Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

Just now, מכביסט לעד said:

הקורונה שחטף ולא הצליח לחזור ממנה, הגיל וחוסר ההתאבדות של חיפה עליו מעלים חששות.

אי חזרה מקורונה כביכול זה סתם תיאוריה לא מבוססת. נתן גולים ומשחקים טובים בסוף, הקורונה מאחוריו. לקח זמן אבל זה מאחוריו.

לגבי ההתנהלות של חיפה מולו, שחר ובכר הם האחרונים שצריך ללמוד מהם בבחירת רכש וסגל

Just now, מכביסט לעד said:

הקורונה שחטף ולא הצליח לחזור ממנה, הגיל וחוסר ההתאבדות של חיפה עליו מעלים חששות.

אם הוא יגיע זה כנראה בחוזה לשנתיים עם שכר של שחקן בכיר (לפי הפרסומים הוא רוצה מחיפה 400 אלף לשנתיים), ככה שלא יודע עד כמה זהבי רלוונטי. 

בפלייאוף הוא כבר חזר לעצמו, כמו שהוא נראה בשנתיים האחרונות הגיל לא רלוונטי, זה לא שהוא בן 37.

Just now, דקסטר said:

טוב לא הייתי מחובר, מה כל הדיבור על רוקאביצה עכשיו?

לכאורה יצחקי נתן לו דד ליין של כמה ימים שיגיד אם הוא מצטרף למכבי או לא. 
דיון תיאורטי על האם יסכים לחוזה לשנה כמו שנכון לעשות עם שחקן בגיל הזה או שחייב שנתיים ולקחת סיכון של זרנוק גדול. 
דיון תיארטי נוסף אם רוקאביציה וחלילה יספיקו או שצריך גם זר טוב. 

לסיכום: שמועה אחת ודיונים תיאורטים.

בגרסה הישנה של הפורום היה אפשר לראות כמה הודעות יש לכל יוזר בנושא. זה נעלם?

1 דקה לפני, snufkin said:

אי חזרה מקורונה כביכול זה סתם תיאוריה לא מבוססת. נתן גולים ומשחקים טובים בסוף, הקורונה מאחוריו. לקח זמן אבל זה מאחוריו.

לגבי ההתנהלות של חיפה מולו, שחר ובכר הם האחרונים שצריך ללמוד מהם בבחירת רכש וסגל

Just now, Keano said:

בפלייאוף הוא כבר חזר לעצמו, כמו שהוא נראה בשנתיים האחרונות הגיל לא רלוונטי, זה לא שהוא בן 37.

אחרי הקורונה הוא היה נראה רע ואיבד את המקום לדוניו. אם הוא חזר לעצמו בהחלט כדאי להביא אותו.

Just now, Eli basa said:

לכאורה יצחקי נתן לו דד ליין של כמה ימים שיגיד אם הוא מצטרף למכבי או לא. 
דיון תיאורטי על האם יסכים לחוזה לשנה כמו שנכון לעשות עם שחקן בגיל הזה או שחייב שנתיים ולקחת סיכון של זרנוק גדול. 
דיון תיארטי נוסף אם רוקאביציה וחלילה יספיקו או שצריך גם זר טוב. 

לסיכום: שמועה אחת ודיונים תיאורטים.

אוי נו.

ממש לא חושב שמספיק, בטח אם לא מתכננים להביא זר לאגף. יש לנו כבר עכשיו 4 זרים לא כולל פארפה שלהבנתי יושאל לק"ש + הסיבוך של ניקוליץ' (יאניוטיס אני מאמין שיפתר), ככה שאני מעריך שמכבי ישימו את כל הביצים על זר שאמור "להחליף" את דור.

8 דקות לפני, דקסטר said:

אוי נו.

ממש לא חושב שמספיק, בטח אם לא מתכננים להביא זר לאגף. יש לנו כבר עכשיו 4 זרים לא כולל פארפה שלהבנתי יושאל לק"ש + הסיבוך של ניקוליץ' (יאניוטיס אני מאמין שיפתר), ככה שאני מעריך שמכבי ישימו את כל הביצים על זר שאמור "להחליף" את דור.

כן זה כנראה מה שייקרה. המאמצים על קשר זר איכותי

13 דקות לפני, בראון said:

לגמרי איתך. מכבי רוצה להשקיע את המשאבים בקישור.

