Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

21 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יש הבדל בין שומן לשחקן רוטציה שתורם ואלטמן תרם להפועל לא מעט בשנתיים האחרונות.

1. בהפועל.  זה לא מספיק למכבי.במכבי הוא שומן נוסף, ישב יחד עם ריקן, טבח ואלמוג בספסל וכשתצטרך להרים שחקן במשחק חשוב אתה תסתכל עליהם ותקבל חום כי אף אחד מהם לא יעזור לך.

2. כמה משחקים של הפועל ראית העונה? הוע מחרב להם את המשחק, פשוט "דורש" כל מצב והוא מוקף בשואבי מים אז הוא גירד שם מספרים. הוא לא טוב.

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יש הבדל בין שומן לשחקן רוטציה שתורם ואלטמן תרם להפועל לא מעט בשנתיים האחרונות.

אלטמן זה שחקן שצריך לבלוט בשביל לתת משהו, וגם המשהו הזה מתאים לקבוצות ששואפות להגיע לפליאוף העליון.

לא רואה אותו בתור שחקן רוטציה, כי אחרת הוא יילך לאיבוד, ממש לא צריכים אותו.

האמת שבנקודה הזאת, אחרי העונה האחרונה ואחרי סיום הפייר פליי. ציפיתי שמכבי תגיע למחנה אימונים לאחר מקצה שיפורים.. בפועל לא קרה כלום למעט שינויים שעל הנייר לא שיפרו הרבה- נחמיאס וחלאיילה.

מאכז שיוצאים למחנה אימון ללא שדרוג ישראלי וללא זר אחד חדש לפחות.

11 דקות לפני, Eli basa said:

1. בהפועל.  זה לא מספיק למכבי.במכבי הוא שומן נוסף, ישב יחד עם ריקן, טבח ואלמוג בספסל וכשתצטרך להרים שחקן במשחק חשוב אתה תסתכל עליהם ותקבל חום כי אף אחד מהם לא יעזור לך.

2. כמה משחקים של הפועל ראית העונה? הוע מחרב להם את המשחק, פשוט "דורש" כל מצב והוא מוקף בשואבי מים אז הוא גירד שם מספרים. הוא לא טוב.

בהפועל הוא היה היחיד עם קצת כדורגל. יהיה לו יותר קל בקבוצה כמו מכבי שיש עוד כמה מוכשרים לצידו. 

8 דקות לפני, erantheking21 said:

נראה לי שהנושא הזה לא מנבא טובות וצריך להיות מוחלף בנושא אחר

אולי נושא אחר יפתח את המזל 

אני הזהרתי שלא פותחים נושא על שחקן ששייך אלינו. זה לא עבד עם בלקמן בינואר ולא עובד עם שחר עכשיו.

5 דקות לפני, Elirandani said:

אלטמן זה שחקן שצריך לבלוט בשביל לתת משהו, וגם המשהו הזה מתאים לקבוצות ששואפות להגיע לפליאוף העליון.

לא רואה אותו בתור שחקן רוטציה, כי אחרת הוא יילך לאיבוד, ממש לא צריכים אותו.

בגיל 27 אחרי שטעם מהתחתית של התחתית (הפועל) אני חושב שהוא ידע לקבל על עצמו להיות שחקן רוטציה ואם יהיה טוב גם יוכל להשתחל להרכב. הוא לא שחקן מדהים, אבל יודע לתת מספרים ואין למכבי שחקנים כאלה למעט יוני וגררו.

אני לא רואה אופציה יותר טובה בשוק, בטח במחיר הזה. מביא אותו בנוסף לקשר זר, שחקן כנף וחלוץ. ממש לא בונה עליו שיביא אליפות.

54 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחחחח אלמוג יודע לשים גולים? יש לו 6 שערים בכל השנתיים שלו במכבי (48 הופעות). 

הורג אותי שאומרים שאלטמן לא יתאמץ והוא לא מכבי ובלה בלה בלה בזמן שאלמוג העצלן משחק אצלנו.

