Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

25 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איזה תכונות פטריק אוהב? קשרים אפורים בלי מספרים? אפשר להביא לפה קשרים התקפיים עם מספרים, אנחנו עדיין לא הליגה הפלסטינית, לא צריך להגזים.

ל8? שחקני בוקס טו בוקס, תנועה מקו שני, יודעים לשחק קדימה. 

15 דקות לפני, Eli basa said:

אין בעיה אז אתה מהמר עם חוזה לעונה,

אתה לא מהמר עם חוזה מנופח לשנתיים 

לא הייתי נותן לו 400 אלף יורו לשנתיים. 

300-350 אלף לעונה עם אופציה כזאת או אחרת זה משהו אחר.

28 דקות לפני, Eli basa said:

אתה נותן לרוקאביצה שלא נתן גול חצי שנה מאז שחלה בקורונה בגיל 34 חוזה מנופח לשנתיים? 

מי אמר שזה מה שמציעים? זה השערה של טוכמן 

מכבי לא נותנים חוזים לשנתיים פיקס גם ככה

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא הייתי נותן לו 400 אלף יורו לשנתיים. 

300-350 אלף לעונה עם אופציה כזאת או אחרת זה משהו אחר.

לא יודע לגבי הסכומים אבל שנה עם אופציה זה דבר אחד, אבל שנתיים בגיל 34 אחרי פציעה וקורונה זה מסוכן ממש

גררו-ראקוביצה-כהן

בפוטנציאל זו שלישיית התקפה קטלנית. טכנית, קילרית, מהירה. אם יהיו מאחוריה קישור יצירתי, יש כאן פוטנציאל אדיר

56 דקות לפני, בראון said:

שחר מבחינת תכונות מתאים בול לשחק את המשבצת של גולסה. 

בדעתי האישית הייתי רוצה לראות שם שחקן סטייל דן ביטון אבל לא אתפלא אם שחר יתופקד שם.

קניקובסקי יושב בול במשבצת הזו בסגנון המשחק של הפטריק, ממש כפפה ליד. לא פלא שהוא פרח את אצל אטוולד.

לפני1 שעה , snufkin said:

מעניין לראות שמכוונים חץלשחקן שהוא הרבה יותר 8 מאשר 10. אולי זה מלמד על כך שבונים על זה שדן בסוף ישאר ו/או שניקיטה יגיע ולכן יש פריוולגיה "לבזבז" זר על 8

או שזה מרמז שקניקובסקי בדרך למכבי

44 דקות לפני, snufkin said:

גררו-ראקוביצה-כהן

בפוטנציאל זו שלישיית התקפה קטלנית. טכנית, קילרית, מהירה. אם יהיו מאחוריה קישור יצירתי, יש כאן פוטנציאל אדיר

גררו לא 9 אצל פטריק.

גם ככה הכנפיים שלנו אצלות ללא חיזוק.

59 דקות לפני, snufkin said:

גררו-ראקוביצה-כהן

שלישיה מאוד לא יציבה בעיני.

בלי קשר, מהאינסטגרמים של משפחת רוקאביצה די ברור שהם לא בדרך לפה...

9 דקות לפני, הילד בן 30 said:

שלישיה מאוד לא יציבה בעיני.

בלי קשר, מהאינסטגרמים של משפחת רוקאביצה די ברור שהם לא בדרך לפה...

לדעתי זו שלישיה מאוד-מאוד קטלנית בפוטנציאל שלה.

יונתן כהן צריך העונה להתפוצץ אם הוא רוצה להיות אחד השחקנים הישראלים הבכירים בארץ, גררו לדעתי ייתן עונה טובה יותר ויגיע לדו-ספרתי, ורוקאביצה?

אם הוא מצליח לשחזר את היכולת שלו מתחילת העונה שעברה, אני לא מרחם על ההגנות שיבואו נגד מכבי.

