Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

האווירה המסתמנת של הצערת הסגל במכבי הקיץ הזכירה לי את השנתון האגדי בנוער ב2015. אז הסגל כלל בין השאר את שחר פיבן, דן גלזר, אליאל פרץ, גבי קניקובסקי, מתן חוזז, מאוויס ציבוטה ויונתן כהן. לנוער זה פשוט מפלצתי.

1 hour ago, Dbolsa said:

אתה בסדר עם זה שיש לך תקציב גדול בפער ונהיה במקרה הטוב מקום שני? עם הכסף שמושקע פה אנחנו צריכים לשלוט בליגה פה כמו שבאיירן ופסז שולטות בליגות המקומיות שלהן.

התקציב הגדול שלך הולך למחלקת הנוער, שכר השחקנים הנוכחיים שיש לך (כמו הארכת חוזים שעשו לאחרונה לסאבוריט וטננבאום) ותחזוקת המועדון.

בשנים האחרונות מכבי לא באמת שמה כסף על קניית שחקנים, כך שתקציב המחלקה הבוגרת לדעתי, כפי שאני רואה את הסכומים שחיפה וב״ש שמות, הוא לא יותר גדול מהתקציב שאלונה מפרקת הקיץ על ב״ש ועל ״מחנה האימונים הטוב מזה עשור״ ברכש ״המפוצץ״ שעשה שחר בחיפה.

כך שלא, אתה לא באמת עם התקציב הכי גדול בליגה בכל הקשור לרכש וחוזי שחקנים.

זו סתם המצאה של התקשורת.

ואגב מקום שני, אתה תכוון להאבק על האליפות עם חיפה.

האם זה יספיק? רק הזמן יגיד והמינימום של המינימום זה לחכות לסוף הקיץ ולראות איזה סגל ייסגר פה בפתיחת העונה.

ואגב, גם באיירן ופאריז מאבדות אליפות מדי כמה שנים.

תוסיף את העובדה שהן יכולות להביא כל שחקן מאירופה ללא שום הגבלה (ועוד 6 זרים לא מהיבשת) כאן יש משמעות מאוד גדולה לתקציב וחסכוני הכסף שאתה שם על רכש. 

הרי אם תחשוב לעומק, אתה תבין שדן ביטון לא באמת שווה פאקינג 1.1 מיליון יורו וצ׳יבוטה עם כל הכישרון לא שווה 1.3 מיליון יורו (הבנאדם לא באמת קרע זוג נעליים, ערן זהבי הגיע מפארלמו ב-500 אלף דולר, סתם לשם השוואה). נמאס שכל ישראלי שיודע לתת פס ומועלה על נס בידי התקשורת ישר מעלים את המחיר שלו לכיוון המיליון יורו. בעולם שבו בישראל אין מגבלת זרים, דין דוד שווה 200 אלף דולר ותו לא.

ושליטה, אתה שולט בליגה הזו.

מתוך 9 שנים רצופות אחרונות לקחת 5 אליפויות ושתיים הפסדת רק במחזור האחרון (תחשוב מה היה קורה אם גם את שתיהן היית לוקח, 7 מ-9 אליפויות, מזמן ההתאחדות וכל הליגה היו מחזירים את שיטת הקיזוז ומקשיחים את מגבלת הזרים ל-4 בלבד).

זה המחיר שאין כאן זרים בלי הגבלה, כל דין דוד אחד למשנהו עולה מיליון יורו.

אני שמח שמכבי החליטה ״עד כאן״ ולא משתתפת בפסטיבל הקיץ כמו שקורה בחיפה ובאר שבע.

ראיתי מה שווה חיפה ״המאסיבית״ של בכר אחרי הקיץ הזה, באה קבוצה קצת אגרסיבית שלא דופקת להם חשבון בגלל שהם ״מכבי האמיתית״ ומעיפה אותם בכאפה חזרה למציאות ישר לקונפרנס-ליג.

אני מעדיף לחכות לראות מה מכבי יביאו ואז להסיק את המסקנות המתבקשות.

1 hour ago, ששון הצהוב said:

סוט - ייסקה

Sut - Jesca

שם של דוגמנית רוסיה בנושא לואיסנה, לא? :D

25 דקות לפני, itanar said:

שאתה מכוון למקום 2-3 אל תתפלא אם תמצא את עצמך 4-6.

