלהם תמורת יונתן.

למכור אחד מתוך שני שחקנים בלבד שיש לנו בסגל שיכולים לתת גול זאת פשוט בדיחה ובכנות? זה מתחיל כבר לעצבן. 
לא איכפת לי שלא יביאו רכש, אני לא מגיב "רכש!!" על כל פוסט של מכבי בניו מדיה כמו איזה מפגר פייסבוקי ממוצע, אני לא חושב שיש לנו קבוצה רעה, למעשה עד קו האמצע יש לנו אחלה קבוצה, מה שקורה אחריו זה כבר מטריד. 
אבל מפה ועד למכור (בזול!) את השחקן הכי טוב שלך (כשיש לו עוד שנתיים חוזה, מה הלחץ?) אחרי שכבר הפסדת בחינם את דור פרץ.... די רבאק, מותר להגיד גם "לא" לשחקן, שיתן עונה טובה ויצא בקיץ הבא או שיביא הצעה מכובדת. 

15 דקות לפני, Eli basa said:

מתחת ל2.5 מליון + 25 אחוז עתידי (ו-5 אחוז מהעסקה שאחר כך), הם יכולים ללכת להזדיין. באמת. שיזדיינו, זה כיף, רק שישמו הגנה כדי שלא יהיו פדיחות.
ושיגידו תודה שנפלו על מכבי הפראיירים\אובר ג'נטלמנים ולא על לוזון שהיה סוחט מהם 6 מליון אירו ולילה עם הנשים שלהם תמורת יונתן.

למכור אחד מתוך שני שחקנים בלבד שיש לנו בסגל שיכולים לתת גול זאת פשוט בדיחה ובכנות? זה מתחיל כבר לעצבן. 
לא איכפת לי שלא יביאו רכש, אני לא מגיב "רכש!!" על כל פוסט של מכבי בניו מדיה כמו איזה מפגר פייסבוקי ממוצע, אני לא חושב שיש לנו קבוצה רעה, למעשה עד קו האמצע יש לנו אחלה קבוצה, מה שקורה אחריו זה כבר מטריד. 
אבל מפה ועד למכור (בזול!) את השחקן הכי טוב שלך (כשיש לו עוד שנתיים חוזה, מה הלחץ?) אחרי שכבר הפסדת בחינם את דור פרץ.... די רבאק, מותר להגיד גם "לא" לשחקן, שיתן עונה טובה ויצא בקיץ הבא או שיביא הצעה מכובדת. 

אבל אנחנו לא יודעים מה מכבי עונה להם ומה נכון בכלל מהצד האיטלקי כי מכבי לא מתייחסת פומבית לפרסומים כאלה. אתה מצפה מעופר רונן להוציא הודעה רשמית על זה?

30 דקות לפני, Eli basa said:

אתה כבר מרים לי להנחתה אם הוא יתחיל לעשות פרצופים במידה והעסקה לא תצא לפועל...

לפני1 שעה , Keano said:

לא נראה לי שמעניין אותו כדורגל

הבחור שאירגן את אורגוואי ארגנטינה נראה לי אמר שהוא היה שותף משמעותי במשחק

10 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

עצוב שבעוד שאני חושב שיוני צריך להתחרות על המקום שלו בהרכב, הוא נתפס כבאנקר שאולי אפילו עוזב. 

יונתן זה הכוכב הכי גדול שלנו והסקורר הכי גדול שלנו. בחייאת, עם מי הוא התחרה על מקום בהרכב? חוזז? טבח? זה לא שיש לך את זהבי, יצחקי ופריצה בשיאם..

וטננבאום מה איתו? יש לי הרגשה שכמיטב המסורת עם הצוות הרפואי של מכבי הפציעה שלו עוד תתגלה כמשהו רציני. השאלה ממה הוא נפצע אם הוא חזר להתאמן כל כך מאוחר

41 דקות לפני, snufkin said:

יונתן זה הכוכב הכי גדול שלנו והסקורר הכי גדול שלנו. בחייאת, עם מי הוא התחרה על מקום בהרכב? חוזז? טבח? זה לא שיש לך את זהבי, יצחקי ופריצה בשיאם..

