Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

1 דקה לפני, קמחי said:

מבחינת מהירות, יציאה מהמקום, זריזות וטכניקה עם הכדור הוא יהיה יוצא דופן בליגה הישראלית. מאמין שכן, אבל לא רואה סיבה יוצאת דופן לתפקד אותו שם.

הוא חלוץ טוב, ובליגה הישראלית הוא אמור להיות בולט במיוחד עם היכולות האלו.

כן ברור. סתם להבין מי זה השחקן.

קיצר נשמע מבטיח. גם לגבי האמביציות של מכבי. נקווה שזה נכון.

Just now, אלק נילאש said:

כן ברור. סתם להבין מי זה השחקן.

קיצר נשמע מבטיח. גם לגבי האמביציות של מכבי. נקווה שזה נכון.

אם הדיווחים אכן נכונים ונכנסו למשחק מועדונים מערב הסעודית וטורקיה אני בספק שנראה אותו כאן. 

2 דקות לפני, קמחי said:

אם הדיווחים אכן נכונים ונכנסו למשחק מועדונים מערב הסעודית וטורקיה אני בספק שנראה אותו כאן. 

לא דובר על עוד קבוצות שהגישו הצעה. הם רק התעניינו וירדו ממנו בגלל המחיר. 

בכל מקרה אני לא אופתע אם עוד קבוצות יכנסו למשא ומתן עליו ובגלל זה צריך לסגור את העסקה כמה שיותר מהר. חבל שנפלנו על ג'קי הפורטוגלי.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

לא דובר על עוד קבוצות שהגישו הצעה. הם רק התעניינו וירדו ממנו בגלל המחיר. 

בכל מקרה אני לא אופתע אם עוד קבוצות יכנסו למשא ומתן עליו ובגלל זה צריך לסגור את העסקה כמה שיותר מהר. חבל שנפלנו על ג'קי הפורטוגלי.

בוא נריץ משחק תפקידים קטן:

אתה העלית עשן כאשר דובר על ההצעה של פיזה לרכישה של יוני(מיליון יורו), וטענת שלא צריך למכור אותו בפחות מ-2 מיליון. יוני בן 25 ולבטח לא כשרוני או מחזיק את סט היכולות שמחזיק קסיירה.

קסיירה צעיר מיוני בשנה, עבר במועדונים גדולים מאיתנו, בעל כישרון יותר משמעותי מזה של יונתן ובעל סט כלים רחב ומשמעותי מזה של יונתן, ונמצא בדיוק באותו המצב-הצעה של מיליון יורו לעומת דרישה של שני מיליון יורו. 

ג'קי בן זקן מנהל אותנו גם כן?

בסופו של דבר אלו עסקים. כל אחד רוצה לממש את השווי בצורה מקסימלית, ורק לאורך זמן ניתן לבחון את העסקאות האלו. אפשר להימנע מכל הביקורתיות הזו ולהבין שככה זה עובד.

2 דקות לפני, קמחי said:

אתה העלית עשן כאשר דובר על ההצעה של פיזה לרכישה של יוני(מיליון יורו), וטענת שלא צריך למכור אותו בפחות מ-2 מיליון. יוני בן 25 ולבטח לא כשרוני או מחזיק את סט היכולות שמחזיק קסיירה.

קסיירה צעיר מיוני בשנה, עבר במועדונים גדולים מאיתנו, בעל כישרון יותר משמעותי מזה של יונתן ובעל סט כלים רחב ומשמעותי מזה של יונתן, ונמצא בדיוק באותו המצב-הצעה של מיליון יורו לעומת דרישה של שני מיליון יורו. 

בסופו של דבר אלו עסקים. כל אחד רוצה לממש את השווי בצורה מקסימלית, ורק לאורך זמן ניתן לבחון את העסקאות האלו. אפשר להימנע מכל הביקורתיות הזו ולהבין שככה זה עובד.

ההבדל הוא שהחלוץ בשנת חוזה

2 דקות לפני, קמחי said:

נכון אבל שים לב שקסיירה בשנת חוזה

לדרוש עליו שני מיליון זאת טיפה הגזמה

9 דקות לפני, קמחי said:

גם עם דלמאו כיוונו גבוה מדי ונשארנו עם הזין ביד. אני מקווה שהוא יגיע, למרות שנסיון העבר מוכיח שרוב הסיכויים שלא.

