Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

2 דקות לפני, בראון said:

100% איתך

אבל פתאום בגמר גביע כשנכנס ראינו דן ביטון שונה לחלוטין. במשמעת הטקטית, בלחימה ובאגרסיביות. זה מראה לנו שכן יש לו את זה

לפי הרציונל הזה גם לבלקמן, שנתן כמה משחקים טובים בצהוב,  יש את זה.

תראה, אני לא יכול להעריך. אני מאוד תפסתי ממנו ושמחתי שהגיע. חשבתי שהוא תחליף הולם בהחלט למיכה. זה לא הסתייע. קליטה של שחקני רכש זה דבר קשה. בפרט שהם צריכים למלא תפקיד מרכזי. אולי אחרי שנה של התאקלמות זה פתאום יקרה. זה  לא מופרך ויש לזה הסתברות, אבל רוב הסיכויים הם שנראה בדיוקת את מה שראינו בשנה שעברה.

11 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

דן ביטון של שנה שעברה? לא. מכבי לא יכולה לבנות על שחקן כ"כ אנמי ולא אגרסיבי בשביל שינהל לה את המשחק. אני ציפיתי ממנו להרבה הרבה יותר. אין ספק שהוא מוסר נהדר (עם אחד על אחד טוב, ובעיטה טובה), אבל הוא חייב להיות הרבה יותר דומיננטי בשביל להחזיק מפתחות בקבוצה כמו מכבי. בוא נאמר שבטווח שבין שלומי אזולאי לז'וסואה, ביטון היה קרוב הרבה יותר לראשון מאשר לשני, בזמן שמכבי זקוקה (מקצועית, כן?) למשהו שדומה לפורטוגלי הזועם הרבה יותר.

אם בשנה הקרובה הוא ישחק אצלנו ויפרח? הלוואי. ככל שאני יודע הוא עדיין לא שייך לנו העונה.

לדעתי בסוף העונה שעברה ראינו שיפור באגרסיביות שלו. צריך לראות אם הוא מסוגל להמשיך ביכולת הזאת.

מכבי של העונה השניה של איביץ, לא נהנתה ממוסרים גדולים(מיכה היה רחוק משיאו) מהמרכז, אבל היא כן היתה מאד ניידת וזזה המון(גם בעונתו הראשונה של איביץ). כולי תקווה שעידו שחר למשל יוכל להביא את התזזתיות החסרה, היינו קצת סטטים בעונה שעברה. ואז... אני נזכר בצמד המשחקים מול שחטאר שהיו השיא המקצועי של השלוש עונות האחרונות בעיני. זזנו כל כך יפה, מתואם, חסרי פחד. 

22 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

לפי הרציונל הזה גם לבלקמן, שנתן כמה משחקים טובים בצהוב,  יש את זה.

מה שהיה חסר לדן ביטון כדי להיות שחקן הרכב של 15 בישולים ועוד 7-8 גולים זה הגישה. בסוף השנה הוא הראה שזה כן קיים בו.

מה קשור בלקמן? אין לו כישרון לרמות האלה בלי קשר לגישה

אם דן ביטון בעונה כל כך הזויה של מכבי ושלו הביא תשעה בישולים והיה מעורב בעוד כמה אני מאמין שבעונה נורמלית הוא יהיה שווה יותר. אם הגישה שלו תישאר כמו שהיא הייתה בסוף העונה שעברה הוא שווה הרכב במכבי.

13 דקות לפני, בראון said:

מה שהיה חסר לדן ביטון כדי להיות שחקן הרכב של 15 בישולים ועוד 7-8 גולים זה הגישה. בסוף השנה הוא הראה שזה כן קיים בו.

יש מצב שגם עם הגישה העייפה שלו היה מגיע למספרים האלה אם היה משחק

4 דקות לפני, I promise said:

יש מצב שגם עם הגישה העייפה שלו היה מגיע למספרים האלה אם היה משחק

לגמרי. לא בטוח בכלל ששחקן זר שמביא מספרים כאלה יגיע לכאן וקניקובסקי כרגע לא ריאלי ויקר. 

31 דקות לפני, בראון said:

לפעמים לשנות גישה קשה הרבה יותר מלשנות דברים מקצועיים, בין היתר בגלל זה אני לא מאמין באלמוג. פוטנציאל עצום עם בעיית גישה.

עומר אצילי בעונה של איביץ שינה גישה.

הפך להיות שחקן אגרסיבי שמחלץ כדורים ולא מוותר לרגע.

בכל אופן זה נושא מעניין. דן ביטון זה קטע.

