Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

אז בעולם שלי אפשר וצריך להיות פתוחים לביקורת.

לפני הכל אני רוצה להגיד שזה שהמצב לפני המון שנים היה תוהו ובוהו ליד מה שהולך כאן היום לא אומר שצריך לתמוך בכל מדיניות או החלטה.

אני חושב שאין שום הצדקה לזה שב״ש, קבוצה שכל ההצלחה שלה מתבססת על רכש (ניהול שכונתי, חוסר מקצוענות, נוער שלא תורם כלום ועוד), לוקחת עלינו 3 אליפויות רצופות בהתחשב באיפה שהיינו באותן שנים (מבחינת כל ההיפך ממה שאמרתי על ב״ש).

אין שום הצדקה שחיפה מצמצמת את הפער בעונה, שתיים (מבחינת סגל ויכולת נטו).

עם ב״ש זה עוד היה הדרגתי. הם קצת דגדגו אותנו בשנים שקדמו. עם חיפה? אבסורד לא נורמלי. וזה לדעתי נטו בגלל שאנחנו בזחילה בין העונות כבר כמה שנים. 

מבחינת רכש, אדישות כמעט מוחלטת למה שקורה בשוק הישראלי. כמעט לא הבאנו שחקנים בולטים מהליגה. זה סובייקטיבי אני יודע, חלקם אישיותית פח אשפה ועדיין אני חושב שהם היו צריכים להיות קצת יותר על הרדאר שלנו- סבע, וואקמה, אשכנזי, חזיזה, מיכאל אוחנה, שועה, קלטינס, אורן ביטון ועוד.

כמו שאמרו פה, מבחינת יכולת, סגל, ההתקדמות שלנו בשנים האחרונות היא כמעט אפסית, אנחנו בזחילה. לרוב זה עדיין הספיק להיות כמה רמות מעל כולם. אבל מה היה קורה אם הייתה טיפה טיפה יותר התקדמות בין העונות?

20 דקות לפני, רועי- said:

מסכים במאה אחוז עם כל מה שכתבת

אבל אין כאן סיבה אחת ללמה מיטש חסין מביקורת.

מה אתה אומר כאן בעצם? בגלל שאין לי שום יכולת השפעה במכבי ומיטש רוצה בהצלחת הקבוצה אז אי אפשר לבקר או שהביקורת לא מוצדקת?

אני אומר שנראה את התמונה הסופית בסוף שנשפוט. לבקר לא עולה כסף, גם לפרגן, יש סיכוי קלוש שהם יודעים משהו שאנחנו לא. יש גם סיכוי שהם לא יודעים. תבקר חופשי חבר, כולנו מומחי כדורגל שלא מתפרנסים מזה. בוא נראה.

2 דקות לפני, המכבייה said:

אני אומר שנראה את התמונה הסופית בסוף שנשפוט. לבקר לא עולה כסף, גם לפרגן, יש סיכוי קלוש שהם יודעים משהו שאנחנו לא. יש גם סיכוי שהם לא יודעים. תבקר חופשי חבר, כולנו מומחי כדורגל שלא מתפרנסים מזה. בוא נראה.

אחלה, מקבל את מה שאתה אומר. נכון הטיימינג של הדברים בעייתי כי יש עוד המון מרחב תמרון אבל רוב הביקורת שנתתי היא על דברים שקרו

25 דקות לפני, רועי- said:

אחלה, מקבל את מה שאתה אומר. נכון הטיימינג של הדברים בעייתי כי יש עוד המון מרחב תמרון אבל רוב הביקורת שנתתי היא על דברים שקרו

לא רואה איתך עין בעין גם אם מה שקרה. קורה. 

לפני4 שעות , Krishi said:

אני לא מסכים. מתי היו לך מגנים כאלה טובים כמו שיש לך היום?

יש לך בלם זר מצוין, יש לך את בלטקסה ונחמיאס שניהם צעירים מצויינים, בלטקסה נתן אחלה עונה אצלנו שנה שעברה. 

