Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

36 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הקטע המצחיק זה שעכשיו אנשים כבר מבינים את המצב ומשכנעים את עצמם שזה בגלל שמיטש יהפוך את מכבי לאייאקס הישראלית, אז לא נורא אם לא נקח אליפות.

כן כאילו שאת ההשקעה המאסיבית בנוער עשינו ב3 שנים האחרונות או הוצאנו במחלקה הזאת יותר כסף מחיפה לצורך העניין. 

אבל הכי טוב זה האנשים שציירו למיטש דמות על סמך הפנטזיה שלהם ואונסים את המציאות כדי שזה יתאים למה שקורה ולמה זאת הגשמת החזון האמיתי. מטורף.

(למען הסר ספק, מיטש אכן אלוהים ותודה על הכל. גם לא מעז לבוא בטענות אליו אבל צריך להסתכל למציאות בעיניים ולא לדמיין אשליות כי זה סתם יתפוצץ לכולנו בסוף בפנים)

7 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

חזרנו ל"אם נעלה לבתים יבוא רכש"?

בלי קשר, הסגל הזה לא מספיק לסיבובי המוקדמות.

אתה מבין שאם מגיעים לתקציב של 100 מיליון שקל ואין עונה אירופית אתה נופל שוב בחוקי הפייר פלאי? לא יודע מה קורה במקומות אחרים, אצלנו במכבי מיץ' לא יתן לדבר כזה לחזור.

אם באמת רוצים להדמות לאייקס שיפתחו אקדמיה של מכבי בעוד מקום בעולם כמו באפריקה או בדרום אמריקה או משהו בסגנון 

ואז אפשר יהיה להגיד שאימצנו איזה קמצוץ מהמודל שלהם 

להגיד שבגלל ששמים מעט יותר כסף מקבוצות אחרות פה בארץ בנוער וככה אנחנו דומים לאייקס זה אחד הדברים המגוכחים ששמעתי

1 hour ago, קובי השועל said:

אתה מבין שאם מגיעים לתקציב של 100 מיליון שקל ואין עונה אירופית אתה נופל שוב בחוקי הפייר פלאי? לא יודע מה קורה במקומות אחרים, אצלנו במכבי מיץ' לא יתן לדבר כזה לחזור.

ככה הפועל הלכה לפירוק (להבדיל אלפי הבדלות כמובן) 

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

הקטע המצחיק זה שעכשיו אנשים כבר מבינים את המצב ומשכנעים את עצמם שזה בגלל שמיטש יהפוך את מכבי לאייאקס הישראלית, אז לא נורא אם לא נקח אליפות.

בעיני זה אף פעם לא היה נורא. תמיד רציתי רק להילחם עליה.

לפני2 שעות , קובי השועל said:

בחישוב מהיר שלי

-מכבי מכניסה ממנויים ומהפוראבר באיזור ה-25M

-מכירות כרטיסים עונה סדירה + מנוי וכרטיסים פליאוף באיזור ה-12M

-ספונסרים,מרצ'נדייז וזכויות שידור באיזור ה-12M

הכנסות שמסתכמות באיזור ה- 50 מיליון ₪.

השאלה הגדולה היא ההשגיות באירופה, אם עושים עונה אירופית טובה עם שלב בתים ומעלה אנחנו בכיף יכולים לגרד עוד 30-40 מיליון ₪ כולל מנויים ומכירת מרצ'נדייז.

זאת אומרת שיש הבדל מהותי ענק בין עונה אירופית לעונה ללא הגעה לשלב בתים אירופי. עם ה30 הנוספים שמיץ' ישים אפשר להגיע כאן לתקציב פסיכי של 120-130 מיליון ₪. 

קשה לי להעריך מהו התקציב כרגע לעונה הקרובה אבל אני מניח שהוא מגרד את איזור ה70 מיליון? אולי באמת במכבי קיבלו החלטה שהם רוצים לראות מה הסיכויים לעלות לבתים ורק אז ללכת על רכש?

קח קובי, תקבל טעימה קטנה ממה שהשוגר דדי השקיע. גם בעונת ליגת האלופות הוא הביא ארגזים של ארגזים מהבית. שכר שחקנים שלך מסתובב על 50 גם בעונה האחרונה(כולל צוות מאמנים). גם לזה יהיה סןף וכדאי להבין שככל שמיטש ישקיע יותר, כך הוא קרוב יותר לסוף. ללא מיטש, אנחנו אלונה לעניים.

הטרגדיה הגדולה היא שמחירי הנדלן והרגולציה המסובכת כאן יגרמו לזה שכל ההשקעה של מיטש תתבטא רק במשכורות מנופחות לשחקנים חסרי ביקוש מעבר לליגה העלובה הזאת, ולפיתוח שאר המחלקות(מעולה). שום תשתיות אמיתיות של מתקן אימונים ואיצטדיון(אין על מה לדבר בכלל) ועוד דברים הקשורים לנדלן, לא יהיו פה. כל מה שיש זה לרוץ לסגל ולשלם לו מיליון יורו על קניקובסקי. פחחח.  מיטש סבלן בן רחמן כשלא ויתר ו12 שנה הוא עדיין פה, במירוץ חסר השחר הזה לשחקנים חסרי ביקוש וניפוח התקציב. תשתיות אמיתיות לא יהיו פה. זה המצב. כל השאר זה שטויות. 

