Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

Just now, snufkin said:

מסכים איתך לגבי בעיית האיכות. נשפוט בסוף החלון כי כולנו יודעים שיגיע חלוץ לכל הפחות ויש מצב לא רע שגם 10 אם יחליטו שאי אפשר לבנות על אחד מ ניקוליץ/פארפרה, גם לא כשחקני ספסל.

לא רואה בעיית איכות גדולה בשלישיית התקפה של: גררו-חלוץזר/ניקיטה-יונתן

וקישור:

ביטון/גולסה/זר

גלזר-שחר/קארצב

ולהגיע לזה חסרים לנו בזך הכל 2 שחקנים.

אני חושב שחסרים ארבעה.

חלק התקפי של קבוצה לא מורכב משלושה שחקנים וזהו.

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

לעניין הרכש, אמרתי את זה כבר לפני איזה שבועיים-שלושה, יחסית בתחילת החלון - זה הכל מגיע מלמעלה. אל תחפשו מסביב. 

תגדיר מלמעלה

שיש לך מאמן כמו יוקא או דוניס אתה תראה ביקורת בלתי נתפסת עד שבסוף נכנעים וגם הם לא כלכך מבינים למה זה מתעכב

שיש לך מאמן כמו ואן לויבן שדי בסדר עם זה אל תצפה למשהו אחר

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא מבין למה שנדבר על קיץ שעבר.

בדיעבד גם זה לא נכון.

בכל מקרה, התייחסתי לנקודה המקורית - הסיבה שאין לנו זרים טובים כרגע היא שאנחנו לא פוגעים בזרים טובים. לא שום דבר אחר. אגב, אני לא חושב שלחיפה יש איזה סיסטם יוצא דופן, זו אקראיות כמו שהייתה בב"ש. זה לא משנה את הנקודה.

לא קיץ שעבר אלא סוף העונה, כרגע זה לא נכון להשוות כי חיפה סגרו את סגל הזרים ואנחנו רחוקים מזה.

לא מסכים שאין לנו זרים טובים, אולי אנחנו לא משלימים את המכסה של ה-6 כל עונה אבל אנחנו שומרים על 4 ברמה גבוהה.

1 דקה לפני, turgi said:

אני חושב שחסרים ארבעה.

חלק התקפי של קבוצה לא מורכב משלושה שחקנים וזהו.

אני לא רואה בעיית איכות רצינית גם בסגל. חוזז כגיבוי ראשון לכנפיים. חנציס שהוא אולי הפרוספקט הישראלי הכי גדול היום והגיע הזמן שיעשה קפיצת מדרגה. באלמוג שכולם יודעחם מה יש לו ברגליים (על טבח אני לא מדבר..).חלאיילה. לא רואה בעיה אם פארפרה מפוצץ הכישרון וריקן עם הניסיון יהיו גיבוי מהספסל בשנה הזאת ל 10. 

לאיזה עמדות אתה מביא 4 שחקנים?

1 דקה לפני, erantheking21 said:

תגדיר מלמעלה

שיש לך מאמן כמו יוקא או דוניס אתה תראה ביקורת בלתי נתפסת עד שבסוף נכנעים וגם הם לא כלכך מבינים למה זה מתעכב

שיש לך מאמן כמו ואן לויבן שדי בסדר עם זה אל תצפה למשהו אחר

מה לא ברור בלמעלה? גם במפה זה נמצא מעל ישראל. פטריק אולי תרם לזה שייסתמכו יותר על צעירים (אין לי מושג), אבל הוא לא זה שקובע לא לשלם מיליון יורו על קניקובסקי או 1.4 על צ'יבוטה.

23 דקות לפני, דקסטר said:

אבל הם לא. ובטח שיש... היא גם זכתה באליפות.

אין להם סגל ישראלי יותר טוב משלנו כרגע, בטח אחרי ששחררו את רוקאביצה.

אולי אפשר להגיד שהסגל הישראלי שלהם קצת יותר בשל, אבל לשלנו יש פוטנציאל ייתר גבוה.

9 דקות לפני, snufkin said:

אני לא רואה בעיית איכות רצינית גם בסגל. חוזז כגיבוי ראשון לכנפיים. חנציס שהוא אולי הפרוספקט הישראלי הכי גדול היום והגיע הזמן שיעשה קפיצת מדרגה. באלמוג שכולם יודעחם מה יש לו ברגליים (על טבח אני לא מדבר..).חלאיילה. לא רואה בעיה אם פארפרה מפוצץ הכישרון וריקן עם הניסיון יהיו גיבוי מהספסל בשנה הזאת ל 10. 

לאיזה עמדות אתה מביא 4 שחקנים?

לרביעייה הקדמית.

אתה מוזמן לפזר את זה איך שבא לך.

2 דקות לפני, Dalembert said:

אל תתנצל חביבי, סתם הסתקרנתי 

אגב, זה שהוא לא טס למחנה לא די אומר שהוא יושאל? 

