Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

1 hour ago, המכבייה said:

נגדנו לא ראיתי פרימדונה. ראיתי שחקן שמרתק אליו לא מעט שחקני הגנה, ראיתי שמירה טובה על הכדור, ראיתי שחקן שלא בורח במעמדים גדולים. הוא בהחלט היה איום. האם זה אומר שהוא יצליח? לא. אבל זה גם לא הימור בכסף גדול. 

אין ספק שההימור הוא קטן כי הוא לא עולה לך כסף וגם החוזה שלו יהיה יחסית צנוע. 

ועדיין, להשקיע על שחקן בית אחר של המועדון כגון קניקובסקי לו יש פוטנציאל מכירה בהמשך, בהחלט עדיף בעיניי.

לפני4 שעות , אקיטה said:

זה אותה כתבה ממוחזרת כבר שנים, לדעתי הפך לבדיחה רצה בפורום מתישהו.

והשנה זה הגיע כל כך מאוחר לא ידענו מה לעשות היינו בפאניקה. סופסוף, אפשר לנשום לרווחה. אשר מדווח על שני זרים שיגיעו למכבי. 

38 דקות לפני, פנחס שוף said:

קיניקובסקי + צ'יבוטה + אלטמן + זר לאגף + חלוץ זר וזה שבוע טוב בשבילי

אתה מזניח פה  לגמרי את הקישור האחורי זרוק לי את ניר ביטון/אלמקייס/אוחיון וסדר לי את הרגל של גולסה וקניתי 
( יחד עם צ'יבוטה אני מקווה שסגרת גם את הפינה של דן ביטון) 

31 דקות לפני, שחר ליב said:

אתן דעה לא פופולרית. בירם כיאל לקישור. רכש בהישג יד.. קשר עם ניסיון אחלה גיבוי לפצועים הקבועים שלנו.. גולסה, וגלזר

אני גם בעד

כל מה שירתיח את ג'ק יותר

Just now, erantheking21 said:

אלטמןן ? הוא יודע לשם גולים

אבל יש לנו בדיוק שחקן כמוהו, אלמוג

חחחחח אלמוג יודע לשים גולים? יש לו 6 שערים בכל השנתיים שלו במכבי (48 הופעות). 

הורג אותי שאומרים שאלטמן לא יתאמץ והוא לא מכבי ובלה בלה בלה בזמן שאלמוג העצלן משחק אצלנו.

טב"ח, אלמוג, ריקן. כמה שומן עודף ומיותר.

21 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הורג אותי שאומרים שאלטמן לא יתאמץ והוא לא מכבי ובלה בלה בלה בזמן שאלמוג העצלן משחק אצלנו.

מסכים איתך בכל מילה אבל להוסיף עוד שומן (אלטמן) לא יעזור 

31 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אילון אלמוג ממש לא עודף שומן.

שחקן ישראלי מצוי, כישרון על, בנוי ליגה, אבל מה הוא לא קורץ מהחומר הנכון. בחור שהגיע לשיא שלו מבחינתו שהוא עושה סטורי במיקונוס. נוח לו הטייטל באינסטגרם ושם נגמרה ההתלהבות. אין לו את התאווה של הכוכבים ולכן שווה לחפש פראייר. סרטון כבר יש. הוא רק מחזק את זה עם הסרטון המביך הזה אחרי שהסריח את הדשא עונה שלמה.

https://www.instagram.com/p/CQWT4gblASp/?utm_medium=copy_link

ריקן נשאר כי עדיין צריך כמוהו בחדר הלבשה פלוס שלושת שחקני הקישור שלך מאשתקד לא פותחים את העונה. מוח...מסכים.

באופן אישי, אלטמן לא עובר לי בגרון שאני רואה אותו משחק. שם רגע בצד שהוא באופי שלו אדום מזדיין.

8 דקות לפני, Eli basa said:

מסכים איתך בכל מילה אבל להוסיף עוד שומן (אלטמן) לא יעזור 

יש הבדל בין שומן לשחקן רוטציה שתורם ואלטמן תרם להפועל לא מעט בשנתיים האחרונות.

3 דקות לפני, MTA For Ever said:

אילון אלמוג ממש לא עודף שומן.

שחקן ישראלי מצוי, כישרון על חלל, בנוי ליגה, אבל מה הוא לא קורץ מהחומר הנכון. בחור שהגיע לשיא שלו מבחינתו שהוא עושה סטורי במיקונוס. נוח לו הטייטל באינסטגרם ושם נגמרה ההתלהבות. ריקן נשאר כי עדיין צריך כמוהו בחדר הלבשה פלוס שלושת שחקני הקישור שלך מאשתקד לא פותחים את העונה. מוח...מסכים.

באופן אישי, אלטמן לא עובר לי בגרון שאני רואה אותו משחק. לא קשור לזה שהוא אדום זין.

מסכים לגבי אלמוג, אבל בסופו של דבר אם הוא לא ישנה את החשיבה, לא רק שהוא לא יממש חצי מהפוטנציאל, הוא גם לא שווה סגל. 

אני גם לא סובל את אלטמן וגם לא את צ'יבוטה או רוקאביצה שמועמדים. בגדול אל רוב השחקנים הישראלים יש לי אנטי (חוץ משחקני בית), אבל אני מסתכל על השוק ורואה כלום ושום דבר, אז מוכן להחליק את הגועל של אלטמן כשחקן רוטציה בחינם ועם שכר סביר. מבאס, אבל לא רואה ברירה אחרת.