Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

לפי הפרסומים על נחמיאס שילמנו 250 אלף יורו ועל חלאיילה חצי מיליון יורו. זה לא מאוד קריטי, אבל יש הבדל.

איך 250 אלף יורו? היה דיבור על איזור ה 1.5 מ' שקל לא?

2 דקות לפני, snufkin said:

איך 250 אלף יורו? היה דיבור על איזור ה 1.5 מ' שקל לא?

על זה דובר בהתחלה וכשנחתמה העסקה חלק טענו שזה נסגר על 1.1 מיליון וחלק על 950 אלף.

21 דקות לפני, snufkin said:

למה אתה חושב שמה שיש היום זה 'כלום בפיתה'? מכבי כבר הוציאו מליון יורו דמי העברה. ושפכו ים כסף על הנוער והעתודה שעכשיו ממלאים את רוב הסגל. ויגיע עוד שחקן בכיר אחד לפחות על זה אפילו פסימיים כמונו יסכימו

4 דקות לפני, בראון said:

אני לא חושב ש30 מיליון בשנה על הנוער זה כלום ושום דבר, אני עדיין חושב שצריך לאזן וכרגע זה קיצון לצד השני.

צודקים, לוקח חזרה את הכלום. ההשקעה בנוער-אקדמיה מדהימה וחשובה בטירוף אבל בקיץ כזה שמצטרף לקודם עם כ"כ הרבה אבידות ציפינו לטיפה רצח בעיניים ולא לזרוק הכל על הפרוייקט שעם מאמן לא מנוסה וקהל לחוץ כמו שלנו יכול להתרסק מהר מאוד.

וסנונפקין, מה זה בכיר? אני כן מאמין שיגיע עוד שחקן אחד לפחות, השאלה היא מי ומתי.

11 דקות לפני, דקסטר said:

צודקים, לוקח חזרה את הכלום. ההשקעה בנוער-אקדמיה מדהימה וחשובה בטירוף אבל בקיץ כזה שמצטרף לקודם עם כ"כ הרבה אבידות ציפינו לטיפה רצח בעיניים ולא לזרוק הכל על הפרוייקט שעם מאמן לא מנוסה וקהל לחוץ כמו שלנו יכול להתרסק מהר מאוד.

וסנונפקין, מה זה בכיר? אני כן מאמין שיגיע עוד שחקן אחד לפחות, השאלה היא מי ומתי.

יש עוד מספיק זמן לתקן (מבחינתי אם מגיע לפחות זר אחד עד השלב הראשון באירופה זה בר תיקון) 

וכן אני מסכים איתך לגמרי שבעוד שלושה שבועות אם נודח מאירופה ונפסיד לחיפה יהיה פה מכבש ענק של לחץ שלא יתרום לפרוייקט הזה

23 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לפי הפרסומים על נחמיאס שילמנו 250 אלף יורו ועל חלאיילה חצי מיליון יורו. זה לא מאוד קריטי, אבל יש הבדל.

בערך 300K יורו על נחמיאס ו-650K על חלאיילה

7 דקות לפני, בראון said:

יש עוד מספיק זמן לתקן (מבחינתי אם מגיע לפחות זר אחד עד השלב הראשון באירופה זה בר תיקון) 

וכן אני מסכים איתך לגמרי שבעוד שלושה שבועות אם נודח מאירופה ונפסיד לחיפה יהיה פה מכבש ענק של לחץ שלא יתרום לפרוייקט הזה

לא יודע, כנראה אני היחיד שהצלקת של לוני,רוני, פיליפ חבאבו (ה"אליהו אליהו" המקורי, גם שם היינו לפני כולם) נשארה לו חזק בראש,