בכל מקרה, אחרי כל הדיבורים על אין רכש ובית"ר ת"א מחוזקת, לשמוע שרוצים להנחית כזה שחקן ובעלויות גבוהות זה מעודד. אם מחפשים חלוץ זר זה נותן לי גם איזושהי תקווה שמחכים לסוף החלון לעשות מהלך על קניקובסקי. אולי זה סתם ווישפול ת'ינקינג.

3 דקות לפני, קמחי said:

מה שהבחור מעליי אמר... 

Just now, קמחי said:

אם הוא לא היה בשנת חוזה, הדרישה עליו הייתה גבוהה בהרבה.

זה בערך פי 2-3 בדרך כלל, תלוי בהרבה דברים.

5 דקות לפני, אלק נילאש said:

גם עם דלמאו כיוונו גבוה מדי ונשארנו עם הזין ביד. אני מקווה שהוא יגיע, למרות שנסיון העבר מוכיח שרוב הסיכויים שלא.

בכל מקרה, אחרי כל הדיבורים על אין רכש ובית"ר ת"א מחוזקת, לשמוע שרוצים להנחית כזה שחקן ובעלויות גבוהות זה מעודד. אם מחפשים חלוץ זר זה נותן לי גם איזושהי תקווה שמחכים לסוף החלון לעשות מהלך על קניקובסקי. אולי זה סתם ווישפול ת'ינקינג.

מהכרות די ממושכת עם המשפחה של גבי, אני יודע להגיד שהמשפחה והשחקן נפגעו מאוד מהיחס כלפיו לאורך השנים והוא לא ימהר לחזור לכאן, בלשון המעטה.

בעיניי הוא הישראלי היחידי בליגה שבאמת שווה השקעה משמעותית בדמי העברה, אבל לא רואה את זה קורה. הלוואי.

24 דקות לפני, קמחי said:

אפשר להפסיק עם הביטוי הזה?

שובר שוויון, עוצמתי, אלו סתם קאצ' פרייזס שעולים על העצבים.

בסדר אל תיתפס הבנת למה התכוונתי

שובר שיוויון=שחקן שבדרך כלל לא מגיע לפה

1 דקה לפני, קמחי said:

בכל מקרה ההשוואה שלך לא רלוונטית כששחקן אחד בשנת חוזה והשני לא

1 דקה לפני, קמחי said:

מהכרות די ממושכת עם המשפחה של גבי, אני יודע להגיד שהמשפחה והשחקן נפגעו מאוד מהיחס כלפיו לאורך השנים והוא לא ימהר לחזור לכאן, בלשון המעטה.

אני אהיה מאושר אם הוא יגיע לכאן, ובעיניי הוא הישראלי היחידי בליגה שבאמת שווה השקעה משמעותית בדמי העברה, אבל לא רואה את זה קורה.

לנטור טינה על משהו שקרה במערכת שונה לגמרי זה טיפשי. מכבי היום לא דומה למכבי של אז.

Just now, בראון said:

בסדר אל תיתפס הבנת למה התכוונתי

שובר שיוויון=שחקן שבדרך כלל לא מגיע לפה

הכל טוב, מעריך את הדעה שלך. פשוט הביטויים האלה גורמים לי לטיקים.

2 דקות לפני, קמחי said:

בעיניי הוא הישראלי היחידי בליגה שבאמת שווה השקעה משמעותית בדמי העברה, אבל לא רואה את זה קורה. הלוואי.

גם בעיניי, כמו שאמרתי מתאים לנו בול בפוני.

מבאס מאוד מה שאתה אומר, אני מקווה שברגע האמת הם ישחררו מזה. אין לי מושג מה הסיפור עם קניקובסקי, אני יכול להגיד שיצא לי לדבר פעם עם אמא של אצילי (כשעוד היה בבית"ר) והיא אמרה שהוא לא ישחק במכבי. לפעמים המציאות חזקה מהכל.

5 דקות לפני, קמחי said:

אני אהיה מאושר אם הוא יגיע לכאן, ובעיניי הוא הישראלי היחידי בליגה שבאמת שווה השקעה משמעותית בדמי העברה, אבל לא רואה את זה קורה.

אם זה אישיו במעבר אז זה מאוד טיפשי.

