Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

1 דקה לפני, Eli basa said:

יפה שאתה לוקח דוגמה שנכתבה עם הדגשה והבהרה שהיא לא השוואה בניהם אלא רק לצורך המחשה ו...משווה בניהם. 

חוזז לא שחקן רע אבל הוא לא להרכב במכבי.

אתה כותב לי גם אבידור מהיר כשבבירור זה שחקן שונה לחלוטין

1 דקה לפני, בראון said:

אתה כותב לי גם אבידור מהיר כשבבירור זה שחקן שונה לחלוטין

די נו. זאת כבר גניבת דעת רצינית. 

אני כתבתי:

צטט

להבדיל ובהקצנה מכוונת: גם אבידור מהיר. 
להיות מהיר זה חשוב מאוד ומעלה מעולה בכדורגל בטח בסגנון של פטריק אבל זה לא מספיק בפני עצמו.

נתתי דוגמה קיצונית לשחקן שהוא מהיר מאוד וזה לא מספיק לו כדוגמה לכך שמהירות היא אומנם חשובה היא לא מספיקה, 
ואם זה לא ברור אז שורה מתחת כבר כתוב במפורש שזה בדיוק מה שכתבתי. 
אתה יודע שאין פה שום השוואה בין חוזז לאבידור, לא ברור למה אתה מנסה להציג את זה ככה. 

1 דקה לפני, Eli basa said:

נתתי דוגמה קיצונית לשחקן שהוא מהיר מאוד וזה לא מספיק לו כדוגמה לכך שמהירות היא אומנם חשובה היא לא מספיקה, 
ואם זה לא ברור אז שורה מתחת כבר כתוב במפורש שזה בדיוק מה שכתבתי. 
אתה יודע שאין פה שום השוואה בין חוזז לאבידור, לא ברור למה אתה מנסה להציג את זה ככה. 

עדיין לא הבנתי את המשפט של: "להיות מהיר בפני עצמו זה מעולה אבל לא מספיק" כשזה ברור שחוזז הוא לא רק מהיר

Just now, בראון said:

עדיין לא הבנתי את המשפט של: "להיות מהיר בפני עצמו זה מעולה אבל לא מספיק" כשזה ברור שחוזז הוא לא רק מהיר

זה כבר דיון אחר, 
אבל אתה פתחת אותו בזה שאני אומר שאבידור = חוזז, מה שלא אמרתי. 

כן להיות מהיר זה לא מספיק, למשל אבידור, למשל עוד הרבה שחקנים מהירים אחרים שבחבילה הכוללית לא מספיק טובים, 
חוזז מהיר, יש לו עוד כמה מעלות לא רעות, הוא אחלה שחקן ספסל למכבי, שזה יותר ממה שאני יכול להגיד על 2-4 שחקנים אחרים בסגל שלנו שגם בספסל לא צריכים להיות, 
אבל הוא לא שחקן הרכב בשום צורה שהיא בעיניי. 

11 דקות לפני, Eli basa said:

חוזז מהיר, יש לו עוד כמה מעלות לא רעות, הוא אחלה שחקן ספסל למכבי, שזה יותר ממה שאני יכול להגיד על 2-4 שחקנים אחרים בסגל שלנו שגם בספסל לא צריכים להיות, 
אבל הוא לא שחקן הרכב בשום צורה שהיא בעיניי. 

אני חושב שבקבוצת פוזשן כמו שנה שעברה לשחקן כמו חוזז שצריך שטח מאוד קשה לבוא לידי ביטוי.

אם מכבי תבוא ותשחק כמו אצל איביץ בעונה הראשונה שחקן כמו חוזז יבוא הרבה יותר לידי ביטוי

11 דקות לפני, אלק נילאש said:

בוקר טוב לכל היוזרים הגנריים עם האותיות והמספרים :lol:

מה איתם באמת? איפה ה5-6 שחקנים שיגיעו עד סוף המחנה? מה עם כל השחרורים של כל הזרים העודפים והנחתה של חדשים.

