Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

כמה ויכוחים על כלום, אנחנו נסיים את העונה במקום השני. 
אין סגל לאליפות אבל אין קבוצה אחרת מלבד חיפה עם סגל טוב יותר (יסלחו לי בית האבות מב"ש שאני לא סופר אותם וזה עוד כשאני לוקח בחשבון את רוקאביציה ו\או מיכה כחלק מהסגל שלהם).

10 דקות לפני, Eli basa said:

אין סגל לאליפות אבל אין קבוצה אחרת מלבד חיפה עם סגל טוב יותר (יסלחו לי בית האבות מב"ש שאני לא סופר אותם וזה עוד כשאני לוקח בחשבון את רוקאביציה ו\או מיכה כחלק מהסגל שלהם).

צודק. והתחזית הזאת יכולה להשתנות רק אם מחליפים 3 זרים ומביאים כאלה ברמת הסאבוריט.

14 דקות לפני, Eli basa said:

כדורגל זה לא שחור-לבןב אחרת חבל על המשחק, יסכמו מקומות לפי הסגל בסוף החלון וסלאמתק;). על הנייר הסגל שלנו הוא השני בטיבו אבל יכל להיות שיפרצו צעירים ונפציץ אליפות ויכל להיות שנסיים מתחת לשני

עונה שעברה היינו טובים מהם והם לקחו אליפות , אולי השנה זה יהיה הפוך.

אני לא תמים וגם אני דופק את הראש בקיר כל שנה מהחוסר מעוף שלנו ברכש וסגירות חוזים אבל די אין מה לעשות זו מכבי שלנו והם ייתנו את הכל עם מה שיש ויהיה נחמד אם גפ אנחנו כאוהדים. 

לא מבין איך יש פה אנשים שסבבה עם זה שזאת ההתנהלות ומשלימים שזה הסגל, מוכן לקבל חוסר הצלחה מקצועית אם מראים שעבדו זה קורה לא מוכן לקבל בשום פנים חוסר עבודה לחיזוק וניהול קיץ שערוריתי זאת תהיה אכזבה עצומה אם עוד עונה נרדוף אחרי חיפה בגלל קיץ מחפיר. הפעם מיץ' טעה באיוש של האנשים שאחראים לניהול הקבוצה ומקווה שלא יהיה פה יותר מידי נזק.

1 דקה לפני, הנדון said:

לא מבין איך יש פה אנשים שסבבה עם זה שזאת ההתנהלות ומשלימים שזה הסגל, מוכן לקבל חוסר הצלחה מקצועית לא מוכן לקבל בשום פנים חוסר עבודה לחיזוק וניהול קיץ שערוריתי זאת תהיה אכזבה עצומה אם עוד עונה נרדוף אחרי חיפה בגלל קיץ מחפיר. 

קוראים לזה אדישות, חביבי.

מה רצית שנעשה, נשרוף את קריית שלום?

4 דקות לפני, הנדון said:

לא מבין איך יש פה אנשים שסבבה עם זה שזאת ההתנהלות ומשלימים שזה הסגל, מוכן לקבל חוסר הצלחה מקצועית אם מראים שעבדו זה קורה לא מוכן לקבל בשום פנים חוסר עבודה לחיזוק וניהול קיץ שערוריתי זאת תהיה אכזבה עצומה אם עוד עונה נרדוף אחרי חיפה בגלל קיץ מחפיר. הפעם מיץ' טעה באיוש של האנשים שאחראים לניהול הקבוצה ומקווה שלא יהיה פה יותר מידי נזק.

מה ז"א סבבב עם זה? זאת ההחלטה של מיץ' ואין לנו מה לעשות עם זה

6 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

קוראים לזה אדישות, חביבי.

מה רצית שנעשה, נשרוף את קריית שלום?

למה תמיד שמישהו אומר שמשהו לא בסדר ישר הולכים על זה שהוא רוצה שנשרוף את קרית שלום? תאכלס אין לנו הרבה מה לעשות רק להתמרמר ושאנשים יכירו במציאות העכשווית במקום סתם לפתח אשליות ולגנוב דעת. זה שהגענו למצב שצריך לשכנע אנשים שמנויים מתקופת לוני לעשות מנוי זאת בעיה (לא מדבר על כל הטרמפיסטים שהגיעו עם בלומפילד החדש ולא רוצים לעשות מנוי כי אין רכש). זה מבאס שחזרנו לניהול שלא מתאים לסטנדרטים שמיץ' עצמו הציב פה.

