Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחחח אז מירושי הוא הזר השישי והמחליף של פרץ? דווקא מכל הזרים שהגיעו לנוער שמעו עליו הכי פחות הרבה.

יש לו שם של יפני בכלל

יש לי הרגשה שהוא יושאל

1 דקה לפני, קובי השועל said:

סתם מנסים לתפור עליו דיל על קניקובסקי מה אתם מתרגשים

לא יודע אם ספציפית קניקובסקי אבל אני גם בדעה של הוא מחמיא לו כדי להראות שהוא אטרקטיבי

עכשיו הדיבור שגם טננבאום פצוע ופרץ עשוי להחליף אותו

נפלא מה שקורה שם עם הפציעות, הסגל מתקצר מיום ליום ובהנהלה משדרים תחת גפנו ותחת תאנתו

לפני3 שעות , snufkin said:

אם מוכרים את יונתן, זה רק במידה והוא ממש מתעקש לעשוב ורק בהצעה שתוכל להביא לכאן 2 ישראלים בכירים/טובים לפחות. כלומר איזור ה 2 מליון יורו ולא פחות

שמעתי את הטיעון הזה לא פעם וצר לי, אבל זו תמימות.

קבוצות הליגה ידעו בכמה מכרת את יונתן ויתמחרו את מי שאתה רוצה - קניקובסקי? בהתאם.

Just now, אורלנדו בלוף said:

קבוצות הליגה ידעו בכמה מכרת את יונתן ויתמחרו את מי שאתה רוצה - קניקובסקי? בהתאם.

נוכל לקנות חצי זרגרי

זה ברור שבסוף יונתן יימכר באזור ה 1.5 מיליון יורו אולי טיפה יותר. השאלה מה נביא בכסף הזה, אם מה שנביא ייתן תפוקה גדולה מיוני

אז העסקה טובה.

Just now, ClinteastwoodFan said:

זה ברור שבסוף יונתן יימכר באזור ה 1.5 מיליון יורו אולי טיפה יותר. השאלה מה נביא בכסף הזה, אם מה שנביא ייתן תפוקה גדולה מיוני

אז העסקה טובה.

וכמה ישראלים אתה מכיר שיביאו תפוקה יותר גדולה מיוני?

1 hour ago, קובי השועל said:

בסיכום מחנה של פטריק הוא מתייחס בעיקר לנובאטוס מירושי.. כנראה הזר השישי שלנו העונה?

ההתייחסות הזו אולי מסמלת את הקיץ הנוכחי.

כלום עם כלום

הלוואי ואתבדה

3 דקות לפני, Saar said:

נוכל לקנות חצי זרגרי

זרגרי באמת על הפרק או היה על הפרק בכלל?

כי זה נגיד לא מתאים למדיניות שמתעצבת פה.

להביא שחקן צעיר על עמדה שיש בה שחקנים צעירים עם פוטנציאל אצלנו זה קצת לירוק להם בפנים לכאורה.

לגבי תחליפים ליוני - אני בטוח שלא יגיע כלום. אני עוד יותר בטוח שלא התכוננו לאפשרות והכינו רשימת אופציות.

בכלל, כמו שכתבתי עוד בתחילת החלון, אם יש דבר שהכי משגע אותי לפני חלונות העברות זה שאין רשימת מועמדים פוטנציאלית וריאלית (!) מראש.

ריאלית זה אומר "גיששנו בסביבתו" או כל לשון עיתונאית אחרת וראינו "נכונות מצדו להגיע".

לא ריאלית זה כל מיני שחקנים בקליבר גבוה מדי, בשכר גבוה מדי, שאנחנו מצפים מהם לקצץ חצי שכר או שהקבוצה תשתתף בחצי שכר ומעלה ולו רק כדי שיבואו לליגה השישית בטיבה.

13 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

האמת שאפשר שהעסקאות יעשו רק מול לודוגורץ, על ציבוטה+דן ביטון. למרות שאני בטוח שאם גבריאל יביע נכונות לעבור למכבי (כרגע הוא לא), אלון ימכור כי אין לו ברירה

29 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

זרגרי באמת על הפרק או היה על הפרק בכלל?

כי זה נגיד לא מתאים למדיניות שמתעצבת פה.

להביא שחקן צעיר על עמדה שיש בה שחקנים צעירים עם פוטנציאל אצלנו זה קצת לירוק להם בפנים לכאורה.

לגבי תחליפים ליוני - אני בטוח שלא יגיע כלום. אני עוד יותר בטוח שלא התכוננו לאפשרות והכינו רשימת אופציות.

בכלל, כמו שכתבתי עוד בתחילת החלון, אם יש דבר שהכי משגע אותי לפני חלונות העברות זה שאין רשימת מועמדים פוטנציאלית וריאלית (!) מראש.

ריאלית זה אומר "גיששנו בסביבתו" או כל לשון עיתונאית אחרת וראינו "נכונות מצדו להגיע".

לא ריאלית זה כל מיני שחקנים בקליבר גבוה מדי, בשכר גבוה מדי, שאנחנו מצפים מהם לקצץ חצי שכר או שהקבוצה תשתתף בחצי שכר ומעלה ולו רק כדי שיבואו לליגה השישית בטיבה.