מיטש הקיץ האכיל אותנו כובע עם ההחתמות הסוערות שלו וזה די ברור עכשיו לאן הולך הקיץ.

יואו באמת כמה מפגרים חלק מהאנשים בפורום הזה זה קיצוני.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

החלוץ שפורסם נשמע נהדר והכל, אבל לא עדיף להשקיע את הסכומים האלה בישראלים? זרים טובים אפשר למצוא גם בחינם, ישראלים קצת פחות.

לא. כי אין כאלה 

האמת אני חייב לציין שהכי מרשים שהיה פה עד עכשיו זה מלך השערים האוקראיני, הבחור כבש בלא מעט מועדונים, נמצא בגיל שיא לחלוץ(28) ורואים את זה ב 15 גולים בתוך 21 הופעות בליגה האוקראינית, מה גם שהוא לא יעלה שקל ואני לא בטוח שהשכר שידרוש כלכך גבוה - יש מצוקה די רצינית בכלכלה האוקראינית, יכולה להיות אחלה מציאה, זה שהוא מדבר עם בית"ר בכלל זה לא נתפס, תיקחו אותו כבר! במיליון וחצי הנותרים תסגרו עסקה על צ'יבוטה וביטון וסגרנו אחלה התקפה.

סרטון מהשנה האחרונה:

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

החלוץ שפורסם נשמע נהדר והכל, אבל לא עדיף להשקיע את הסכומים האלה בישראלים? זרים טובים אפשר למצוא גם בחינם, ישראלים קצת פחות.

כאילו לא היית פה חודש וחצי, אין כלון בשוק

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

סתם מעניין אותי, כשאתה אומר להשקיע את הכסף על ישראלים ברבים. למי אתה מתכוון ?

נגיד קניקובסקי נניח סבבה. עדיף להשקיע מיליון יורו על דן ביטון או צ׳יבוטה ? באמת ? אתה רואה פה היצע של שחקנים ישראלים ששווה להשקיע עליהם שקל אחד חדש ???

אני מעדיף שישקיעו כסף רק על זרים. 

גם במחיר של ליפול איתם. 

אין ישראלים טובים, בטח לא כאלו ששווים את הסכומים המנופחים שמבקשים עליהם.

אני מבין מה אתם אומרים, אבל יש לנו בעיה של זרים. כרגע בהנחה שהזר מהנוער שפטריק מתלהב ממנו מושאל ביחד עם גויאגון ויאניוטיס יש לנו מקום רק לזר אחד. בעיה.

35 דקות לפני, Sawyer said:

מה איתם באמת? איפה ה5-6 שחקנים שיגיעו עד סוף המחנה? מה עם כל השחרורים של כל הזרים העודפים והנחתה של חדשים.

מיטש הקיץ האכיל אותנו כובע עם ההחתמות הסוערות שלו וזה די ברור עכשיו לאן הולך הקיץ.

יואו באמת כמה מפגרים חלק מהאנשים בפורום הזה זה קיצוני.

שוב אתה או גונב דעת במקרה הטוב או ממשיך לשקר במקרה הרע

אשמח אם תפנה אותי להודעה אחת כאן בפורום שמישהו רשם על הגעה של 5-6 שחקנים

אבל אם מה שעושה לך טוב כל בוקר זה לרשום את ההודעות המפגרות שלך ולהכניס את כולנו לדיכאון אז סבבה

אני איתך ונעבור את החלון הזה ביחד 

אני אחזיק לך את היד עד לסגירת החלון 

על החתום 

יוזר גנרי עם אותיות ומספרים

31 דקות לפני, ebibo said:

האמת אני חייב לציין שהכי מרשים שהיה פה עד עכשיו זה מלך השערים האוקראיני, הבחור כבש בלא מעט מועדונים, נמצא בגיל שיא לחלוץ(28) ורואים את זה ב 15 גולים בתוך 21 הופעות בליגה האוקראינית, מה גם שהוא לא יעלה שקל ואני לא בטוח שהשכר שידרוש כלכך גבוה - יש מצוקה די רצינית בכלכלה האוקראינית, יכולה להיות אחלה מציאה, זה שהוא מדבר עם בית"ר בכלל זה לא נתפס, תיקחו אותו כבר! במיליון וחצי הנותרים תסגרו עסקה על צ'יבוטה וביטון וסגרנו אחלה התקפה.

