Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

Just now, קמחי said:

לא יודע לגבי סכום ההעברה, אבל מכירת כשרונות בכסף מאפשרת לך לבצע חילופי דורות באופן טבעי, לקדם את המחלקה הצעירה ולתת תמריץ גם לעבודה של המועדון

וגם של כשרונות להגיע לכאן בסופו של דבר.

אתה ננעל טיפה יותר מדי על הנאמר והנכתב בתקשורת הספורט הישראלית. לא חושב שזה הסכום שישולם עליו בכל אופן, וגם אם כן-עדיף מאשר לאבד בחינם.

מכירת כשרונות צריכה להתבצע, אבל לא בקיץ כל כך מבולגן שהשחקן הכי חשוב עזב אותך ואיתו עוד כמה שחקני מפתח. 

איפה אתה ואיפה לאבד אותו בחינם? יש לו חוזה עד סוף 2023/2024. לא צריך להיות בפאניקה בגלל נושא פרץ.

Just now, אורלנדו בלוף said:

יוני די הצהיר שהוא רוצה לצאת לאירופה.

הראיון איתו היום היה ראיון פרידה?

אם הוא עוזב העונה זאת מכה רצינית, 
נצטרך לשים מזוודה על קניקובסקי + ווינגר זר + חלוץ זר 
להעלות את יאניוטיס וניקוליץ' על טיסה לכיוון אחד, 
אולי לחתוך קצת בשומן (יש 2-3 שחקנים נוספים שאפשר לשחרר בלי שזה יפגע במילימטר בקבוצה מבחינה מקצועית נטו)
ולהתפלל שחלק מהילדים המוכשרים שלנו יפרצו. 

Just now, מכביסט לעד said:

מכירת כשרונות צריכה להתבצע, אבל לא בקיץ כל כך מבולגן שהשחקן הכי חשוב עזב אותך ואיתו עוד כמה שחקני מפתח. 

איפה אתה ואיפה לאבד אותו בחינם? יש לו חוזה עד סוף 2023/2024. לא צריך להיות בפאניקה בגלל נושא פרץ.

קודם כל אני לא בפאניקה, לא בחלון הזה ולא בחלונות אחרים שהיו לא פחות קשים.

מכירה צריכה להתבצע תמיד. אם למועדון יש כשרונות שאפשר לפדות את ההשקעה בהם בסכומים ראויים(לא אני ולא אתה יודעים להגיד מהו סכום ראוי לכישרון דוגמת יונתן, אלמוג או כל שחקן אחר. בשביל זה יש אנשי מקצוע שמקבלים כסף) אז אין שום מגבלה בעיניי כל עוד יש הסכמה מהאגף המקצועי והניהולי במועדון, גם בשנים שפחות הולך.

1 דקה לפני, Eli basa said:

אם הוא עוזב העונה זאת מכה רצינית, 
נצטרך לשים מזוודה על קניקובסקי + ווינגר זר + חלוץ זר 
להעלות את יאניוטיס וניקוליץ' על טיסה לכיוון אחד, 
אולי לחתוך קצת בשומן (יש 2-3 שחקנים נוספים שאפשר לשחרר בלי שזה יפגע במילימטר בקבוצה מבחינה מקצועית נטו)
ולהתפלל שחלק מהילדים המוכשרים שלנו יפרצו. 

וכל זה בעסקה שתיאורטית אם תיסגר, זה יהיה באזור אוגוסט ומעלה? בהצלחה עם זה.

פיזה רוצים את יונתן כהן? שרמוטות עקומות שלא מסוגלים לבנות אפילו מגדל ישר. 
פיזה? פיזדה! 

middle-finger-flip-the-bird-the-finger-s

אני מקווה מאוד שזאת התשובה שהם קיבלו ממכבי על יונתן

@Krishi יעריך את ההומור (:

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

וכל זה בעסקה שתיאורטית אם תיסגר, זה יהיה באזור אוגוסט ומעלה? בהצלחה עם זה.

ברור גם לי שזה לא יקרה, אל תדאג חח

אם כבר שאיפות ריאליות לעתיד(בניגוד לחלומות בהקיץ של מועדון שנאבק ברצינות כל שנה ושנה על העפלה לליגת האלופות והשקעה של סכומים גבוהים) אני אשמח אם המועדון והקברניטים שלו יילמדו כיצד לבצע את הפס הנע של מכירת כשרונות לליגות בכירות מאיתנו, כי הכשרונות במחלקת הנוער דופקים בדלת מדי שנה.

אולי אבי לוזון ייתן לנו כמה ימי העשרה בנושא.

1 דקה לפני, Naor23 said:

פיקטנריה:

בעונה שעברה שיחקו במונצה בלוטלי ופרינס בואטנג.

מועדון שמשלם סכומים גבוהים מאוד בעיקר בשכר. קשה לי להאמין שהם ייתקשו לשלם סכומים גבוהים גם על יונתן.

