Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

בעניין הרננדס, אם פטריק מחליט שהוא רוצה אותו מכבי צריכה להבהיר לו שיש לו עוד שבוע להחליט סופית אם הוא נשאר או לא. 

בסוף הוא יקבל הצעה באמצע הקמפיין האירופי ונישאר בלי בלם זר.

לפני2 שעות , בראון said:

הולכות ומתגברות השמועות על רוקאביצה רק אומר... לא יודע כמה זה אמיתי אבל זה מה ששמעתי

אני גם מבין שזה אמיתי הסיפור הזה... הייתי אופטימי בתחילת בקיץ הזה, לאט לאט אני מתחיל לאבד תקווה. יש לי הרגשה שתהיה לנו התרסקות גדולה איתו אם הוא יבוא. מקווה שלפחות במקומות האחרים יגיעו חיזוק טוב.

41 דקות לפני, Echoes said:

חולק עליך.

לגבי חלאיילה אין לי מושג מה ייתן, אבל רוקאביצה זה חלוץ של 15-20 גולים בעונה. לא היה לך כזה מאז וידאר וערן ולקחת אליפויות מאוד מרשימות בזמן הזה.

רוקאביצה זה החתמה חובה, בהנחה שלא פצוע

ראקוביצה חלוץ מדהים. יש שחקנים שהפיק שלהם מגיע בגיל מאוחר, זה נדיר אבל יש כאלו. ניקיטה תמיד היה שחקן טוב, מהיר וגולר אבל הוא שידרג את עצמו יותר ונהיה יעיל יותר וקטלני יותר עם הניסיון. אם יש אפשרות, מביא אותו קל

3 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני גם מבין שזה אמיתי הסיפור הזה... הייתי אופטימי בתחילת בקיץ הזה, לאט לאט אני מתחיל לאבד תקווה. יש לי הרגשה שתהיה לנו התרסקות גדולה איתו אם הוא יבוא. מקווה שלפחות במקומות האחרים יגיעו חיזוק טוב.

אם יגיע מאחוריו מוסר אני רגוע. הוא עדיין שווה פה 15 גולים בעונה.

1 hour ago, snufkin said:

ראקוביצה חלוץ מדהים. יש שחקנים שהפיק שלהם מגיע בגיל מאוחר, זה נדיר אבל יש כאלו. ניקיטה תמיד היה שחקן טוב, מהיר וגולר אבל הוא שידרג את עצמו יותר ונהיה יעיל יותר וקטלני יותר עם הניסיון. אם יש אפשרות, מביא אותו קל

לא מפריע לכם שחיפה עם כל הכסף שלהם ויתרו עליו והחליטו לא לחכות לו? יש משהו נסתר שם? איזה פציעה או מצב בריאותי, לא כל כך מהר מוותרים על חלוץ כזה.

2 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לא מפריע לכם שחיפה עם כל הכסף שלהם ויתרו עליו והחליטו לא לחכות לו? יש משהו נסתר שם? איזה פציעה או מצב בריאותי, לא כל כך מהר מוותרים על חלוץ כזה.

לפי דעתי יש לו הסכם נסתר עם יענקלה שאם הוא מגיע לפה אז רוקאביצה משמש כסוס טרויאני

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

לא ויתרו עליו ולא נעליים, זה מה שהם יספרו לעצמם והלוואי שזה יקרה מבחינתי נקמה בריבוע על אצילי.

מלך השערים שלהם ושל הליגה ביי פאר.

תפור עלינו בול, רוקאביצה ווינגר זר ולסגור את הבאסטה.

Just now, אקיטה said:

לא ויתרו עליו ולא נעליים, זה מה שהם יספרו לעצמם והלוואי שזה יקרה מבחינתי נקמה בריבוע על אצילי.

מזל שזה לא באמת נכון.

להחתים את רוקאביצה ולבנות רק עליו / חלאיילה זה הטעות הכי גדולה שאפשר לעשות בחלון הזה.

1 דקה לפני, אקיטה said:

הם לא בדיוק ויתרו עליו, כי הם כן הציעו לו חוזה, אבל הם גם לא התאבדו עליו שזה מוזר.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הם לא בדיוק ויתרו עליו, כי הם כן הציעו לו חוזה, אבל הם גם לא התאבדו עליו שזה מוזר.

מוזר, מריח לי כמו עקיצה כספית למכבי. אם שחר רוצה אותו אז הוא אתמול שם.

10 דקות לפני, MTA For Ever said:

מזל שזה לא באמת נכון.

להחתים את רוקאביצה ולבנות רק עליו / חלאיילה זה הטעות הכי גדולה שאפשר לעשות בחלון הזה.

מזל של מי?

כי קשה לי להאמין שיהיה פה גם חלוץ זר וגם רוקאביצה.

1 דקה לפני, turgi said:

מזל של מי?

כי קשה לי להאמין שיהיה פה גם חלוץ זר וגם רוקאביצה.

מכבי צריכה 2 חלוצים נוספים בסגל.

לא מתעסק במי זה יהיה. 

ובכל מקרה, אם יחתימו את רוקאביצה כחלוץ ראשון זו טעות בעייני.

לפני2 שעות , Echoes said:

חולק עליך.

לגבי חלאיילה אין לי מושג מה ייתן, אבל רוקאביצה זה חלוץ של 15-20 גולים בעונה. לא היה לך כזה מאז וידאר וערן ולקחת אליפויות מאוד מרשימות בזמן הזה.