השאר כנראה החלימו ממנה. 
שתזדיין העונה הבאה מבחינתי, תן לי כדורגל נעים לעין עם גולים והכל טוב, העיקר שתכין לי בסיס טוב להמשך עליו תלביש חיזוק ישראלי וזר ואז תפרק את הליגה לשנתיים שלוש שאח"כ לפני שגלגל החיים שוב יסתובב ונחזור לנק' הנוכחית. 
אני פחות בקטע של "חייבים אליפות עכשיו!" ויותר בקטע של אליפויות לטווח ארוך (ואכן גולדהאר שיפר משמעותית את היחס של אליפויות לעונות אצלנו, מוזמנים לבדוק מה עשינו לפניו ומה אחריו בזמנו כתבתי את זה פה אבל אין לי כוח שוב), 
כל עוד המועדון מסודר, משולם בזמן, תקציבי עתק מושקעים בגידול שחקני העתיד, יש לנו עדיין סגל טוב מאוד גם אם לא אחד שמספיק לאליפות כרגע, אז אני שקט. 
אני מעדיף את מזה מאשר שיבוא עכשיו איזה גאידמק שיקנה הכל ניקח 2 אליפויות ואז נגיע לפירוק, אין לי בריאות לזה כבר, די, 
כל עוד גולדהאר פה אני סומך עליו ובגסות שישעשה מה שבזין שלו. אני סומך על שיקול הדעת שלו.

28 דקות לפני, דקסטר said:

בכיר=מיועד להרכב. חלוץ. מתי? אני חושב שגם יצחקי ומיץ' בעצמם לא יודעים בדיוק. בטוח יש כמה מועמדים על הכוונת והכל תלוי בהתפתחויות. אישית אני מקווה מאוד שניקיטה יהיה כאן כבר בקרוב ושיגיעו להסדר לגבי דן ביטון. כל השאר מבחינתי זה בונוס.

15 דקות לפני, Eli basa said:

לא יודע, כנראה אני היחיד שהצלקת של לוני,רוני, פיליפ חבאבו (ה"אליהו אליהו" המקורי, גם שם היינו לפני כולם) נשארה לו חזק בראש,

השאר כנראה החלימו ממנה. 
שתזדיין העונה הבאה מבחינתי, תן לי כדורגל נעים לעין עם גולים והכל טוב, העיקר שתכין לי בסיס טוב להמשך עליו תלביש חיזוק ישראלי וזר ואז תפרק את הליגה לשנתיים שלוש שאח"כ לפני שגלגל החיים שוב יסתובב ונחזור לנק' הנוכחית. 
אני פחות בקטע של "חייבים אליפות עכשיו!" ויותר בקטע של אליפויות לטווח ארוך (ואכן גולדהאר שיפר משמעותית את היחס של אליפויות לעונות אצלנו, מוזמנים לבדוק מה עשינו לפניו ומה אחריו בזמנו כתבתי את זה פה אבל אין לי כוח שוב), 
כל עוד המועדון מסודר, משולם בזמן, תקציבי עתק מושקעים בגידול שחקני העתיד, יש לנו עדיין סגל טוב מאוד גם אם לא אחד שמספיק לאליפות כרגע, אז אני שקט. 
אני מעדיף את מזה מאשר שיבוא עכשיו איזה גאידמק שיקנה הכל ניקח 2 אליפויות ואז נגיע לפירוק, אין לי בריאות לזה כבר, די, 
כל עוד גולדהאר פה אני סומך עליו ובגסות שישעשה מה שבזין שלו. אני סומך על שיקול הדעת שלו.

כן גם אני בראש הזה פחות או יותר. הבסיס לדעתי יש וקיים כבר עכשיו, אם מגיע החיזוק הנקודתי שצריך אנחנו נרוויח גם את האליפות של הכאן ועכשיו וגם את העתיד. הדברים לא צריכים להיות סותרים

4 דקות לפני, בראון said:

כן גם אני בראש הזה פחות או יותר. הבסיס לדעתי יש וקיים כבר עכשיו, אם מגיע החיזוק הנקודתי שצריך אנחנו נרוויח גם את האליפות של הכאן ועכשיו וגם את העתיד. הדברים לא צריכים להיות סותרים

