Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

המצב לעונה הקרובה כרגע נראה רע מאוד. כמובן אפשר פרופורציות, יש לנו כמות גדולה של צעירים ברמה גבוהה לביצה המקומית, מקצוענות וסדר ולטווח הארוך נקטוף את הפירות. ביחס לטווח הקצר, ואני אומר את זה במצב הנתון, נראה שאנחנו לקראת עונה מייגעת וחסרת סיכוי ממשי לאליפות. 

אני חושב שבניגוד לעונה הקודמת שהאופי שלנו ופערי הרמות הלא מאוד גבוהים בינינו לבין חיפה פלאס שלא היו באמת יריבות ראויות בליגה, המחסור שלנו בשוברי שוויון לא התבטא והצלחנו לרוץ עד הסוף. חיפה וב״ש התחזקו (האחרונים, משמעותית) ובמצבים כאלה שוברי שוויון יהיו מאוד משמעותיים. לא רואה אותנו מוציאים כמות נק קרובה למה שעשינו נגדן בעונה הקודמת, פריצת הבונקרים תמשיך להיות בשן ועין. מצטער על השביזות, חייב לפרוק :(

לפני8 שעות , חומץ בלסמי said:

אני מרשה לעצמי לומר - בין כהן, גררוו, אלמוג וחוזז, יש למכבי אגפים לא רעים בכלל. הם לא באו לידי ביטוי ולא יבואו לידי ביטוי בלי שיפעילו אותם כמו שצריך.

אבל נניח ובכל זאת נביא את שחקן הכנף שאתם חולמים עליו, ולא יהיה מי שימסור לו את הכדור - זו החתמה על פראייר. אותו הדבר לגבי חלוץ החוד המסתורי, המהיר, האיטי, הגבוה, הנמוך, עם הזקן, עם השפם. זה פשוט לא משנה.

כדורגל זה קודם כל, לפני הכל - לפני מהירות ולפני אחד על אחד ולפני משחק ראש וכל דבר אחר - משחק של מסירות. אם אין את זה - אז ממש אין את זה, וכרגע למכבי אין את זה.

אתה מדבר כאילו מכבי חסרה רק שחקן אחד וזהו הסגל הושלם.

אם מביאים קשר התקפי זהו אתה מרוצה?

אנחנו חסרים שלושה שחקנים בכירים להתקפה, לדעתי.

9 דקות לפני, kutomer said:

אתה מדבר כאילו מכבי חסרה רק שחקן אחד וזהו הסגל הושלם.

אם מביאים קשר התקפי זהו אתה מרוצה?

אנחנו חסרים שלושה שחקנים בכירים להתקפה, לדעתי.

גם ההגנה חלשה. הרננדזס ונחמיאס/בלטקסה בינוניים לכל היותר.

עמדות הבאנקר שלנו אלו המגינים, גלזר וגולסה במידה וכשירים (שאלה גדולה), ויונתן כהן שתלוי איך יבוא לעונה.

היתר לא באנקרים. 

29 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

היה פילוסוף שאמר על אנשים כמו כרישי "האדם הוא יצור אופטימי חסר תקנה."

כאן בפורום רמת האינטליגנציה נמדדת לפי מדד הפסימיות. 

לפני5 שעות , snufkin said:

חנציס הפרוספקט הישראלי הכי גדול בארץ (פארפה זר..). ועדין, לבנות עליו כשחקן הרכב בלי גיבוי רציני ולזרוק אותו למים ככה זה מפחיד. ראינו מה קרה לאלמוג..

דוידה לא טוב ממנו?

4 דקות לפני, turgi said:

דוידה לא טוב ממנו?

גדול ממנו בשנה ויש לו הרבה יותר ניסיון בליגת העל, אבל הוא כרגע די בינוני 

חנצ'יס "פוטנציאל", אף אחד לא באמת יודע אם הוא טוב 

לא מבין איך שחקן אמור למצות את הפוטנציאל שלו אם לא בדקות משחק. הגיע הזמן שנעשה סוויץ' בראש בקטע הזה. ולא, לא בדקות משחק באיזה קבוצה תחתית זבל בהשאלה. כשרונות כאלה ראויים לקבל דקות במכבי.