יש לו אופציה להגיע ולהיכנס להרכב של המועדון הכי גדול בארץ ולהגדיל את הסיכוי למצוא קבוצה טובה באירופה בעוד כשנה שנתיים

2 דקות לפני, nirnir20 said:

בכל מקרה ההשוואה שלך לא רלוונטית כששחקן אחד בשנת חוזה והשני לא

בפשטות, ניסיתי להסביר את הקיצוניות בדעה- כאשר המועדון מתפשר או לא מקבל כביכול את המחיר המקסימלי עבור שחקן, מעבירים ביקורות וחצים לצוות הניהולי, וכאשר מועדונים בארץ ומעבר לים דורשים את המחיר המקסימלי עבור שחקן-כועסים ולא מבינים את הרציונל מאחורי זה.

אני לא משווה בין השחקנים והסיטואציה של כל אחד, פשוט הדרישות עבורם וההצעות שהוגשו הן זהות.

10 דקות לפני, קמחי said:

ההשוואה מראש בנויה נוראית, ידוע כמה שוק השחקנים הישראלים בעייתי וכמה הוא חשוב לקבוצה ישראלית ששואפת לאליפות, לשחרר שחקן ישראלי טוב מקבוצה שיש לה שאיפות עולה המון כסף, ללא קורלציה ליכולת של השחקן, אי אפשר להשוות את יהונתן לקאסיירה, אם נאבד את יהונתן נצטרך להביא ישראלי אחר בסכום של 1.5 מיליון יורו לפחות כשאנחנו יודעים שהסיכוי שהוא יהיה ברמה של יהונתן קלוש, בעוד שהפורטוגלים יוכלו להחליף את קאסיירו בעשרה זרים אחרים(מקצין כמובן בשביל הדוגמה), מקווה שהצלחתי להסביר, אפילו בלי שנת חוזה זה סיפור אחר לגמרי

1 דקה לפני, בראון said:

אם זה אישיו במעבר אז זה מאוד טיפשי.

יש לו אופציה להגיע ולהיכנס להרכב של המועדון הכי גדול בארץ ולהגדיל את הסיכוי למצוא קבוצה טובה באירופה בעוד כשנה שנתיים

המשפחה והשחקן הרגישו שלא מאמינים בכישרון שלו, שהוא לא קיבל הזדמנות ראויה למרות ההשקעה וההקרבה מצידו ומצידם.

היו לו גם כמה שיחות לא נעימות מול הצוות המקצועי בזמנו, והוא סיים בצורה רעה. 

אני אישית חושב שאין דרך טובה יותר להבריק את האגו מאשר לחזור בדלת הראשית למקום בו חשבת שלא מעריכים אותך כראוי, אבל קשה לי להגיד שמשהו השתנה בדעתו לאורך השנים.

5 דקות לפני, ebibo said:

ההשוואה מראש בנויה נוראית, ידוע כמה שוק השחקנים הישראלים בעייתי וכמה הוא חשוב לקבוצה ישראלית ששואפת לאליפות, לשחרר שחקן ישראלי טוב מקבוצה שיש לה שאיפות עולה המון כסף, ללא קורלציה ליכולת של השחקן, אי אפשר להשוות את יהונתן לקאסיירה, אם נאבד את יהונתן נצטרך להביא ישראלי אחר בסכום של 1.5 מיליון יורו לפחות כשאנחנו יודעים שהסיכוי שהוא יהיה ברמה של יהונתן קלוש, בעוד שהפורטוגלים יוכלו להחליף את קאסיירו בעשרה זרים אחרים(מקצין כמובן בשביל הדוגמה), מקווה שהצלחתי להסביר, אפילו בלי שנת חוזה זה סיפור אחר לגמרי

8 דקות לפני, קמחי said:

בפשטות, ניסיתי להסביר את הקיצוניות בדעה- כאשר המועדון מתפשר או לא מקבל כביכול את המחיר המקסימלי עבור שחקן, מעבירים ביקורות וחצים לצוות הניהולי, וכאשר מועדונים בארץ ומעבר לים דורשים את המחיר המקסימלי עבור שחקן-כועסים ולא מבינים את הרציונל מאחורי זה.

אני לא משווה בין השחקנים והסיטואציה של כל אחד, פשוט הדרישות עבורם וההצעות שהוגשו הן זהות.

זה פחות או יותר עונה על הכוונה שלי.

אם ניכנס לעומק בהשוואה ביניהם, סתם בשביל הפאן, קאסיירה הוא כישרון יוצא דופן שספק אם בלנשש תוכל להניח יד על שחקן ברמת הכישרון שלו בקלילות שכזו, בדומה ליכולת שלנו להחליף את יוני בשחקן ישראלי אחר.