מכבי לא תכוון למקום 2-3, מכבי תכוון להתמודדות על האליפות לפחות עד הפלייאוף, אם היא לא תהיה מספיק חזקה לרוץ עד הסוף.

לא צריך מכל דבר להיכנס לפאניקה.

בינתיים חיפה חירבנה במכנסיים ברגע הכי חשוב שלה הקיץ ובבאר שבע הכל יקום וייפול על דור מיכה.

אם הוא יהיה טוב ויצליח לחבר את כל השחקנים האלו, הם יעשו לנו צרות.

אם לא? רכש מפוצץ וכישלון מפואר שיסתיים שוב במקומות 3-4.

מכבי תסיים את העונה במקומות 1-2.

איזה מהם? רק הזמן יגיד, נחכה מינימום לסוף הקיץ לראות איזה סגל סופי יהיה כאן.

מסכים איתך שהשחקנים האלה לא שווים את הסכומים המבוקשים עליהם ושמיטש לא אמור להתקפל ולשלם אותם.

אבל זה לא שחור או לבן, חייב להיות משהו באמצע. אי אפשר או "סגל שברובו צעירים" או "לקנות שחקנים במיליון אירו".

צריך למצוא את הנוסחה כן להביא שחקנים שיתמכו בצעירים סביבם.

בגדול, עשינו טעות גדולה שמיהרנו לשחרר כל כך הרבה שחקני סגל כשאנחנו מודעים להשתוללות המחירים בחוץ.

9 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

מסכים איתך שהשחקנים האלה לא שווים את הסכומים המבוקשים עליהם ושמיטש לא אמור להתקפל ולשלם אותם.

אבל זה לא שחור או לבן, חייב להיות משהו באמצע. אי אפשר או "סגל שברובו צעירים" או "לקנות שחקנים במיליון אירו".

צריך למצוא את הנוסחה כן להביא שחקנים שיתמכו בצעירים סביבם.

בגדול, עשינו טעות גדולה שמיהרנו לשחרר כל כך הרבה שחקני סגל כשאנחנו מודעים להשתוללות המחירים בחוץ.

הטעות היחידה היא אולי טיבי, שלא הסכים לדרישה הלגמרי מובנת של מכבי. הייצי רוצה גם שפשיץ' ישאר כמובן אבל הוא בכלל לא היה אופציה כי לא רצה להשאר כאן. השארנו את סבוריט, ריקן, טבח, שרן ודניאל. ברור שלא הכל מושלם אבל זה פשוט טירוף שעל כל שחקן טיפה מכל הממוצע צריך לשלם מינימום מיליון יורו.

לפני9 שעות , Hararihr said:

התקציב הגדול שלך הולך למחלקת הנוער, שכר השחקנים הנוכחיים שיש לך (כמו הארכת חוזים שעשו לאחרונה לסאבוריט וטננבאום) ותחזוקת המועדון.

בשנים האחרונות מכבי לא באמת שמה כסף על קניית שחקנים, כך שתקציב המחלקה הבוגרת לדעתי, כפי שאני רואה את הסכומים שחיפה וב״ש שמות, הוא לא יותר גדול מהתקציב שאלונה מפרקת הקיץ על ב״ש ועל ״מחנה האימונים הטוב מזה עשור״ ברכש ״המפוצץ״ שעשה שחר בחיפה.

כך שלא, אתה לא באמת עם התקציב הכי גדול בליגה בכל הקשור לרכש וחוזי שחקנים.

זו סתם המצאה של התקשורת.

ואגב מקום שני, אתה תכוון להאבק על האליפות עם חיפה.

האם זה יספיק? רק הזמן יגיד והמינימום של המינימום זה לחכות לסוף הקיץ ולראות איזה סגל ייסגר פה בפתיחת העונה.

ואגב, גם באיירן ופאריז מאבדות אליפות מדי כמה שנים.

תוסיף את העובדה שהן יכולות להביא כל שחקן מאירופה ללא שום הגבלה (ועוד 6 זרים לא מהיבשת) כאן יש משמעות מאוד גדולה לתקציב וחסכוני הכסף שאתה שם על רכש. 

הרי אם תחשוב לעומק, אתה תבין שדן ביטון לא באמת שווה פאקינג 1.1 מיליון יורו וצ׳יבוטה עם כל הכישרון לא שווה 1.3 מיליון יורו (הבנאדם לא באמת קרע זוג נעליים, ערן זהבי הגיע מפארלמו ב-500 אלף דולר, סתם לשם השוואה). נמאס שכל ישראלי שיודע לתת פס ומועלה על נס בידי התקשורת ישר מעלים את המחיר שלו לכיוון המיליון יורו. בעולם שבו בישראל אין מגבלת זרים, דין דוד שווה 200 אלף דולר ותו לא.