4 דקות לפני, הנדון said:

למה תמיד שמישהו אומר שמשהו לא בסדר ישר הולכים על זה שהוא רוצה שנשרוף את קרית שלום? תאכלס אין לנו הרבה מה לעשות רק להתמרמר ושאנשים יכירו במציאות העכשווית במקום סתם לפתח אשליות ולגנוב דעת. זה שהגענו למצב שצריך לשכנע אנשים שמנויים מתקופת לוני לעשות מנוי זאת בעיה (לא מדבר על כל הטרמפיסטים שהגיעו עם בלומפילד החדש ולא רוצים לעשות מנוי כי אין רכש).

אני מסכים איתך לגבי המצב, אבל אין מה לעשות...

אני לא מאלה שחושבים שיגיעו 5 שחקנים פתאום אבל אני גם באמת לא מאוד מודאג. כאילו יש הרבה סיבות ללדאוג אבל זה נובע מהרבה סימני שאלה סביב המושאלים. אבל אני באמת שואל את עצמי וגם באופן טבעי משווים לסגל של חיפה...האם קארצב ועידו שחר פחות מוכשרים מאבו פאני? האם גררו או חלאיילה פחות מוכשרים מדין דוד? 

בולדוגים שלא מפסיקים ללחוץ באמצע מכבי יודעת לייצר, צריך עוד 2 שחקני התקפה אחד ישראלי ואחד זר.

מקווה מאוד שרוקאביצה יגיע, נביא זר לאגף/קשר 10, ונשמור על ביטון.

זה די ריאלי אם הדיווחים אכן נכונים. 

סגל בהתקפה של יוני רוקאביצה ביטון גררו על הנייר כל אחד שווה בליגה הזאת דו ספרתי, וכמובן לפגוע בזר הנוסף.

מכבי השנה תיפול ותקום על השאלה האם וואן ליוון אכן מאמן טוב.

5 דקות לפני, Mtamir said:

במידה והעונה תהיה כישלון והקיץ ימשיך להתנהל באיטיות האופיינית של מכבי משנים קודמות, יצחקי יפנה את מקומו ?

אם מיטש העיף מפה את דוניס וציפה שמשהו ישתנה ויראה שזה לא משתנה, מניח שזה צעד שיקרה.

לפני1 שעה , דקסטר said:

אפילו פסימסט כמוני לא האמין ש10 ימים לפני המשחק הראשון בקונפרנס נחמיאס וחליאלה יהיו ההחתמות היחידות שלנו 

אם אני האמנתי שזה יהיה הסגל במצב הזה, מעניין מה זה אומר עלי :(

350 עמודים של אותו שיח בדיוק. מותר להתמרמר מותר להתלונן מותר להיות פאסימי.

אבל כל אלה ששואלים למה אנחנו אדישים ולמה אנחנו ככה ואין אנחנו מקבלים את המצב מה אתם רוצים שנעשה? שנבכה ביחד איתכם? שנשרוף את קריית שלום? שנשלח מתנקש למיץ'?

סך הכל מיץ' מנהל את המועדון 12 שנים (נראה לי. אולי בעצם 13?) והם השנים היפות ביותר שלנו. ואנחנו לא איזה מכבי חיפה שב84 הייתה כלום. מיץ' לקח את המועדון המועטר בישראל והפך אותו למעוטר יותר ונתן לו את התקופה הכי גדולה שלו והיו לנו תקופות טובות גם לפניו.

אז כן, מבואס מהדרך, מהשיטה, מהסחבת כל קיץ. אבל בכינו ככה ב3 שנים האחרונות בדיוק באותו אופן. שורה תחתונה לקחנו 2 אליפויות מתוך 3 וגם את האחרונה פספסנו רק במחזור האחרון ולקחנו גביע.

להגיד שאני בטוח שנסתער על אליפות? לא יודע. להגיד שבטוח נזכה? לא יודע. להגיד שלא נפסיד לחיפה גם העונה? לא יודע.

מה שאני כן יודע זה שניהיה תחרותיים, נקבל קבוצה לוחמת עם המון שחקני צעירים ועם המון שחקני בית, נקבל עונה בה נלחם בכל מסגרת עד הסוף ונקבל עונה שבה ניהיה הקבוצה הכי טובה בליגה ביחד/אחרי מכבי חיפה.

מפה ועד זעקות השבר שהשנה יורדים ליגה ועושים פלייאוף תחתון המרחק גדול מאוד. ואני גם הייתי מהבכיינים אבל כל עוד לא הולכים לשרוף את קריית שלום תנו לי להנות מהספק ולסמוך על גולדהאר. מבחינתי הוא לגמרי קנה את האמון שלי. 

אם וכאשר 3-4 שנים לא נקח אליפות אדבר אחרת. אבל בנתיים גולדהאר הוכיח שהוא מנהל טוב ממני ומכל המנהלים שהיו לפניו.

