Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

8 דקות לפני, snufkin said:

מעניין אם אנחנו עדין מקום ראשון בתקציב שכר שחקנים בקבוצה הבוגרת. למיטב זכרוני, המשתכרים הבכירים שלנו היום הם הזרים, סבוריט (כנראה 400+), גראלדש והרננדס(כנראה באיזוק ה 300+) מבען הישראלים:

גולסה (300) יונתן (270) גלזר (270). חוץ מהם, יש את דרג הביניים אצל הישראלים: טננבאום, נחמיאס, ייני (כנראה באיזור ה 200). וכלהשאר סביב ה 150 (טבח,חלאיילה,ריקן,קנדיל).

אין יותר ישראלים שמרוויחים 450-500 האחרונים היו מיכה ואצילי. אין זרים שמשתכרים 700 וצפונה כמו פעם (ראיקו, קיארטנסון, סקאריונה). ולא מעט משחקני הסגל שלנו עם שכר נמוך במיוחד (גררו, שחר ושאר הצעירים).

אני די בטוח שחיפה עברו אותנו בתקציב השכר

הרננדס 400 אלף.

1 דקה לפני, בראון said:

8 וחלוץ

אבל איך? במקרה הכי טוב יש לך מקום לזר אחד אם אתה משחרר את יאניוטיס ומשאיל את פארפה והשני מהנוער.

1 דקה לפני, Raumdeuter said:

אני חושב שהמערכת של מכבי צריכה לשאוף למצוא פתרונות לקבלת החלטות מהירה יותר לפחות בנושאים המהותיים מבחינה מקצועית.(בסופו של דבר,עובדתית בעלות על קבוצת כדורגל לאדם בעל פרופיל אישיותי כמו של מיטש זה ניג'וס אחד גדול מבחינה פרקטית).

המערכת של מכבי היא מיטש. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אבל איך? במקרה הכי טוב יש לך מקום לזר אחד אם אתה משחרר את יאניוטיס ומשאיל את פארפה והשני מהנוער.

הדאגה היא לא מה יעשו מבחינת מצבת הזרים כי יפתרו את זה. הבעיה היא הטיימינג

3 דקות לפני, erantheking21 said:

אגב הקורונה שוב פה והיא דופקת על הדלת ,בקרוב עשוי להיות גלי התפרציות, סגירות, סגלים חסרים שלנו ..אז עם כל הכבוד, אם מישהו בהנהלה קורא את זה, צריך להסביר את זה למי שצריך

שלא יגידו פעם שעברה היו לנו זרים אבל השד התעופה היה סגור

אתה יודע שמכבי קוראים פה. לא מאמין שפשוט נתת להם תירוץ חינם ככה על מגש.

Just now, בראון said:

הדאגה היא לא מה יעשו מבחינת מצבת הזרים כי יפתרו את זה. הבעיה היא הטיימינג

איך יפתרו אחי? למה שישחררו את ניקוליץ' דווקא עכשיו אחרי שנתיים וחצי? גם אם היו מחליטים לשחרר אותו הקיץ זה כבר היה קורה. לא היו מסיעים אותו להולנד בשביל זה.

11 דקות לפני, המכבייה said:

המערכת של מכבי היא מיטש. 

אז בגדול קיימת רמיזה שהאנשים שמתחזקים את מכבי בשוטף הם לא יותר מבובות או פיונים שמיטש קובע להם הכל מא' עד ת' או שפירשתי אותך באופן קיצוני מדי?

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איך יפתרו אחי? למה שישחררו את ניקוליץ' דווקא עכשיו אחרי שנתיים וחצי? גם אם היו מחליטים לשחרר אותו הקיץ זה כבר היה קורה. לא היו מסיעים אותו להולנד בשביל זה.

לפי מה שהבנתי לגבי ניקוליץ זיגדון עצמו טוען שיהיה כשיר למחנה וזה כנראה מה שרוצים לבדוק. לא כשיר? יתירו/ישאילו.

1 דקה לפני, בראון said:

לפי מה שהבנתי לגבי ניקוליץ זיגדון עצמו טוען שיהיה כשיר למחנה וזה כנראה מה שרוצים לבדוק. לא כשיר? יתירו/ישאילו.

יש לך מושג מה מתכננים לעשות עם פארפרה?

30 דקות לפני, Sawyer said:

אתה יודע שמכבי קוראים פה. לא מאמין שפשוט נתת להם תירוץ חינם ככה על מגש.

אני כבר לא אתפלא אם תוכנית הסקאוטינג של יצחקי זה קריאה בנושא ופטריק עובר על נושא מלפפונים כל בוקר על הקפה של רולדין. 