ושליטה, אתה שולט בליגה הזו.

מתוך 9 שנים רצופות אחרונות לקחת 5 אליפויות ושתיים הפסדת רק במחזור האחרון (תחשוב מה היה קורה אם גם את שתיהן היית לוקח, 7 מ-9 אליפויות, מזמן ההתאחדות וכל הליגה היו מחזירים את שיטת הקיזוז ומקשיחים את מגבלת הזרים ל-4 בלבד).

זה המחיר שאין כאן זרים בלי הגבלה, כל דין דוד אחד למשנהו עולה מיליון יורו.

אני שמח שמכבי החליטה ״עד כאן״ ולא משתתפת בפסטיבל הקיץ כמו שקורה בחיפה ובאר שבע.

ראיתי מה שווה חיפה ״המאסיבית״ של בכר אחרי הקיץ הזה, באה קבוצה קצת אגרסיבית שלא דופקת להם חשבון בגלל שהם ״מכבי האמיתית״ ומעיפה אותם בכאפה חזרה למציאות ישר לקונפרנס-ליג.

אני מעדיף לחכות לראות מה מכבי יביאו ואז להסיק את המסקנות המתבקשות.

שם של דוגמנית רוסיה בנושא לואיסנה, לא? :D

מכבי לא תכוון למקום 2-3, מכבי תכוון להתמודדות על האליפות לפחות עד הפלייאוף, אם היא לא תהיה מספיק חזקה לרוץ עד הסוף.

לא צריך מכל דבר להיכנס לפאניקה.

בינתיים חיפה חירבנה במכנסיים ברגע הכי חשוב שלה הקיץ ובבאר שבע הכל יקום וייפול על דור מיכה.

אם הוא יהיה טוב ויצליח לחבר את כל השחקנים האלו, הם יעשו לנו צרות.

אם לא? רכש מפוצץ וכישלון מפואר שיסתיים שוב במקומות 3-4.

מכבי תסיים את העונה במקומות 1-2.

איזה מהם? רק הזמן יגיד, נחכה מינימום לסוף הקיץ לראות איזה סגל סופי יהיה כאן.

אם בבאר שבע הכל יקום ויפול על מיכה כמו שאתה טוען אז אנחנו יכולים להיות רגועים 

הבינוניות אצלו חוגגת 

לגבי מה שאמרת שאולי מכבי תסיים 1-2 אי אפשר עדיין לדעת נצטרך לראות מה ערך המוסף שיביאו הצעירים שישחקו

השערה שלי אולי אחד יצדיק את הישארותו במכבי כל השאר בכלל לא יהיו בכיוון ואם כך זה יהיה אז לא בטוח שאנחנו נהיה אפילו 2-3 

אבל נחכה לפתיחת עונה ונראה מה יהיה

29 דקות לפני, MTA For Ever said:

לא יודע כמה זה נכון, הדיבור הוא שקאסיירה יגיע למכבי תמורת סביב 1.4 מ׳ יורו.

הדיבור של מי?

גם אם החלוץ המבטיח הזה יגיע, זה לא מספיק בשביל אליפות. אין לנו שחקני אגף, יונתן בחוסר חשק זה שחקן אחר.

קישור יצירתי שממה.

מקווה שיתעשתו שם.

אם יונתן כהן רוצה ללכת שיזדיין מפה.

אם זה באמת נכון הוא אפס הרבה יותר. מה שחשבתי. עזבו שחצי מהגולים שלו זה נייחים ופנדלים, עושה לי פוזות של סופרסטאר.

זה שיונתן כהן נחשב אצלנו לשחקן גדול זה רק מוכיח כמה הקבוצה שלנו חלשה בקטע לא סביר.

נסיים העונה מקום 4, מקווה שזה מה שיגרום למיץ גולדהאר להתעורר על הקבוצה שלנו.

מאז לוני לא הרגשתי כל כך מושפל בתחילת עונה

יותר מזה אני אוסיף ואגיד, אני כבר שנה רואה איך ההנהלה שלנו מתנתקת מאיתנו. 