ולגבי הסטורי של אשתו, אני דווקא חושב ההיפך, הסטורי הזה בא לצאת ידי חובה כל מנת להראות שהם עשו הכל בשביל לחזור ״הביתה״ לחיפה וחיפה לא רצו אותם.

כל זה על מנת להכשיר את המעבר למכבי.

אני מאמין שהשבוע נדע לאן הכיוון ואני מקווה שהוא בסוף יגיע אלינו, הוא בול מה שאנחנו צריכים כרגע.

אני אופתע מאוד אם נביא זר לקישור האחורי (6/8). קודם כל יש לנו 2 ישראלים באנקרים בעמדות האלה - גלזר וגולסה. אני אגיד כבר עונה רביעית ברצף שאסור לבנות על גולסה, אבל לאור העובדה שאנחנו עושים את זה עונה אחרי עונה, אין לי סיבה להניח שהשנה משהו יהיה שונה ולא יבנו עליו. מעבר לזה, אלה העמדות בהן יש לנו הכי הרבה עתודות, כשעל עידו שחר ספציפית ממש בונים. לא נראה לי שהצוות המקצועי חושב שזו עמדה חסרה, ולכן לא נראה לי שנראה שם זר.

גם  לקישור ההתקפי לא יגיע זר כל עוד ניקוליץ' איתנו, ונראה שזה לגמרי הולך לשם.

מסקנה - לדעתי יגיע חלוץ זר, אולי קניקובסקי אם יתאפשר וזהו.

4 דקות לפני, duss21 said:

אני אופתע מאוד אם נביא זר לקישור האחורי (6/8). קודם כל יש לנו 2 ישראלים באנקרים בעמדות האלה - גלזר וגולסה. אני אגיד כבר עונה רביעית ברצף שאסור לבנות על גולסה, אבל לאור העובדה שאנחנו עושים את זה עונה אחרי עונה, אין לי סיבה להניח שהשנה משהו יהיה שונה ולא יבנו עליו. מעבר לזה, אלה העמדות בהן יש לנו הכי הרבה עתודות, כשעל עידו שחר ספציפית ממש בונים. לא נראה לי שהצוות המקצועי חושב שזו עמדה חסרה, ולכן לא נראה לי שנראה שם זר.

גולסה וגלזר הפצועים בלי גיבוי, זאת החלטה שאני אוהב. קדימה מכבי.

1 דקה לפני, Sawyer said:

גולסה וגלזר הפצועים בלי גיבוי, זאת החלטה שאני אוהב. קדימה מכבי.

לפחות הם קיימים. אין לנו שום קשר 10 או משהו קרוב לזה. 

Just now, מכביסט לעד said:

לפחות הם קיימים. אין לנו שום קשר 10 או משהו קרוב לזה. 

שמעת הושאלתי עד סוף יולי למחנה הפסימיים (עסקה נוראית אבל בתור ראש מחנה האופטימיים הייתי חייב להפגש עם המציאות באמצע ולהתפשר) וגם אני במקומי כמושאל למחנה הפסימיים מאמין שיגיע חלוץ ועוד שחקן התקפי (כנראה 10 אולי קיצוני אולי משהו בין לבין או גם וגם), הרי בסופו של דבר יגיעו 2-3 שחקנים, פשוט החשש הוא שזה יהיה מאוחר מדי ולא מספיק איכותי, וגם אם זה יהיה אנחנו חוזרים לנושא ההודעה. עדיין לא יהיו מחליפים מספיק ראויים ומספיק עומק בעמדות הקישור היותר אחוריות וזה משהו שאני לא חושב שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו.

13 דקות לפני, duss21 said:

אתה תופתע למרות שהדיבור המרכזי זה קשר? יפה....

