Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

22 דקות לפני, erantheking21 said:

חחחחחחחחח גדול

בלטקסה הוא אחרון הבעיות בהגנה שלנו

הבלם הראשי הוא הבעיה

מסוג התגובות שמזכירות לי למה אני משתדל לא לבזבז את הזמן שלי כאן בפורום.

דיונים ברמה מאוד נמוכה נהיו פה. ואני פה כבר יותר מ - 10 שנים. לפעמים מאדירים את העבר ללא סיבה, אבל פעם בהחלט היה יותר נחמד להתדיין בפורום. לבטח עם יותר ערך. 

שיהיה לך סוף שבוע מצוין חבר. 

26 דקות לפני, erantheking21 said:

חחחחחחחחח גדול

בלטקסה הוא אחרון הבעיות בהגנה שלנו

הבלם הראשי הוא הבעיה

אתה פולט שטויות כמו תינוק בימים האחרונים.

לפעמים אני בודק שאני לא בפייסבוק של אוהדי מכבי.

אף אחד לא שם את האשמה על בלטקסה. 

הוא פשוט לא בלם ואין קשר למשחק ספציפי כזה או אחר, בטח שלא בהקשר של המשחק אימון בחייאת אין יותר עלוב מלקחת משחק אימון כזה או אחר כאינדיקציה. 

31 דקות לפני, Brandon Roy said:

מסוג התגובות שמזכירות לי למה אני משתדל לא לבזבז את הזמן שלי כאן בפורום.

דיונים ברמה מאוד נמוכה נהיו פה. ואני פה כבר יותר מ - 10 שנים. לפעמים מאדירים את העבר ללא סיבה, אבל פעם בהחלט היה יותר נחמד להתדיין בפורום. לבטח עם יותר ערך. 

שיהיה לך סוף שבוע מצוין חבר. 

אף אחד לא מבזבז לך את הזמן ואל תתנשא עלינו כאילו אתה איביץ, אתה לא, רחוק מזה אפילו..

אתה באת והתחלת פה לתקוף את בלטקסה, אחד ההפתעות הנעימות של העונה שעברה במכבי, בלם שכמעט לא שיחק ותמיד ששיחק היה יותר מבסדר ואפילו הוזמן

לנבחרת ישראל..

מי אתם שתקבעו שבלטקסה לא בלם ? ראמוס היה בלם בתחילת דרכו?? שחקנים משנים עמדות ובלטקסה היה טוב ברוב המשחקים שהוא שיחק, אפילו יותר מטוב

כנראה שמישהו שם קצת מבין אבל בשביל ברנדון "איביץ' מלך הדיונים הנורמלים בפורום" רוי לבלטקסה אין מושג, בפעם האחרונה בדקתי הרננדס שיחק בלם היום ושוב פעם חטפנו גולים בפעם המי יודע כמה שהוא שיחק, כנראה שבלטקסה הוא הבעיה, הא סליחה טיבי, הא סליחה אמאדור אה סליחה גדי ברומר.

בלטקסה ישחק בלם עד אשר יוכח אחרת.

מסכים שיש בעיתיות של חוסר אחריות איתו אבל מאידך זה משהו שהוא בר תיקון. סך הכל הוא כן עשה עבודה טובה ברוב הדקות שלו על הדשא.

17 דקות לפני, erantheking21 said:

אף אחד לא מבזבז לך את הזמן ואל תתנשא עלינו כאילו אתה איביץ, אתה לא, רחוק מזה אפילו..

אתה באת והתחלת פה לתקוף את בלטקסה, אחד ההפתעות הנעימות של העונה שעברה במכבי, בלם שכמעט לא שיחק ותמיד ששיחק היה יותר מבסדר ואפילו הוזמן

לנבחרת ישראל..

מי אתם שתקבעו שבלטקסה לא בלם ? ראמוס היה בלם בתחילת דרכו?? שחקנים משנים עמדות ובלטקסה היה טוב ברוב המשחקים שהוא שיחק, אפילו יותר מטוב

כנראה שמישהו שם קצת מבין אבל בשביל ברנדון "איביץ' מלך הדיונים הנורמלים בפורום" רוי לבלטקסה אין מושג, בפעם האחרונה בדקתי הרננדס שיחק בלם היום ושוב פעם חטפנו גולים בפעם המי יודע כמה שהוא שיחק, כנראה שבלטקסה הוא הבעיה, הא סליחה טיבי, הא סליחה אמאדור אה סליחה גדי ברומר.

אוהב אותך מאוד, אין לך מושג כמה.

מאחל לך סוף שבוע מצוין. 

1 דקה לפני, Brandon Roy said:

אוהב אותך מאוד, אין לך מושג כמה.

מאחל לך סוף שבוע מצוין. 

גם אני שום בעיה אישית נגד אף אחד פה זה פורום ומדיינים פה לא חייבים להסכים על הכל מן הסתם כל אחד זכאי להחזיק את הדעה שלו.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

גם אני שום בעיה אישית נגד אף אחד פה זה פורום ומדיינים פה לא חייבים להסכים על הכל מן הסתם כל אחד זכאי להחזיק את הדעה שלו.