אפשר היה לראות את זה בנושא של כרטיסים, אפשר לראות את זה בטיפול מול עונשים של ההתאחדות וכל ההזיות מול המשטרה, מחיר מנויים, הרעש בגמר בבלומפילד..לא אכפת להם מאיתנו ועכשיו זה כנראה גם מחלחל להישגים להצלחת המועדון. 

1 hour ago, מרגוליס said:

אם זה באמת נכון הוא אפס הרבה יותר. מה שחשבתי. עזבו שחצי מהגולים שלו זה נייחים ופנדלים, עושה לי פוזות של סופרסטאר.

זה שיונתן כהן נחשב אצלנו לשחקן גדול זה רק מוכיח כמה הקבוצה שלנו חלשה בקטע לא סביר.

אפשר היה לראות את זה בנושא של כרטיסים, אפשר לראות את זה בטיפול מול עונשים של ההתאחדות וכל ההזיות מול המשטרה, מחיר מנויים, הרעש בגמר בבלומפילד..לא אכפת להם מאיתנו ועכשיו זה כנראה גם מחלחל להישגים להצלחת המועדון. 

מה הבעיה בשאיפה להתקדם? להיפך, עדיף שיהיו פה שחקנים עם שאיפות להתפתח ולא כאלה שמעדיפים להישאר באיזור הנוחות

אי אפשר להגיד שהוא לא שחקן גדול, כל עונה שהוא לא פצוע הוא שווה דאבל דאבל.

1 hour ago, מרגוליס said:

אתה מבין שאתה מטנף פה על שחקן מכבי שעבר את כל המחלקות ונתן עבורך 150% בכל משחק. נתן לך רגעים סופר מרגשים ואתה בלי לדעת את האמת מדבר כך? מה זה רוצה ללכת? כן, השחקן שואף להתקדם כמו כל שחקן בעולם אבל מפה ועד לשיזדיין מפה המרחק הוא אדיר.

דבר אחד תהיה בטוח, אם זאת לא תהיה קבוצה שתקדם אותו מקצועית וכלכלית הוא לא ילך.

לפני1 שעה , מרגוליס said:

מידתיות 10/10

עם כל הכבוד לקבוצה שרכשו אותה ברלוסקוני וזה, אם יונתן מוכן להמר על שנה אחת בליגה השנייה באיטליה במקום לתת עוד שנה פה ואז להתקדם זה קצת מוזר, הייתי אומר הימור על הקריירה

מה יקרה אם הם לא יעלו ליגה? אני מניח הוא לא ירצה "לבזבז" עוד עונה בליגה השנייה באיטליה, אני מניח הוא גם רוצה לשחק במסגרת אירופאית במקביל

אם הם כל כך רוצים אותו הם ירצו אותו גם עוד עונה שהוא יהיה בשנת חוזה עם מחיר מופחת אולי

זה סיכון שאני בתור שחקן לא בטוח שהייתי לוקח עם כל הכבוד לליגה השנייה באיטליה

13 דקות לפני, פנחס שוף said:

עם כל הכבוד לקבוצה שרכשו אותה ברלוסקוני וזה, אם יונתן מוכן להמר על שנה אחת בליגה השנייה באיטליה במקום לתת עוד שנה פה ואז להתקדם זה קצת מוזר, הייתי אומר הימור על הקריירה

מה יקרה אם הם לא יעלו ליגה? אני מניח הוא לא ירצה "לבזבז" עוד עונה בליגה השנייה באיטליה, אני מניח הוא גם רוצה לשחק במסגרת אירופאית במקביל

אם הם כל כך רוצים אותו הם ירצו אותו גם עוד עונה שהוא יהיה בשנת חוזה עם מחיר מופחת אולי

זה סיכון שאני בתור שחקן לא בטוח שהייתי לוקח עם כל הכבוד לליגה השנייה באיטליה

גם אם הם לא יעלו, אולי יראו אותו סקאוטים מהליגה הבכירה ויתרשמו.

תהליך טבעי בהתפתחות של שחקן.

49 דקות לפני, קובי השועל said:

אתה מבין שאתה מטנף פה על שחקן מכבי שעבר את כל המחלקות ונתן עבורך 150% בכל משחק. נתן לך רגעים סופר מרגשים ואתה בלי לדעת את האמת מדבר כך? מה זה רוצה ללכת? כן, השחקן שואף להתקדם כמו כל שחקן בעולם אבל מפה ועד לשיזדיין מפה המרחק הוא אדיר.