איך שאני רואה את זה, מיץ' הבין שמה שלוקח כאן אליפויות זה ישראלים איכותיים. אם על כל קקא שיודע להגביה בליגה אנחנו צריכים לשלם מיליון יורו כדי להתקדם לאן שהוא זה פשוט לא מתקבל על הדעת. אז מה עושים? מייצרים את אותם כשרונות. חנציס, קארצב, שחר, בר כהן, פארפה, נידם, רויזמן ועוד הם המיכה, גלזר, יוני, פרץ הבאים.

איך שאני רואה את זה, שוב המחזוריות הזאת היא הדבר החשוב ביותר לטווח הממש ארוך.

לפני2 שעות , דקסטר said:

על הנייר זה הסגל הכי חלש ב10 שנים אחרונות.

אני לא מסכים. מתי היו לך מגנים כאלה טובים כמו שיש לך היום?

יש לך בלם זר מצוין, יש לך את בלטקסה ונחמיאס שניהם צעירים מצויינים, בלטקסה נתן אחלה עונה אצלנו שנה שעברה. 

קישור של דן גלזר גולסה ייני שחר בגיבוי של ריקן נידם פרפה קארצב וחנצ'ינס ובר כהן זה קישור של אליפות. ואם ניקוליץ' אשכרה יחזור זה חיזוק יותר טוב ממיכה. 

כהן וגררו באגפים, חלאיילה חלוץ

איפה פה החלש לא הבנתי

6 דקות לפני, Krishi said:

אני לא מסכים. מתי היו לך מגנים כאלה טובים כמו שיש לך היום?

יש לך בלם זר מצוין, יש לך את בלטקסה ונחמיאס שניהם צעירים מצויינים, בלטקסה נתן אחלה עונה אצלנו שנה שעברה. 

קישור של דן גלזר גולסה ייני שחר בגיבוי של ריקן נידם פרפה קארצב וחנצ'ינס ובר כהן זה קישור של אליפות. ואם ניקוליץ' אשכרה יחזור זה חיזוק יותר טוב ממיכה. 

כהן וגררו באגפים, חלאיילה חלוץ

איפה פה החלש לא הבנתי

רק יכולת המימוש של פטריק. היא הכי חשובה. 

מתסכל ככ כל האדישות הזאת אצלנו ברכש. לא בגלל שצריך ככ הרבה בשביל להשתלט על הליגה הזאת, ההיפך, זה ככ קל ואנחנו ישנים.

השליטה שאמורה להיות לנו בליגה צריכה להביא אותנו למצב שההעפלה לצמפיונס תהיה כמו העפלה לאירופית בכל השנים האלה. באמת שלא צריך הרבה בשביל זה. אליפויות, חיזוקים נקודתיים ומוכחים ואנחנו שם

50 דקות לפני, turgi said:

גדול ממנו בשנה, לא בעשר.

וכל הכבוד להפועל שנתנה לו הרבה דקות משחק יחסית אבל הוא לא שחקן טוב כרגע 

3 דקות לפני, רועי- said:

מתסכל ככ כל האדישות הזאת אצלנו ברכש. לא בגלל שצריך ככ הרבה בשביל להשתלט על הליגה הזאת, ההיפך, זה ככ קל ואנחנו ישנים.

השליטה שאמורה להיות לנו בליגה צריכה להביא אותנו למצב שההעפלה לצמפיונס תהיה כמו העפלה לאירופית בכל השנים האלה. באמת שלא צריך הרבה בשביל זה. אליפויות, חיזוקים נקודתיים ומוכחים ואנחנו שם

לגמרי מסכים. בשנים האחרונות אנחנו דורכים במקום מבחינת התקדמות

16 דקות לפני, קמחי said:

על כל פעם שכותבים כאן את הביטוי ״שובר שוויון״ נשרף לי עוד פיוז במוח.

העסק מתדרדר.

Just now, המכבייה said:

מיטש רשע. 

לא מבין מה התגובה הצינית.