כתבת יפה. מסכים בהחלט.

תודה על התגובה. מעריך. 

2 דקות לפני, בראון said:

אימוג'י של שעון חול......

אם מחלקת המדיה שלנו הייתה מתנהגת חס וחלילה כמו זו של חיפה האימוג'ים היו:

רדיו,קנגרו,שמש,פרצוף בלונדיני,לוח מטרה(עשיתי את זה נכון?)

31 דקות לפני, קובי השועל said:

בלטקסה ישחק בלם עד אשר יוכח אחרת.

מסכים שיש בעיתיות של חוסר אחריות איתו אבל מאידך זה משהו שהוא בר תיקון. סך הכל הוא כן עשה עבודה טובה ברוב הדקות שלו על הדשא.

מאיפה ההסכמה הגורפת הזו לגבי "חוסר אחריות" של בלטקסה? טיבי היה עושה שטות גדולה אחת בממוצע למשחק. יתכן שאחת השטויות שלו מנעה מאיתנו את האליפות השנה. השחקן חסר האחריות הזה הוא הבלם הישראלי הטוב בעשור האחרון בלי שום תחרות. בלטקסה לא נראה יוצא דופן באספקט הזה.

אפשר להעריך שבלטקסה משחק בלם (אם אפשר להכנס לראש של מי שמחליט את הדברים האלה) כי הוא גבוה וחזק ויכול להתמודד עם חלוצים גדולים בכח ובראש, שאלה תכונות חשובות לבלם, ומנגד למרות שאינו איטי, לא עושה רושם של שחקן מאוד מהיר, מה שנדרש אצל מגנים. בלי קשר, "חוסר אחריות" שלו יפגע במכבי גם אם ישחק כמגן.

אני סבבה לגמרי עם רוקאביצה בחוזה לשנה בלבד שיודע שמקומו לא מובטח בהרכב כאשר יגיע עוד חלוץ זר, יחד עם חלאילה זה טוב.
אני רק חייב את קניקובסקי אחרת אנחנו בבעיה יש מגבלת זרים ואנחנו תקועים עם ניקוליץ' ואולי גם יאניוטיס. 
חבל שניר ביטון מסתמן כפייק אחרת זה ישראלי מנוסה שיכול להיות בלם וקשר שזה מעולה לאור העובדה שאולי הרננדס לא ימשיך ולאור הפציעות של גלזר וגולסה. 
הבעיה הכי גדולה בעיניי היא דווקא באגפים כי לכאורה יגידו "האגפים מלאים, יש שחקן מנוסה כמו טב"ח, יש פוטנציאל כמו אלמוג, גם חוזז עולה מהספסל ונותן את שלו, יש את יונתן כהן וגררו כמובן. לא צריך עוד כלום" ואז נאכל אותה בגדול והאגפים סופר קריטיים בשיטת המשחק של פטריק. 
אלמוג במצבו הנוכחי לא יכול לתרום כלום כי שלא תרם כלום בעונה שעברה, הוא כן פוטנציאל גדול ולכן חובה להשאיל אותו לעונת רענון ולתמוך בו ולראות אם יצליח לחזור למסלול.
טב"ח כבר לא יכול לתרום יותר מידי כמו גם כן ריקן וראינו את זה בעונה שעברה. 
חוזז בסדר מהספסל, גררו מעולה אבל לא בונה עליו את העונה מראש, הוא רוטציה ליגיטימי בהחלט אבל צריך עוד ווינגר טוב שיהיה לצד יונתן כהן. 

לא יודע לגבי רוקאביצה. 

מצד אחד מלך השערים כבר שנתיים, סקורר מוכח, מכיר את ישראל וחוסך מקום של זר. נקודת בונוס: התגובה של חיפה אם יחתום אצלנו.

מצד שני חזר לא טוב מקורונה, מבוגר, שכר גבוה לשנתיים ולא בטוח שמתאים לסגנון שלנו. 

הויתור של חיפה עליו מעלה חששות. יודע שהם ניסו להשאיר אותו, אבל בחוזה לעונה אחת. הנשיא הראה שהוא לא מנסה לחסוך העונה, אז זה בכל זאת קצת מוזר.

Just now, מכביסט לעד said:

לא יודע לגבי רוקאביצה. 

מצד אחד מלך השערים כבר שנתיים, סקורר מוכח, מכיר את ישראל וחוסך מקום של זר. נקודת בונוס: התגובה של חיפה אם יחתום אצלנו.

מצד שני חזר לא טוב מקורונה, מבוגר, שכר גבוה לשנתיים ולא בטוח שמתאים לסגנון שלנו. 

הויתור של חיפה עליו מעלה חששות. יודע שהם ניסו להשאיר אותו, אבל בחוזה לעונה אחת. הנשיא הראה שהוא לא מנסה לחסוך העונה, אז זה בכל זאת קצת מוזר.

