Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבל היה לך את אצילי, מיכה, ריקן בשיאו, פרץ, עטר, שכטר, טיבי, דסה. זה לא מתקרב למה שיש היום.

לגמרי מסכים 

רק התייחסתי לנקודה לגבי הזרים

46 דקות לפני, Dalembert said:

תראה, סאבוריט וג'ראלדש (שאגב כמובן לא היה בעונת הפריצה של החבר'ה האלה) עדיין פה, וצ'יקו הוא אחלה אבל תסכים איתי שלא עילוי ברמה שקשה להאמין שעוד יגיע הנה בחלון הזה

ז'איר אל, אבל גם הוא בעונה הראשונה של איביץ' מיעט לשחק

זאיר גם בעונה הראשונה פתח טוב אבל הפציעה והרמה המצוייינת של שרן ופיבן השאירו אותו בספסל.

קונה כל יום חלוץ שיתן לי את המספרים (ואת מה שלא רשום כמו,לחץ על הבלמים ועזרה במשחק ההגנה) שנתן לנו ציקו.

בשורה התחתונה מכבי חייבים להביא 2 זרים במקום פשיץ וניקוליץ+ לחזק את הסגל ב2 ישראלים איכותיים נוספים.

אי אפשר לסמוך על שחקנים שלא ראו דקה בליגת העל שיסחבו אותך לאליפות ומי שלוקח הימור כזה סופו להתאכזב.

2 דקות לפני, הישראלי היפה said:

יאללה נגמר היורו

עכשיו יגיע הרכש?

:) חחח

להביא את רשפורד יש עליו ירידת ערך אחרי הפנדל המוחמץ

נותן לווסטהאם את ניקוליץ, בלקמן, אלמוג, האחים גלזר ומיליון יורו תמורת דקלן רייס

4 דקות לפני, פנחס שוף said:

להביא את רשפורד יש עליו ירידת ערך אחרי הפנדל המוחמץ

נותן לווסטהאם את ניקוליץ, בלקמן, אלמוג, האחים גלזר ומיליון יורו תמורת דקלן רייס

עזוב, השנה הולכים על צעירים, בגלל זה הייתי מביא את סאקה

46 דקות לפני, פנחס שוף said:

אני רואה את ניקוליץ מקבל דקות במשחקים 

קודם שיחזור להתאמן באמת

לפני6 שעות , erantheking21 said:

תגדיר מלמעלה

שיש לך מאמן כמו יוקא או דוניס אתה תראה ביקורת בלתי נתפסת עד שבסוף נכנעים וגם הם לא כלכך מבינים למה זה מתעכב

שיש לך מאמן כמו ואן לויבן שדי בסדר עם זה אל תצפה למשהו אחר

נהדר שסימנת את החץ. הכל טוב, מכבי לא חושבת כרגע שהיא לא פועלת נכון. זה אתה והש.ג שאתה אוהב להאשים. 

לפני2 שעות , המכבייה said:

נהדר שסימנת את החץ. הכל טוב, מכבי לא חושבת כרגע שהיא לא פועלת נכון. זה אתה והש.ג שאתה אוהב להאשים. 

מאיפה המסקנה הנחרצת מה מכבי חושבת? 

יכול להיות שבעלי התפקידים מתמוטטים מנטלית מהיבול עד כה, יכול להיות שלא.

אף אחד לא באמת יודע. 

כמו שערן לא יכול להסיק דבר באופן נחרץ, זה תקף לגבי כל משתמש פה בפורום. 

אפשר רק להניח הנחות. 

לפני2 שעות , המכבייה said:

זה שמכבי חושבת כרגע שהיא לא פועלת נכון זה לא אומר שהיא פועלת נכון לדעתי, הדרך שלה כמו שאמרתי יכולה להיות אדירה וגם חלום בלהות על אותו משקל

אגב הקטע עם דוניס ויוקא זה ידוע, לא אני המצאתי.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

זה שמכבי חושבת כרגע שהיא לא פועלת נכון זה לא אומר שהיא פועלת נכון לדעתי, הדרך שלה כמו שאמרתי יכולה להיות אדירה וגם חלום בלהות על אותו משקל

אגב הקטע עם דוניס ויוקא זה ידוע, לא אני המצאתי.