טב"ח, אלמוג, ריקן. כמה שומן עודף ומיותר.

אבי ריקן שחקן שמביא למגרש הרבה דברים חשובים שאין לך כמעט שום שחקן שמביא אותם בטח לא משולב. 
יש לאבי ריקן כמובן גם חסרונות אבל לאורך כמה שנים הוא היה השחקן המחליף הכי חשוב במכבי ( ולכן גם בליגה), לא בדיוק מקצועי לזלזל בו אחרי חצי עונה פחות טובה. 

1 hour ago, The yellow Toms said:

לפני21 שעות , אורלנדו בלוף said:

או שזו דרך טובה לאלימינציה - אלטמן, קניקובסקי, צ'יבוטה, רוקאביצה - בטוח לא יהיו פה.

...

26 דקות לפני, הצבר said:

אבי ריקן שחקן שמביא למגרש הרבה דברים חשובים שאין לך כמעט שום שחקן שמביא אותם בטח לא משולב. 
יש לאבי ריקן כמובן גם חסרונות אבל לאורך כמה שנים הוא היה השחקן המחליף הכי חשוב במכבי ( ולכן גם בליגה), לא בדיוק מקצועי לזלזל בו אחרי חצי עונה פחות טובה. 

בגדול אבי ריקן גמר את הסוס, לפחות ברמה שאנחנו צריכים. הלוואי ואני טועה, אבל ככה זה נראה.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בגדול אבי ריקן גמר את הסוס, לפחות ברמה שאנחנו צריכים. הלוואי ואני טועה, אבל ככה זה נראה.

מסכים וזה לא כיף להגיד את זה כי הוא שחקן אהוב אבל הדברים שהצבר אמר היו נכונים בעבר, הוא כבר לא תורם את הדברים ה"ריקניים" שהיה תורם. 
עונה שלמה של כלום, כמו טב"ח, כמו אלמוג, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו 3-4 שחקני קישור והתקפה עם תרומה אפסית כי זה סתם פייק עומק לסגל וברגע האמת אף אחד מהם לא יעזור לנו כמו שאף אחד מהם לא עזר יותר מידי בעונה שעברה. את אלמוג אפשר להשאיל ועוד לנסות להציל לו את הקריירה, זה תלוי רק בו כמובן לעשות את הסוויץ' הזה אבל צריך לצאת להשאלה כי עוד עונה כמו הנוכחית והוא בדרך הבטוחה למטה. לגבי השאר הם כבר בגיל שאין הרבה מה לעשות, פשוט לא היו צריכים להמשיך פה.

38 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

...

די מדהים שכל היודעים למיניהם הפסיקו להתייחס 

1 דקה לפני, turgi said:

די מדהים שכל היודעים למיניהם הפסיקו להתייחס 

רוצה לדעת משהו?

אף אחד לא יודע

זה לא שיש מישהו שבאמת יודע מה הולך בתוך המועדון.

אני לא פוסל אף אחד, אתה יודע שחקנים מציבים לעצמם דד ליינים בחול ואם לא יחתמו בארץ...לא יבכה אם אלטמן לא יחתום פה.

3 דקות לפני, erantheking21 said:

רוצה לדעת משהו?

אף אחד לא יודע

זה לא שיש מישהו שבאמת יודע מה הולך בתוך המועדון.

אני לא פוסל אף אחד, אתה יודע שחקנים מציבים לעצמם דד ליינים בחול ואם לא יחתמו בארץ...לא יבכה אם אלטמן לא יחתום פה.

רוצה לדעת? ברור לי שאף אחד לא יודע.

זה לא מונע מאנשים לבוא לפה ולפזר הבטחות בלי ביסוס או הסברים.

1 דקה לפני, turgi said:

רוצה לדעת? ברור לי שאף אחד לא יודע.

זה לא מונע מאנשים לבוא לפה ולפזר הבטחות בלי ביסוס או הסברים.