1 דקה לפני, קמחי said:

אם כבר שאיפות ריאליות לעתיד(בניגוד לחלומות בהקיץ של מועדון שנאבק ברצינות כל שנה ושנה על העפלה לליגת האלופות והשקעה של סכומים גבוהים) אני אשמח אם המועדון והקברניטים שלו יילמדו כיצד לבצע את הפס הנע של מכירת כשרונות לליגות בכירות מאיתנו, כי הכשרונות במחלקת הנוער דופקים בדלת מדי שנה.

אולי אבי לוזון ייתן לנו כמה ימי העשרה בנושא.

קשה להשוות את מה שאבי לוזון עושה אלינו, אין לו שאיפות, הוא יכול לשתף שחקנים מגיל 17-18 ואחרי עונה טובה בגיל כזה אפשר למכור אותם באמת בהרבה כסף.

אצלנו הם עוברים קודם בבית"ר ת"א ואז לקבוצה בליגת העל שאין לנו שליטה על הדקות שהשחקן ישחק.

הרכב מסתמן 

טננבאום

גארלדש   הרננדס  נחמיאס  סבוריט

גלזר      ייני

קארצב

טב"ח                             גררו  

חלאיילה

אם יש הצעה ויוני רוצה לצאת - הוא ימכר

קניקובסקי - לא יגיע על מי אנחנו עובדים - אם לא אירופה יישאר בנתניה לשנת חוזה אחרונה

ציבוטה - לא יגיע

ביטון לדעתי יגיע באוגוסט אחרי שהבולגרים יבינו שחייבים לרדת במחיר - מה גם שלא בטוח בכלל שהוא רוצה לחזור אלינו.

רוקביצה- יחתום באוסטרליה.

יגיעו לדעתי:

זר חדש חלוץ + ביטון

שיהיה לנו בהצלחה

Just now, Keano said:

קשה להשוות את מה שאבי לוזון עושה אלינו, אין לו שאיפות, הוא יכול לשתף שחקנים מגיל 17-18 ואחרי עונה טובה בגיל כזה אפשר למכור אותם באמת בהרבה כסף.

אצלנו הם עוברים קודם בבית"ר ת"א ואז לקבוצה בליגת העל שאין לנו שליטה על הדקות שהשחקן ישחק.

אבי לוזון משקיע במחלקת הנוער לא פחות ממה שמשקיע מיטש. קבוצות הנוער שם זוכות לתנאי אימון ומעטפת ברמה הגבוהה ביותר, כאשר המתקן החדש די מעמיד את קריית שלום באור עגום.

הדגש המרכזי הוא שבניגוד אלינו, הוא פועל באופן אקטיבי בשיווק של הכישרונות שלו לקבוצות בכירות ביבשת ומעניק סביבה תומכת גם ברמה המקצועית וגם ברמה האישית לאותם כשרונות. אני מסכים שעבורו ההישגיות מונחת בצד, אבל ניתן וכדאי לקחת כמה נקודות כיצד ומתי למכור את הכשרונות הבולטים ולזהות את המניה בשיאה.

12 דקות לפני, קמחי said:

קודם כל אני לא בפאניקה, לא בחלון הזה ולא בחלונות אחרים שהיו לא פחות קשים.

מכירה צריכה להתבצע תמיד. אם למועדון יש כשרונות שאפשר לפדות את ההשקעה בהם בסכומים ראויים(לא אני ולא אתה יודעים להגיד מהו סכום ראוי לכישרון דוגמת יונתן, אלמוג או כל שחקן אחר. בשביל זה יש אנשי מקצוע שמקבלים כסף) אז אין שום מגבלה בעיניי כל עוד יש הסכמה מהאגף המקצועי והניהולי במועדון, גם בשנים שפחות הולך.

מקבל את מה שאתה אומר, אבל לדעתי למכור את הכוכב האחרון שלך אחרי השנתיים הקשות שעברנו במסגרת חלון העברות תמורת מיליון יורו זו עסקה רעה מאוד. 

11 דקות לפני, אלעד בניטח said:

אם מביאים מחליף ראוי או שחנצס הזה הוא עילוי אז שווה בטח שווה

לבנות על חנצ'יס שיחליף שחקן של דו ספרתי זה לא פייר מבחינתו. הוא לא הראה משהו יוצא דופן שיעיד שהוא מסוגל להחליף את יונתן כבר עכשיו. 

איזה עוד מחליף ראוי יש? 

עכשיו מפרסמים שגם פארמה וספאל רוצים אותו.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מקבל את מה שאתה אומר, אבל לדעתי למכור את הכוכב האחרון שלך אחרי השנתיים הקשות שעברנו במסגרת חלון העברות תמורת מיליון יורו זו עסקה רעה מאוד. 

לבנות על חנצ'יס שיחליף שחקן של דו ספרתי זה לא פייר מבחינתו. הוא לא הראה משהו יוצא דופן שיעיד שהוא מסוגל להחליף את יונתן כבר עכשיו. 