אני ממש לא אהבתי את הבכיינות של דוניס ויוקא לגבי הרכש(אפשר להתלונן ולבקש ודווקא מאוד הגיוני שכמעט כל מאמן בעולם יבקש שחקנים "שלו" גם אם הוא לא מקבל אותם אבל עצם הרעיון של לבקש מאוד לגיטימי,אבל תגבו את המועדון כלפי חוץ ובתקשורת)

5 דקות לפני, Raumdeuter said:

אני ממש לא אהבתי את הבכיינות של דוניס ויוקא לגבי הרכש(אפשר להתלונן ולבקש ודווקא מאוד הגיוני שכמעט כל מאמן בעולם יבקש שחקנים "שלו" גם אם הוא לא מקבל אותם אבל עצם הרעיון של לבקש מאוד לגיטימי,אבל תגבו את המועדון כלפי חוץ ובתקשורת)

אף אחד לא אהב את הבכינות הזאת, אבל יש מצב שיעץ להם לעשות את הדברים האלה מתוך המועדון(או מחוץ למועדון) ..מצד שני לטענת דוניס הובטח לו 5 שחקנים חדשים אחרי שחתם והוא קיבל 3  ששנים מהם הגיעו בסוף החלון כברירת מחדל(פשיץ' היה בינגו)

37 דקות לפני, erantheking21 said:

אף אחד לא אהב את הבכינות הזאת, אבל יש מצב שיעץ להם לעשות את הדברים האלה מתוך המועדון(או מחוץ למועדון) ..מצד שני לטענת דוניס הובטח לו 5 שחקנים חדשים אחרי שחתם והוא קיבל 3  ששנים מהם הגיעו בסוף החלון כברירת מחדל(פשיץ' היה בינגו)

ואני טוען שהובטחה לי שלישיה עם צמד ממיטב הכוסיות שיש בישראל,אז מה?,יש דברים שלא יקרו.

זה בסה"כ קרב גרסאות שמעניין לי את המרקו בלבול מי צודק בו.

יוקאנוביץ' הוציא מהסגל שהיה לו מעל ומעבר(עד שהחליט לחתוך לפולהאם בקטע מגעיל עם סבוטאז שיתכן והיה הגורם שעלה לנו באליפות באותה עונה)

לפני10 שעות , Eli basa said:

דפק כמה מהלכים של מסי, אנשים גמרו פה, אני לא מצליח להזכר מול מי זה היה, בערך בחצי מגרש, על הקו של החוץ דפק מהלך מטורף ועבר את השחקן, 
במכבי השבלונית ונטולת ה"סקס אפיל" זה היה מרשים ממש. 

זה היה במשחק אימון, במשחק ליגה הוא היה מבוהל.

7 דקות לפני, דקסטר said:

אפילו פסימסט כמוני לא האמין ש10 ימים לפני המשחק הראשון בקונפרנס נחמיאס וחליאלה יהיו ההחתמות היחידות שלנו 

שקט!!! יוזרים גנריים אומרים לך שיהיה בסדר ואנחנו נביא עוד לפחות 5 שחקנים הקיץ. ובזמן!!

אתה רוצה בסוף לאכול את הכובע כשיומיים לסוף החלון יגיעו איזה 2 שחקנים כי חלאס יש גבול? 

2 דקות לפני, Sawyer said:

אתה רוצה בסוף לאכול את הכובע כשיומיים לסוף החלון יגיעו איזה 2 שחקנים כי חלאס יש גבול? 

"אמרנו לכם"

8 דקות לפני, Sawyer said:

הקטע שזה באמת מה שיקרה בסוף, יגיע מישהו בסוף חלון שהיה יכול להיות פה עוד ביוני ואנשים עוד יכתבו לאכול את הכובע. אוף נגמר היורו עכשיו צריך להתעסק במציאות.

29 דקות לפני, דקסטר said:

אפילו פסימסט כמוני לא האמין ש10 ימים לפני המשחק הראשון בקונפרנס נחמיאס וחליאלה יהיו ההחתמות היחידות שלנו 

אכן מהמרים פה על אירופה, כי בקלות יכולים לעוף בהרכב הזה גם נגד " דייגים"

25 דקות לפני, הנדון said:

הקטע שזה באמת מה שיקרה בסוף, יגיע מישהו בסוף חלון שהיה יכול להיות פה עוד ביוני ואנשים עוד יכתבו לאכול את הכובע. אוף נגמר היורו עכשיו צריך להתעסק במציאות.