לגמרי. 
בוא נגיד ככה, אני לא רואה אותו מסיימים מתחת למקום שני. בשביל שנסיים מקום שלישי הקשישים של ב"ש צריכים לתת מעצמם את הפולס האחרון לפני הסוף כמו חולים סופנים שפתאום מרגישים טובים שעות לפני המוות אחרי גסיסה ארוכה ובמקביל אנחנו צריכים לשלשל את החיים ואז אולי נסיים מקום שלישי, אני לא חושב שזה יקרה. 
עכשיו אני שואל את עצמי מה צריך לעשות כדי לקפוץ ממקום שני לראשון? לא מעט האמת, לפחות 5 שחקנים שכולם ברמה להרכב ולא שחקנים משלימים, מאיך שאני רואה את הדברים. אם זה יקרה? כנראה שלא, אבל 2-3 שחקנים טובים + איזה 2 כשרונות שלנו שעם קצת מזל יתפוצצו העונה וזה אפשרי, גם אם הסיכויים לא לטובתנו, 
והיתרון הגדול שזה קורה לצד המשך בניית הדורות הבאים + לא מוותרים על היציבות הכלכלית של המועדון, לא מתפרעים, לא מוכרים את העתיד בשביל ההווה כמו שבאמת אמרת. 
ואסיים בתפילת "ברוך שעשה לי גולדהאר".

4 דקות לפני, קובי השועל said:

חזק ממני לזרוק את השטויות שמגיעות אליי

שים את שמוקי השועל על הכל. 
אם יש שמועה זרוק אותה פה חופשי זאת הבמה. 
מקסימום יגידו שוב קובי עם השטויות שלו, ראש לשועלים זנב לחרטטנים ושאר מנטרות מה זה יזיז לך?

אינשאללה השמועות על ווינגרים וחלוצים. יש לנו שפל בשחקנים שיכולים לתת גול.

4 דקות לפני, הילד בן 30 said:

ציבוטה?

יש איזו הודעה שעוברת שהוא בדרך לישראל

חחחחחח לא יודע למה כשקראתי את ההודעה שלך דמיינתי את צ'יבוטה מוברח בתוך משאית לארץ מתחת לשמיכות פליז

Just now, Eli basa said:

OWN IN או במילים אחרות שים את שמוקי השועל על הכל. 
אם יש שמועה זרוק אותה פה,
מקסימום יגידו שוב קובי עם השטויות שלו, ראש לשועלים זנב לחרטטנים ושאר מנטרות מה זה יזיז לך?

רק בשבילך באסה.. לקחת בערבון מוגבל.

- יש מו"מ עם נתניה על קניקובסקי. מכבי הגיעו עם סגל לסיכום על מיליו יורו + העברה של אלטמן והשאלות של חנציס ונידם. פתאום סגל החליט להקפיץ את הדרישות ומכבי די עצבניים מהעניין הזה.

- מכבי רוצים להתקדם עם קלינט למנס אחרי שהוצע לקבוצה. יש לו הצעות גם מקפריסין וטורקיה אבל הוא בעניין של מכבי ע"פ מקורבים לסוכן שלו.

- מכבי הגיעה לסיכום עם לודוגורץ על דן ביטון, משא ומתן מתנהל כבר מול דן שנמצא בארץ.

- יש כמה חלוצים זרים במו"מ. חלוץ הולנדי שלא אוכל לפרסם את שמו כרגע הוא המועמד המוביל.

השמועה החזקה ביותר לגבי רוקביצה היא שיש לו הצעה מהמפרץ בכלל. כנראה שהוא לא ישאר בארץ.

8 דקות לפני, הילד בן 30 said:

ציבוטה?

יש איזו הודעה שעוברת שהוא בדרך לישראל

צ'יבוטה לא יגיע כבר. אולי אולי בסוף החלון.

הוא עם הקבוצה שלו בבלגרד, מחר יש להם משחק במוקדמות צ'מפיונס.