2 דקות לפני, Insigne said:

גם יוני בעונה השנייה של איביץ שינה גישה.

זוכר שאיביץ קצת ייבש אותו בהתחלה בגלל שלא עשה הגנה ואז ב4-0 מול ביתר אני לא אשכח אותו עושה ספרינט של 70 מטר אחרי קונטה

13 דקות לפני, Insigne said:

לא הייתי שם את הז'יטונים שלי על מצב הרוח של דן ביטון שיתרום משמעותית לתואר. איל לו את הרבאק הזה שיש לשחקנים שגדלו אצלנו.

זה די פשוט בעיני בהינתן המצב המסתמן שבו לא יגיע זר לקישור, קניקובסקי בעדיפות ראשונה ללא ספק בכלל, ואם באמת ניסו הכל ואין אפשרות אז דן ביטון. אי אפשר לוותר על שחקן יצירתי בקישור במיוחד כשהצדדים כל כך דלים. וכרגע כשגם אין חלוץ (יגיע בטוח אבל עדיין) וגררו/יוני יוסבו לחוד זה רק מוסיף לזה. 

בשורה התחתונה בשביל באמת לחזור להיות עם הסגל הכי טוב צריך לפחות את אחד מהם, פלוס חיזוק לצדדים (צ'יבוטה) וכמובן חלוץ. 

16 דקות לפני, snufkin said:

פותח בהרכב? חתיכת הימור

הספיק לי לראות אותו בלייב שלוש פעמים. לא קניקובסקי ולא דן ביטון, הפוטנציאל של הילד הזה הוא עצום. עם גלזר וגולסה מאחוריו הוא יתן עונה מצויינת.

11 דקות לפני, קובי השועל said:

הספיק לי לראות אותו בלייב שלוש פעמים. לא קניקובסקי ולא דן ביטון, הפוטנציאל של הילד הזה הוא עצום. עם גלזר וגולסה מאחוריו הוא יתן עונה מצויינת.

זה הימור שאני לא חושב שקב׳ כמו מכבי יכולה להרשות לעצמה... אתה רץ לאליפות אתה לא יכול לטעות יותר מדי

20 דקות לפני, קובי השועל said:

חחחחחח

מוכן לאבד אליפות ואפילו 2 בשביל מגמה של לתת לצעירים מתחת ל20 לשחק.

בישראל קוראים לשחקן בן 21 ילד ולשחקן בגיל 24 צעיר בעוד בכל העולם בגיל 17-18-19 טאלנטים כבר פותחים בהרכב ועושים עונות טובות.

זה בעיקר עניין של גישה וביטחון ואני מאמין שבכל שנתון הבשלות יותר מתקדמת ואולי באמת חנציס הוא פורץ הדרך.

אם בכל שנה ישחקו 1-2 ילדים צעירים לצד שחקנים יותר מנוסים ו5 זרים אני בטוח שאפשר לקחת אליפות. הילדים שלנו יותר מוכשרים מרוב הישראלים בליגה, יותר פיזיים ואני בטוח שגם המיינדסט שלהם פי מליון יותר מקצועני.

נושא הרכש ללא רכש הטוב בעולם לגילו.

אגב תיאוריות, יש מצב שמיטש פשוט לא מבין את האנגלית של יצחקי? אולי הוא ביקש pioneer במקום striker.

47 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

נושא הרכש ללא רכש הטוב בעולם לגילו.

אגב תיאוריות, יש מצב שמיטש פשוט לא מבין את האנגלית של יצחקי? אולי הוא ביקש pioneer במקום striker.

יצחקי:  Boss we need to buy pioneer, Urgently!

גולדהאר: No problem, my friend,
I ordered you the most advanced model with extremely fast delivery.!
You will receive it within a week

image.jpg

יצחקי:  Damn you, Google Translate

ויקי ואקנין: Lol you're so stupid,
I'll tell this to the sports server at our meeting tomorrow.

12 דקות לפני, Eli basa said:

יצחקי:  Boss we need to buy pioneer, Urgently!

גולדהאר: No problem, my friend,
I ordered you the most advanced model with extremely fast delivery.!
You will receive it within a week

image.jpg

יצחקי:  Damn you, Google Translate

ויקי ואקנין: Lol you're so stupid,
I'll tell this to the sports server at our meeting tomorrow.

הקדמת אותו.

חיכיתי שתכתוב כדי להגיב לך "תאר לך הוא מגיע לקריית שלום ומקבל מערכת של פיוניר. אחרי זה הולך אומר, 'בואנה איזה בוס גבר יש לי' ולא קולט שהבדיחה על חשבונו."