Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

9 דקות לפני, דקסטר said:

הוא לא מתפקד שנתיים וחצי ועדיין נשאר. נראה...

בסדר אתה מסכים איתי שעכשיו זה מצב שונה לחלוטין, הוא מתקרב לסוף שלו, ואם הוא אשכרה כשיר אז יותר קל לפתור את זה.

אני זוכר שפעם הייתה פה בפורום בדיחה (לעוסה מאוד) של ניקוליץ' החיזוק לינואר, פתאום הבדיחה הפכה למציאות... נשמע לי הזוי מאוד, אם כן אז באמת שייגמרו לי המילים.

זה מה שרשום על ניקוליץ' בספורט5:

מכבי ת"א ממשיכה בהכנות לקראת העונה הבאה. הבוקר (רביעי), סגנית האלופה קיבלה חיזוק חדש-ישן בדמותו של אורוש ניקוליץ', שהחל להתאמן עם הקבוצה. עם זאת, השחקן הפציע לא צפוי להמשיך בקבוצה - בדיוק כפי שקרה במקרה אנדראס יאניוטיס.

למעשה, קברניטי מכבי ת"א מקווים להגיע לפיצוי מהיר עם ניקוליץ' על מנת לפנות מקום לזרים נוספים בעמדת הקישור והחלוצים. שחקן זר נוסף שעשוי לעזוב הוא הבלם לואיס הרננדס, שמבוקש באלצ'ה הספרדית. במידה שאכן יעזוב, לצהובים יש רשימת בלמים איתם כבר נוהל מו"מ. אחד מהם, אגב, היה על סף סגירה במועדון.

לצד זאת, גם פארפה גויאגון לא צפוי לשחק בצהוב בעונה הבאה ועושה רושם שהוא יושאל. בניגוד אליו, הצהובים עושים מאמצים לסגור את נושא דן ביטון, שכלל לא מתאמן עם לודוגורץ.

בתוך כך, דניאל טננבאום אמור לסיים את הבידוד ולהצטרף מחר לאימוני הקבוצה. השוער לא ערך עד כה אימון בודד עם מכבי ת"א מאז שזו חזרה מהפגרה. במקביל, השחקנים העידו ש"מחנה האימונים חזק וקשה, ולכולם יש מוטיבציה גבוהה".

ההרכב החזק לאירופה:

בארץ גולסה עולה למעלה במקום ניקוליץ' ושחר/קארצב/שרן במקומו.

דניאל

סבוריט נחמיאס הרננדס/זר ג'ראלדש

גלזר                  גולסה

ניקוליץ'         

יוני                     זר                     גררו

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

אנשים מרכיבים את ניקוליץ'... זהו, איבדתם את זה סופית. רק נזעי חשמל יעזרו.

בימים הקרובים נקבל תשובה באיזה מצב בדיוק ניקוליץ', אם לא יקבל דקות הוא עדיין לא כשיר

2 דקות לפני, Keano said:

בימים הקרובים נקבל תשובה באיזה מצב בדיוק ניקוליץ', אם לא יקבל דקות הוא עדיין לא כשיר

באיזה מצב הוא נמצא? אתה רוצה את זה בשיר?

"המפטי דמפטי ישב על החומה, // המפטי דמפטי נפל במהומה. // כל חיילי המלך וכל פרשיו // ניסו להחזירו לשם - אך לשווא."

בסוף בסוף, בשורה התחתונה, גררו הכפרה הוא שחקן ההתקפה הבכיר(ללא תחרות בכלל) לקראת המשחקים הקרובים במועדון הכי גדול במדינה. אם זה נשמע למישהו הגיוני, בואו נחשוב על יונייטד שמתחילה עונה עם דני וולבק כתקווה הגדולה שלה.

זהו. אין פאנץ' פה. ברור לי שזאת החלטה מלמעלה. אבל אי אפשר יהיה לשחק את הפוקר הזה יותר מידי זמן כי עוד מעט הקלפים יחשפו ואז יתחיל פה צונאמי שיתחיל לתפוס תאוצה כבר מהיום לאחר נניח הצגה של חיפה שתעלה את מפלס הלחץ. וכל התוכניות היפות והאידיאולוגיות יעברו בחינה נוספת. 

5 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

"המפטי דמפטי ישב על החומה, // המפטי דמפטי נפל במהומה. // כל חיילי המלך וכל פרשיו // ניסו להחזירו לשם - אך לשווא."

גדול. 

6 דקות לפני, המכבייה said:

בסוף בסוף, בשורה התחתונה, גררו הכפרה הוא שחקן ההתקפה הבכיר(ללא תחרות בכלל) לקראת המשחקים הקרובים במועדון הכי גדול במדינה. אם זה נשמע למישהו הגיוני, בואו נחשוב על יונייטד שמתחילה עונה עם דני וולבק כתקווה הגדולה שלה.

זהו. אין פאנץ' פה. ברור לי שזאת החלטה מלמעלה. אבל אי אפשר יהיה לשחק את הפוקר הזה יותר מידי זמן כי עוד מעט הקלפים יחשפו ואז יתחיל פה צונאמי שיתחיל לתפוס תאוצה כבר מהיום לאחר נניח הצגה של חיפה שתעלה את מפלס הלחץ. וכל התוכניות היפות והאידיאולוגיות יעברו בחינה נוספת. 

