Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

מה הקשר לחרמנות רכש? דיברתי על חיפה. 

דוניו לא הרשים אותי יותר מדי. הוא לא שחקן רע, אבל גם לא איזה כוכב גדול. רוקאביצה טוב ממנו ונחשב ישראלי. להביא אותו במקום דוניו ולהשתמש במקום של הזר שהתפנה כדי לחזק את האגף זה מבחינתם יכול להיות נוקאאוט לליגה והתפלאתי שזה לא קרה מוקדם יותר. 

מה שכן הבלאגן שם יחגוג כששחקנים לא יקבלו דקות.

שאתה אוהב לשחק עם מעברים של שחקנים כאילו אתה אלונה או מנג'ר. במציאות זה לא עובד ככה, יש המון משתנים, יש בני אדם מאחורי השמות. זה לא קלפים של סופרגול

8 דקות לפני, yellow&blue said:

ועדיין..אם זאת אמת ומכבי הציעו לו חוזה לשנתיים בשכר טוב הוא יחתום אצלנו..זה החוזה האחרון שלו.

וכשאתה מכיר את הסכומים שמכבי מוציאה בעונות האחרונות, וזוכר שטיבי ושכטר לא פה כי לא רצו לתת להם חוזה לשתי עונות, אתה באמת חושב שמכבי הציעה לו חוזה טוב יותר מזה שחיפה הציעה? 

לדעתי באמת פנינו אליו, והפניה הזאת הייתה חלק מהמסע של ניקיטה שלנו להכרה שהוא לא בדיוק מבוקש כמו שהיה לו נעים לחשוב. 

העונה הזאת יכולה להסתיים כהצלחה גדולה והעונה הזאת יכולה להסתיים עונה טובה מינוס לדעתי. הרבה תלוי בעונה של עידו שחר חנציס חוזז פארפה(?) ושאר הצעירים. יתנו עונה טובה? לדעתי נוכל לתת פייט על האליפות. יתנו עונה סבירה ואנחנו נדשדש בין מקום שני לשלישי.

הבעיה כאן היא שבהשקעה נוספת של 2-3 מיליון יורו היינו די יכולים להבטיח את עצמנו כמועמדת ודאית עם החתמות של צ'יבוטה, דן ביטון, קניקובסקי, ניר ביטון ועוד שני זרים איכותיים.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה? צ'יקו לעניים. מה ראית ממנו?

מהירות,פיזיות,סיומת טובה ב 2 רגליים ובראש, מיקום טוב, דריבל סביר. צריך לשפר את קבלת ההחלטות, עדין יחסית בגיל שאפשר להשתפר. לגבי צ'יקו אני חושב שהוא אנדרייטד. 

8 דקות לפני, בראון said:

ברמה שהגענו לדבר על להביא את דוניו.. לאן הגענו יא תורג'י?

היה די ברור שזה יגיע לשם.

כל יומיים יש פה שלוש שעות דיון על ניקוליץ ועל למה לא להחזיר את מיכה.

אני כבר לא יודע מה לחשוב. הייתי בטוח שהבעיה היא מיטש אני כל יום שעובר אני מתחיל לזוז לכיוון מי שאמור לנהל את העסק.

14 דקות לפני, snufkin said:

שאתה אוהב לשחק עם מעברים של שחקנים כאילו אתה אלונה או מנג'ר. במציאות זה לא עובד ככה, יש המון משתנים, יש בני אדם מאחורי השמות. זה לא קלפים של סופרגול

אני לא אוהב לשחק עם מעברים אני נכנס לראש של ברק בכר. בני אדם לא הזיזו לו אף פעם את הביצה.

2 דקות לפני, turgi said:

היה די ברור שזה יגיע לשם.

כל יומיים יש פה שלוש שעות דיון על ניקוליץ ועל למה לא להחזיר את מיכה.

אני כבר לא יודע מה לחשוב. הייתי בטוח שהבעיה היא מיטש אני כל יום שעובר אני מתחיל לזוז לכיוון מי שאמור לנהל את העסק.

דוניו זו דעתי האישית ואני יודע שהיא לא פופלרית אבל אני רו4ה אצלו פוטנציאל להיות כוכב בליגה הזאת, עם מאמן שידע לכוון אותו ולהשתמש בו נכון. לגבי הניהול..מיטש הוא זה שאמור לנהל, לא?

1 דקה לפני, snufkin said:

דוניו זו דעתי האישית ואני יודע שהיא לא פופלרית אבל אני רו4ה אצלו פוטנציאל להיות כוכב בליגה הזאת, עם מאמן שידע לכוון אותו ולהשתמש בו נכון. לגבי הניהול..מיטש הוא זה שאמור לנהל, לא?

לא חושב. מיטש שם פה אנשים ונתן להם סמכויות כאלה ואחרות.

זה כנראה כן בסוף מגיע לאישור שלו ברמה כזו או אחרת אבל אני לא חושב שהוא זה שתוקע דברים.

2 דקות לפני, turgi said:

לא חושב. מיטש שם פה אנשים ונתן להם סמכויות כאלה ואחרות.

זה כנראה כן בסוף מגיע לאישור שלו ברמה כזו או אחרת אבל אני לא חושב שהוא זה שתוקע דברים.

