Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

1 דקה לפני, בראון said:

מעניין מה יהיו התגובות כאן כששני זרים ינחתו כאן ובאורח פלא יהיו בסגל השחקנים במקום איזה 2-3 מיותרים

קודם שיהיו.

עכשיו מנפיצים באינסטגרם שהחלוץ הזר זה הבחור מבלנשנש או איך שקוראים להם מפורטוגל שאייאקס פעם קנו ב5.5 מ׳

Just now, Dbolsa said:

קודם שיהיו.

עכשיו מנפיצים באינסטגרם שהחלוץ הזר זה הבחור מבלנשנש או איך שקוראים להם מפורטוגל שאייאקס פעם קנו ב5.5 מ׳

תעשה לעצמך טובה ועזוב את העמודים האלה באינסטגרם.

3 דקות לפני, בראון said:

מעניין מה יהיו התגובות כאן כששני זרים ינחתו כאן ובאורח פלא יהיו בסגל השחקנים במקום איזה 2-3 מיותרים

אוהב אותך, אבל אל תגיד את זה בכזו נחרצות. בכלל לא בטוח שינחתו כאן 2 זרים.  אולי אני פסימי מידי אבל מעריך שאם יהיה חלוץ זר, יגבירו מאמץ לסגור עם ביטון ואם יהיה ראקוביצה, ינסו לסגור עם קשר זר. רוצה לומר, זר אחד חדש במקסימום

Just now, בראון said:

כמו בכל קיץ 

העניין הוא שבעונה שעברה עוד היה אפשר לעשות הנחה בגלל המצב עם הקורונה. 

העונה אי אפשר לחכות לדקה ה90 לרכש משמעותי שאמור להגיע להרכב, יותר מזה אני חושב שצריך כבר בימים הקרובים לסגור עם דן ביטון בשביל המוקדמות. 

6 דקות לפני, קמחי said:

אני מסכים לחלוטין שיאניוטיס לא ישחק כאן יותר. זו רק שאלה של זמן.

לגבי ניקוליץ אני פשוט רואה את הדברים אחרת. המועדון היה אחראי למצב הרפואי אליו הגיע. כמו שהדברים נראים מבחוץ, הבחור משקיע המון מעצמו ע"מ לחזור למשחק על אף חוות דעת שדי שלחו אותו לסיים את הקריירה. בנקודת הזמן הנוכחית, כאשר הוא סוף סוף מסוגל להשתתף באימונים ואולי חס וחלילה לקחת חלק בסגל הנבנה, אני לא חושב שזה יעבור את האישור של מיטש לשחרר אותו כאשר יש סיכוי, קלוש ככל שיהיה, להנות מהפירות של המחוייבות והסבלנות שהפגנו עד עכשיו בפרשה הזו.

סתם תחושה, חלוץ יגיע בוודאות(והכוונה לא לרוקאביצה). אם עניין ניקוליץ ידחה מאיזשהיא סיבה, מכבי תשפוך כסף על אחת המטרות הריאליות האחרונות שהשוק הישראלי מציע.

1 דקה לפני, Keano said:

כמו בכל קיץ 

העניין הוא שבעונה שעברה עוד היה אפשר לעשות הנחה בגלל המצב עם הקורונה. 

העונה אי אפשר לחכות לדקה ה90 לרכש משמעותי שאמור להגיע להרכב, יותר מזה אני חושב שצריך כבר בימים הקרובים לסגור עם דן ביטון בשביל המוקדמות. 

ואולי מכבי פשוט מכוונת גבוה מדי? הרי אתה תקום ותיפול על 2 זרים שיגיעו. אתה רוצה סאבוריטים ולא סתם זרים. אז אולי בחודש יולי אתה פחות תיראה אטרקטיבי עבור אותו זר שאתה רוצה להביא והוא יחפש משהו יותר סקסי, אבל פתאום באמצע אוגוסט שהוא יבין שהוא בלי הרבה אופציות אחרות הוא יבין שעדיף לו להגיע לכאן כנראה. 

בסופו של דבר מכבי רוצה לבנות סגל לאליפות, כל השאר זה בונוס.

Just now, בראון said:

ואולי מכבי פשוט מכוונת גבוה מדי? הרי אתה תקום ותיפול על 2 זרים שיגיעו. אתה רוצה סאבוריטים ולא סתם זרים. אז אולי בחודש יולי אתה פחות תיראה אטרקטיבי עבור אותו זר שאתה רוצה להביא והוא יחפש משהו יותר סקסי, אבל פתאום באמצע אוגוסט שהוא יבין שהוא בלי הרבה אופציות אחרות הוא יבין שעדיף לו להגיע לכאן כנראה. 

אני חושב שיהיה אפשר להביא רק זר אחד במצב הנוכחי שניקוליץ חוזר לעצמו, 

אם תגיד לי שמביאים החודש את ביטון ועוד ישראלי אז אפשר לחכות עם החלוץ עד סוף החלון ובינתיים להשתמש בגררו שם. 

4 דקות לפני, בראון said:

שבענו מהתאוריה הזאת.

מילא כל ספטמבר היה נוחת פה איזה שחקן על. אבל לא. מי שמגיע במרבית המקרים יכל להגיע גם קודם. אפרופו סאבוריט

11 דקות לפני, Dbolsa said:

קודם שיהיו.