איזה עוד מחליף ראוי יש? 

עם כל הכבוד ליוני, ויש לי המון כבוד אליו, הוא לא השחקן המשמעותי ביותר במועדון גם כרגע, כשכל קוץ בחלק הקדמי הופך פרח(ביטוי קצת קשה, אבל רק כדי להעביר את התמונה).

לגבי הסכומים בעיניי זה ממש לא רלוונטי. זה גדול עליי בכמה מספרים לקבוע מה הסכום הראוי עבורו.

47 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא רואה סיבה שזה יקרה עם ניקוליץ' אם זה לא קרה עד עכשיו. בטח אם הטיסו אותו למחנה אימון.

את ניקוליץ גרעו לגמרי מהסגל בפלייאוף כשהתפרצה הקורונה כדי לרשום את פארפה

2 דקות לפני, קמחי said:

אבי לוזון משקיע במחלקת הנוער לא פחות ממה שמשקיע מיטש. קבוצות הנוער שם זוכות לתנאי אימון ומעטפת ברמה הגבוהה ביותר, כאשר המתקן החדש די מעמיד את קריית שלום באור עגום.

הדגש המרכזי הוא שבניגוד אלינו, הוא פועל באופן אקטיבי בשיווק של הכישרונות שלו לקבוצות בכירות ביבשת ומעניק סביבה תומכת גם ברמה המקצועית וגם ברמה האישית לאותם כשרונות. אני מסכים שעבורו ההישגיות מונחת בצד, אבל ניתן וכדאי לקחת כמה נקודות כיצד ומתי למכור את הכשרונות הבולטים ולזהות את המניה בשיאה.

לא חושב שהוא קרוב להשקעה של מיטש ששם מהכיס 10-15 מיליון שקל בעונה רק על הנוער

שוב, כדי להשוות היתה צריכה להיות לנו קבוצת בת בליגת העל (מה שלא אפשרי) ששם היו משחקים הכשרונות מבית"ר ת"א או ישירות מהנוער.

יש גם עניין של כסף מהישגים שהשחקנים שנשארים פה מכניסים כמו הצלחות באירופה.

24 דקות לפני, אלמוג12 said:

התקציב של מונצה גדול פי שתיים משלנו, 43M.

הבעלים שלהם זה סילביו ברלוסקוני+אדריאנו גליאני שהיה המנכ"ל האגדי של מילאן הגדולה שאנחנו זוכרים.

3 דקות לפני, Keano said:

לא חושב שהוא קרוב להשקעה של מיטש ששם מהכיס 10-15 מיליון שקל בעונה רק על הנוער

שוב, כדי להשוות היתה צריכה להיות לנו קבוצת בת בליגת העל (מה שלא אפשרי) ששם היו משחקים הכשרונות מבית"ר ת"א או ישירות מהנוער.

יש גם עניין של כסף מהישגים שהשחקנים שנשארים פה מכניסים כמו הצלחות באירופה.

אני יכול לבשר לך שהתקציב הכולל של המחלקה שם די דומה לשלנו. מאיפה זה מגיע קטונתי, אבל מספיק ביקור או שניים במתקן שם וכמה שיחות עם מאמנים במחלקה כדי להבין את סדר הגודל של ההשקעה שקיימת שם.

אני מסכים שמכבי יכולה וזוכה גם בהכנסות מהצלחות באירופה, אבל די פישלנו במכירה של הכשרונות הבולטים שיש לנו כשההזדמנות הייתה קיימת. לא בטוח שזה הוביל בסופו של יום להישגים.

2 דקות לפני, קמחי said:

אני יכול לבשר לך שהתקציב הכולל של המחלקה שם די דומה לשלנו. מאיפה זה מגיע קטונתי, אבל מספיק ביקור או שניים במתקן שם וכמה שיחות עם מאמנים במחלקה כדי להבין את סדר הגודל של ההשקעה שקיימת שם.

אני מסכים שמכבי יכולה וזוכה גם בהכנסות מהצלחות באירופה, אבל די פישלנו במכירה של הכשרונות הבולטים שיש לנו כשההזדמנות הייתה קיימת. לא בטוח שזה הוביל בסופו של יום להישגים.

די פשוט לבדוק את זה מהדוחות הכספיים, לדעתי אין סיכוי שלוזון שם שם סכומים כאלה.

לא יודע אם יוני ימכר בקיץ או כל שחקן אחר שלנו יקבל הצעות,אבל חשוב לזכור שבשביל להיכנס לתודעה בתור חממת שחקנים איכותיים המכירות הראשונות לצערנו יצטרכו להיות בהערכת חסר לשווי השחקן ואז אם השחקנים שנמכרו יהיו טובים בקבוצות שלהם נוכל למכור יבול פחות טוב באותו מחיר או אפילו גבוה יותר בגלל המוניטין שייצבר למכבי בנושא.