דבר אחד תהיה בטוח, אם זאת לא תהיה קבוצה שתקדם אותו מקצועית וכלכלית הוא לא ילך.

לעבור לקבוצה שלא משחקת באירופה ומשחקת בליגה שנייה באיטליה זה לא להתקדם, שלא יספרו לך סיפורים 

אם היה לו הצעה מליגה ראשונה בכל אחת מה8 ליגות בכירות הייתי מבין את הרעב שלו.

אין שום קשר לרגעים שהוא נתן לי לבין המצב הקיים ולדחף שלו ברגע זה של העונה לצאת לקבוצה שלא תתן לו שום דבר אמיתי לקריירה

11 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

גם אם הם לא יעלו, אולי יראו אותו סקאוטים מהליגה הבכירה ויתרשמו.

תהליך טבעי בהתפתחות של שחקן.

נכון, אבל עדין תרחיש והימור

גם אותה קבוצה שתרצה אותו תצטרך במינימום של המינימום להשוות את המחיר שהם קנו אותו ממכבי

25 דקות לפני, מרגוליס said:

לעבור לקבוצה שלא משחקת באירופה ומשחקת בליגה שנייה באיטליה זה לא להתקדם, שלא יספרו לך סיפורים 

אם היה לו הצעה מליגה ראשונה בכל אחת מה8 ליגות בכירות הייתי מבין את הרעב שלו.

אין שום קשר לרגעים שהוא נתן לי לבין המצב הקיים ולדחף שלו ברגע זה של העונה לצאת לקבוצה שלא תתן לו שום דבר אמיתי לקריירה

אבל מי אמר לך שהוא בעניין של ליגה שניה באיטליה? מה אתה מקשיב לתקשורת הזבל פה?

לפני כמה ימים התראיין ואמר שהוא רוצה לקחת את מכבי השנה עליו ולטפח את הצעירים וכו'.. קצת ריספקט לא יזיק אחי.

לפני3 שעות , מרגוליס said:

אשכרה נהייה פה הלב הצהוב

איזה פח

לפני3 שעות , מרגוליס said:

אתה הכי אפס פה בפער.

גם אני חושב שהוא צריך להתקדם ולעזוב. אני חושב שלשני הצדדים תיהיה עסקה טובה של 1.5 מיליון יורו. אנחנו נרוויח את הכסף ונרענן עמדות בעייתיות + נשמש כתחנת מעבר לאירופה והוא יגשים את החלום ויתקדם מקצועית.

מפה ועד לקלל אותו? מה אתה אדיוט? מה הוא עשה לך? שחקן בית 20 שנה במועדון ונלחם כל משחק, לקחת תארים ומחובר לקהל. מה אתה לעזאזל רוצה?

ואם אתה באמת גבר ולא סתם אוהב לזרוק סיסמאות, בא תיהיה גבר עד הסוף ושים 1000 שקל על השולחן ואני שם אלף. אני אומר מכבי מסיימים 1-3 אתה אומר 4-14. 

אתה כל כך בטוח שמסיימים מקום 4? אז שים כסף ותוכיח. אם לא, אתה סתם בלבלן ביצים שאוהב להתמרמר.

מצחיק איך בוואן יודעים איך לטרגר אוהדי מכבי. עושים כתבה על מי הגיע ומי עזב בינתיים כל קבוצה, לגבי כל הקבוצות מציינים גם חזרה של מושאלים, וניחשתם נכון - חוץ ממכבי. הזיה מוחלטת בהתחשב בזה שמכבי היא בערך היחידה שהמודל שלה מבוסס על חזרת מושאלים ויש כאלה איזה 10 בסגל, כולל כמה כוכבים פוטנציאלים.

אבל למה לא לעוות מציאות אם אפשר.

16 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

מצחיק איך בוואן יודעים איך לטרגר אוהדי מכבי. עושים כתבה על מי הגיע ומי עזב בינתיים כל קבוצה, לגבי כל הקבוצות מציינים גם חזרה של מושאלים, וניחשתם נכון - חוץ ממכבי. הזיה מוחלטת בהתחשב בזה שמכבי היא בערך היחידה שהמודל שלה מבוסס על חזרת מושאלים ויש כאלה איזה 10 בסגל, כולל כמה כוכבים פוטנציאלים.

אבל למה לא לעוות מציאות אם אפשר.

אל תתייחס, תשקורת זבל.