אין לי מושג. הוא ענה למישהו שלא טס בגלל פציעה. אם דן ביטון או קניקובסקי יצטרפו אני מניח שהוא יושאל, בעדיפות לק"ש עם המאמן שהוא מכיר. אם משאילים אותו הייתי מכניס סעיף שאפשר להחזיר בינואר

4 דקות לפני, snufkin said:

אין לי מושג. הוא ענה למישהו שלא טס בגלל פציעה. אם דן ביטון או קניקובסקי יצטרפו אני מניח שהוא יושאל, בעדיפות לק"ש עם המאמן שהוא מכיר. אם משאילים אותו הייתי מכניס סעיף שאפשר להחזיר בינואר

גם גולסה פצוע וטס בכל זאת. לא חושב שזה קשור.

1 דקה לפני, Eli basa said:

פארפה זה גויאגון הזה שעשה כמה מהלכי כדורגל של מסי בדקות הבודדות שלו בבוגרים של מכבי שכולם התלהבו? 

בדקות הבודדות שלו בבוגרים של מכבי הוא היה נראה לא מוכן האמת, ממה שאני זוכר לפחות. בבית"ר ת"א הוא כיכב אם אני לא טועה 

Just now, Dalembert said:

בדקות הבודדות שלו בבוגרים של מכבי הוא היה נראה לא מוכן האמת, ממה שאני זוכר לפחות. בבית"ר ת"א הוא כיכב אם אני לא טועה 

דפק כמה מהלכים של מסי, אנשים גמרו פה, אני לא מצליח להזכר מול מי זה היה, בערך בחצי מגרש, על הקו של החוץ דפק מהלך מטורף ועבר את השחקן, 
במכבי השבלונית ונטולת ה"סקס אפיל" זה היה מרשים ממש. 

17 דקות לפני, Dalembert said:

נכון. כיכב בביתר ת"א, גם מול קבוצות ליגת העל בגביע. זה שחקן שבדרך כלל לא מגיע לכאןת במקרה לגמרי ובגלל הזיות של איזה סוכן שרלטן הוא נחת כאן ולא באיזו ליגה צרפתית או משהו בלבל הזה

22 דקות לפני, Eli basa said:

דפק כמה מהלכים של מסי, אנשים גמרו פה, אני לא מצליח להזכר מול מי זה היה, בערך בחצי מגרש, על הקו של החוץ דפק מהלך מטורף ועבר את השחקן, 
במכבי השבלונית ונטולת ה"סקס אפיל" זה היה מרשים ממש. 

לי זה זכור כאילו הוא היה נראה כמו שחקן נוער במשחק בוגרים (שזה מה שהוא היה בתכלס חחח) 

לפני2 שעות , Keano said:

אף אחד לא יכול לדעת מה יהיה

כמו שלפני איביץ' לא חשבנו שדור פרץ, גלזר ויוני יהיו הישראלים הכי טובים ככה זה יכול לקרות גם העונה עם עידו שחר, קארצב, אלמוג, חנציס

וזה כי היה להם את סאבוריט,זאיר,גראלדש,וציקו.

מכבי חייבים להביא רכש איכותי כדאי לעזור לדור הצעיר להצליח,אם כל הלחץ יהיה עליהם יש אפשרות שהם יקרסו.

אסור לקחת הימור כזה 

לפני2 שעות , אלק נילאש said:

מה לא ברור בלמעלה? גם במפה זה נמצא מעל ישראל. פטריק אולי תרם לזה שייסתמכו יותר על צעירים (אין לי מושג), אבל הוא לא זה שקובע לא לשלם מיליון יורו על קניקובסקי או 1.4 על צ'יבוטה.

ברור שתרם, זה לא סותר את מה שאמרתי ומה שאמרת

הרי מאמנים כמו דוניס, יוקאנוביץ' ועוד כמה קיטרו שלא קיבלו רכש ואמרו את זה ברייש גלי לא פעם..לואן לויבן אם יהיה בסופו של דבר את תורג'מן כחלוץ במקום שכטר שהוא לא רצה, הוא לא יקטר

אז ברור שואן לויבן הוא רק בובה של מיץ'.

52 דקות לפני, hen34 said:

וזה כי היה להם את סאבוריט,זאיר,גראלדש,וציקו.

מכבי חייבים להביא רכש איכותי כדאי לעזור לדור הצעיר להצליח,אם כל הלחץ יהיה עליהם יש אפשרות שהם יקרסו.

אסור לקחת הימור כזה 

תראה, סאבוריט וג'ראלדש (שאגב כמובן לא היה בעונת הפריצה של החבר'ה האלה) עדיין פה, וצ'יקו הוא אחלה אבל תסכים איתי שלא עילוי ברמה שקשה להאמין שעוד יגיע הנה בחלון הזה

ז'איר אל, אבל גם הוא בעונה הראשונה של איביץ' מיעט לשחק

1 דקה לפני, Dalembert said:

תראה, סאבוריט וג'ראלדש (שאגב כמובן לא היה בעונת הפריצה של החבר'ה האלה) עדיין פה, וצ'יקו הוא אחלה אבל תסכים איתי שלא עילוי ברמה שקשה להאמין שעוד יגיע הנה בחלון הזה

ז'איר אל, אבל גם הוא בעונה הראשונה של איביץ' מיעט לשחק

אבל היה לך את אצילי, מיכה, ריקן בשיאו, פרץ, עטר, שכטר, טיבי, דסה. זה לא מתקרב למה שיש היום.