Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

6 דקות לפני, Keano said:

מיכה זה בכלל עלוב איך שהוא נראה בשנה האחרונה, דן ביטון נתן תפוקה הרבה יותר גדולה ממנו

החצי עונה הגרועה של מיכה גדולה בהרבה מעונה שעברה של ביטון 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אני לא בא בתלונות על זה שהם לא כאן, אני רק טוען שכל השחקנים האלה זה בור רציני. 

מיכה שחקן ענק. עונה אחת חלשה לא תמחק קריירה שלמה. היום אין לנו אף שחקן בתפקיד שלו. היצירתיות שלו זה משהו שחסר מאוד במכבי.

אתה טוב כמו העונה האחרונה שלך, מיכה היה שחקן ענק, ברור שיש שם כשרון אבל כשרון לבד לא מספיק.

מעדיף את דן ביטון עליו

1 דקה לפני, erantheking21 said:

די נו

אתה אפילו לא מאמין לעצמך

כמו להשוות את נסטה לקפילוטו

לא אמרתי שהוא טוב יותר או שווה לו, פשוט לא תצליח להביא בלם כמו אמאדור בכל פעם.

Just now, tkui said:

החצי עונה הגרועה של מיכה גדולה בהרבה מעונה שעברה של ביטון 

המספרים לא דומים בכלל

3 דקות לפני, Keano said:

אתה טוב כמו העונה האחרונה שלך, מיכה היה שחקן ענק, ברור שיש שם כשרון אבל כשרון לבד לא מספיק.

מעדיף את דן ביטון עליו

לא מסכים עם האמירה הזאת. לכל שחקן יש עונות פחות טובות. מיכה כבר הראה למה הוא מסוגל ועונה אחת לא מוחקת את זה, בטח אחרי העונה המטורפת שהייתה לו לפני. 

גם דן ביטון לא במכבי, אגב...

39 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אני לא יודע מאיפה האופטימיות. 

בשנה וחודש מאז סיום עונת איביץ הסגל איבד לגמרי את השלד.

בהגנה איבדנו את עמודי התווך טיבי ואמאדור, כרגע הציוות הוא הרננדס את נחמיאס

בקישור איבדנו את דור פרץ (וכרגע גם את גולסה וגלזר(

בהתקפה איבדנו את אצילי, מיכה ציקו ועכשיו את פשיץ. לוואקום הזה נכנסו כרגע טבח, חוזז וחליילה.  

המצב שלנו רע.

אין אופטימיות אצל אף אחד (חוץ מקרישי). מקווים שיקרה נס והצעירים יפרצו ויקחו את המושכות וההזדמנות. סיכוי שזה יקרה? קלוש. צריכים להיות ריאלים ולהתאים ציפיות לאיכות הסגל הקיים, אנחנו שווים מקום 2-3

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

לא מסכים עם האמירה הזאת. לכל שחקן יש עונות פחות טובות. מיכה כבר הראה למה הוא מסוגל ועונה אחת לא מוחקת את זה, בטח אחרי העונה המטורפת שהייתה לו לפני. 

גם דן ביטון לא במכבי, אגב...

רק שזו לא היתה עונה פחות טובה זה היה קטסטרופה, שחקן בתפקיד שלו רק עם בישול אחד ב34 משחקים והעונה 3 בישולים ב-29 זה כאילו לא בא לו לשחק כדורגל יותר

5 דקות לפני, Keano said:

רק שזו לא היתה עונה פחות טובה זה היה קטסטרופה, שחקן בתפקיד שלו רק עם בישול אחד ב34 משחקים והעונה 3 בישולים ב-29 זה כאילו לא בא לו לשחק כדורגל יותר

יש להיות אופטימי ויש להיות גנב דעת.

הרי אם הוא אצלנו אתה אומר אחרי אותה עונה שהוא חוזר להיות מיכה של פעם ואתה מאמין בו ואתם תראו ואתם תאכלו כובעים וכו' וכו' וכו'.

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

יש להיות אופטימי ויש להיות גנב דעת.

הרי אם הוא אצלנו אתה אומר אחרי אותה עונה שהוא חוזר להיות מיכה של פעם ואתה מאמין בו ואתם תראו ואתם תאכלו כובעים וכו' וכו' וכו'.