לאור ניסיון העבר עם הזרים שאנחנו מביאים, בעיקר עם חוסר ההצלחה שלהם, הייתי מעדיף שיתאבדו על קניקובסקי ועלי מוחמד, שיביאו את שהר כחלוץ ראשון ושהזר האחרון יהיה איזה לונג שוט לאגף בהעברה חופשית.

לשים את הז'יטונים של העונה על 2 זרים (לא מהליגה) שנביא + חלוץ שלדעתי הקריירה שלו בדעיכה זו החלטה לא חכמה בעיניי בהתחשב באחוזי הפגיעה שלנו בזרים. כולל כאלה שהשכבנו עליהם ארגזים של כסף.

קשר זר לכנף זה בזבוז.

עמדת החלוץ והקישור הרבה יותר קריטי. 

העמדה של פרץ ביי פאר הכי קריטית בטח נוכח הפציעות של גלזר וגולסה.

יש לא מעט כאבי ראש במכבי אני מאמין. עדיין חושב שלהביא את צ׳יבוטה לסגל זה מהלך מתבקש לא פחות מרוקאביצה בפן הישראלי.

3 דקות לפני, בראון said:

כן זה כנראה מה שייקרה. המאמצים על קשר זר איכותי

מתי לאחרונה הצלחנו להביא קשר אמצע זר איכותי על אמת? (ז״א לא איגיבור, באטוקיו, האריס. מקאנקי?)

3 דקות לפני, MTA For Ever said:

קשר זר לכנף זה בזבוז.

יש לא מעט כאבי ראש במכבי אני מאמין. עדיין חושב שלהביא את צ׳יבוטה לסגל זה מהלך מתבקש לא פחות מרוקאביצה בפן הישראלי.

הפוך גוטה. יש לנו מעט מאוד איכות בכנפיים ואין את מי להביא. חלוצים רוקאביצה, חאליילה וגם יוני גררו ואלמוג זה בסדר גמור.

Just now, הילד בן 30 said:

הפוך גוטה. יש לנו מעט מאוד איכות בכנפיים ואין את מי להביא. חלוצים רוקאביצה, חאליילה וגם יוני גררו ואלמוג זה בסדר גמור.

בול.

אני אתלוש שערות אם חוזז יהיה שוב שחקן הרכב השנה, הוא שחקן נחמד לרוטציה ויתרום אבל ממש לא מספיק איכותי. אלמוג עדיין רחוק מאוד מהמצופה ממנו.

בעולם אידאלי מבחינתי זה וינגר זר, טב"ח לא מאריך חוזה וקניקובסקי פה.

אם פארפה לא יראה בשלות במחנה אימונים הרי שגם לשם צריך שחקן זר.

3 דקות לפני, MTA For Ever said:

קשר זר לכנף זה בזבוז.

אם זה בתגובה אליי - הכוונה שלי שאם רוקאביצה מגיע זה אומר שלא יגיע חלוץ זר, ובמקרה כזה הייתי שמח לשחקן אגף זר נוסף, אבל בכל מקרה אני מעריך שמנסים להביא קשר התקפי זר אז כנראה שרוקאביצה הוא האופצייה הכי טובה עבורנו, גם בגלל הת.ז.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

מחר בפינת הפוש

אבי ריקן לוקח את הרננדס לאמא שלו במעלה אדומים לאכול קובה

אי אפשר שייקח את ניקוליץ' ויעשו איתו גיחה לאיזה שכנים מהשטחים?

11 דקות לפני, הילד בן 30 said:

הייתי מסכים אם לא הייתי בטוח שנראה את גררו ויוני בכנפיים ולכן אני לא חושב שיגיע / צריך להביא זר לכנף. האמצע הכי קריטי.

15 דקות לפני, רויקלה said:

מתי לאחרונה הצלחנו להביא קשר אמצע זר איכותי על אמת? (ז״א לא איגיבור, באטוקיו, האריס. מקאנקי?)

מה זה רלוונטי? אז לעולם לא ננסה להביא? 

28 דקות לפני, דקסטר said:

אוי נו.

אני לא באמת חושב שיש זר שיכול להחליף את דור, לדעתי מכבי תאלתר בקישור עם מה שיש ואולי תביא מספר "10" עם חוש לשערים מאשר קשר אמצע סטייל פרץ