Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

37 דקות לפני, קובי השועל said:

חברים אני מודיע רשמית.

סיימתי עם השמועות והמקורבים.

עייפתי, אפילו עייפתי מאוד. מחלון לחלון גודל השמועות והמקורבים רק גדל ואי אפשר לשלוט הטירוף הזה.

רוב הסיכויים שמה שכתבתי הפעם כן יקרה אבל הפורום הזה לא ראוי לקבל מידע ממקורות שונים. תמשיכו להתבכיין אחד עם השני, זה המץ' אוף דה קץ'.

שועליקו אל יפול רוחך

אם לא ההמצאות אך יהיה על מה לדבר?

עד עכשיו בחלון איבדנו את השחקן הכי חשוב בקבוצה והחלפנו 2 שחקנים ב2 שעזבו,קצב ההחתמות צריך לעלות רמה השבוע.

זה חלון קריטי ומיטש צריך לפתוח מעט את הארנק אחרי שנים שלא עשה זה בגלל עונש הפר פליי,רכש קל  להשגה כמו ראקוביצה ואלטמן לא יחזיר לנו את האליפות.

חייבים להשקיע גם למען העתיד ולהביא את קניקובסקי  ציבוטה וחלוץ זר.

26 דקות לפני, קובי השועל said:

חברים אני מודיע רשמית.

עייפתי, אפילו עייפתי מאוד. מחלון לחלון גודל השמועות והמקורבים רק גדל ואי אפשר לשלוט הטירוף הזה.

רוב הסיכויים שמה שכתבתי הפעם כן יקרה אבל הפורום הזה לא ראוי לקבל מידע ממקורות שונים. תמשיכו להתבכיין אחד עם השני, זה המץ' אוף דה קץ'.

איך ממשיכים מכאן, צדוק, איך? - Caption | Meme Generator

1 hour ago, מכביסט לעד said:

לפני שנה וחצי גם שכטר היה שחקן הרכב אז? שחקנים מתבגרים וברוב המקרים נחלשים כמו שראינו עליו בעונה האחרונה.

והוא ממש לא היה שחקן הרכב מצוין, אגב. שלושה שערים בלי אף בישול מקשר התקפי זה לא טוב בכלל. איביץ' השתמש בו כי מיכה היה בעונה רעה מאוד, פרץ היה פצוע ולא היה עוד שחקן לתפקיד הזה.

לדעתי הוא היה שחקן הרכב מצוין והיה חלק משלישיית קישור היסטורית שהביאה אליפות היסטורית.

לגבי המחליף, ריקן שחקן קישור מצוין בליגה הזו ולהיות מחליף 2/3 זה לגמרי משהו שהוא יכול לבצע גם עם הירידה הטבעית שלו ביכולת.

לגבי טבח אני כבר חושב אחרת לגמרי

7 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

קרניקובסקי זו איזה דוגמנית שלא שמעתי עליה? קניקובסקי...

שינוי אוטומטי בטלפון..

2 דקות לפני, Almogl said:

לדעתי הוא היה שחקן הרכב מצוין והיה חלק משלישיית קישור היסטורית שהביאה אליפות היסטורית.

לגבי המחליף, ריקן שחקן קישור מצוין בליגה הזו ולהיות מחליף 2/3 זה לגמרי משהו שהוא יכול לבצע גם עם הירידה הטבעית שלו ביכולת.

לגבי טבח אני כבר חושב אחרת לגמרי

לדעתי קשר התקפי עם שלושה שערים ובלי אף בישול זה די מביך. הוא היה אחת הסיבות שבאותה עונה ההתקפה שלנו לא הרשימה למרות שהייתה בנויה מיונתן, אצילי וצ'יקו/שכטר.

לצערי נראה שגם כמחליף הוא לא מביא את מה שהיה מביא פעם ולדעתי זה היה בדיוק הזמן להיפרד.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

לדעתי קשר התקפי עם שלושה שערים ובלי אף בישול זה די מביך. הוא היה אחת הסיבות שבאותה עונה ההתקפה שלנו לא הרשימה למרות שהייתה בנויה מיונתן, אצילי וצ'יקו/שכטר.

לצערי נראה שגם כמחליף הוא לא מביא את מה שהיה מביא פעם ולדעתי זה היה בדיוק הזמן להיפרד.

בוא נאמר שאני ואתה חלוקים לגבי האיכות של ריקן בעבר ובהווה, זה לגיטימי לגמרי.

אני חושב שבעונה שדור פרץ עוזב, גולסה במצבו הרגיל וגלזר עם מיחושים בבטן זה לא הזמן המדויק שצריך להיפרד מריקן. קארצב ושחר מוכשרים אבל אין לנו מושג מה באמת הם ייתנו לנו. מריקן אתה יודע מה תקבל וגם אם זה לא הרבה זה עדיף על כלום

לפני6 שעות , קובי השועל said:

חברים אני מודיע רשמית.

לפני6 שעות , קובי השועל said:

חברים אני מודיע רשמית.

ניקוליץ' ויאניוטיס המריאו עם הקבוצה!

פארפה גויאגון לא טס, מירושי (הזר מהנוער בעונה החולפת) כן.

הרשימה המלאה:

שוערים: דניאל טננבאום, דניאל פרץ, אנדראס יאניוטיס, אור יצחק.

הגנה: מתן בלטקסה, אנריק סבוריט, עידן נחמיאס, אופיר דוידזאדה, אנדרה ג'ראלדש, מאור קנדיל, שחר פיבן, לואיס הרננדס, גיא מזרחי.

קישור: דן גלזר, שרן ייני, אבי ריקן, אייל גולסה, עידו שחר, נדב נידם,  עדן קארצב, בר כהן, אורוש ניקוליץ', נבאטוס מירושי.

התקפה: מתן חוזז, טל בן חיים, אוסאמה חלאילה, יונתן כהן, רונן חנציס, אילון אלמוג, דור תורג'מן, אדוארדו גררו.

3 דקות לפני, דקסטר said:

ניקוליץ' ויאניוטיס המריאו עם הקבוצה!

פארפה גויאגון לא טס, מירושי (הזר מהנוער בעונה החולפת) כן.

איזה הזוי. יש לנו 7 זרים במחנה, וזה כשגויאגון לא טס... אפשר לשכוח מזרים חדשים?

1 דקה לפני, snufkin said:

איזה הזוי. יש לנו 7 זרים במחנה, וזה כשגויאגון לא טס... אפשר לשכוח מזרים חדשים?

לא אחי לא מה הקשר

שחרר מהפאניקה

לא מצליח להבין למה להטיס את הזר של הנוער ולא את פארפה...
ואם אין שום כוונה להשתמש ביאניוטיס, כנל

1 דקה לפני, avich15 said:

לא מצליח להבין למה להטיס את הזר של הנוער ולא את פארפה...
ואם אין שום כוונה להשתמש ביאניוטיס, כנל

כי הם שחקני סגל ואתה רוצה לתת להם להתאמן עם הקבוצה

חחחח ניקוליץ' ויאניוטיס :doh: כאילו מישהו במכבי רוצה לצחוק עלינו...

מאמין שפארפה לא טס כי הוא יושאל לקבוצה אחרת מליגת העל בימים הקרובים והקשר מהנוער כן טס כדי להתאמן עם הבוגרים ואחר כך לחזור לבית"ר.