Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

3 דקות לפני, erantheking21 said:

כלכך מתאים למכבי להחזיר את בלקמן

זה בדיוק הפרצוף שלנו בשנים האחרונות

התממים והיצחקים וכ'ו 

זה לא מכבי

זה אוסף של פקידות

נפלנו חזק עם ההנהלה הנוכחית אין מישהו אחד שם שמסוגל ללחוץ על מיץ' ולשנכע אותו כמו מנספורד או ג'ורדי וגם לא מביאים שום ערך מוסף. 

7 דקות לפני, snufkin said:

מה הבעיה?

אממ בוא נחשוב, יש לנו 6 זרים ואנחנו צריכים לפחות ארבעה שחקנים. כל המועמדים הישראלים (צ'יבוטה, רוקאביצה, אלטמן, קניקובסקי) לא ריאליים ובמקרה הטוב נצליח לשחרר זר אחד ולהביא במקומו חלוץ זר. אה ואנחנו שבוע בפתיחת העונה.

שום בעיה הכל ורוד, אני סתם לחוץ.

7 דקות לפני, הנדון said:

כבר אפשר להשתמש במילה ביזיון לקיץ הזה או שעוד צריך לחכות שיבוא זר בהשאלה ביום האחרון?

כן, ואני הייתי סבלני וגם עדיין קצת אופטימי.
אני גם מאמין שיסגרו את החורים אבל זה לא יהיה מספק.
הבעיה היא לדעתי שאין מנספורד/ג'ורדי ואף אחד לא באמת מקבל החלטות משמעותיות או מזיז דברים במערכת.

2 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

לא באמת התייחסתי לסטורי הטיפשי של אוהד חיפה שלא רוצה לראות אותו במכבי...

אבל מצד שני לא צריף שאף שחקן יעשה טובה ו"יתפשר" על לשחק אצלנו. 

אני לא חושב שזה התפשרות. אני חושב שיש כאן הרבה רבדים בהחלטה הזאת. 

מבחינת התדמית, אולי אם ניכנס להצעות שהוא קיבל מבחינת כסף או אתגר. אין לי מושג אבל זה בטח לא התפשרות.

9 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

לא באמת התייחסתי לסטורי הטיפשי של אוהד חיפה שלא רוצה לראות אותו במכבי...

אבל מצד שני לא צריף שאף שחקן יעשה טובה ו"יתפשר" על לשחק אצלנו. 

בדיוק. שיזדיין הקנגרו המפגר הזה, שחקן בן 34 שלא חזר מהקורונה עד היום, לא נתן גול חצי שנה,  שיבוא לפה בחוסר חשק אחרי שזרק עצמו לרגליים של שחר והם לא רוצים אותו בחיפה, אחרי שלא מצא שום אופציה בחו"ל, יבוא לפה לשבת על משכורת שתחנוק את המועדון (400 אלף לישראלי זה 800 אלף לזר בגלל הבדלי מיסוי. תחשוב איזה זר ברמה אתה יכול להביא אם תציע לו 800 אלף בחודש משכורת). 

משחרר את ניקוליץ' ויאניוטיס - לא איכפת לי איך, מבחינתי שגולדהאר ישכור רוצח שכיר ויסיים עם הסאגה הזאת, את התקנים של הזרים צריך לפנות.
משחרר את ריקן וטב"ח שהיו הארכות חוזה מזעזעות, לא איכפת לי שזה יראה התנהלות שכונתית מהצד, זה עדיף לי מאפשר לנפח את הסגל בשחקני ספאם שלא באמת יעזרו לי.
משאיל את חוזז ואלמוג בפעם האחרונה, יצליחו יצליחו לא יצליחו תודה ובהצלחה בבני יהודה. 

מביא חלוץ זר + ווינגר זר + מתאבד על קניקובסקי ויש אליפות למכבי. 

תודה ולהתראות.

Just now, בראון said:

אני לא חושב שזה התפשרות. אני חושב שיש כאן הרבה רבדים בהחלטה הזאת. 

מבחינת התדמית, אולי אם ניכנס להצעות שהוא קיבל מבחינת כסף או אתגר. אין לי מושג אבל זה בטח לא התפשרות.

אם זו לא פשרה לשחק אצלנו, הוא כבר היה מצטלם עם יצחקי מזמן... 

Just now, בראון said:

לא כל שחקן שמתלבט זה התפשרות

כשאתה בן 34 ובסימן שאלה לגביי היכולת שלך ואין לך באמת אופציה נוספת במדינה שאתה כבר רגיל לשחק בה והמועדון הגדול באותה מדינה מעוניין בך לפחות לפי התקשורת אז כן זה פחות התלבטות לדעתי. 