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=257487

לפני4 שעות , המכבייה said:

קח קובי, תקבל טעימה קטנה ממה שהשוגר דדי השקיע. גם בעונת ליגת האלופות הוא הביא ארגזים של ארגזים מהבית. שכר שחקנים שלך מסתובב על 50 גם בעונה האחרונה(כולל צוות מאמנים). גם לזה יהיה סןף וכדאי להבין שככל שמיטש ישקיע יותר, כך הוא קרוב יותר לסוף. ללא מיטש, אנחנו אלונה לעניים.

הטרגדיה הגדולה היא שמחירי הנדלן והרגולציה המסובכת כאן יגרמו לזה שכל ההשקעה של מיטש תתבטא רק במשכורות מנופחות לשחקנים חסרי ביקוש מעבר לליגה העלובה הזאת, ולפיתוח שאר המחלקות(מעולה). שום תשתיות אמיתיות של מתקן אימונים ואיצטדיון(אין על מה לדבר בכלל) ועוד דברים הקשורים לנדלן, לא יהיו פה. כל מה שיש זה לרוץ לסגל ולשלם לו מיליון יורו על קניקובסקי. פחחח.  מיטש סבלן בן רחמן כשלא ויתר ו12 שנה הוא עדיין פה, במירוץ חסר השחר הזה לשחקנים חסרי ביקוש וניפוח התקציב. תשתיות אמיתיות לא יהיו פה. זה המצב. כל השאר זה שטויות. 

מבלי להתייחס לשאר, אני לא חושב ששכר השחקנים במכבי בשנים האחרונות מגיע ל-50 מיליון שקלים.

לפני4 שעות , המכבייה said:

אני לא חושב שאנחנו בשנים האחרונות מתקרבים למספרים שהוצגו בכתבה. זה היה עידן כלכלי אחר. מיץ' החליט במודע להשקיע את ההון במחלקות הנוער והאקדמיה ולא ברכש. נכון, לא נהיה אף פעם אייקס ועדין נוכל להיות משהו בסגנון הזה בקנה מידה ישראלי, זו השאיפה של מיץ'. בסוף רוב השחקנים שיוזרים כאן מריירים להוציא עליהם מליוני יורו גדלו באקדמיה שלנו כמו קניקובסקי, ציבוטה ועוד.. אני מניח שהמערכת יודעת את זה ולא חושבת שיש הבדל בינם לבין מה שצמח לנו באקדמיה בשנים האחרונות, בטח לא הבדל שמצדיק שפיכנ של מליוני יורו עד דמי העברה חזרה אלינו... יגיע חלוץ זר, אני מקווה ששם ישקיעו הרבה מחשבה ומשאבים אם צריך, ויהיה בסדר. נהיה קבוצה תחרותית על כל התארים בישראל

לפני כמה ימים רענן ברנובסקי התארח אצל אוהדי מכבי מהטוויטר באיזה פודקאסט (או משהו כזה) שאני לא מצליח למצוא אותו.

למישהו יש לינק להאזנה? ספייס אוהדי מכבי או משהו כזה. (מה זה ספייס)

4 דקות לפני, Insigne said:

לפני כמה ימים רענן ברנובסקי התארח אצל אוהדי מכבי מהטוויטר באיזה פודקאסט (או משהו כזה) שאני לא מצליח למצוא אותו.

למישהו יש לינק להאזנה? ספייס אוהדי מכבי או משהו כזה. (מה זה ספייס)

זה כמו פודקאסט לייב, זה לא נקלט ונשמר

ואנחנו בוכים על ניקוליץ והייוני, החתמות גרועות יש בכל מקום, פשוט לקרוא ולא להאמין, עסקה הזויה.

https://www.one.co.il/Article/21-22/3,10,135,0/388668.html?ref=hp

6 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

ואנחנו בוכים על ניקוליץ והייוני, החתמות גרועות יש בכל מקום, פשוט לקרוא ולא להאמין, עסקה הזייה.

חחחח מה זה ההשוואה הזאת? ניקוליץ' שחקן אנונימי מבלרוס שמגברץ פה כבר שנתיים לעומת קוטיניו שלהט בפרמייר ליג, ובסך הכל נתן אחרי זה מספרים דומים גם בברסה וגם בביירן.

31 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

ואנחנו בוכים על ניקוליץ והייוני, החתמות גרועות יש בכל מקום, פשוט לקרוא ולא להאמין, עסקה הזויה.

