Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

4 דקות לפני, Raumdeuter said:

*היה* שוער נבחרת יוון?

שוער נבחרת? הייתי שולח אותו להיות שוער בכניסה למלון בלוטרקי (ש.שרף)

5.7 כבר חודש מאז שהתחיל החלון, בדרך כלל התקופה הזאת היא השיא של השמועות, שום שמועות, שום מו"מ כלום, רק הנפצה מדי פעם שרוצים שחקן שלא יבוא כמו הקולומביאני.

לא זוכר שלכתבים היה קיץ כלכך שקט ממכבי שעוד צריכה היתה להגביר את הקצב

פייר הקיץ הזה גמר אותי

5 דקות לפני, בראון said:

כי יש עדיין קבוצות נניח פה בארץ שהיו שמחות לכל עצם שנזרוק. 

הוא מרוויח בסביבות ה350 אלף. לא ישלמו לו גם חצי מזה.

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא מרוויח בסביבות ה350 אלף. לא ישלמו לו גם חצי מזה.

כדי להיפטר מהמשבצת של הזר אני רואה את מכבי משתתפת מאוד יפה בשכר

לפני1 שעה , פנחס שוף said:

יאניוטיס נחשב השוער הטוב ביוון

דוניס נחשב המאמן היווני הטוב ביותר

צחוקים

סוטריס ניניס הצטרף לקבוצה באמצעות קישור ההזמנה

חסרים פה איזה 4-5 שחקנים להרכב ולסגל הרחב ובנתיים עזבו אותנו יותר שחקנים חשובים משהגיעו...בטוח שעובדים אבל הקצב אוי הקצב...

למרות הכל אני אופטימי, מחר רכש

1 דקה לפני, משה פרימו said:

חסרים פה איזה 4-5 שחקנים להרכב ולסגל הרחב ובנתיים עזבו אותנו יותר שחקנים חשובים משהגיעו...בטוח שעובדים אבל הקצב אוי הקצב...

גג מדים חדשים

Just now, משה פרימו said:

איתי בן חמו חתם על חוזה ל-4 שנים במכבי תל אביב

13 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

איתי בן חמו חתם על חוזה ל-4 שנים במכבי תל אביב

נכון. ברק יצחקי מונע חתימות. כל דביל מקש או פת חותם עם שחקנים אז ברק תחת המטריה והשם של מכבי? סוכנים מציקים לו כל היום מעבר לרשימות שיש לו. רצוי להתחבר למציאות. זאת קריאת מציאות ממש בסיסית. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

נכון. ברק יצחקי מונע חתימות. כל דביל מקש או פת חותם עם שחקנים אז ברק תחת המטריה והשם של מכבי? סוכנים מציקים לו כל היום מעבר לרשימות שיש לו. רצוי להתחבר למציאות. זאת קריאת מציאות ממש בסיסית. 

אחלה, איש מלא חוש הומור ולא מתנשא בעליל שכמוך.

3 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

כי אני רואה את המגמה איש מגניב ואופזיציונר שכמותך שהמציא את המשחק. תתחבר למציאות ותאהד במקום הרעל. כי הרשתות החברתיות כבר שותות את דמו, כי הם פחדנים וחסרי מושג. מצופה פה ליותר בפורום הזה ואתה מיישר יופי קו עם האינפנטיליות הכללית. ההומור "המגניב" שלך יכול לפגוע בפרנסה של אנשים גם אם לא התכוונת לזה. מה מגניב בזה? אין לי הומור בקשר למכבי, סליחה אה....

4 דקות לפני, המכבייה said:

כי אני רואה את המגמה איש מגניב ואופזיציונר שכמותך שהמציא את המשחק. תתחבר למציאות ותאהד במקום הרעל. כי הרשתות החברתיות כבר שותות את דמו, כי הם פחדנים וחסרי מושג. מצופה פה ליותר בפורום הזה ואתה מיישר יופי קו עם האינפנטיליות הכללית. ההומור "המגניב" שלך יכול לפגוע בפרנסה של אנשים גם אם לא התכוונת לזה. מה מגניב בזה? אין לי הומור בקשר למכבי, סליחה אה....

7 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

סיכמתי את זה יפה.

אם נניח את ניקוליץ בצד(שהצוות הרפואי כאן החריב לו את הקריירה), לא ברור לי כל כך הטיפול מול יאניוטיס. מה הפואנטה ביציאה שלו למחנה? למה גוררים את הרגליים מול שחקן שבמצבת השחקנים הנוכחית לא יכול להירשם כלל בסגל השחקנים?

11 דקות לפני, המכבייה said:

הפרנסה של אף אחד במכבי לא תפגע בגלל רעש של אוהדים על עוד גולדהאר הבעלים שלנו. לא נעים ממה שעושים ליצחקי, אבל הוא היה כדורגלן, קטן עליו.

6 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

סיכמתי את זה יפה.

להתנשא עליך? למה? מה יש בזה? תענה לעניין ותנסה פחות את סיכות הוודו לשליח. זה לא מכבד. זה מינוי של מיטש וכך צריך להתייחס לזה. 

9 דקות לפני, המכבייה said:

להתנשא עליך? למה? מה יש בזה? תענה לעניין ותנסה פחות את סיכות הוודו לשליח. זה לא מכבד. זה מינוי של מיטש וכך צריך להתייחס לזה. 

לא האמנתי שאני אגיע למצב שאני צריך להסביר דבר כזה, אבל בבקשה.

לא היו פה שום סיכות וודו ושום רצח אופי לאף אחד במכבי.