אני חושב שתמיד יש רשימה ריאלית ורוב האתרים רק מנחשים ומנחשים שגוי, אבל אני רק יכול לנחש שמכבי כן מכוונת גבוה מתוך תפיסה שאם זה לא מיוחד ומשדרג באמת, אז לא. הרננדס ופשיץ(לפחות לדעתי) מבחינת רזומה עבר, כן ענו להגדרה הזאת. הלוואי עלינו פשיץ כזה היום. וכמובן שיש את מס ישראל. שחקן יתפרע בסכומים לקבוצה מישראל, פחות לקבוצה מהליגה הצרפתית נניח. 

39 דקות לפני, snufkin said:

נראה שהחזון שך ואן לייבן (ושל מיץ') זה שנהיה אייקס הישראלית. מעניין איך זה יתפתח

לא חושב שמישהו רציני באמת יטען שזאת השאיפה.

אייאקס לא עושה את כל הכסף שלה מההולנדים בעיקר אלא מהזרים, כל מיני זלאטנים ודולברגים שהגיעו למועדון הנוער.

אנחנו לעומתם לא יכולים להביא איזה 100 זרים לאקדמיה ולפתח אותם ואז לייצר 10 זרים לקבוצה הבוגרת שבעתיד ימכרו בעשרות מיליונים, אפילו לא ברמה הישראלית פשוט בגלל החוקה שלא מאפשרת להביא זרים, לעשות פורמט של אייאקס על שחקנים ישראלים יהיה יהיר ולא ריאלי לצערי.

5 דקות לפני, ebibo said:

אייאקס לא עושה את כל הכסף שלה מההולנדים בעיקר אלא מהזרים, כל מיני זלאטנים ודולברגים שהגיעו למועדון הנוער.

אנחנו לעומתם לא יכולים להביא איזה 100 זרים לאקדמיה ולפתח אותם ואז לייצר 10 זרים לקבוצה הבוגרת שבעתיד ימכרו בעשרות מיליונים, אפילו לא ברמה הישראלית פשוט בגלל החוקה שלא מאפשרת להביא זרים, לעשות פורמט של אייאקס על שחקנים ישראלים יהיה יהיר ולא ריאלי לצערי.

מסכים ומוסיף שאפילו אייאקס מדי פעם קונה שחקנים ולא בונה נטו על הנוער. יש חשיבות לשילוב הזה.

7 דקות לפני, ebibo said:

אני משער שהחזון הסופי של מיטש הוא שהמועדון יוכל להחזיק תקציב תחרותי ללא הזרמות/מעט מאוד הזרמות מצידו+להשאיר תשתית מבחינת מתקנים מאחוריו.

On 13.7.2021 at 11:01, Armagedon said:

סקוט קאשקט מועמד למכבי.

מדובר בחלוץ אנגלי עם אזרחות ישראלית (לא ייחשב כזר)

נמצא בשנת חוזה עם דמי העברה נמוכים.

נבחן לפני 5 שנים במכבי.

משחק היום בליגה ה2.

נשמע מוכר

Just now, Raumdeuter said:

אני משער שהחזון הסופי של מיטש הוא שהמועדון יוכל להחזיק תקציב תחרותי ללא הזרמות/מעט מאוד הזרמות מצידו+להשאיר תשתית מבחינת מתקנים מאחוריו.

כל עוד חוק הזרים כאן וסכום זכויות השידור בליגה הם ברמה הזאת זה לעולם לא יקרה (ספויילר - אף אחד מהשניים לא ישתנה).

20 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שתמיד יש רשימה ריאלית ורוב האתרים רק מנחשים ומנחשים שגוי, אבל אני רק יכול לנחש שמכבי כן מכוונת גבוה מתוך תפיסה שאם זה לא מיוחד ומשדרג באמת, אז לא. הרננדס ופשיץ(לפחות לדעתי) מבחינת רזומה עבר, כן ענו להגדרה הזאת. הלוואי עלינו פשיץ כזה היום. וכמובן שיש את מס ישראל. שחקן יתפרע בסכומים לקבוצה מישראל, פחות לקבוצה מהליגה הצרפתית נניח. 

כן, אבל תסכים איתי שפשיץ' והרננדס היו שליפות מהמותן שבמקרה די הצליחו ולא משהו מתוכנן ועוד לשתי עמדות קריטיות בהרכב.

על זה "לא בונים מדינה".

אפשר לייעד עמדה אחת לסוף החלון כדי לראות איזה תפוח זהב ייפול מהעץ האירופאי.

יותר מזה, לצורך העניין, אם יש זר שהוא "ברמת ישראלי טוב", אני לא רואה סיבה לא להביא.

הרי "הישראלי הטוב" מפאת תעודת הזהות שלו יעלה פי 5 מהזר, אז למה לא בעצם?

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כל עוד חוק הזרים כאן וסכום זכויות השידור בליגה הם ברמה הזאת זה לעולם לא יקרה (ספויילר - אף אחד מהשניים לא ישתנה).

בזה אני מסכים איתך.