בחיים לא לשנתיים, לא נותן לו חוזה לשנתיים גם אם ימות העולם. חוזה לשנה בלבד כשהוא יודע שיגיע גם חלוץ זר "להרכב" ויצטרך להלחם. רוצה רוצה לא רוצה לא רוצה. 

1 דקה לפני, Eli basa said:

בחיים לא לשנתיים, לא נותן לו חוזה לשנתיים גם אם ימות העולם. חוזה לשנה בלבד כשהוא יודע שיגיע גם חלוץ זר "להרכב" ויצטרך להלחם. רוצה רוצה לא רוצה לא רוצה. 

לא יגיע גם חלוץ זר וגם רוקאביצה. אם הוא יגיע, זה עם שכר בסביבות ה400 אלף יורו וכחלוץ ראשון. כנראה שגם עם חוזה לשנתיים כי לפי מה שהבנתי בגלל זה הוא לא המשיך בחיפה.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא יגיע גם חלוץ זר וגם רוקאביצה. אם הוא יגיע, זה עם שכר בסביבות ה400 אלף יורו וכחלוץ ראשון. כנראה שגם עם חוזה לשנתיים כי לפי מה שהבנתי בגלל זה הוא לא המשיך בחיפה.

אז שלא יבוא הכל טוב. 
רוקאביצה בגיל שלו וביכולת שלו בחצי עונה אחרונה יחד עם חלאילה זה לא מספיק, צריך חלוץ זר.

14 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

מאיפה ההסכמה הגורפת הזו לגבי "חוסר אחריות" של בלטקסה? טיבי היה עושה שטות גדולה אחת בממוצע למשחק. יתכן שאחת השטויות שלו מנעה מאיתנו את האליפות השנה. השחקן חסר האחריות הזה הוא הבלם הישראלי הטוב בעשור האחרון בלי שום תחרות. בלטקסה לא נראה יוצא דופן באספקט הזה.

אפשר להעריך שבלטקסה משחק בלם (אם אפשר להכנס לראש של מי שמחליט את הדברים האלה) כי הוא גבוה וחזק ויכול להתמודד עם חלוצים גדולים בכח ובראש, שאלה תכונות חשובות לבלם, ומנגד למרות שאינו איטי, לא עושה רושם של שחקן מאוד מהיר, מה שנדרש אצל מגנים. בלי קשר, "חוסר אחריות" שלו יפגע במכבי גם אם ישחק כמגן.

לא חסר דוגמאות לחוסר האחריות שלו בכמה מקרים שנתנו משמעות ישירה לאיבוד נקודות ולהדחה באירופה. שוב, אני כן חושב שאפשר לשפר את זה.

בכל אופן לא מאמין בכלל שבלטקסה יהיה בלם פותח, מקסימום אופציה רביעית...נחמיאס והרננדס כרגע זה הבלמים שלנו 

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

צודק

כנראה שאם רקוביצה יחתום ילכו על קיצוני זר, הבינו שעסקת צ'יבוטה לא הגיונית ולא כדאית.

מי אמורה להיות שלישיית הקישור, עוד לא הבנתי.

גלזר צריך ניתוח, גולסה פצוע - במונחים של מכבי, הם לפחות חצי שנה בחוץ בהערכה אופטימית.

ריקן סיפר בראיון שאחרי הקורונה הריאות שלו ב-80% תפקוד - לא מאמין שיתנו לו לשחק יותר מ-40-30 דקות במשחק.

שחר - קארצב - ייני?

אני מקווה מאוד שלא חושבים שזה מספיק.

5 דקות לפני, Eli basa said:

אז שלא יבוא הכל טוב. 
רוקאביצה בגיל שלו וביכולת שלו בחצי עונה אחרונה יחד עם חלאילה זה לא מספיק, צריך חלוץ זר.

השאלה איך אנחנו בשאר העמדות. בהנחה שמשאילים את פארפה יש לנו מקום רק לזר אחד.

ברור לכולם שצריך לפחות עוד קשר רציני אחד ואין ישראלים מתאימים שבאמת יגיעו.

גם לאגף צריך חיזוק וחוץ מצ'יבוטה (שכרגע נראה שהוא לא מגיע) גם לשם אין לנו עוד אופציות. 

אנחנו בבעיה רצינית מבחינת זרים גם אם נוותר על חלוץ זר.

פיבן - ייני - קארצב

20 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

מי אמורה להיות שלישיית הקישור, עוד לא הבנתי.

גלזר צריך ניתוח, גולסה פצוע - במונחים של מכבי, הם לפחות חצי שנה בחוץ בהערכה אופטימית.

ריקן סיפר בראיון שאחרי הקורונה הריאות שלו ב-80% תפקוד - לא מאמין שיתנו לו לשחק יותר מ-40-30 דקות במשחק.

שחר - קארצב - ייני?

אני מקווה מאוד שלא חושבים שזה מספיק.