אף אחד לא חסין מביקורת. כן יש לי ביקורת למיטש. מעריך את כל העשייה שלו ולאן שהביא אותנו אבל צריך תמיד לשאוף להתקדם ואם אני מסתכל על ה5 שנים האחרונות, כמעט לא ניצלנו את השליטה האבסולוטית שהייתה לנו בליגה. נכון העפלנו ברוב השנים לשלב בתים באירופית אבל בתים באירופית קרו גם לפני השנים האלה. אפשר וצריך לשאוף ליותר מזה וכבר בשנים האחרונות. ובטח ובטח לא להגיע למצב כזה שחיפה ככ קרובים אלינו שזה פשוט אבסורד הצמצום פער הזה בזמן ככ קצר. 

6 דקות לפני, Calan said:

לא מבין מה התגובה הצינית.

אף אחד לא חסין מביקורת. כן יש לי ביקורת למיטש. מעריך את כל העשייה שלו ולאן שהביא אותנו אבל צריך תמיד לשאוף להתקדם ואם אני מסתכל על ה5 שנים האחרונות, כמעט לא ניצלנו את השליטה האבסולוטית שהייתה לנו בליגה. נכון העפלנו ברוב השנים לשלב בתים באירופית אבל בתים באירופית קרו גם לפני השנים האלה. אפשר וצריך לשאוף ליותר מזה וכבר בשנים האחרונות. ובטח ובטח לא להגיע למצב כזה שחיפה ככ קרובים אלינו שזה פשוט אבסורד הצמצום פער הזה בזמן ככ קצר. 

מיטש רוצה להתקדם לא פחות ממך וממני. נראה לי. בתחביב. הוא רק מושקע בזה עשרות מיליונים בשנה כבר עשור, בניגוד לנו. אתה ואני מקסימום מושקעים של מנוי ועוד(ואתה לא חייב, היו ב2010 חצי מזה). 

השאיפות שלו הם השאיפות שלך כרגע. אפשר תמיד להקים עמותת אוהדים. 

צריך להפריד בין התנהלות הרכש לבין מצב הסגל ומיצוב המועדון שהתרחש בעשור האחרון.

כשגולדהאר הגיע נדרשה עבודה רבה בשיקום המועדון בהרבה מאוד תחומים ובעיקרן סגל הקבוצה, לכן אסטרטגיית הרכש הייתה שונה ונראתה אחרת בשנים הראשונות. בשנים האחרונות מכבי הגיעה למצב בו היא יכולה להסתמך על מחלקת הנוער, שלב שנבנה בצורה הדרגתית ומסודרת ולכן צריך להעריך שהגענו לשלב הזה ולא לפחד מהשינוי המבורך הזה. מסיבה זו מכבי שינתה את אסטרטגיית הרכישה שלה ובשנים האחרונות היא מחפשת ומחתימה רק שחקנים שהיא מאמינה שישדרגו בצורה רצינית את הסגל הקיים, לכן "לוקחים" את הזמן ומנסים להביא שחקנים כאלה, מקסימום מחתימים בסוף החלון הימורים שיכולים לשדרג את הקבוצה.

מה שכן אין ויכוח לגבי ההתנהלות האיטית של מכבי בעניין הרכש, אמנם יש לזה סיבות אך עולם הכדורגל שונה מעולם העסקים וגולדהאר כנראה לא מאמין בזה.

1 דקה לפני, המכבייה said:

מיטש רוצה להתקדם לא פחות ממך וממני. נראה לי. בתחביב. הוא רק מושקע בזה עשרות מיליונים בשנה כבר עשור, בניגוד לנו. אתה ואני מקסימום מושקעים של מנוי ועוד(ואתה לא חייב, היו ב2010 חצי מזה). 

השאיפות שלו הם השאיפות שלך כרגע. אפשר תמיד להקים עמותת אוהדים. 

מסכים במאה אחוז עם כל מה שכתבת

אבל אין כאן סיבה אחת ללמה מיטש חסין מביקורת.

מה אתה אומר כאן בעצם? בגלל שאין לי שום יכולת השפעה במכבי ומיטש רוצה בהצלחת הקבוצה אז אי אפשר לבקר או שהביקורת לא מוצדקת?