ממש לא, אמרתי את זה גם באותה עונה ואתה מוזמן לחפש את זה

אגב זה לא היה רק על המגרש וגם לא רק באותה פרשה

1 דקה לפני, Keano said:

ממש לא, אמרתי את זה גם באותה עונה ואתה מוזמן לחפש את זה

אגב זה לא היה רק על המגרש וגם לא רק באותה פרשה

הוא נתן עונה גרועה, אני לא מתווכח איתך על זה.

אבל אין מצב שאתה מדבר עליו ככה אם הוא פה.

את האיכויות שהוא מביא למשחק אין לנו כרגע משום שחקן בשום עמדה והוא לא איבד אותן.

Just now, אורלנדו בלוף said:

הוא נתן עונה גרועה, אני לא מתווכח איתך על זה.

אבל אין מצב שאתה מדבר עליו ככה אם הוא פה.

את האיכויות שהוא מביא למשחק אין לנו כרגע משום שחקן בשום עמדה והוא לא איבד אותן.

שוב, כשרון ברור שקיים אבל זה לא מספיק.

להשוות לדן ביטון שנתן 7 גולים ו-9 בישולים שבחצי מהמשחקים שיחק באגף בכלל זה בדיחה.

7 דקות לפני, Keano said:

שוב, כשרון ברור שקיים אבל זה לא מספיק.

להשוות לדן ביטון שנתן 7 גולים ו-9 בישולים שבחצי מהמשחקים שיחק באגף בכלל זה בדיחה.

קודם כל, אין דן ביטון. הוא כבר לא שחקן שלנו (הוא גם לא היה, לצורך העניין).

דבר שני, מיכה לאורך שנים היה עושה המשחק שלנו והמבשל הבכיר. בכיבושים הוא אף פעם לא הצטיין (בלשון המעטה), זה כן.

בשביל ההשוואה שאתה רוצה לעשות, ביטון היה צריך להישאר פה עוד כמה שנים כדי שנמדוד את התפוקה שלו לאורך זמן.

10 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

קודם כל, אין דן ביטון. הוא כבר לא שחקן שלנו (הוא גם לא היה, לצורך העניין).

דבר שני, מיכה לאורך שנים היה עושה המשחק שלנו והמבשל הבכיר. בכיבושים הוא אף פעם לא הצטיין (בלשון המעטה), זה כן.

בשביל ההשוואה שאתה רוצה לעשות, ביטון היה צריך להישאר פה עוד כמה שנים כדי שנמדוד את התפוקה שלו לאורך זמן.

מאמין שהוא יהיה עד סוף החלון, לא סתם הוא לא עם לודוגורץ עכשיו, זה רק עניין של מחיר.

לא חושב שצריך ללכת אחורה יותר מדי, העונה שתיים האחרונות הכי רלוונטיות.

לפני1 שעה , tkui said:

אנשים שרוצים למכור את יונתן כהן ב1.5 ולקנות שחקן שהעפנו ו"מככב" בנתניה עם שנת חוזה במיליון יורו+ שחקנים..
עזבו גם את השנת חוזה לעומת עוד 3 שנים
קניקובסקי שווה אצלנו בכלל הרכב? יתן את התרומה של יונתן? ועזבו את זה שלמצבים אנחנו עוד איכשהו מגיעים (לא מספיק) ועיקר הבעיה שלנו זה כיבוש ואיבדנו כבר את פשיץ' ועכשיו לאבד ישראלי מכביסט בן מכביסט (שברור שלא יעשה פרצופים) כשבשוק יש את אלטמן שכבש כמה פנדלים ונחשב לסחורה חמה..

לא חושב שהעפנו את קניקובסקי.
נמכר באחת העסקאות הכי מטומטמות שהמועדון עשה.

1 hour ago, Keano said:

הרננדס זה מחליף מספיק טוב לאמאדור שזה בלם של פעם ב,

טיבי לא הרוויח את החוזה שהוא רצה ובצדק לא קיבל שנתיים

מיכה זה בכלל עלוב איך שהוא נראה בשנה האחרונה, דן ביטון נתן תפוקה הרבה יותר גדולה ממנו

לא מסכים בכלל לגבי טיבי.

טיבי ואמאדור, שרן ופיבן, הרננדס ונחמיאס או בלטקסה, כולם היו נראים להיט תחת איביץ׳. זה לא משנה מי משחק עם כל הכבוד לכולם.

טיבי היה צריך לקבל חוזה לפני כולם. 