19 דקות לפני, הנדון said:

למה תמיד שמישהו אומר שמשהו לא בסדר ישר הולכים על זה שהוא רוצה שנשרוף את קרית שלום? תאכלס אין לנו הרבה מה לעשות רק להתמרמר ושאנשים יכירו במציאות העכשווית במקום סתם לפתח אשליות ולגנוב דעת. זה שהגענו למצב שצריך לשכנע אנשים שמנויים מתקופת לוני לעשות מנוי זאת בעיה (לא מדבר על כל הטרמפיסטים שהגיעו עם בלומפילד החדש ולא רוצים לעשות מנוי כי אין רכש). זה מבאס שחזרנו לניהול שלא מתאים לסטנדרטים שמיץ' עצמו הציב פה.

אוהד שצריך לשכנע אותו לעשות מנוי שילך להזיין אלף פעמים ושישאר בחוץ. 
 אני לא מדבר על אדם שאין לו כסף\לא עשה אף פעם מנוי כי הכדורגל לא בטופ עדיפות אצלו בחיים\כל סיבה אחרת, אני מדבר על טינופת כפויית טובה שמיהר לעשות מנוי כשהקבוצה אלופה וברגע שקצת קשה אז כבר צריך לשכנע אותה לעשות מנוי אחרי עונה "רעה" שכוללת אובדן אליפות רק במחזור האחרון אחרי יציאה מבור עצום שהיווני חפר לנו + 3 תארים מקומיים (אלוף אלופים, טוטו, גביע מדינה) + עונה אירופית סופר מכובדת עם העפלה ל32 האחרונות של הליגה האירופית, 

אם אחרי עונה כזאת צריך לשכנע אוהד לעשות מנוי אז פשוט שלא יעשה ואל תבזבז עליהם אנרגיה. 

חוץ מזה שגם עכשיו כשהסגל עם הרבה חורים ולא אמור להספיק לאליפות (ניסים יכולים לקרת ע"ע עונת איביץ 1 אבל בגדול זה לא סגל לאליפות),  זה עדיין סגל למקום 2, גג בתסריט בלהות 3, רחוק מעונות לוני שהיינו מטיילים באמצע הטבלה קבוע ומפסידים כל משחק גדול מראש עוד לפני שהוא התחיל. 

Just now, אקיטה said:

אני לא מאלה שחושבים שיגיעו 5 שחקנים פתאום אבל אני גם באמת לא מאוד מודאג. כאילו יש הרבה סיבות ללדאוג אבל זה נובע מהרבה סימני שאלה סביב המושאלים. אבל אני באמת שואל את עצמי וגם באופן טבעי משווים לסגל של חיפה...האם קארצב ועידו שחר פחות מוכשרים מאבו פאני? האם גררו או חלאיילה פחות מוכשרים מדין דוד? 

בולדוגים שלא מפסיקים ללחוץ באמצע מכבי יודעת לייצר, צריך עוד 2 שחקני התקפה אחד ישראלי ואחד זר.

מקווה מאוד שרוקאביצה יגיע, נביא זר לאגף/קשר 10, ונשמור על ביטון.

זה די ריאלי אם הדיווחים אכן נכונים. 

סגל בהתקפה של יוני רוקאביצה ביטון גררו על הנייר כל אחד שווה בליגה הזאת דו ספרתי, וכמובן לפגוע בזר הנוסף.

לא מסתכל על חיפה אלא עלינו בלבד נחלשנו מאוד ואי אפשר לברוח מזה שלא הביאו חיזוק ראוי ומתנהלים בצורה מחפירה בחלון הזה. לא ידעו שדור פרץ יעזוב כבר בינואר, שיש פארסה מביכה עם 2 זרים שתוקעים אותך ושנצטרך עוד חלוץ? הכל ידוע ועד עכשיו לא טופל.

4 דקות לפני, Eli basa said:

אוהד שצריך לשכנע אותו לעשות מנוי שילך להזיין אלף פעמים ושישאר בחוץ. 

חלאס עם הסיסמאות האלה אי אפשר להתנהל בצורה כזאת, להתייחס לאנשים רק כלקוחות ולחשוב שהם יעשו מנוי ויגידו אמן על כל דבר (לא מתייחס לטרמפיסטים). כמו שכבר רשמתי הלוואי וזה היה רק בגלל עונה אחת רעה.

לא קוראים לזה אדישות חברים - קוראים לזה שינוי מדיניות.

מכבי הולכת לתת יותר במה לצעירים. זה כתוב על הקיר באורות ניאון. 

אתם חושבים שאין סגל בכלל, אבל פטריק חושב שעידו שחר, חנציס, חוזז, אלמוג וכו הם יותר טובים (או יכולים להיות יותר טובים) ממה שאתם חושבים. 