3 דקות לפני, בראון said:

נראה לי שהרוח נושבת לכיוון של השאלה

לא הבנתי לגבי ניקוליץ, אם הוא כשיר בונים עליו כ 10 לעונה הזאת? אמיתי? ואם לא כשיר, איך ישאילו? מי תקח שחקן שלא כשיר לשחק?

Just now, snufkin said:

לא הבנתי לגבי ניקוליץ, אם הוא כשיר בונים עליו כ 10 לעונה הזאת? אמיתי? ואם לא כשיר, איך ישאילו? מי תקח שחקן שלא כשיר לשחק?

קודם כל בוא נתחיל בזה שיהיה כשיר.

הוא יכול להיות כשיר ולאבד כל קשר למשחק ואז השאלה היא אחלה אופציה.

7 דקות לפני, בראון said:

אם בטעות הוא איכשהו בדרך ניסית ואלוהית ידרך על מגרש כדורגל במשחק רשמי(לא שזה ריאלי אז בגלל זה אני מרשה לעצמי להעלות את הציפייה הזאת ממנו)אני מקווה שהוא מודע לכך שהוא יצטרך לתת 10 שערים ו15 בישולים במינימום בשביל לפצות על העוגמת נפש שהוא גרם לכולנו.

Just now, Raumdeuter said:

אם בטעות הוא איכשהו בדרך ניסית ואלוהית ידרך על מגרש כדורגל במשחק רשמי(לא שזה ריאלי אז בגלל זה אני מרשה לעצמי להעלות את הציפייה הזאת ממנו)אני מקווה שהוא מודע לכך שהוא יצטרך לתת 10 שערים ו15 בישולים במינימום בשביל לפצות על העוגמת נפש שהוא גרם לכולנו.

תשמע אם הוא כשיר ב100% והוא נניח 80% ממה שהוא הגיע אלינו? הוא גם יתן לך את זה.

1 דקה לפני, MTA For Ever said:

הזיה מוחלטת אם במכבי יחליטו לבנות עליו.

לא יקרה לדעתי.

כרגע אף אחד לא בונה עליו חחח

זיגדון היחיד שאופטימי שם נראה לי. 

הבנתי שהמומחה של ברצלונה הציע לו לפרוש חחח

4 דקות לפני, בראון said:

תשמע אם הוא כשיר ב100% והוא נניח 80% ממה שהוא הגיע אלינו? הוא גם יתן לך את זה.

נכון אבל הסיכוי שזה יקרה שואף לאפס. מקווה שיחתכו מהר את הסאגה הזאת

14 דקות לפני, Raumdeuter said:

אז בגדול קיימת רמיזה שהאנשים שמתחזקים את מכבי בשוטף הם לא יותר מבובות או פיונים שמיטש קובע להם הכל מא' עד ת' או שפירשתי אותך באופן קיצוני מדי?

לא חושב שמישהו היום במערכת יכול לעשות החתמות ללא אישור שלו. וכמו שכתבת, מיטש אדם עסוק ועשיר שמין הסתם עסוק ברוב שעות היממה בעסקים שאשכרה מפרנסים אותו. אולי פעם עם ג'ורדי, החבל היה משוחרר יותר? לא יודע להגיד אבל מאז היה פייר פליי שבטח השאיר צלקות, היו הישגים ותארים(בשתי האסכולות- עם כוכבים וגם עם מושאלים) ואולי הרעב במקום אחר. לא יודע להגיד. אם מכבי היתה בראבק, היתה פועלת מהר, כשהיא רוצה, היא יכולה. לתקתק שיחרורים, לפנות מקום, להתחזק. ואנחנו עדיין לא בנקודת אל חזור.

Just now, yellow&blue said:

יעבור את המחנה בדרך נס ויפצע במשחק הראשון.

והכותרת תהיה "היינו צריכים להחזיר אותו בהדרגה לכושר משחק".

מישהו ראה אותו בתמונות מהמחנה? כי חיפשתי ממש ואין אזכור ממנו 

Just now, yellow&blue said:

יעבור את המחנה בדרך נס ויפצע במשחק הראשון.

והכותרת תהיה "היינו צריכים להחזיר אותו בהדרגה לכושר משחק".

הקטע עם ניקוליץ זה לא שהוא פציע/פריך כמו גולסה. הפיזותרפיסט של איביץ גמר אותו ואז בניתוח עוד יותר פגעו בו. באמת חוסר מזל.

כך שאני מאמין שאם הוא יעבור כשיר את המחנה אימון זה מאחוריו.