רוקאביצה זה החתמה חובה, בהנחה שלא פצוע

אני די חלוק בדעתי לגבי החתמה אפשרית של רוקאביצה, אבל עומד על זה שלדעתי זה לא מספיק טוב לאור שאר ההרכב שנבנה.

כמה מחשבות בסדר רנדומלי:

* רוקאביצה חלוץ מוכח אבל כבר מבוגר, זה שחיפה מוכנים לוותר עליו זאת נורה אדומה בטח לאור סיום העונה שלו.

* הכח של מכבי חיפה בעונה שעברה היה השחקנים סביב החלוץ, חזיזה, אצילי ושרי זה כח משמעותי מאוד שמייצר המון מצבים, רוקאביצה אחלה של חלוץ אבל לדעתי יחס ההמרה שלו ממצבים לגולים לא מדהים כמו כמות המצבים שחיפה הגיעה בעונה החולפת.

לראייה גם דוניו עם סטטיסטיקה דומה.

* אני לא אוהב לקחת ריגקטים מאף אחד, בטח לא ממכבי חיפה.

3 דקות לפני, kutomer said:

אני די חלוק בדעתי לגבי החתמה אפשרית של רוקאביצה, אבל עומד על זה שלדעתי זה לא מספיק טוב לאור שאר ההרכב שנבנה.

כמה מחשבות בסדר רנדומלי:

* רוקאביצה חלוץ מוכח אבל כבר מבוגר, זה שחיפה מוכנים לוותר עליו זאת נורה אדומה בטח לאור סיום העונה שלו.

* הכח של מכבי חיפה בעונה שעברה היה השחקנים סביב החלוץ, חזיזה, אצילי ושרי זה כח משמעותי מאוד שמייצר המון מצבים, רוקאביצה אחלה של חלוץ אבל לדעתי יחס ההמרה שלו ממצבים לגולים לא מדהים כמו כמות המצבים שחיפה הגיעה בעונה החולפת.

גם אם הוא החתמה לעונה, זה לא דבר רע. אם יש הזדמנות לקילר כזה בהתקפה זה חובה להביא.

לי אין נורה אדומה, לדעתי התרחיש שבו בכר רוצה סגל שכולם ״חיילים״ שלו וזה כולל רוטציות בהתקפה ולכן הוא לא ״התאבד״ עליו היא מאוד סבירה.

רוקאביצה לא היה מרוצה שדוניו המשיך בהרכב(בצדק) כשחזר מהקורונה.

4 דקות לפני, kutomer said:

כמה מחשבות בסדר רנדומלי:

מסכים עם מה שכתבת ומוסיף גם את השכר שלו

ומצד שני כנראה שאף חלוץ לא יספיק עם ההרכב הזה (זהבי זה לא חלוץ, זהבי זה אל), הוא לא ירד מהדו ספרתי מאז שהוא בישראל למעט עונה אחת, יודעים פחות או יותר מה נקבל ממנו בניגוד לזרים שיכולים להיות נפילה, הוא מכיר את ישראל ככה שלא יהיו בעיות סטייל פשיץ' ואולי הכי חשוב הוא לא נחשב זר ואנחנו חייבים זרים לעמדות אחרות.

לא יודע... כאב ראש רציני. 

25 דקות לפני, MTA For Ever said:

מזל שזה לא באמת נכון.

אני בעיקר בונה על גררו חלוץ ווינגר זר.

רוב הסיכויים שזהבי חוזר בעונה הבאה. אולי אפילו כבר בינואר, לכו תדעו. בגדול רוקאביצה יושב בדיוק בבלטה של העונה הקרוב. חלוץ מוכח בליגה, לא מבין את הבכי הגדול. הלוואי ויגיע. חלוץ של מעל 20 שערים בשנתיים האחרונות. אם היו קוראים לו מילוש מיצ'וסביץ' והוא היה מהליגה הבלרוסית עם ממוצע שערים כזה אנשים היו גומרים כאן.

ניקיטה, חלאילה וגררו כגיבוי זה די מספיק לטעמי.

התקפה של קשר זר גררו יוני וניקיטה שווים ביחד את ה50-55 שערים לבד. איפה כאן ההתלבטות?

2 דקות לפני, קובי השועל said:

רוב הסיכויים שזהבי חוזר בעונה הבאה. אולי אפילו כבר בינואר, לכו תדעו. בגדול רוקאביצה יושב בדיוק בבלטה של העונה הקרוב. חלוץ מוכח בליגה, לא מבין את הבכי הגדול. הלוואי ויגיע. חלוץ של מעל 20 שערים בשנתיים האחרונות. אם היו קוראים לו מילוש מיצ'וסביץ' והוא היה מהליגה הבלרוסית עם ממוצע שערים כזה אנשים היו גומרים כאן.

התקפה של קשר זר גררו יוני וניקיטה שווים ביחד את ה50-55 שערים לבד. איפה כאן ההתלבטות?

לגמרי איתך. מכבי רוצה להשקיע את המשאבים בקישור.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

הקורונה שחטף ולא הצליח לחזור ממנה, הגיל וחוסר ההתאבדות של חיפה עליו מעלים חששות.

אם הוא יגיע זה כנראה בחוזה לשנתיים עם שכר של שחקן בכיר (לפי הפרסומים הוא רוצה מחיפה 400 אלף לשנתיים), ככה שלא יודע עד כמה זהבי רלוונטי.