זו לא אדישות וגריררת רגליים. זו תפיסה שיש סגל כמעט מלא בשחקנים שאנחנו שמחים מאד שבסגל שלנו - ונחזק במקומות נקודתיים כמו חלוץ, קשר אמצע ואולי אולי ווינגר. סה-טו.

מכבי לא מתנהלת ביזיוני, כי בזיוני זה להגדיר מטרה ולנסות להגיע אליה בצורה גרועה.

היא מתנהלת בדיוק כמו שהיא רוצה להתנהל ומאמינה שעומדת במטרות של עצמה. 

1 דקה לפני, הנדון said:

לא מסתכל על חיפה אלא עלינו בלבד נחלשנו מאוד ואי אפשר לברוח מזה שלא הביאו חיזוק ראוי ומתנהלים בצורה מחפירה בחלון הזה. לא ידעו שדור פרץ יעזוב כבר בינואר, שיש פארסה מביכה עם 2 זרים שתוקעים אותך ושנצטרך עוד חלוץ? הכל ידוע ועד עכשיו לא טופל.

סבבה נניח שההתנהלות מחפירה (בשביל לא להכנס לדיון ארוך ומיותר שלא ישנה דיעה של אף צד בלאו הכי), 
מה אני אמור לעשות, לשרוף פחים בק"ש? לשלוח מכתבי נאצה לגולדהאר? אין לי מה לעשות עם זה.
הדבר הכיחיד שאני יכול לעשות זה לתמוך בקבוצה ולקוות לטוב, אין לי מה לעשות מעבר. 
ולהפך, אני יכול רק לעשות נזק כי הלחץ, העצבים וכפיות הטובה של הקהל הזה + התקשורת שקופצת על זה ומתחילה להרעיל ולהתסיס עם כתבות - זה בהחלט עלול לגמור את העונה עוד לפנ שהתחילה. מה זה יתן לנו לעשות את זה?

8 דקות לפני, הנדון said:

חלאס עם הסיסמאות האלה אי אפשר להתנהל בצורה כזאת, להתייחס לאנשים רק כלקוחות ולחשוב שהם יעשו מנוי ויגידו אמן על כל דבר.

מצחיק מאוד שאוהד כועס שמתייחסים אליו בתור לקוח אבל הוא עצמו מתייחס למכבי בתור מוצר\שירות - המוצר\שירות לא הכי טוב בשוק כרגע? נוטש אותו ועובר לחברה מתחרה. 
אז אותם אוהדים אולי לא יהפכו לאוהדי חיפה אבל הם כן נוטשים.

צר אבל הסיסמאות מגיעות מהצד שלך, אתה מציג את זה כאילו נשארנו בליגה מחזור אחרון מול מכבי פ"ת, 
רבאק לקחת 3 מתוך 4 תארים בישראל, היית מרחק מחזור אחד מלקחת אליפות נוספת, 
הגעת ל32 האחרונות באירופה, כל הרזומה הזה לא מהשנים האחרונות - אלא מהעונה האחרונה! אז מה התלונות, על איזהו תקפה שחורה וביזיונית מדברים פה? 
הייתה עונה לא רעה בכלל. 
וגם עכשיו תהיה עונה לא רעה בכלל, נכון שזה לא סגל לאליפות אז מה, בכל פעם שלא יהיה סגל לאליפות ננטוש את הקבוצה ונשרוף צמיגים? 
רוב העונות לא לוקחיפ אליפות, למעשה לוקחים אליפות פעם ב4-5 שנים במכבי וזה גם אחלה מאזן ביחס ליריבות, 
לא בכל עונה וגם לא בכל עונה שנייה מכבי לוקחת אליפות, מה  לעשות? אז לא לקחנו שנה שעברה,  כנראה שלא ניקח גם השנה, 
אבל יש סגל טוב, יש מושאלים טובים שחוזרים, אולי עד שנה הבאה יהיה חיזוק נק' נכון ונחזיר את התואר הביתה. 
וזה עוד כשאני מתעלם לרגע מהאפשרות שהכל יתחבר וניקח אליפות מפתיעה (אהלן איביץ 1) שזה תמיד יכול לקרות.
אל תדאג לא תסיים באמצע טבלה ולא תרד ליגה, 
המינימום שתסיים זה מקום שלישי וגם זה רק אם הכל יתחבר לב"ש וכלום לא יתחבר לך, אחרת מקום 2 כבר מובטח לך.  לא תהיה עונה קטסטרופה הכל בסדר, 
טננבאום, סבוריט, ג'ראלדש, הרננדס, נחמיאס, ייני, גלזר, גולסה, יונתן כהן, גררו - עדיין פה, מה אתם בלחץ כזה? 
עוד 2-3 שחקנים טובים וזאת כבר אחלה קבוצה, שוב, גם אם זה לא יספיק לאליפות.