Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

46 דקות לפני, nirnir20 said:

להגיד שאנחנו לוקחים אליפות כל 5 שנים סטטיסטית זה קצת גניבת דעת. 

כשאנחנו הקבוצה עם התקציב הכי גבוה, אליפות כל 5 שנים זה חתיכת כישלון.

הסטטיסטיקה שאתה מדבר עליה כוללת עשרות עונות כושלות כולל כאלו שנלחמנו על ירידה והיינו עם תקציב לפיתה פלאפל. 

כשאנחנו קבוצה עם 20K צופים בממוצע ותקציב הכי גבוה בארץ במשך עשור, האליפות היא לגמרי שלנו להפסיד, וכן, בשורה התחתונה, כל עוד גולדהאר נותן לנו גב כלכלי כזה מטורף, עונה שלא נגמרת באליפות זה כישלון לא חשוב איך תהפוך את זה, לפעמים לקבוצה שנאבקת מולנו מתחברת קבוצה טובה (ב"ש של האליפות הראשונה), אבל כבר עשר שנים, למעט אליפות אחת של ב"ש, כדי שקבוצה שהיא לא מכבי תיקח אליפות, צריך קודם כל ולפני הכל שמכבי תפשל. 

עונה תקינה של מכבי לרוב תיגמר באליפות, אנחנו לא נלחמים פה נגד אריות אירופה, כולה גונבי המתכות מהדרום ושואפי הכימיקלים מהצפון. 

אני לא מסכים עם זה קטגורית. יש רעיונות גם לאחרים, ישנה התפתחות טבעית ובליגה כמו שלנו, אלמנט הכסף הגדול כבר מגיע לתפוקה שלילית משלב מסויים והיינו בשלב המסויים הזה. זאת גישה קצת נובורישית(ואנחנו לא, אנחנו הכסף הישן בגילגולים שונים)  כי למכבי בלא מעט שנים היה לפחות את התקציב השני בליגה שאותו היא לא השיגה. ובחלק לא קטן אחר, ראשונה. והפועל פת לקחה לה 5 על הראש של גלזר וחבריו. הכל עומד על רעיונות, אנשים וכישרון. ואנחנו בסדר שם עכשיו בנקודת הזמן הנוכחית. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

אני לא מסכים עם זה קטגורית. יש רעיונות גם לאחרים, ישנה התפתחות טבעית ובליגה כמו שלנו, אלמנט הכסף הגדול כבר מגיע לתפוקה שלילית משלב מסויים והיינו בשלב המסויים הזה. זאת גישה נובורישית, כי למכבי בלא מעט שנים היה לפחות את התקציב השני בליגה שאותו היא לא השיגה. ובחלק לא קטן אחר, ראשונה. והפועל פת לקחה לה 5 על הראש של גלזר וחבריו. הכל עומד על רעיונות, אנשים וכישרון. ואנחנו בסדר שם עכשיו בנקודת הזמן הנוכחית. 

בעולם שבו דורשים על שחקן ישראלי טיפה מעל הממוצע מיליון יורו, אני דוגל מאוד בשיטה של מיץ'. זרים איכותיים מאוד ושחקני בית כשרוניים עם ותיקים פה ושם.

21 דקות לפני, קובי השועל said:

בעולם שבו דורשים על שחקן ישראלי טיפה מעל הממוצע מיליון יורו, אני דוגל מאוד בשיטה של מיץ'. זרים איכותיים מאוד ושחקני בית כשרוניים עם ותיקים פה ושם.

עם כל הכבטד לגישה של שחקני בית חוץ מעידו שחר כל מה שיש לנו עכשיו צריך לטוס להשאלה. 

כבר אמרו פה על נידם לדוגמא שיש לו גוף של ילד וזה נכון.

לא הגיוני שאתה מצפה שאלה יצאו למלחמה בליגה ובאירופה.

10 דקות לפני, Dbolsa said:

עם כל הכבטד לגישה של שחקני בית חוץ מעידו שחר כל מה שיש לנו עכשיו צריך לטוס להשאלה. 

"לטוס" לא פחות. מומחה כדורגל אתה, סחתיין  

אף אחד עוד לא צריך "לטוס", יש כמה פרוספקטים מעניינים שצריכים עוד זמן השתפשפות בליגת העל.

מקווה שימצאו את מקומם בק"ש / פ"ת כזה, מקום שקט שיודע לעבוד עם צעירים ובלי לחץ.

לפני1 שעה , Dbolsa said:

אין ספק

Screenshot_20210714-034015_Instagram.jpg

לפני6 שעות , duss21 said:

יש לי תחושה חזקה שדניאל פרץ יעשה העונה לטננבאום את מה שהוא עשה ליאניוטיס.

חלום חיי. דניאל פרץ איז דה ריל דיל ואני מפמפם את זה כבר שנתיים (שיחקנו אחד נגד השני כל מחלקת הנוער והוא זה שהחליף אותי בנבחרת ישראל). השוער הכי מוכשר שאני ראיתי פה

לפני6 שעות , duss21 said:

יש לי תחושה חזקה שדניאל פרץ יעשה העונה לטננבאום את מה שהוא עשה ליאניוטיס.