לא קרה לא נורא. מתקדמים הלאה.

השאלה איך יחזקו את הקבוצה, כרגע זה נראה מביך. 

אחרי חשיבה עמוקה על הקיץ הזה והסתכלות מלמעלה (אחרי שהסתכלתי חודש על רזולוציות קטנות כמו ״אין רכש, צריך שחקן לצד, צריך שחקן יצירתי, צריך 10, צריך 8…״ וכן הלאה) אני הבנתי כבר את הלך הרוח במכבי.

מכבי החליטה שהיא הולכת לבנייה חדשה כמעט מאפס.

בנייה שהיא קודם כל שחקני בית צעירים תוצרת מחלקת הנוער, חיזוקים נקודתיים של כמה שחקנים בודדים שנמצאים בשיא הקריירה וחיזוק של זרים.

כרגע, השלד של מכבי אמנם לא מספיק, אבל הוא עדיין לא גמור. צריך לחכות לסוף הקיץ (תחילת ספטמבר) ולראות מה ינחת כאן.

בינתיים מהשלד שנבנה יש לנו:

טננבאום

ג׳ראלדש - נחמיאס - הרננדס -סאבוריט

ייני - קארצב (גולסה וגלזר פצועים, לכן כרגע אני לא מחשיב אותם)

יונתן - גררו.

צריך 2 שחקנים לקישור, אחד גרזן סטייל פרץ / גלזר ועוד אחד יצירתי סטייל מיכה / דן ביטון.

צריך חלוץ שפיץ - רוקאביצה / חלוץ זר.

ואם באמת תהיה בנייה חזקה - שחקן ווינגר בצד ימין.

כשמסתכלים על השלד, בידיעה שהוא עדיין לא גמור, המצב שלנו לא כזה נוראי כמו שהרבה אנשים חושבים כאן (ואני הייתי ממש מהפסימיים, בעיקר ביום שטיבי סיכם בב״ש).

נכון לכרגע, אני מאוד אוהב את מה שמכבי עושה.

הקבוצה האדירה של ולאדן איביץ׳ כבר התפרקה, 8 שחקנים עזבו אותנו בשנה וחודש (גם בגלל אותה פרשה ארורה וגם בגלל החלפת שחקנים טבעית)

לכן, זה פשוט טבעי שתהיה כאן בנייה כמעט מאפס ואני מאוד מרוצה שמכבי עכשיו בונה על הנוער שלה. זו ההחלטה של המועדון שיותר לא משלמים מיליון יורו על פאקינג דן ביטון וגבי קניקובסקי, אלא מגדלים אותם אצלנו בצורה נכונה וגם לא נותנים להם ללכת בקלות (מקרה דור פרץ, צ׳יבוטה וקניקובסקי הם היוצא מן הכלל ולא הכלל, גם מהם המועדון ילמד לעתיד).

יש לנו נוער אדיר!

אנחנו הולכים לשנתיים שבהן ככל הנראה לא ניקח את האליפות. 

אני בסדר גמור עם זה כי אני יודע שעם בנייה נכונה, יהיה לנו את הסגל הכי מפחיד שנבנה כאן בעשורים האחרונים, אפילו יותר ממכבי הגדולה של איביץ׳.

לכן, תהיו אופטימיים ותחכו לסוף הקיץ, בשביל לעבור את סוייסטקה (מקווה שרשמתי נכון) גם הסגל הנוכחי יכול לעשות את העבודה.

25 דקות לפני, Hararihr said:

אחרי חשיבה עמוקה על הקיץ הזה והסתכלות מלמעלה (אחרי שהסתכלתי חודש על רזולוציות קטנות כמו ״אין רכש, צריך שחקן לצד, צריך שחקן יצירתי, צריך 10, צריך 8…״ וכן הלאה) אני הבנתי כבר את הלך הרוח במכבי.

מכבי החליטה שהיא הולכת לבנייה חדשה כמעט מאפס.

בנייה שהיא קודם כל שחקני בית צעירים תוצרת מחלקת הנוער, חיזוקים נקודתיים של כמה שחקנים בודדים שנמצאים בשיא הקריירה וחיזוק של זרים.

כרגע, השלד של מכבי אמנם לא מספיק, אבל הוא עדיין לא גמור. צריך לחכות לסוף הקיץ (תחילת ספטמבר) ולראות מה ינחת כאן.