קישור של דן גלזר גולסה ייני שחר בגיבוי של ריקן נידם פרפה קארצב וחנצ'ינס ובר כהן זה קישור של אליפות. ואם ניקוליץ' אשכרה יחזור זה חיזוק יותר טוב ממיכה. 

כהן וגררו באגפים, חלאיילה חלוץ

איפה פה החלש לא הבנתי

1. מגנים מעולים אין ספק

2. בלטקסה סבבה ויש מצב שיכול להיות טוב אבל הוא שיחק סהכ 6 משחקי ליגה מלאים, לא יודע כמה "אחלה עונה" זה.

3. לא מסכים, בטח כשגלזר וגולסה לא כשירים בכלל לפתיחת העונה. פרפה לא יהיה במכבי.

4. ניקוליץ? חח.

5. עונה שעברה היו לך בדיוק אותם שחקני אגף וזה היה החלק הכי חלש במכבי פחות או יותר, יש כמות אבל אין מספיק איכות. חליאלה? יש מצב שאחלה, לא מכיר מספיק. נראה מי/אם יגיע עוד אחד.

ואחרי כל זה? אני פחות מתחבר ללנתח שחקן-שחקן. המגנים אדירים, אז? עדיין חיפה לקחו אליפות עם רז מאיר וסאן מנחם. הרבה תלוי בפטריק ואיך זה יתחבר. 

לפני3 שעות , רועי- said:

מבחינת רכש, אדישות כמעט מוחלטת למה שקורה בשוק הישראלי. כמעט לא הבאנו שחקנים בולטים מהליגה. זה סובייקטיבי אני יודע, חלקם אישיותית פח אשפה ועדיין אני חושב שהם היו צריכים להיות קצת יותר על הרדאר שלנו- סבע, וואקמה, אשכנזי, חזיזה, מיכאל אוחנה, שועה, קלטינס, אורן ביטון ועוד.

שמע איזה שמות הזיה נתת פה. 

רוב השחקנים פה לא יכולים לנקות את הדשא בקריית שלום אתה מדבר איתי על שועה ואורן ביטון? 

וואקמה הלך לכסף ולאתגר של טורקיה

סבע הלך לכסף של סין

וחזיזה לא באמת ריאלי זה לא מכבי סל פה

לפני6 שעות , turgi said:

דוידה לא טוב ממנו?

לא חושב. גם דוידה מוכשר מאוד, לדעתי חנציס יותר וגם יותר מגוון. ההבדל בינהם הוא שדוידה קיבל צאנס להיות שחקן הרכב בליגת העל, חנציס עדין לא קיבל את הצאנס

1 hour ago, snufkin said:

לא חושב. גם דוידה מוכשר מאוד, לדעתי חנציס יותר וגם יותר מגוון. ההבדל בינהם הוא שדוידה קיבל צאנס להיות שחקן הרכב בליגת העל, חנציס עדין לא קיבל את הצאנס

לא יודע לפי מה אתה אומר את זה 

לפני1 שעה , בראון said:

רוב השחקנים פה לא יכולים לנקות את הדשא בקריית שלום אתה מדבר איתי על שועה ואורן ביטון? 

סבע הלך לכסף של סין

וואקמה חתם בבאר שבע, פספוס ענק שלנו 

ויש לי הרגשה שאותו פספוס הולך להיות עם אנסה 

23 דקות לפני, moshe6221 said:

יש לי הרגשה שאמרו את זה גם על האסלביינק

34 דקות לפני, turgi said:

לא יודע לפי מה אתה אומר את זה 

סתם הערכה, זה לא שעשיתי איזה מחקר. חוץ מזה אתה יודע שדברים מתפתחים לכיוונים שונים לפי המון משתנים ואי אפשר באמת לדעת מה יהיה עם שניהם. לא הכל זה כישרון נטו

12 דקות לפני, turgi said:

יש לי הרגשה שאמרו את זה גם על האסלביינק

וגם על אקולטסה.