אתם מדברים על צורך בגיבוי לעמדות שיש לנו שחקנים מעולים שם כי הם פציעים אבל אין לנו חלוצים בכלל וגם הכנפיים בדיחה. יונתן וגררו סבבה וגררו לא בשלב שלם מבחינתי לבנות עליו את העונה, אבל מילא. וזהו. שאר הווינגרים זה ספאם, זה קש להציג נפח שלא קיים. טל בן חיים ואלמוג נראו כמו אוויר עונה שעברה.

מאין יבוא גולי?

1 דקה לפני, Eli basa said:

אתם מדברים על צורך בגיבוי לעמדות שיש לנו שחקנים מעולים שם כי הם פציעים אבל אין לנו חלוצים בכלל וגם הכנפיים בדיחה. יונתן וגררו סבבה וגררו לא בשלב שלם מבחינתי לבנות עליו את העונה, אבל מילא. וזהו. שאר הווינגרים זה ספאם, זה קש להציג נפח שלא קיים. טל בן חיים ואלמוג נראו כמו אוויר עונה שעברה.

מאין יבוא גולי?

בגול עצמי נשים מבטחנו.

4 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

בגול עצמי נשים מבטחנו.

אני בונה על גול עצמי שיתן איזה 10 העונה בליגה אני חייב שהוא יתעלה על עצמו.

2 דקות לפני, Eli basa said:

מאין יבוא גולי?

בגדול פטריק אוהב לשחק עם גולסה בקודקוד, אבל אז היה את פרץ. אין לי מושג מה הוא מתכנן הפעם.

אבל מה שכן אפשר לראות שיש לנו בקישור כרגע זה:

גלזר, קארצב

עידו שחר , שרן

גולסה, ריקן, ניקוליץ'/פארפה

לא מספיק בלשון המעטה כשברור שמספרים יגיעו מהחברה האלה בכמות קטנה מאוד יחסית למה שפרץ נתן לבדו.

בהתקפה הסיפור שונה כשכרגע יש לנו:

גררו, חוזז

יוני, אלמוג, טבח

חלאילה

אין ספק שאם רוקביצה יגיע יש מקום לזר איכותי לאגף. אבל יותר מזה לא יודע, העמדות די עמוסות(בהנחה שיגיע חלוץ זר).

5 דקות לפני, בראון said:

אתה תופתע למרות שהדיבור המרכזי זה קשר? יפה....

כן, בגלל הסיבות שתיארתי. יש לנו 4 זרים בטוחים וקשה לי להאמין שניקוליץ' יעזוב (כשגם אם כן, לדעתי יגיע 10 זר במקומו), וברור לי שיחתימו חלוץ זר, אז זה לא משאיר יותר מידי אופציות.

שמע, לא בקטע רע או משהו אבל כל עוד אין לי היכרות עם מקורבים ומקורבים למקורבים, אז קשה לי להסתמך רק על שמועות. 

אחרי סיום הפר פליי מנהל מקצועי נורמלי היה דואג מזמן שזרגרי,קניקובסקי,וציבוטה   יעשו מחנה אימון עם מכבי

מחכים כנראה למשיח בלקמן

7 דקות לפני, Eli basa said:

מאין יבוא גולי?

המצב בכנפיים נורא. ספאם זה תיאור מדויק. יוני וגררו לא ישחקו את כל המשחקים (וגררו עדיין בסימן שאלה מסוים). חוזז יכול לשחק מידי פעם והשאר כלום. הבאסה היא שנראה שהמועדון לא חושב ככה, אחרת לא היה מאריך חוזה לטבח. הקטע הוא שעונה שעברה אפילו לא היה נראה שפאטריק מאמין באלמוג, ככה שבכלל לא ברור לי לאן אנחנו הולכים ומה הכיוון. זה גם עצוב, כי אין לנו ממש עתודות בעמדות האלה.

יוצא לי לחשוב לפעמים עד כמה מטורפת המכה המקצועית שקבלנו עם העזיבה של מיכה ואצילי. יש לזה השלכות של שנים.