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אממ בוא נחשוב, יש לנו 6 זרים ואנחנו צריכים לפחות ארבעה שחקנים. כל המועמדים הישראלים (צ'יבוטה, רוקאביצה, אלטמן, קניקובסקי) לא ריאליים ובמקרה הטוב נצליח לשחרר זר אחד ולהביא במקומו חלוץ זר. אה ואנחנו שבוע בפתיחת העונה.

שום בעיה הכל ורוד, אני סתם לחוץ.

אי הגעה של רוקאביצה רק אמורה להרגיע אותך.

זה אומר שיגיע חלוץ זר בוודאות.

קצת יותר מלחיץ לבנות על שחקן בן 34 אחרי חצי שנה נוראית כחלוץ פותח.

12 דקות לפני, בראון said:

לגבי רוקאביצה: 

‏לפני מקורביו של השחקן, ב-3 הימים הקרובים יקבל החלטה - אוסטרליה או מכבי ת"א.

חלאס כבר כן כן לא בי נמאס כבר מזה שיש כל שנה סאגה אחרת שלא נגמרת גם לא מישהו ששווה לתקוע תוכניות בשבילו.

2 דקות לפני, הנדון said:

חלאס כבר כן כן לא בי נמאס כבר מזה שיש כל שנה סאגה אחרת שלא נגמרת גם לא מישהו ששווה לתקוע תוכניות בשבילו.

מסכים איתך בהחלט.
נמאס מכל התחזיקו אותי, אני חושב לעזוב\ אני מתלבט אם לבוא, 
מי שלא רוצה להיות פה שיילך השער הצהוב בק"ש פתוח ושיזהר שהשומר הרוסי לא יסגור לו את השער על התחת בדרך החוצה. 

הרננדס, לפניו אמאדור, אחריהם רוקאביצה, דן ביטון מתלבט אם רוצה להמשיך פה - תשובה עוד היום או ביי. 

2 דקות לפני, Eli basa said:

מסכים איתך בהחלט.
נמאס מכל התחזיקו אותי, אני חושב לעזוב\ אני מתלבט אם לבוא, 
מי שלא רוצה להיות פה שיילך השער הצהוב בק"ש פתוח ושיזהר שהשומר הרוסי לא יסגור לו את השער על התחת בדרך החוצה. 

הרננדס, לפניו אמאדור, אחריהם רוקאביצה, דן ביטון מתלבט אם רוצה להמשיך פה - תשובה עוד היום או ביי. 

כנראה שיצחקי פחות נחרץ מאיתנו וכן נותן להם לקחת את הזמן ופה חלק מהבעיה כנראה. 

3 דקות לפני, שי123 said:

אי הגעה של רוקאביצה רק אמורה להרגיע אותך.

זה אומר שיגיע חלוץ זר בוודאות.

קצת יותר מלחיץ לבנות על שחקן בן 34 אחרי חצי שנה נוראית כחלוץ פותח.

בטח שהיא אמורה להרגיע אותי. יגיע חלוץ זר ופה זה נגמר. לא נקבל חיזוק לקישור האפור ולא לאגף החלש. 

כאילו שהחלוץ שנביא בוודאות יהיה וידאר 2 ולא ראדוניץ' 2.

להבקיע שבעה שערים בחצי שנה כשהיו לך שתי פציעות + קורונה זו חצי שנה נוראית? פשיץ' בכל העונה הבקיע קצת יותר וגמרו עליו פה.

6 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

כשאתה בן 34 ובסימן שאלה לגביי היכולת שלך ואין לך באמת אופציה נוספת במדינה שאתה כבר רגיל לשחק בה והמועדון הגדול באותה מדינה מעוניין בך לפחות לפי התקשורת אז כן זה פחות התלבטות לדעתי. 

הייתה לו ירידה ביכולת עקב הקורונה. אבל לפני רגע שיחק בנבחרת והכל היה בסדר. 

את ה15 בעונה הוא יתן פה ככה או ככה.

Just now, עידן מוסקונה said:

כנראה שיצחקי פחות נחרץ מאיתנו וכן נותן להם לקחת את הזמן ופה חלק מהבעיה כנראה. 