אתה חושב שיצחקי/תמם/מאירי לא מסוגלים לעשות מה שכל פישר בב"ש/חיפה/הפועל עושה ופשוט לסגור עם שחקן או לחתוך שחקן לא רצוי? אתה חושב שאם זה תלוי ביצחקי לא היו כאן לפחות עוד 3-4 שחקני רכש בכירים?

אתה חושב שיצחקי/תמם/מאירי לא מסוגלים לעשות מה שכל פישר בב"ש/חיפה/הפועל עושה ופשוט לסגור עם שחקן או לחתוך שחקן לא רצוי? אתה חושב שאם זה תלוי ביצחקי לא היו כאן לפחות עוד 3-4 שחקני רכש בכירים?

זה מה שאני נוטה לחשוב

זה לא הכי נכון להשוות, במכבי מכוונים לרמה מסויימת שיותר קשה להביא לליגה הישראלית

אם מסתכלים על הזרים בעונות האחרונות הצלחנו לפגוע באחוזים גבוהים

Just now, turgi said:

זה מה שאני נוטה לחשוב

נשמע לי מופרך. ועוד יותר מופרך שמיץ' מעסיק אנשים שלא יודעים לעדות פעולות כל כך בסיסיות בתפקידם

Just now, Keano said:

זה לא הכי נכון להשוות, במכבי מכוונים לרמה מסויימת שיותר קשה להביא לליגה הישראלית

אני כן משווה, כי בסוף זה עניין של משאבים יחסיים אבל פעולות האיתור והמו"מ דומות. אני לא חושב שהבעיה היא באנשי המקצוע והניהול. מי שמכתיב מדיניות זה מיץ'. מי שהעדיף להשקיע בנוער ובעתודה ולא להשקיע הון על רכש זה מיץ'.

אם הוא יתן ליצחקי יד חופשית וצ'ק פתוח, יצחקי ידע לעשות את מה שנימני ידע לעשות כשקיבל צ'ק פתוח

דוניו הציל לבכר את התחת שרוקביצה נעדר. שחקן פיזי שמתאים קל לליגה שלנו. מגיע להרבה הזדמניות יחסית בקלות. אם היתה אפשרות להביא בחינם הייתי לוקח. זה לא שהולכים להגיע לפה חלוצי על. 

3 דקות לפני, snufkin said:

נשמע לי מופרך. ועוד יותר מופרך שמיץ' מעסיק אנשים שלא יודעים לעדות פעולות כל כך בסיסיות בתפקידם

חבל 

1 דקה לפני, Keano said:

לא יודע למה מכוונים, במבחן התוצאה זה לא נכון. אפילו לא טיפה. אי אפשר להגיד שהיו לנו זרים טובים יותר מב"ש בזמנו או מחיפה כרגע. אם כבר הפוך. אין לנו היסטוריה מרשימה של פגיעה בזרים כנראה שבגלל זה גם התקבלה ההחלטה להביא שחקנים רק בהעברות חופשיות.

4 דקות לפני, snufkin said:

אני כן משווה, כי בסוף זה עניין של משאבים יחסיים אבל פעולות האיתור והמו"מ דומות. אני לא חושב שהבעיה היא באנשי המקצוע והניהול. מי שמכתיב מדיניות זה מיץ'. מי שהעדיף להשקיע בנוער ובעתודה ולא להשקיע הון על רכש זה מיץ'.

אם הוא יתן ליצחקי יד חופשית וצ'ק פתוח, יצחקי ידע לעשות את מה שנימני ידע לעשות כשקיבל צ'ק פתוח

אין קשר למשאבים (אלא אם כן זה שכר ברמה של ליגה טורקית/רוסית), מרמה מסויימת יש לשחקנים אלטרנטיבות יותר טובות באירופה.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

לא יודע למה מכוונים, במבחן התוצאה זה לא נכון. אפילו לא טיפה. אי אפשר להגיד שהיו לנו זרים טובים יותר מב"ש בזמנו או מחיפה כרגע. אם כבר הפוך. אין לנו היסטוריה מרשימה של פגיעה בזרים כנראה שבגלל זה גם התקבלה ההחלטה להביא שחקנים רק בהעברות חופשיות.

דווקא בהעברות חופשיות יותר קשה לפגוע והצלחנו בזה בשנים האחרונות,

הטענה שלי היתה שזה לא נכון להשוות למועדונים יותר קטנים.

10 דקות לפני, snufkin said:

אתה חושב שיצחקי לא מסוגל לעשות מה שכל פישר בב"ש/חיפה/הפועל עושה ופשוט לסגור עם שחקן או לחתוך שחקן לא רצוי? אתה חושב שאם זה תלוי ביצחקי לא היו כאן לפחות עוד 3-4 שחקני רכש בכירים?

אני אומר את זה מזמן ומחקתי את המיותר

כל השאר הם בובות של מיץ' ועושים כדברו , האיש החליט ככה ולא סתם מינה את ואן לויבן למאמן

אם ג'ורדי היה כאן זה היה נראה אחרת מזמן, כמה שאיש כמוהו חסר למערכת

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

תודה