זה מסכם את הכל. אי אפשר לצפות מילדים שבקושי שיחקו או לא שיחקו בכלל בליגת העל להוביל קבוצה בסיטואציה הנוכחית. אני מקווה מאוד שמיץ' מבין את זה.

לא מבין איך אנשים פה באמת שמים את ניקוליץ' בהרכב ברצינות. זאת לא פעם ראשונה שהוא כביכול חוזר להתאמן והוא כל פעם נפצע שוב ושוב.

נניח שהפעם זה באמת מאחוריו, על סמך מה אתם מחליטים שהוא שווה הרכב? בחיים לא ראיתם אותו משחק, מי אמר שהוא מספיק טוב? וגם אם הוא היה כזה בעבר הוא אחרי שנתיים וחצי בלי לשחק למה אתם מצפים? הוא בעצמו לא יודע מה הוא שווה.

27 דקות לפני, קובי השועל said:

ההרכב החזק לאירופה:

בארץ גולסה עולה למעלה במקום ניקוליץ' ושחר/קארצב/שרן במקומו.

דניאל

סבוריט נחמיאס הרננדס/זר ג'ראלדש

גלזר                  גולסה

ניקוליץ'         

יוני                     זר                     גררו

תשמע אחי אוהב אותך אבל אתה ליצן

3 דקות לפני, אלק נילאש said:

זה מסכם את הכל. אי אפשר לצפות מילדים שבקושי שיחקו או לא שיחקו בכלל בליגת העל להוביל קבוצה בסיטואציה הנוכחית. אני מקווה מאוד שמיץ' מבין את זה.

זה ממש ברמת ביתר רק עם יותר איכות מקומית. בלתי נתפס. כשגלזר, פיבן, יוני השתלבו, היו עוגנים כמו אצילי, עטר, שכטר, מיכה, גולסה...

מי העוגנים היום? גררו עצמו הפך לעוגן, תוך שלושה חודשים...

13 דקות לפני, המכבייה said:

האמת היא שיונתן כרגע שחקן ההתקפה הבכיר אבל עדין הנקודה שלך ברורה ונכונה. אם כבר אנחוגיה מאנגליה, אז אנחנו כרגע באיזור הארסנל מאשר היונייטד

2 דקות לפני, snufkin said:

האמת היא שיונתן כרגע שחקן ההתקפה הבכיר אבל עדין הנקודה שלך ברורה ונכונה. אם כבר אנחוגיה מאנגליה, אז אנחנו כרגע באיזור הארסנל מאשר היונייטד

אנחנו סוג של יונייטד במעמד. צודק בקשר ליוני. קיצוני מידי ויעמיס לחץ עצום כבר מעכשיו. 

31 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

אתה יוזר פשוט אדיר!

18 דקות לפני, המכבייה said:

זה ממש ברמת ביתר רק עם יותר איכות מקומית. בלתי נתפס. כשגלזר, פיבן, יוני השתלבו, היו עוגנים כמו אצילי, עטר, שכטר, מיכה, גולסה...

מי העוגנים היום? גררו עצמו הפך לעוגן, תוך שלושה חודשים...

עדיין יש עוגנים, טננבוים, סבוריט, גלזר, גולסה

ההגנה שלך יותר טובה משל חיפה, הבעיה היא בקישור וההתקפה, שם צריך 2-3 שחקנים בכירים. 

23 דקות לפני, snufkin said:

לא יאומן שיוזרים אשכרה שמים את ניקוליץ בהרכב.. זה השיא

נראה לי יצחקי בעצמו מרכיב אותו רק בשביל לא להביא רכש.

לפני3 שעות , בראון said:

בסדר אתה מסכים איתי שעכשיו זה מצב שונה לחלוטין, הוא מתקרב לסוף שלו, ואם הוא אשכרה כשיר אז יותר קל לפתור את זה.

מה שקל לקבוצות אחרות לא קל למכבי. שוב, נראה. אני עדיין מהמר שישאר

10 דקות לפני, Keano said:

עדיין יש עוגנים, טננבוים, סבוריט, גלזר, גולסה

ההגנה שלך יותר טובה משל חיפה, הבעיה היא בקישור וההתקפה, שם צריך 2-3 שחקנים בכירים. 

ההגנה? למה? בלטקסה ונחמיאס כבר הפנימו שהם בלמים ראשונים(כנראה)בקבוצה שמשחקת לעיני 20 אלף? קל הדבר בעיניך? 

2 דקות לפני, המכבייה said:

ההגנה? למה? בלטקסה ונחמיאס כבר הפנימו שהם בלמים ראשונים(כנראה)בקבוצה שמשחקת לעיני 20 אלף? קל הדבר בעיניך? 

כל עוד הרננדס פה אני מתייחס אליו כחלק מהקבוצה, בלטקסה כבר צבר ניסיון טוב בעונה האחרונה, במקרה הגרוע שרן ישחק שם.

בנוסף, שני המגנים והשוער נותנים לך יציבות.