סרטון מהשנה האחרונה:

נראה לי שכדאי קצת להבהיר את הנתונים שלו:

עונה שעברה היא היחידה שבה כבש כמות דו-מספרית של שערים מאז תחילת הקריירה, כאשר לא מעט מהם הגיעו מפנדלים.

פרט לעונה שעברה, הוא כבש בממוצע 5-6 שערים פר עונה. ככה שקשה להגיד שיש כאן סקורר יוצא דופן, למרות שמבחינת יחס מעורבות בשער פר דקה הנתונים שלו סבירים בהחלט.

למרות שהעסקה נראית לא רעה בכלל על הנייר, יש הבדלים משמעותיים בינו לבין קסיירה ברמת הכישרון הגולמי, יכולת המכירה ובסט היכולות כשחקן התקפה.

אם ניתן להנחית את קסיירה בדמי העברה המדוברים, זה בהחלט יכול להיות שיחוק.

39 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם כבר עדיף להשקיע את הסכומים האלה באיזה זרים שוברי שיוויון

2 דקות לפני, קמחי said:

נראה לי שכדאי קצת להבהיר את הנתונים שלו:

עונה שעברה היא היחידה שכבש כמות דו-מספרית של שערים מאז תחילת הקריירה, כאשר לא מעט מהם הגיעו מפנדלים.

פרט לעונה שעברה, הוא כבר בממוצע 5-6 שערים פר עונה. ככה שקשה להגיד שיש כאן סקורר יוצא דופן, למרות שמבחינת יחס מעורבות בשער פר דקה הנתונים שלו סבירים בהחלט.

למרות שהעסקה נראית לא רעה בכלל על הנייר, יש הבדלים משמעותיים בינו לבין קסיירה ברמת הכישרון הגולמי, יכולת המכירה ובסט היכולות כשחקן התקפה.

אם ניתן להנחית את קסיירה בדמי העברה המדוברים, זה בהחלט יכול להיות שיחוק.

לקסיירה יש מספיק יכולות כדי לשחק גם באגף? 

30 דקות לפני, ebibo said:

סרטון מהשנה האחרונה:

ץ

Just now, בראון said:

אם כבר עדיף להשקיע את הסכומים האלה באיזה זרים שוברי שיוויון

אפשר להפסיק עם הביטוי הזה?

שובר שוויון, עוצמתי, אלו סתם קאצ' פרייזס שעולים על העצבים.

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

לקסיירה יש מספיק יכולות כדי לשחק גם באגף? 

מבחינת מהירות, יציאה מהמקום, זריזות וטכניקה עם הכדור הוא יהיה יוצא דופן בליגה הישראלית. מאמין שכן, אבל לא רואה סיבה יוצאת דופן לתפקד אותו שם. הוא טוב יותר מכל מה שאנחנו מחזיקים כרגע בעמדת החלוץ, בטח ובטח עם כל המועמדים הפוטנציאליים עד כה.

לפני1 שעה , Eli basa said:

יפה שאתה לוקח דוגמה שנכתבה עם הדגשה והבהרה שהיא לא השוואה בניהם אלא רק לצורך המחשה ו...משווה בניהם. 

חוזז לא שחקן רע אבל הוא לא להרכב במכבי.

מסכים לחלוטין איתך. חוזז שחקן מחליף, לא הרכב ראשון.