יש סיכוי. עם כל הכבוד לטננבאום הוא לא שוער ענק ודניאל פרץ סומן ככישרון גדול. תמיד טוב שיש שני שוערים ברמה.

7 דקות לפני, המכבייה said:

"לטוס" לא פחות. מומחה כדורגל אתה, סחתיין  

5 דקות לפני, בראון said:

חלום חיי. דניאל פרץ איז דה ריל דיל ואני מפמפם את זה כבר שנתיים (שיחקנו אחד נגד השני כל מחלקת הנוער והוא זה שהחליף אותי בנבחרת ישראל). השוער הכי מוכשר שאני ראיתי פה

טננבאום הוא שוער בסדר גמור הבעיה שכל הרמה ל5 אתה בסרט של גול. 

17 דקות לפני, בראון said:

עושה את אבא גאה

Just now, erantheking21 said:

כבר בני יהודה עשו רכש יותר מרשים:doh:

כן. שחקן שנזרק מפה זה רכש יותר מרשים.

הקיץ הזה מחפיר אבל חלק מהבכי פה פשוט מביך.

9 דקות לפני, turgi said:

כן. שחקן שנזרק מפה זה רכש יותר מרשים.

הקיץ הזה מחפיר אבל חלק מהבכי פה פשוט מביך.

לא נזרק, רצה לעזוב..

כבש 11 שערים השנה, זה עדין יותר מרשים מבלקמן 

30 דקות לפני, Dbolsa said:

טננבאום הוא שוער בסדר גמור הבעיה שכל הרמה ל5 אתה בסרט של גול. 

בעיקרון בעיית כדורי גובה זה הבעיה הכי נפוצה של שוערים. כי זה מעבר לכישרון- יש פה עניין של קבלת החלטות ותזמון. והמון המון שוערים אפילו בטופ העולמי לוקים בה (דה חאה למשל) 

אפילו שפרץ לא שוער מאוד גבוה הוא שולט במשחק הגובה שלו בצורה מרשימה.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

לא נזרק, רצה לעזוב..

כבש 11 שערים השנה, זה עדין יותר מרשים מבלקמן 

נזרק.

בלקמן שער כל 157 דקות.

עטר שער כל 170 דקות.

מקווה שיאריכו לבלקמן חוזה.

49 דקות לפני, בראון said:

בעיקרון בעיית כדורי גובה זה הבעיה הכי נפוצה של שוערים. כי זה מעבר לכישרון- יש פה עניין של קבלת החלטות ותזמון. והמון המון שוערים אפילו בטופ העולמי לוקים בה (דה חאה למשל) 

אפילו שפרץ לא שוער מאוד גבוה הוא שולט במשחק הגובה שלו בצורה מרשימה.

אם כך אז תקרת הזכוכית של דניאל פרץ גבוהה יותר מזו של טננבאום להערכתך?

בנקודה זו גם אם יבוא רגש הוא יהיה כישלון.

אף קבוצה לא באמת תשחרר שחקן בשלב כזה של העונה. אולי את הפסולת של קבוצות בינוניות מאוד נצליח להביא לפה, וגם אם יש בו קצת כדורגל זה שהוא לא היה במחנה אימונים אז מראש אפשר להגיד לו ביי בעונה הבאה. 

עצוב לי שזאת המטרה שלנו בראש, עוד יותר עצוב לי שבונים על שחקני נוער ולא הביאו לנו רכש כבר שנתיים.

רוצים עונת בנייה על שחקנים בסדר גודל של אשדוד משופרת, תעשו מנוי במחיר מתאים ולא היקר בליגה. 

איזה עונה נוראית זאת הולכת להיות

לפני2 שעות , בראון said:

אהההה המכבייה גור לא בגלל הדעות/התנסחות

אלא בגלל שאתה באמת הגור שלו. לא קלטתי את זה עד עכשיו

1 דקה לפני, Sawyer said:

אהההה המכבייה גור לא בגלל הדעות/התנסחות

אלא בגלל שאתה באמת הגור שלו. לא קלטתי את זה עד עכשיו

סוייר אתה סוג של גידלת אותי בבלומפילד

4 דקות לפני, בראון said:

סוייר אתה סוג של גידלת אותי בבלומפילד

אבל לא בפורום ;)

קיצר טוב לדעת שזה אתה

דניאל פרץ שוער ענק, זה הדיבור. אבל זה היה הדיבור על כל שוער של מכבי מאז ברק לוי לרבות חביב, סהר חסון וכל שאר השוערים שהיו בכל נבחרות ישראל מהנוער שלנו.. אז האם הוא באמת הדבר האמיתי מבין כולם?  אין לי את היכולת לקבוע..

לפני8 שעות , המכבייה said:

אחלה. נחיה עם מה שיש. 

ברור, תפקידנו זה לאהוד.

אבל מותר לתהות איך דווקא אחרי עונה עם הכנסה אירופית גדולה וסיום פייר פליי אנחנו מוצאים את עצמנו עם אחד הסגלים החלשים ב-10 שנים האחרונות?