זהו, כל כושי שמגיע לכנף בב״ש הוא אוטומטית הופך להיות וואקמה.

באמא יש כאן אנשים יותר מביכים מהקהל של באר שבע. 

22 דקות לפני, snufkin said:

סתם הערכה, זה לא שעשיתי איזה מחקר. חוץ מזה אתה יודע שדברים מתפתחים לכיוונים שונים לפי המון משתנים ואי אפשר באמת לדעת מה יהיה עם שניהם. לא הכל זה כישרון נטו

הערכה זה נחמד.

ראיתי את שניהם פלוס מינוס אותן דקות, חנציס בלאומית ודוידה בליגה.

אני לא בטוח שחנציס מוכשר ממנו.

1 דקה לפני, turgi said:

הערכה זה נחמד.

ראיתי את שניהם פלוס מינוס אותן דקות, חנציס בלאומית ודוידה בליגה.

אני לא בטוח שחנציס מוכשר ממנו.

חנצ'יס במכבי, אז פה בפורום מעלים לו אוטומטית. שכחת שאלמוג לא פחות טוב מסולומון? (חחחח)

1 hour ago, moshe6221 said:

הם לא באותה ליגה.

וואקמה נדיר כמו זהבי, אנסה חלוץ טוב וזהו.

לפני2 שעות , בראון said:

סבע הלך לכסף של סין

חוץ משועה שאני מאוד תופס ממנו,בשאר השמות אני מסכים איתך.

האידיאל מבחינתי זה להחתים את שועה בהשאלה+אופציית רכישה(חוגג צריך כסף+להיפטר משכר יחסית כבד ואנחנו נרוויח שחקן כישרוני על אמת שרק צריך לבדוק אם אפשר "לביית" אותו ואם הוא מסוגל להסתגל לקבוצה תחרותית)

3 דקות לפני, Raumdeuter said:

חוץ משועה שאני מאוד תופס ממנו,בשאר השמות אני מסכים איתך.

האידיאל מבחינתי זה להחתים את שועה בהשאלה+אופציית רכישה(חוגג צריך כסף+להיפטר משכר יחסית כבד ואנחנו נרוויח שחקן כישרוני על אמת שרק צריך לבדוק אם אפשר "לביית" אותו ואם הוא מסוגל להסתגל לקבוצה תחרותית)

לא, ממש לא. הוא ההיפך הגמור מכל מה שמכבי מייצגת, גם מבחינה מקצועית.

1 דקה לפני, Dalembert said:

שום שועה

איך אפשר לראות מה שהשמנצ'יק הזה עושה מאז שעזב את בני יהודה ועדיין לרצות שיגיע

אני לא תופס ממנו מסי הישראלי,לא צריך להגזים.

אבל הוא משחקני ההתקפה היותר טובים שיש בשוק *שהם לא אצל חיפה* ויש גם מגבלת זרים מחורבנת לצערנו אז הוא נחשב כישרון בביוב הזה שנקרא שחקנים ישראלים(זו עובדה,רובם המוחלט הם בסך הכל שמות אקראיים שיכולים להתגבש לקבוצה סבירה בעונה כזו או אחרת).

23 דקות לפני, Raumdeuter said:

אבל הוא משחקני ההתקפה היותר טובים שיש בשוק *שהם לא אצל חיפה* ויש גם מגבלת זרים מחורבנת לצערנו אז הוא נחשב כישרון בביוב הזה שנקרא שחקנים ישראלים(זו עובדה,רובם המוחלט הם בסך הכל שמות אקראיים שיכולים להתגבש לקבוצה סבירה בעונה כזו או אחרת).

במכבי כבר עשר שנים מביאים שחקנים גם לפי אופי, אין שום תרחיש שמישהו בעייתי כמו שועה יהיה פה.

31 דקות לפני, Raumdeuter said:

עצלן, חוצפן , חסר מוסר עבודה, בלאגניסט ... אסור לו לדרוך אצלנו.