בזה אתה צודק

אז נחכה לשבוע הקרוב ונראה מי מהם צודק

יחד עם זאת , צריך שיהיה פה איזשהו התקדמות כן? הדברים זזים לאט בצורה חריגה אפילו בקצב של חלון ממש גרוע של מכבי...

9 דקות לפני, Almogl said:

אבי ריקן מחליף מצוין. 

לפני שנה וחצי היה שחקן הרכב מצוין, שמח שהוא נשאר

לפני שנה וחצי גם שכטר היה שחקן הרכב אז? שחקנים מתבגרים וברוב המקרים נחלשים כמו שראינו עליו בעונה האחרונה.

והוא ממש לא היה שחקן הרכב מצוין, אגב. שלושה שערים בלי אף בישול מקשר התקפי זה לא טוב בכלל. איביץ' השתמש בו כי מיכה היה בעונה רעה מאוד, פרץ היה פצוע ולא היה עוד שחקן לתפקיד הזה.

מקווה מאוד שאצטרך להודות בטעות

אבל לדעתי הארכות חוזה של טבח וריקן זאת חובבנות ופארטיה לא נורמלית מצד המנהל המקצועי

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

קובי השועל טייק 473. תראו מופתעים...

מילא היה מטריל רק על קניקובסקי, אבל להמציא שהולכים להחתים 5 שחקנים התקפה ישראלים זה כבר לא אמין בשיט.

אף אחד לא יודע כלום רק ממציאים, משקרים ומטרילים.

גם טכומן ורז שפגעו בעבר לא יודעים כלום בתכלס, הם לא שונים מהאגודל כותבים שאין כלום אבל עשוי(מילת הקסם) להיות

רז אמיר הוא החסר מושג הכי גדול מבין כל הכתבים. בשורה אחת יחד עם אשר מספורט 1.

אפילו את הקיר הוא היה צריך להמציא עבור פרסום ראשון כלשהו. מתי הוא אשכרה פגע באיזשהו זר או ישראלי אפילו בפרסום ראשון? נחיה ונראה כמו שאומרים.

21 דקות לפני, ג'ורדי said:

מישהו ראה משחקים של גאייגון? שווה הרכב אצלנו בסיטואציה הנוכחית שהקשר ההתקפי היחיד בסגל זה ריקן?

ראיתי אותו במשחקי גביע נגד קבוצות מליגת העח, היו רגעים שהיה פשוט 2 רמות מעל כל שאר השחקנים במגרש.

האם שווה הרכב? לדעתי יהיה מוקדם מידי לזרוק אותו להרכב אבל מאוד הייתי רוצה שיששאר ולא יושאל, בדומה למה שעשו עם גררו.

גולסה שיחק את ה10 אצל ואן לייבן, ואם גולסה לא כשיר, אני מקווה שיביאו שחקן איכותי לעמדה הזאת או ששחר יצליח להשתלט עליה (למרות שהוא יותר 50-50 יש לו איכויות כם לשחק את ה 10)

13 דקות לפני, קובי השועל said:

רז אמיר הוא החסר מושג הכי גדול מבין כל הכתבים. בשורה אחת יחד עם אשר מספורט 1.

אפילו את הקיר הוא היה צריך להמציא עבור פרסום ראשון כלשהו. מתי הוא אשכרה פגע באיזשהו זר או ישראלי אפילו בפרסום ראשון? נחיה ונראה כמו שאומרים.

חברים אני מודיע רשמית.

סיימתי עם השמועות והמקורבים.

עייפתי, אפילו עייפתי מאוד. מחלון לחלון גודל השמועות והמקורבים רק גדל ואי אפשר לשלוט הטירוף הזה.

רוב הסיכויים שמה שכתבתי הפעם כן יקרה אבל הפורום הזה לא ראוי לקבל מידע ממקורות שונים. תמשיכו להתבכיין אחד עם השני, זה המץ' אוף דה קץ'.