אחי, שואל ברצינות- באיזה עמודים באינסטגרם אתה קורא את הדברים האלה?

לגבי ניקוליץ. יש הרבה קבוצות שהיו מוכנות לקבל מושאל ברמתו בחינם. בטח לקראת סוף החלון אם הוא ישחק איפה ויהיה לקבוצות האלה מקום פנוי לזרים

10 דקות לפני, בראון said:

אם/כשזה יקרה באמצע אוגוסט מניח שהרוב יגידו "הגיע הזמן באמת רק חבל שזה קורה עכשיו אחרי שהודחנו מאירופה במקום שיגיעו בזמן ויעשו הכנה נורמלית לעונה" :)

6 דקות לפני, הילד בן 30 said:

שבענו מהתאוריה הזאת.

מילא כל ספטמבר היה נוחת פה איזה שחקן על. אבל לא. מי שמגיע במרבית המקרים יכל להגיע גם קודם. אפרופו סאבוריט

תנסח איזה מכתב יפה ותשלח שהגישה הזאת לא עובדת

6 דקות לפני, הילד בן 30 said:

לגבי ניקוליץ. יש הרבה קבוצות שהיו מוכנות לקבל מושאל ברמתו בחינם. בטח לקראת סוף החלון אם הוא ישחק איפה ויהיה לקבוצות האלה מקום פנוי לזרים

לא נראה לי שמישהו יודע מה הרמה שלו אחרי שנתיים וחצי ללא כדורגל. 

אם הוא לא תופס מקום של זר לא רואה סיבה למה לא לעבות את הסגל בחוד - חלוץ שלישי/רביעי שיכול מקסימום להפתיע ולתפוס את ההזדמנות בשתי ידיים..

8 דקות לפני, דקסטר said:

אם/כשזה יקרה באמצע אוגוסט מניח שהרוב יגידו "הגיע הזמן באמת רק חבל שזה קורה עכשיו אחרי שהודחנו מאירופה במקום שיגיעו בזמן ויעשו הכנה נורמלית לעונה" :)

בקיץ המושלם של בן ואיביץ לא העפלנו. גם לא בקיץ אחריו(שם ממש הושפלנו). הפרמטר הכי חשוב בעיני יהיה רמת האימון של פטריק. וכן, חייבים להתחזק.

14 דקות לפני, הילד בן 30 said:

שבענו מהתאוריה הזאת.

מאמין שמכבי מנסה כל הזמן לסגור עם זרים טובים. זה כנראה בדר"כ לא מצליח בגלל שאנחנו יעד פחות אטרקטיבי לזרים האלו או שמכבי לא יודעת להציע את השכר אותו הם דורשים כדי להגיע לישראל (או גם וגם). למרות זאת, בעונה שעברה הגיע פשיץ בסוף החלון ואני בספק רב אם ניתן היה להביא אותו בתחילת/אמצע החלון

40 דקות לפני, קמחי said:

אני אשאל שובֹֹ-מתי לאחרונה המועדון שיחרר שחקן זר עם חוזה תקף ע"מ לפנות מקום לשחקן אחר?

לא זכור לי שדבר כזה התרחש בשנים האחרונות, וזה די נוגד את התנהלות המועדון.

המקרה האחרון שזכור לי זה חואן פאבלו נזרק באיזה יומיים לסיום מועד ההעברות בשביל ראיקוביץ', אבל עברו 5 שנים מאז לדעתי

7 דקות לפני, ebibo said:

המקרה האחרון שזכור לי זה חואן פאבלו נזרק באיזה יומיים לסיום מועד ההעברות בשביל ראיקוביץ', אבל עברו 5 שנים מאז לדעתי

ראייקו היה בזמנו הזדמנות בלתי חוזרת להחתים פרוספקט World-Class שלא בטוח תופיע לקבוצה ישראלית שוב אי פעם.

33 דקות לפני, המכבייה said:

בקיץ המושלם של בן ואיביץ לא העפלנו. גם לא בקיץ אחריו(שם ממש הושפלנו). הפרמטר הכי חשוב בעיני יהיה רמת האימון של פטריק. וכן, חייבים להתחזק.

ברור שחיזוק מוקדם לא מבטיח אירופה, זה לא מדע מדויק, אבל זה בהחלט מעלה את הסיכויים.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ברור שחיזוק מוקדם לא מבטיח אירופה, זה לא מדע מדויק, אבל זה בהחלט מעלה את הסיכויים.

יש הכל בכדורגל. מי שלא מאמין שאנחנו בידיים טובות שרוצות רק את טובת המועדון וקידומו, כבר לא יאמין. דוגמאות יש להכל.

2 דקות לפני, BODIROGA10 said:

מה עם רנאטיניו זה שהיה בסין עם ערן זהבי..? חופשי ?

זה הברזילאי השמנמן שהיה נראה כמה רמות מעל כולם (חוץ מזהבי) מבחינה טכנית?
יש קישור לפרופיל שלו? לך תתמצא ברזילאי בגוגל בלי שם מלא...

3 דקות לפני, Eli basa said:

זה הברזילאי השמנמן שהיה נראה כמה רמות מעל כולם (חוץ מזהבי) מבחינה טכנית?
יש קישור לפרופיל שלו? לך תתמצא ברזילאי בגוגל בלי שם מלא...

טלפון לזהבי שימליץ לו להגיע למכבי - והוא מועמד .. =]