אם זה ככה אז זאת הביקורת הראשונה שלי (עד עכשיו לא אמרתי שום דבר), צריך להתחיל להיות קצת יותר קשיחים. כן כן או לא וממשיכים הלאה, אי אפשר למרוח את הזמן. 
אולי אם יש לך איזה זר שהליגה פה עוד לא ראתה או ערן זהבי מתלבט אם לחזור לארץ אז בסדר לחכות להם וגם אז בטעם טוב, אבל להתחיל להמרח עכשיו על כל שחקן בינוני זה לא יגמר, מספיק. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

בטח שהיא אמורה להרגיע אותי. יגיע חלוץ זר ופה זה נגמר. לא נקבל חיזוק לקישור האפור ולא לאגף החלש. 

אז סתם זורקים גם שמות של קשרים? ליופי? למה לא זורקים שמות של בלמים או שחקני קו?

Just now, Eli basa said:

אם זה ככה אז זאת הביקורת הראשונה שלי (עד עכשיו לא אמרתי שום דבר), צריך להתחיל להיות קצת יותר קשיחים. כן כן או לא וממשיכים הלאה, אי אפשר למרוח את הזמן. 
אולי אם יש לך איזה זר שהליגה פה עוד לא ראתה או ערן זהבי מתלבט אם לחזור לארץ אז בסדר לחכות להם וגם אז בטעם טוב, אבל להתחיל להמרח עכשיו על כל שחקן בינוני זה לא יגמר, מספיק. 

מה זה צריך להתחיל להיות קשיחים, זה לא שמסי עומד בתור אתה יודע... 

יש לנו 4 עמדות שצריך לחזק ואין ישראלים טובים, זה לא הזמן להראות שיש לנו יותר גדול.

Just now, בראון said:

אז סתם זורקים גם שמות של קשרים? ליופי? למה לא זורקים שמות של בלמים או שחקני קו?

פורסם שהקשרים הוצעו למכבי ולא שמכבי רוצה אותם.

חוץ מזה שמכבי כנראה בנו על להביא את רוקאביצה ועכשיו הם תקועים כי אי אפשר בלי חלוץ זר.

1 דקה לפני, בראון said:

הייתה לו ירידה ביכולת עקב הקורונה. אבל לפני רגע שיחק בנבחרת והכל היה בסדר. 

את ה15 בעונה הוא יתן פה ככה או ככה.

לא מזלזל ביכולות שלו, אבל הוא לא במצב של כל ההתלבטות ההזויה הזאת של ירידה ברמה כאילו שאנחנו בני יהודה או קריית שמונה, זה מה שמעצבן אותי בסיפור איתו.

מעדיף להביא חלוץ זר, יותר צעיר ויותר רעב ועם רצון גדול יותר לשחק אצלנו ולא אחד שיעשה טובה ויהיה פצוע חצי עונה כי לא רצה באמת לשחק אצלנו.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה זה צריך להתחיל להיות קשיחים, זה לא שמסי עומד בתור אתה יודע... 

יש לנו 4 עמדות שצריך לחזק ואין ישראלים טובים, זה לא הזמן להראות שיש לנו יותר גדול.

אין פה עניין של קשיחים, אתה לא יכול לתת לכל טמבל לקחת את הזמן שעוד שנייה מתחילה העונה באופן רשמי, אלא פשוט לעבור להבא בתור. זה מרגיש לפחות שמכבי נתקעים על אותו שחקן עד שהוא מחליט אם בא לו לחתום או לא וזה לא אמור להיות ככה.

Just now, עידן מוסקונה said:

אין פה עניין של קשיחים, אתה לא יכול לתת לכל טמבל לקחת את הזמן שעוד שנייה מתחילה העונה באופן רשמי, אלא פשוט לעבור להבא בתור. זה מרגיש לפחות שמכבי נתקעים על אותו שחקן עד שהוא מחליט אם בא לו לחתום או לא וזה לא אמור להיות ככה.

מי הבא בתור? איזה עוד ישראלי ריאלי יש לעמדות שאנחנו צריכים?

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

פורסם שהקשרים הוצעו למכבי ולא שמכבי רוצה אותם.

חוץ מזה שמכבי כנראה בנו על להביא את רוקאביצה ועכשיו הם תקועים כי אי אפשר בלי חלוץ זר.

אבל לא הציעו אותם למכבי סתם נכון? כנראה שהיא מחפשת קשר ולכן הציעו. 

הרי אז למה לא הציעו מגן או בלם? כי לא מחפשים.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

מי הבא בתור? איזה עוד ישראלי ריאלי יש לעמדות שאנחנו צריכים?

כשאהיה המנהל מקצועי של מכבי, אתן תשובה הגיונית. 

אני לא מתעסק עם מי פנוי ומי לא. 

מתעסק בזה שלא צריך להחתים שחקנים שעושים לנו טובה.