זאת בעיה, כתבתי על זה המון בפורום (לא רק בנושאי מכבי/רכש) העניין הוא שיש לאנשים את "האמת שלהם" והמציאות או הרציונל לא משנה להם. גם כשברור לכל אדם עם הכנה למוח שמה שקורה הקיץ במכבי הוא שערורייה עדיין יבואו אנשים שרק כדי להרגיש מיוחדים/אוהדים/מבינים בנושא פשוט יגידו דברים מופרכים ויאמינו בהם, כאילו יש לזה איזה משמעות. 

זה מתסכל ממש גם ברמת מכבי וגם ברמה הכללית.

אבל זה נושא התבאסות על רכש, לא על יוזרים גנריים שחושבים שיגיעו עוד 5-6 שחקנים 2-3 מהם זרים. (חחח מסתבר שגם מתמטיקה והגבלת זרים לא עוצרת אותם)

לפי ONE רוקאביצה קיבל מסר מחיפה שהם לא יכנסו איתו למו"מ והוא לא ימשיך, נשאר לו בגדול רק אותנו או אלונה ואני מניח שאישתו הישראלית מאוד רוצה להישאר בארץ

12 דקות לפני, Sawyer said:

זאת בעיה, כתבתי על זה המון בפורום (לא רק בנושאי מכבי/רכש) העניין הוא שיש לאנשים את "האמת שלהם" והמציאות או הרציונל לא משנה להם. גם כשברור לכל אדם עם הכנה למוח שמה שקורה הקיץ במכבי הוא שערורייה עדיין יבואו אנשים שרק כדי להרגיש מיוחדים/אוהדים/מבינים בנושא פשוט יגידו דברים מופרכים ויאמינו בהם, כאילו יש לזה איזה משמעות. 

זה מתסכל ממש גם ברמת מכבי וגם ברמה הכללית.

אבל זה נושא התבאסות על רכש, לא על יוזרים גנריים שחושבים שיגיעו עוד 5-6 שחקנים 2-3 מהם זרים. (חחח מסתבר שגם מתמטיקה והגבלת זרים לא עוצרת אותם)

בפשטות, עד שלא יימצא פיתרון מול יאנוטיס וניקוליץ לצד השאלות של גויאגון ולנקסטר לא ינחתו זרים נוספים.

מעבר לזה, לצפות שהמועדון יפעל בצורה מהירה בשוק ההעברות זה לחיות על המנעד בין אופטימיות חסרת תקנה לטמטום. זה פשוט לא קורה פרט לשני קיצים ורודים בעשור האחרון במועדון.

בשורה התחתונה, זה המועדון, ככה הוא פועל, ודמויות דוגמת יצחקי\תמם בטח לא ישנו את דרך ההתנהלות שמותווית על ידי מיטש.  סיסמאות דוגמת "סוף עידן הפיירפליי"\"מחכים ליורו שייגמר"\"ממתינים לזר שובר שוויון" ושאר אמרות מפוצצות הן פשוט מחזור של אותן שטויות שנאמרות פעם אחר פעם, שנה אחרי שנה.

48 דקות לפני, Sawyer said:

שקט!!! יוזרים גנריים אומרים לך שיהיה בסדר ואנחנו נביא עוד לפחות 5 שחקנים הקיץ. ובזמן!!

איפה קראת כאן שמישהו אמר או אפילו רמז על  5 שחקנים ?????

כבר 70 עמודים רושמים במקרה הכי ורוד על החתמה של 2 זרים בלבד ואולי עוד ישראלי לקראת סוף החלון 

נ.ב

הקאת את הכובע של חלייאלה שאתה נותן למישהו אחר לאכול אותו ?????????

חברה לא צריך להיות מקורב כדי להבין שינחת פה חלוץ וינחת פה קשר (ואם הרננדס יעזוב, אז גם ינחת בלם), מה שמפריע זאת ההצתה המאוחרת, הויתור על אלוף האלופים (ומכאן גם על גביע הטוטו) וההימור על יריבה נוחה באירופה.