הוא אמר שהוא חושב שמחר יהיה רכש, עניתי לו בתמונה של יצחקי מחייך. "הצחקת את יצחקי", אם תרצה.

לגבי כל שמות הגנאי והרעל וכו'... אתה טועה ביוזר או מכליל את כולם. מה שעושה לך טוב, חביבי.

17 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הפרנסה של אף אחד במכבי לא תפגע בגלל רעש של אוהדים על עוד גולדהאר הבעלים שלנו. לא נעים ממה שעושים ליצחקי, אבל הוא היה כדורגלן, קטן עליו.

הוא כרגע הכתובת וכשתתחיל העונה סיכוי טוב שפטריק יצטרף לחגיגת הרפש. אם מיטש היה רוצה לטרוף, הקיץ הזה היה נראה טוב יותר. אולי העונה תיהיה טובה ומיטש יודע משהו שאנחנו לא יודעים, לא מרגיש לי ככה על סמך מה שאני יודע. יצחקי זה לא שם סקסי וקל להיתפס עליו אבל גם האנרגיות של מיטש לא סקסיות בכלל. ברק יכול לעשות שיט כשהברז מטפטף מתי שבא לו. 

33 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

לא האמנתי שאני אגיע למצב שאני צריך להסביר דבר כזה, אבל בבקשה.

לא היו פה שום סיכות וודו ושום רצח אופי לאף אחד במכבי.

הוא אמר שהוא חושב שמחר יהיה רכש, עניתי לו בתמונה של יצחקי מחייך. "הצחקת את יצחקי", אם תרצה.

לגבי כל שמות הגנאי והרעל וכו'... אתה טועה ביוזר או מכליל את כולם. מה שעושה לך טוב, חביבי.

סבבה. מקבל. אבל בחרת ביצחקי מחייך. זאת בחירה והיא עושה את הרושם שלה. יכולת גם לבחור במיטש, זה היה מדויק יותר ואמין יותר. אם תיהיה לקבוצה הזאת התחלה טובה, זה הרבה תלוי בנו. כולם רואים את הפורום הזה. השחקנים, המאמנים, המנהלים. כולם. אתה התחלת בשמות תואר וזה מה שקיבלת בחזרה. מתנשא? אני לא שם,  שחרר בחייאת. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

סבבה. מקבל. אבל בחרת ביצחקי מחייך. זאת בחירה והיא עושה את הרושם שלה. יכולת גם לבחור במיטש, זה היה מדויק יותר ואמין יותר. אם תיהיה לקבוצה הזאת התחלה טובה, זה הרבה תלוי בנו. כולם רואים את הפורום הזה. השחקנים, המאמנים, המנהלים. כולם. אתה התחלת בשמות תואר וזה מה שקיבלת בחזרה. מתנשא? מה אתה רביד מהכדורסל שמדבר על אופנים בלואו קורט ומאשים אותי בהתנשאות? אתה זורק פה רעל יומיומי ומאשים אותי ברעל? שחרר בחייאת. 

הטון שלך מתנשא.

אני האשמתי אותך ברעל? אמרתי שההאשמות שלך כלפיי ברעל או מופנות אליי בטעות או שאתה מכליל את כולם פה.

הודעות מהסוג הזה (^) הן בצחוק או בציניות ואני חושב שחוץ ממך אף אחד לא מייחס אליהן מעבר לכך.

39 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

הטון שלך מתנשא.

אני האשמתי אותך ברעל? אמרתי שההאשמות שלך כלפיי ברעל או מופנות אליי בטעות או שאתה מכליל את כולם פה.

הודעות מהסוג הזה (^) הן בצחוק או בציניות ואני חושב שחוץ ממך אף אחד לא מייחס אליהן מעבר לכך.

אין לי שום דבר נגדך. הטון שלי רק מבקש פורפורציות כי תחילת העונה יכולה להתחיל מדרון. שלושה משחקים רשמיים ראשונים כשבתווך יש את חיפה על תואר=מבוא לכדור שלג. ואתה יודע שאני מקבל את הבעלות של מיטש (מי אני בכלל) כמו שהיא לגמרי. לכן אני מרגיש משוחרר להביע עליו ביקורת. זה חלק מהדיל. אם זה היה בהומור, סבבה. הרשתות גועשות ויצחקי טרף קל. וזה מרגיש לי לא הוגן. מציין- לא פגשתי או דיברתי עם יצחקי מעולם. 

התגובה הראשונה אליך כנראה החמיצה את ההומור המקורי אבל באמת שלא מתנשאת. הפורום הרי יגעש פה עוד שלושה שבועות אם חלילה. אני רק דייקתי את מה שכתבת. 

11 דקות לפני, המכבייה said:

אין לי שום דבר נגדך. הטון שלי רק מבקש פורפורציות כי תחילת העונה יכולה להתחיל מידרון. שלושה משחקים רשמיים ראשונים כשבתווך יש את חיפה על תואר=מבוא לכדור שלג. ואתה יודע שאני מקבל את הבעלות של מיטש (מי אני בכלל) כמו שהיא לגמרי. לכן אני מרגיש משוחרר להביע עליו ביקורת. זה חלק מהדיל. אם זה היה בהומור, סבבה. הרשתות גועשות ויצחקי טרף קל. וזה מרגיש לי לא הוגן. מציין- לא פגשתי או דיברתי עם יצחקי מעולם. 

התגובה הראשונה אליך כנראה החמיצה את ההומור המקורי אבל באמת שלא מתנשאת. הפורום הרי יגעש פה עוד שלושה שבועות אם חלילה. אני רק דייקתי את מה שכתבת. 

בסדר גמור, מקבל.