התכוונתי שאמור להיות סגל שבו הוא מתחרה על מקום בהרכב, לא שזה יכול להיות המצב כרגע. זה שהוא הכוכב והסקורר הגדול שלנו מעיד בעיקר עלינו, עם כל ההערכה והכבוד אליו.

מכבי מתנהלים ביהירות ושחצנות בפעם המי יודע הקארמה פוגעת בהם זה לא חדש

להגיד לעשות בדק בית זה משהו שלא יקרה לצערי, אין מי שיעשה הם בטוחים שהם צודקים בהתנהלות שלהם.

31 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

התכוונתי שאמור להיות סגל שבו הוא מתחרה על מקום בהרכב, לא שזה יכול להיות המצב כרגע. זה שהוא הכוכב והסקורר הגדול שלנו מעיד בעיקר עלינו, עם כל ההערכה והכבוד אליו.

יש לי ביקורת לסגל אבל יונתן בכל מקרה שחקן מוביל בכל סגל שאני מרכיב ברמה של מכבי. בכל זאת זו ליגה ישראלית

איזה שחצנות? הקבוצה מאמינה בקאדר שלה זו שחצנות? אם מכבי תחתים את מלמד רוקאביצה היא עם הרגליים על הקרקע? לא מבין את הרציונל

2 דקות לפני, yellow&blue said:

מה הסיכוי שנקום מחר בבוקר ונראה הצגת שחקנים נוסח הגלקטיקוס???

דביטון+קניקובסקי+ציבוטה+

רוקביצה+קסיירה.

כמו הסיכוי שתתעורר מחר בבוקר לצד בר רפאלי ואפילו נפרגן לך, בגיל 25.

4 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

איזה שחצנות? הקבוצה מאמינה בקאדר שלה זו שחצנות? אם מכבי תחתים את מלמד רוקאביצה היא עם הרגליים על הקרקע? לא מבין את הרציונל

אתה מתייחס למשהו ספציפי ואני למכלול

הפציעות זה חלק מהמכלול 

יש פה בעיה קשה של פציעות ארוכות טווך ללא הבנה 

יש פה בעיה ששחקנים שמסכנים אותם שעשוים להפצע לכמה חודשים כי לא מוכנים להביא מחליפים 

חיפה עשתה חלון מדהים השפריצה כסף כאילו שחר נכנס עם וולוו לשטיפת מכוניות ולא עברו שלב, מכבי של איביץ עפה גם. רכש לא מבטיח כלום ואנחנו גם לא יודעים איך הסגל נראה. חלוץ יבוא זה בטוח

3 דקות לפני, erantheking21 said:

אתה מתייחס למשהו ספציפי ואני למכלול

הפציעות זה חלק מהמכלול 

יש פה בעיה קשה של פציעות ארוכות טווך ללא הבנה 

יש פה בעיה ששחקנים שמסכנים אותם שעשוים להפצע לכמה חודשים כי לא מוכנים להביא מחליפים 

זו הנחה שלך בלבד שמבוססת על כך שמכבי לא מתנהלת נכון לכן יש רצף של החלטות שגויות. אבל זו הנחה שלך בלבד לא בהכרח מה שמתרחש

1 דקה לפני, אלחנדרו קניג said:

חיפה עשתה חלון מדהים השפריצה כסף כאילו שחר נכנס עם וולוו לשטיפת מכוניות ולא עברו שלב, מכבי של איביץ עפה גם. רכש לא מבטיח כלום ואנחנו גם לא יודעים איך הסגל נראה. חלוץ יבוא זה בטוח

רכש לא מבטיח כלום, אבל מעלה את הסיכוי. בסגל הנוכחי רוב הסיכויים שלא עוברים את הסיבוב השלישי (אלא אם כן גלזר, גולסה, טננבאום וסאבוריט מחלימים באורך פלא). עוד שני שחקנים יכלו לשנות את זה.