חחחחחחחח

ועוד קוטיניו כבש 2 גולים לבאיירן במשחק נגד ברצלונה (כשהוא מושאל מברצלונה) בדרך לשמינייה שהם תקעו להם 

27 דקות לפני, thunderbolt said:

חחחח מה זה ההשוואה הזאת? ניקוליץ' שחקן אנונימי מבלרוס שמגברץ פה כבר שנתיים לעומת קוטיניו שלהט בפרמייר ליג, ובסך הכל נתן אחרי זה מספרים דומים גם בברסה וגם בביירן.

עזוב את הרמה של השחקן, החוזה וכל הבונוסים הפסיכים האלה.

מתים להיפטר ממנו ולא מצליחים, גם דמבלה זה פלופ רציני, כל שני וחמישי נפצע להם.

21 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

עזוב את הרמה של השחקן, החוזה וכל הבונוסים הפסיכים האלה.

מתים להיפטר ממנו ולא מצליחים, גם דמבלה זה פלופ רציני, כל שני וחמישי נפצע להם.

מה שברתומאו עשה להם זה מטורף.

הם חייבים להיפטר משניהם בכל מחיר,אפילו רק שיקחו אותם ואת השכר שלהם בלי כסף שיועבר.

לפני11 שעות , צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

אם באמת רוצים להדמות לאייקס שיפתחו אקדמיה של מכבי בעוד מקום בעולם כמו באפריקה או בדרום אמריקה או משהו בסגנון 

ואז אפשר יהיה להגיד שאימצנו איזה קמצוץ מהמודל שלהם 

להגיד שבגלל ששמים מעט יותר כסף מקבוצות אחרות פה בארץ בנוער וככה אנחנו דומים לאייקס זה אחד הדברים המגוכחים ששמעתי

כן אבל אני לא בטוח כמה רווחי להחזיק דבר כזה לקבוצה כמו מכבי.

בסוף מכבי מוכרת שחקנים לקבוצות דרג C באירופה בניגוד לאייקאס שיכולה למכור לקבוצות דרג A

וגם ההכנסות בהתאם - תראה בכמה מכרו את דור לקבוצה דרג D וכמה מציעים על יונתן - אנחנו עדיין לא בקליבר שיכול להתרחב גלובלית.

מה שכן - בעיניי צריך להשתלט חזק על פרוספקטים בישראל - יש פה כישרונות אדירים שזולגים לקבוצות אחרות וגם כי יש מגבלה של זרים וצריך להשקיע יותר בפיתוח ישראלים על פני פיתוח זרים בחו"ל. מעבר לזה, סומך לגמרי על מה שמכבי עושה והיא עושה ים. הכי קל לי לייעץ למכבי מהיציע...

לפני5 שעות , turgi said:

מבלי להתייחס לשאר, אני לא חושב ששכר השחקנים במכבי בשנים האחרונות מגיע ל-50 מיליון שקלים.

נחכה לדוחות הבאים. מהמר שלא יורד מ45 גם אחרי קיצוץ. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

נחכה לדוחות הבאים. מהמר שלא יורד מ45 גם אחרי קיצוץ. 

על מה? אין לנו ישראלים שמשתכרים יותר מ 300. וגם המספר הזרים הבכירים ירדנו. רוב מי שמאייש את הסגל אלו צעירים בשכר יחסית נמוך

לפני5 שעות , snufkin said:

אני לא חושב שאנחנו בשנים האחרונות מתקרבים למספרים שהוצגו בכתבה. זה היה עידן כלכלי אחר. מיץ' החליט במודע להשקיע את ההון במחלקות הנוער והאקדמיה ולא ברכש. נכון, לא נהיה אף פעם אייקס ועדין נוכל להיות משהו בסגנון הזה בקנה מידה ישראלי, זו השאיפה של מיץ'. בסוף רוב השחקנים שיוזרים כאן מריירים להוציא עליהם מליוני יורו גדלו באקדמיה שלנו כמו קניקובסקי, ציבוטה ועוד.. אני מניח שהמערכת יודעת את זה ולא חושבת שיש הבדל בינם לבין מה שצמח לנו באקדמיה בשנים האחרונות, בטח לא הבדל שמצדיק שפיכנ של מליוני יורו עד דמי העברה חזרה אלינו... יגיע חלוץ זר, אני מקווה ששם ישקיעו הרבה מחשבה ומשאבים אם צריך, ויהיה בסדר. נהיה קבוצה תחרותית על כל התארים בישראל

נכון, בשיא הגעת ל65 משכורות ועכשיו אתה ב45, 50. תוסיף לזה תפעול, אתה ב80 90 תקציב בלי להשתגע עם רכישות. זה המצב.

5 דקות לפני, snufkin said:

על מה? אין לנו ישראלים שמשתכרים יותר מ 300. וגם המספר הזרים הבכירים ירדנו. רוב מי שמאייש את הסגל אלו צעירים בשכר יחסית נמוך

זאת בדיוק הירידה המתוארת. ןהיא כוללת צוות מאמנים.