בינתיים מהשלד שנבנה יש לנו:

טננבאום

ג׳ראלדש - נחמיאס - הרננדס -סאבוריט

ייני - קארצב (גולסה וגלזר פצועים, לכן כרגע אני לא מחשיב אותם)

יונתן - גררו.

צריך 2 שחקנים לקישור, אחד גרזן סטייל פרץ / גלזר ועוד אחד יצירתי סטייל מיכה / דן ביטון.

צריך חלוץ שפיץ - רוקאביצה / חלוץ זר.

ואם באמת תהיה בנייה חזקה - שחקן ווינגר בצד ימין.

כשמסתכלים על השלד, בידיעה שהוא עדיין לא גמור, המצב שלנו לא כזה נוראי כמו שהרבה אנשים חושבים כאן (ואני הייתי ממש מהפסימיים, בעיקר ביום שטיבי סיכם בב״ש).

נכון לכרגע, אני מאוד אוהב את מה שמכבי עושה.

הקבוצה האדירה של ולאדן איביץ׳ כבר התפרקה, 8 שחקנים עזבו אותנו בשנה וחודש (גם בגלל אותה פרשה ארורה וגם בגלל החלפת שחקנים טבעית)

לכן, זה פשוט טבעי שתהיה כאן בנייה כמעט מאפס ואני מאוד מרוצה שמכבי עכשיו בונה על הנוער שלה. זו ההחלטה של המועדון שיותר לא משלמים מיליון יורו על פאקינג דן ביטון וגבי קניקובסקי, אלא מגדלים אותם אצלנו בצורה נכונה וגם לא נותנים להם ללכת בקלות (מקרה דור פרץ, צ׳יבוטה וקניקובסקי הם היוצא מן הכלל ולא הכלל, גם מהם המועדון ילמד לעתיד).

יש לנו נוער אדיר!

אנחנו הולכים לשנתיים שבהן ככל הנראה לא ניקח את האליפות. 

אני בסדר גמור עם זה כי אני יודע שעם בנייה נכונה, יהיה לנו את הסגל הכי מפחיד שנבנה כאן בעשורים האחרונים, אפילו יותר ממכבי הגדולה של איביץ׳.

לכן, תהיו אופטימיים ותחכו לסוף הקיץ, בשביל לעבור את סוייסטקה (מקווה שרשמתי נכון) גם הסגל הנוכחי יכול לעשות את העבודה.

אתה בסדר עם זה שיש לך תקציב גדול בפער ונהיה במקרה הטוב מקום שני? עם הכסף שמושקע פה אנחנו צריכים לשלוט בליגה פה כמו שבאיירן ופסז שולטות בליגות המקומיות שלהן.

2 דקות לפני, Dbolsa said:

אתה בסדר עם זה שיש לך תקציב גדול בפער ונהיה במקרה הטוב מקום שני? עם הכסף שמושקע פה אנחנו צריכים לשלוט בליגה פה כמו שבאיירן ופסז שולטות בליגות המקומיות שלהן.

א) פ.ס.ז' סיימו שני.

ב) אנחנו שולטים בליגה המקומית ומכתיבים את הטון גם אם לפעמים זה מסתיים במקום השני בטבלה.

ג) אתה הפילנתרופ שמהכיס שלו מושקע הכסף?

ד) מישהו הבטיח לך שתהיה אלוף כל החיים?

שכחת את העשור הקודם?

מסכים עם הררי.

מכבי נבנית לשנים- אין דרך אחרת.

קבלו את זה או שתיחמצו מעצמכם.

11 דקות לפני, Dbolsa said:

אני בסדר גמור עם זה. 

8 דקות לפני, itanar said:

שאתה מכוון למקום 2-3 אל תתפלא אם תמצא את עצמך 4-6.

אף אחד לא מכוון לשני, גם העונה זה על כל התארים

58 דקות לפני, Dbolsa said:

העברות בכסף לא היו פה איזה 3.5 שנים עד העונה (בערך 2 מיליון שח על נחמיאס וחליאלה), גם שכר שחקנים אני כבר לא בטוח שאנחנו לבד בפסגה.

יש השקעה עצומה באקדמיה ונתפלל שנקצור את הפירות בעתיד הקרוב (שנתיים-שלוש) והרחוק יותר אבל זה שיש תקציב גדול על כל המסביב לא אומר ש"צריך" לשלוט פה כמו באיירן.